Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

24.7.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 24.7.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Dolní, Rokytnice nad Jizerou
14 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 8,5 km
převýšení 800 m
Od startu na náměstí stoupání, od 2. km střídavý terén, od 5. km souvislé stoupání, které se v závěru místy blíží extrémnímu.

Ceny pro vítěze

věcné ceny dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Šír
Dolní 160
Rokytnice nad Jizerou
512 44
tel. 481 523 375

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2685

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Paulů Blanka5418
Šír Václav7817
Zátopek Jiří6016
Javůrek Jiří4815
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Šír Václav6613
Zoubek Zdeněk6913
Šimůnek Jan4913
Berka Radim8213
Groh Stanislav4612
Jirásková Eva6412
Gombita Josef5812
Kubr Václav5512
Kubrová Dagmar6312
Trejbal Karel5112
Machačka Martin7512
Kadavý Jan4712
Palas Jaroslav5312
Vraštilová Miloslava5611
Nečas Josef5811
Biemann Götz4311
Pirk Jan4811
Berka Martin8511
Hák Michal7511
Hartych Stanislav6511
Tichý Pavel6310
Pechek František5310
Brunclík Ivo5810
Vacarda Vladimír5910
Ulich Petr6810
Stránský Aleš6010
Šírová Šárka7310
Wolf David7210
Pirk Tomáš7310
Grohová Jaroslava519
Šimůnek Jan829
Kynčlová Dagmar729
Kašpar Josef389
Kolínek František569
Sedlák Jiří589
Šrůtek Stanislav589
Ježek Přemysl829
Žák Jiří719
Vodička Jan459
Smrčka Miloš548
Krupička Miroslav538
Erlebach David718
Marek František418

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1259Pavlišta VítAFK Chrudim8500:43:2760
2MJ1440Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:44:0857
3MJ2260Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:45:0754
4MJ2577Janata MilanTJ Stračov8500:45:4851
5MJ2662Holec PavelX-AIR Ostrava8500:45:5448
6MJ2749Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:46:0145
7MJ32107Nesvadba PetrSKI Klub Vysoké nad Jizerou8600:46:3242
8MJ4147Strejček JanAC Pardubice8600:48:3839
9MJ4483Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:48:5536
10MJ4593Krunčík PavelSKI Skuhrov8500:49:1833
11MJ47108Kucharik MichalSCWS Lučany8500:49:4130
12MJ5866Bartoň EduardŠtíty8500:50:5627
13MJ6110Smolarek MichalLKS SANA Kościan8700:51:14-
14MJ634Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:51:4024
15MJ6597Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:52:1021
16MJ9712Šroubek VlastimilAK Škoda Plzeň9200:57:1318
17MJ114146Hahn BernardSki klub Kotthar8801:00:1915
18MJ141115Červinka TomášRokytnice nad Jizerou9501:14:2212
Muži A (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:40:1190
2MA264Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:40:3187
3MA4104Michl PetrDukla Liberec7000:41:2084
4MA51Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:41:3681
5MA669Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:41:4378
6MA7142Minařík PetrJiskra Harrachov7600:42:4175
7MA945Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:0172
8MA11103Kožíšek DušanDukla Liberec8300:43:2269
9MA15102Davídek DušanVrchlabí8100:44:1566
10MA1657Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:3663
11MA1717Pospíšil VítKobra Bratislava6800:44:39-
12MA1882Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:44:4360
13MA2390Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:45:2657
14MA2431Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:45:4254
15MA28134Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:46:0451
16MA2963Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:46:1548
17MA3135Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:46:2945
18MA3496Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:46:4342
19MA35141Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:5539
20MA3618Randák KarelČVUT Praha7100:46:5836
21MA3778Berka RadimKozákov8200:47:0033
22MA3965Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:48:0330
23MA46120Suchý JiříFEL Praha7600:49:3727
24MA4894Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:49:4624
25MA4970Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:49:4921
26MA5020Kohnert BerndSC Bratwurst Hoyerwerd6500:50:04-
27MA5198Vodseďálek JanDukla Liberec8300:50:0818
28MA52123Novotný JiříKateřinky7100:50:1815
29MA54105Junek LiborNissan Junek8200:50:3212
30MA5576Peterka VojtěchOB Loko Liberec7500:50:449
31MA5691Hák MichalSokol Studenec7500:50:456
32MA57121Brada OndřejDGP FEL Praha7300:50:543
33MA5973Wolf DavidKořenov7200:51:060
34MA70124Schejbal PetrLiberec7100:53:200
35MA73130Šír VáclavInterbyt Breuer7800:53:440
36MA7475Martan JiříOK Harcov7300:53:560
37MA7539Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:54:060
38MA9267Havlíček IvoLánov6600:56:440
39MA96125Beneš StanislavÁdr Klub6500:57:090
40MA9988Řoutil LadislavŠternberské listy8100:57:180
41MA101131Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6600:57:280
42MA10644Kadavý MartinVysoké Mýto8400:58:240
43MA111140Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:59:150
44MA12726Aietta VlaarLoopgroep Klazienave NL8201:04:38-
45MA129116Janda RobertRokytnice nad Jizerou7201:05:110
46MA13119Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:05:230
47MA143143Škoda ŠadeRokytnice nad Jizerou7501:16:350
Muži B (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB399Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:40:5460
2MB846Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:5157
3MB1334Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:3754
4MB1985Raim LadislavHradec Králové6400:44:4651
5MB20119Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:44:4948
6MB2113Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:45:0145
7MB3053Gombita JosefMost5800:46:2442
8MB3351Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:3339
9MB3874Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:47:3136
10MB42133Hanite MiroslavSKI Podlázky5500:48:4733
11MB5395Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:50:2730
12MB629Talikadze RomanLKS Sana Kościan - Polsko5800:51:37-
13MB71106Martinec JosefNová Paka5500:53:2627
14MB72108Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:53:3924
15MB76129Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:54:1121
16MB7721Hoffmann DetlefSC Hoyerswerda6300:54:25-
17MB8658Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:55:3118
18MB8722Thorhauer JorgSC Bratwurst Hoyerwerd5800:55:47-
19MB8971Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:56:1115
20MB9168Sedlák JiříPřelouč5800:56:3112
21MB10054Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:57:259
22MB10881Strejček PavelGymnasium Poděbrady5900:58:496
23MB110144Kobr DrahoslavRokytnice nad Jizerou5600:59:113
24MB11516Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:250
25MB11737Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:00:360
26MB12427Hans VlaarLoopgroep Klazienave NL5501:02:27-
27MB1253Pečenka LiborKHB Radegast6101:02:500
28MB14041Kotodziejczak MatPolsko5501:14:01-
Muži C (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1032Smrčka MilošBK Říčany5400:43:1360
2MC40122Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:1057
3MC43100Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:48:5354
4MC64101Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:0451
5MC667Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:52:2648
6MC79111Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:54:3145
7MC8172Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:54:5042
8MC82126Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:5139
9MC84113Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:55:1936
10MC85128Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:2233
11MC88132Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:56:0030
12MC9356Flegl VlastimilBrtev5300:56:4927
13MC94136Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:56:5624
14MC10252Zahula JanČD Tanvald5000:57:3521
15MC10323Pelc JiříMK Kladno5300:57:4718
16MC10714Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:58:3015
17MC116112Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:2612
18MC12142Pradzyňski DariuszKB Reebok Warszawa5401:02:15-
19MC12284Tučný JanMK Pardubice4701:02:229
20MC13592Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:046
21MC13715Bräuer FriewaldVFL Dresden-Bühlau5301:09:41-
22MC144145Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:17:483
Muži D (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6850Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:53:0330
2MD786Marek FrantišekČervený Kostelec4100:54:2627
3MD9061Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:56:2124
4MD105117Biemann GötzSKI Harrachov4300:58:0621
5MD113109Bielčik JindřichLichkov4001:00:0618
6MD1235Kašpar JosefAVC Praha3801:02:2315
7MD1288Linhart MilošAC Náchod4401:04:5512
8MD132137Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:06:089
9MD134138Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:07:536
10MD14555Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:30:053
Muži E (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13848Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:11:4630
2ME14243Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:14:3427
Juniorky (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6011Bota IwonaLKS Sana Kościan - Polsko8500:51:13-
2ŽJ13029Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:05:2230
3ŽJ13630Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:08:4827
Ženy A (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA67118Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:52:5030
2ZA8325Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:5327
3ZA9524Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:57:0524
4ZA10433Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:0221
5ZA10987Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:58:5918
6ZA11938Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:01:3515
7ZA12679Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7601:03:5512
8ZA139135Pirková MartinaLékařský TRI klub Praha7101:11:549
Ženy B (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8086Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:54:3930
2ZB98114Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:1727
3ZB11236Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:59:1524
4ZB11828Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:0521
Ženy C (trať 8,5 km, 800 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC69110Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:53:1030
2ŽC120127Novotná EvaLetohrad4801:01:4127
3ŽC133139Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:07:3824
Trať 8,5 km, 800 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:40:1190
2MA264Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:40:3187
1MB399Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:40:5460
3MA4104Michl PetrDukla Liberec7000:41:2084
4MA51Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:41:3681
5MA669Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:41:4378
6MA7142Minařík PetrJiskra Harrachov7600:42:4175
2MB846Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:5157
7MA945Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:0172
1MC1032Smrčka MilošBK Říčany5400:43:1360
8MA11103Kožíšek DušanDukla Liberec8300:43:2269
1MJ1259Pavlišta VítAFK Chrudim8500:43:2760
3MB1334Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:3754
2MJ1440Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:44:0857
9MA15102Davídek DušanVrchlabí8100:44:1566
10MA1657Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:3663
11MA1717Pospíšil VítKobra Bratislava6800:44:39-
12MA1882Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:44:4360
4MB1985Raim LadislavHradec Králové6400:44:4651
5MB20119Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:44:4948
6MB2113Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:45:0145
3MJ2260Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:45:0754
13MA2390Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:45:2657
14MA2431Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:45:4254
4MJ2577Janata MilanTJ Stračov8500:45:4851
5MJ2662Holec PavelX-AIR Ostrava8500:45:5448
6MJ2749Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:46:0145
15MA28134Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:46:0451
16MA2963Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:46:1548
7MB3053Gombita JosefMost5800:46:2442
17MA3135Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:46:2945
7MJ32107Nesvadba PetrSKI Klub Vysoké nad Jizerou8600:46:3242
8MB3351Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:3339
18MA3496Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:46:4342
19MA35141Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:5539
20MA3618Randák KarelČVUT Praha7100:46:5836
21MA3778Berka RadimKozákov8200:47:0033
9MB3874Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:47:3136
22MA3965Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:48:0330
2MC40122Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:1057
8MJ4147Strejček JanAC Pardubice8600:48:3839
10MB42133Hanite MiroslavSKI Podlázky5500:48:4733
3MC43100Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:48:5354
9MJ4483Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:48:5536
10MJ4593Krunčík PavelSKI Skuhrov8500:49:1833
23MA46120Suchý JiříFEL Praha7600:49:3727
11MJ47108Kucharik MichalSCWS Lučany8500:49:4130
24MA4894Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:49:4624
25MA4970Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:49:4921
26MA5020Kohnert BerndSC Bratwurst Hoyerwerd6500:50:04-
27MA5198Vodseďálek JanDukla Liberec8300:50:0818
28MA52123Novotný JiříKateřinky7100:50:1815
11MB5395Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:50:2730
29MA54105Junek LiborNissan Junek8200:50:3212
30MA5576Peterka VojtěchOB Loko Liberec7500:50:449
31MA5691Hák MichalSokol Studenec7500:50:456
32MA57121Brada OndřejDGP FEL Praha7300:50:543
12MJ5866Bartoň EduardŠtíty8500:50:5627
33MA5973Wolf DavidKořenov7200:51:060
1ŽJ6011Bota IwonaLKS Sana Kościan - Polsko8500:51:13-
13MJ6110Smolarek MichalLKS SANA Kościan8700:51:14-
12MB629Talikadze RomanLKS Sana Kościan - Polsko5800:51:37-
14MJ634Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:51:4024
4MC64101Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:0451
15MJ6597Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:52:1021
5MC667Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:52:2648
1ZA67118Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:52:5030
1MD6850Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:53:0330
1ŽC69110Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:53:1030
34MA70124Schejbal PetrLiberec7100:53:200
13MB71106Martinec JosefNová Paka5500:53:2627
14MB72108Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:53:3924
35MA73130Šír VáclavInterbyt Breuer7800:53:440
36MA7475Martan JiříOK Harcov7300:53:560
37MA7539Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:54:060
15MB76129Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:54:1121
16MB7721Hoffmann DetlefSC Hoyerswerda6300:54:25-
2MD786Marek FrantišekČervený Kostelec4100:54:2627
6MC79111Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:54:3145
1ZB8086Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:54:3930
7MC8172Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:54:5042
8MC82126Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:5139
2ZA8325Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:5327
9MC84113Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:55:1936
10MC85128Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:2233
17MB8658Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:55:3118
18MB8722Thorhauer JorgSC Bratwurst Hoyerwerd5800:55:47-
11MC88132Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:56:0030
19MB8971Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:56:1115
3MD9061Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:56:2124
20MB9168Sedlák JiříPřelouč5800:56:3112
38MA9267Havlíček IvoLánov6600:56:440
12MC9356Flegl VlastimilBrtev5300:56:4927
13MC94136Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:56:5624
3ZA9524Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:57:0524
39MA96125Beneš StanislavÁdr Klub6500:57:090
16MJ9712Šroubek VlastimilAK Škoda Plzeň9200:57:1318
2ZB98114Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:1727
40MA9988Řoutil LadislavŠternberské listy8100:57:180
21MB10054Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:57:259
41MA101131Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6600:57:280
14MC10252Zahula JanČD Tanvald5000:57:3521
15MC10323Pelc JiříMK Kladno5300:57:4718
4ZA10433Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:0221
4MD105117Biemann GötzSKI Harrachov4300:58:0621
42MA10644Kadavý MartinVysoké Mýto8400:58:240
16MC10714Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:58:3015
22MB10881Strejček PavelGymnasium Poděbrady5900:58:496
5ZA10987Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:58:5918
23MB110144Kobr DrahoslavRokytnice nad Jizerou5600:59:113
43MA111140Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:59:150
3ZB11236Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:59:1524
5MD113109Bielčik JindřichLichkov4001:00:0618
17MJ114146Hahn BernardSki klub Kotthar8801:00:1915
24MB11516Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:250
17MC116112Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:2612
25MB11737Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:00:360
4ZB11828Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:0521
6ZA11938Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:01:3515
2ŽC120127Novotná EvaLetohrad4801:01:4127
18MC12142Pradzyňski DariuszKB Reebok Warszawa5401:02:15-
19MC12284Tučný JanMK Pardubice4701:02:229
6MD1235Kašpar JosefAVC Praha3801:02:2315
26MB12427Hans VlaarLoopgroep Klazienave NL5501:02:27-
27MB1253Pečenka LiborKHB Radegast6101:02:500
7ZA12679Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7601:03:5512
44MA12726Aietta VlaarLoopgroep Klazienave NL8201:04:38-
7MD1288Linhart MilošAC Náchod4401:04:5512
45MA129116Janda RobertRokytnice nad Jizerou7201:05:110
2ŽJ13029Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:05:2230
46MA13119Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:05:230
8MD132137Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:06:089
3ŽC133139Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:07:3824
9MD134138Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:07:536
20MC13592Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:046
3ŽJ13630Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:08:4827
21MC13715Bräuer FriewaldVFL Dresden-Bühlau5301:09:41-
1ME13848Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:11:4630
8ZA139135Pirková MartinaLékařský TRI klub Praha7101:11:549
28MB14041Kotodziejczak MatPolsko5501:14:01-
18MJ141115Červinka TomášRokytnice nad Jizerou9501:14:2212
2ME14243Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:14:3427
47MA143143Škoda ŠadeRokytnice nad Jizerou7501:16:350
22MC144145Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:17:483
10MD14555Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:30:053

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 77%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

moooc tezkej zavod pro me, malem sem umrel :(
bahen
v poradku, jen proc pisete 800m, kdyz to je 635m vyskovych?
ondrej
Perfektní značení, je vidět, že to dělá někdo, kdo pak také běží, trať správně náročná, vyhlašování mohlo být ale dole u přihlášek, kvůli čekání.
msmrcka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód