Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

25.7.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 25.7.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČSKV Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

dolní stanice lyžařského vleku Šachty, Vysoké nad Jizerou
10 hodin

Přihlášky

na adresu : Ing. Jiří Bartoš, K. H. Borovského 97, 512 11 Vysoké nad Jizerou nebo v den závodu vyplněním přihlašovacího formuláře při prezentaci v bufetu horní stanice vleku Šachty od 8.30 do 9.30 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

délka 7,5 km
převýšení 450 m
Většina trati je vedena horským terénem po lesních a polních cestách.

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě 4.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Různé:

Po závodě je možné se osprchovat v sokolovně TJ vzdálené asi 1 km
Vyhlášení výsledků bude provedeno zhruba v 11.45 hodin v lyžařském areálu střediska Šachty v místě prezentace

Kontakt:

Ing. Jiří Bartoš
K. H. Borovského 97
Vysoké nad Jizerou
512 11
tel. 481 593 495
fax 481 594 495

Internetové stránky

http://www.skiklubvysoke.cz/

E-mailová adresa

ski@skiklubvysoke.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1164

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šír Václav4812
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Miles Petr3710
Havlíček Zdeněk3510
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Buchar Jan339
Smutný Vladimír328
Kynčl Stanislav648
Pechek František538
Šteinc Ludvík417
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Nesvadba Petr867
Hlusička Josef386
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Wolf David726
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Šmída Oldřich486
Metelka Josef446
Jirásková Eva646
Kožíšek Dušan835
Paulů Blanka545
Krejcar Daniel755
Šlechta Dan765
Poduška Josef625
Soukup Ladislav585
Novák Zdeněk545
Mrva Pavel605
Žák Jiří715
Kolínek František565
Šír Daniel795
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ71Pavlišta VítAFK Chrudim8500:30:1920
2MJ115Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:31:4319
3MJ1453Nesvadba PetrSKI Klub Vysoké nad Jizerou8600:32:1418
4MJ1814Holec PavelX-AIR Ostrava8500:32:5617
5MJ2334Hlaváček ArnoštDukla Liberec8700:33:3616
6MJ2948Kucharik MichalSWSL Lučany8500:34:5715
7MJ3540Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:36:2114
8MJ3636Jirkův JakubJiskra Tanvald8700:36:3313
9MJ6417Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:40:5812
Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:27:5730
2MA247Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:28:1429
3MA359Šlechta DanDukla Liberec7600:29:2728
4MA458Minařík PetrJiskra Harrachov7600:29:3827
5MA519Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:4526
6MA645Kožíšek DušanDukla Liberec8300:30:1225
7MA841Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:30:3724
8MA1012Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:31:4023
9MA1225Randák KarelČZÚ Praha7100:31:5122
10MA1363Berka RadimKozákov8200:31:5421
11MA1520Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:1620
12MA1921Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:0419
13MA2761Novotný JiříKateřinky7100:34:4018
14MA2878Suchý JiříFEL Praha7600:34:5417
15MA3079Brada OndřejDGP FEL Praha7300:35:2116
16MA3251Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:35:3615
17MA3327Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:1014
18MA4149Wolf DavidKořenov7200:37:3013
19MA5523Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:3412
20MA6029Vejnar JiříTJ Benešov6700:40:2911
21MA6115Řoutil LadislavŠternberské listy8100:40:3210
Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB911Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:30:4420
2MB1616Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:2419
3MB176Gombita JosefMost5800:32:3418
4MB2038Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:33:0617
5MB2150Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:33:1316
6MB2473Dvořák JiříViking Jilemnice6300:34:0015
7MB3192Tichý PavelAC Náchod6300:35:3514
8MB388Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:4213
9MB4270Blažek JosefMaršovice5800:37:3212
10MB444Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:37:5011
11MB4744Sedlák JiříPřelouč5800:38:2210
12MB4831Strouhal ZdeněkVesec p. Kozákovem5900:38:319
13MB5339Průcha JosefJiskra Tanvald6000:39:198
14MB5843Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:40:107
15MB689Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:006
16MB7060Tomšů PetrMlýn Janderov6400:43:165
Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2277Vácha PetrAntikhaus Jablonec nad Nisou5400:33:2720
2MC2556Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:0719
3MC2657Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:34:1518
4MC3466Gregor JaroslavAC OH Praha5100:36:1317
5MC3776Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:36:3516
6MC4530Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:38:0915
7MC5080Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:38:4514
8MC5233Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:39:0413
9MC5437Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:39:3212
10MC6275Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:3811
11MC653Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:42:1710
12MC6668Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:179
13MC7255Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:398
14MC732Tučný JanMK Pardubice4700:44:007
15MC7872Čepelka OldřichTima Liberec4800:48:416
16MC7926Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:205
17MC8142Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:51:214
Muži D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4652Marek FrantišekČervený Kostelec4100:38:1610
2MD7454Linhart MilošAC Náchod4400:44:349
3MD7528Vedral BřetislavSmržovka4300:44:548
4MD8091Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:50:207
Muži E (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8246Trakal JaroslavSokol Vrát3300:59:0310
Juniorky (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5764Grohová KarolínaDvůr Králové nad Labem9000:40:0310
2ŽJ6969Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:43:039
3ŽJ7622Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:338
Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4035Kubicová IvanaVSK VŠB TU Ostrava8100:37:1610
2ZA497Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:38:349
3ZA5162Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:38:578
4ZA6318Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:437
Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3910Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:36:4510
2ZB5671Klampflová EvaVrchlabí6400:39:459
3ZB6765Harcubová JanaČKS SKI Jilemnice6800:42:358
4ZB7124Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:197
Ženy C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4332Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:37:4510
2ŽC5967Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:40:239
3ŽC7774Novotná EvaLetohrad4800:47:088
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:27:5730
2MA247Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:28:1429
3MA359Šlechta DanDukla Liberec7600:29:2728
4MA458Minařík PetrJiskra Harrachov7600:29:3827
5MA519Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:4526
6MA645Kožíšek DušanDukla Liberec8300:30:1225
1MJ71Pavlišta VítAFK Chrudim8500:30:1920
7MA841Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:30:3724
1MB911Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:30:4420
8MA1012Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:31:4023
2MJ115Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:31:4319
9MA1225Randák KarelČZÚ Praha7100:31:5122
10MA1363Berka RadimKozákov8200:31:5421
3MJ1453Nesvadba PetrSKI Klub Vysoké nad Jizerou8600:32:1418
11MA1520Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:1620
2MB1616Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:2419
3MB176Gombita JosefMost5800:32:3418
4MJ1814Holec PavelX-AIR Ostrava8500:32:5617
12MA1921Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:0419
4MB2038Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:33:0617
5MB2150Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:33:1316
1MC2277Vácha PetrAntikhaus Jablonec nad Nisou5400:33:2720
5MJ2334Hlaváček ArnoštDukla Liberec8700:33:3616
6MB2473Dvořák JiříViking Jilemnice6300:34:0015
2MC2556Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:0719
3MC2657Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:34:1518
13MA2761Novotný JiříKateřinky7100:34:4018
14MA2878Suchý JiříFEL Praha7600:34:5417
6MJ2948Kucharik MichalSWSL Lučany8500:34:5715
15MA3079Brada OndřejDGP FEL Praha7300:35:2116
7MB3192Tichý PavelAC Náchod6300:35:3514
16MA3251Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:35:3615
17MA3327Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:1014
4MC3466Gregor JaroslavAC OH Praha5100:36:1317
7MJ3540Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:36:2114
8MJ3636Jirkův JakubJiskra Tanvald8700:36:3313
5MC3776Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:36:3516
8MB388Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:4213
1ZB3910Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:36:4510
1ZA4035Kubicová IvanaVSK VŠB TU Ostrava8100:37:1610
18MA4149Wolf DavidKořenov7200:37:3013
9MB4270Blažek JosefMaršovice5800:37:3212
1ŽC4332Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:37:4510
10MB444Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:37:5011
6MC4530Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:38:0915
1MD4652Marek FrantišekČervený Kostelec4100:38:1610
11MB4744Sedlák JiříPřelouč5800:38:2210
12MB4831Strouhal ZdeněkVesec p. Kozákovem5900:38:319
2ZA497Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:38:349
7MC5080Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:38:4514
3ZA5162Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:38:578
8MC5233Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:39:0413
13MB5339Průcha JosefJiskra Tanvald6000:39:198
9MC5437Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:39:3212
19MA5523Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:3412
2ZB5671Klampflová EvaVrchlabí6400:39:459
1ŽJ5764Grohová KarolínaDvůr Králové nad Labem9000:40:0310
14MB5843Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:40:107
2ŽC5967Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:40:239
20MA6029Vejnar JiříTJ Benešov6700:40:2911
21MA6115Řoutil LadislavŠternberské listy8100:40:3210
10MC6275Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:3811
4ZA6318Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:437
9MJ6417Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:40:5812
11MC653Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:42:1710
12MC6668Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:179
3ZB6765Harcubová JanaČKS SKI Jilemnice6800:42:358
15MB689Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:006
2ŽJ6969Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:43:039
16MB7060Tomšů PetrMlýn Janderov6400:43:165
4ZB7124Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:197
13MC7255Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:398
14MC732Tučný JanMK Pardubice4700:44:007
2MD7454Linhart MilošAC Náchod4400:44:349
3MD7528Vedral BřetislavSmržovka4300:44:548
3ŽJ7622Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:338
3ŽC7774Novotná EvaLetohrad4800:47:088
15MC7872Čepelka OldřichTima Liberec4800:48:416
16MC7926Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:205
4MD8091Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:50:207
17MC8142Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:51:214
1ME8246Trakal JaroslavSokol Vrát3300:59:0310

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Závod byl vynikající jako vždy ve Vysokém. Možná trochu chyběl počítač na předběžné vyýsledky. Překvapil mě ovšem hošíček, který mi zastoupil cestu, když jsem se chtěl podívat na ochoz rozhledny Štěpánka a jako závodníka který sebou nenosí peníze při závodě, mě nepustil nahoru. Pan podnikatel má rozhlednu.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód