Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

14.8.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 14.8.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://kralicak.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3877

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6416
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Tempír František4915
Stránský Aleš6015
Pechek František5315
Sadílek Ota4615
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Mertová Michaela7613
Kebrle Milan7513
Stránská Adéla9112
Leszkow Petr4412
Keprtová Miloslava4812
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Hrdina Pavel8812
Klášterecký Tomáš8111
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Šimůnková Zdena5811
Šír Václav4811
Pečenka Libor6111
Blaha Tomáš7611
Pilgr Luděk7611
Pucholt Tomáš9410
Poduška Josef6210
Merta Jaroslav3510
Kolínek František5610
Pucholt Jiří5910
Král Jindřich7310
Krupka Milan569
Krejčí Stanislav639
Jančařík Petr689
Hofmanová Veronika789
Suchánek Lukáš799
Šimůnková Pavla779
Šalplachta Jindřich479
Vraštilová Miloslava569
Horáček Michal759
Vacarda Vladimír599
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529
Ožana Václav649
Vévodová Martina909
Šafář Jaroslav519
Mališová Karla609
Šrůtek Stanislav589

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14174Chromek PetrTJ Šumperk8501:01:0860
2MJ2697Vaculka PetrAK Most8501:04:0657
3MJ3211Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8701:04:5954
4MJ33171Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8701:05:2151
5MJ35107Brynda PetrPSK Olymp Praha8501:05:4448
6MJ36157Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8601:05:4945
7MJ38111Pazdera LukášPSK Olymp Praha8601:06:1842
8MJ4614Pavlišta VítAFK Chrudim8501:07:0939
9MJ4844Kalenda JanAK Zlín8501:07:3936
10MJ5196Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:08:3633
11MJ60175Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8801:09:1830
12MJ6354Janata MilanMaratonstav Úpice8501:09:4327
13MJ6510Rosinski MichalLKS START Brzozówka8501:09:59-
14MJ7316Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:11:0624
15MJ7789Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:11:4521
16MJ8564Holec PavelX-AIR Ostrava8501:12:3518
17MJ88179Bartoň EduardSK Štíty8501:12:4615
18MJ9086Žák TomášAC Pardubice8501:13:0812
19MJ113166Ciota AdamAtletika Kadaň8501:16:579
20MJ11977Genčur RomanDojič JZD Team Šumperk8701:18:406
21MJ124112Michlovský JiříAK Perná8801:19:173
22MJ15778Valenta JiříDojič JZD Team Šumperk8601:24:030
23MJ171138Hejl JakubPraha8901:27:050
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1178Bláha JanSokol České Budějovice7100:56:0690
2MA2129Losman PetrUSK Praha7900:56:1287
3MA3214Magál JiříDukla Liberec7700:56:3784
4MA4192Vanko MiroslavTJ Oral Servis Košice7300:57:55-
5MA5198Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:58:0181
6MA694Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:58:2078
7MA724Skalský RomanOpavanet7500:58:4675
8MA963Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:59:4072
9MA11147Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:00:1769
10MA12113Pokorný LubomírTJ Jičín7501:00:4866
11MA13169Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:00:5363
12MA15142Dobšíček PavelSK Hronov8001:01:1860
13MA1660Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:01:4057
14MA17127Ondráček TomášVzácný kytky7701:02:1054
15MA18119Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:02:2051
16MA19128Brück IvanGrafobal Skalica7601:02:50-
17MA2149Bednarkiewicz KrzysztofLKS Iskra Jaszkowa - Polsko8101:03:06-
18MA2356Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:3048
19MA25162Hudek PetrBK - FC Kadaň8201:03:5945
20MA2726Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:04:1542
21MA28167Machuta JakubBěžecký klub F-C Kadaň8401:04:2839
22MA3067Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:04:4136
23MA345Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:05:4333
24MA4048Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:06:36-
25MA41104Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:3730
26MA4355Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7401:06:4527
27MA47181Holub MiroslavBukovice6601:07:1824
28MA496Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:07:5421
29MA53199Málek JiříSporton Šumperk8201:08:5018
30MA54195Šádek RobertJM Demolex Bardejov7001:08:51-
31MA5675Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:08:5915
32MA5766Velička AlešX-AIR Ostrava7301:09:0512
33MA58188Doucha JiříStart Náchod7101:09:139
34MA62114Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6501:09:416
35MA6490Zvěřina JanAC Hájek7901:09:523
36MA66103Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:10:110
37MA6765Horný PavelPřerov7301:10:420
38MA68204Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7401:10:490
39MA6928Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:10:500
40MA7080Bolehovský PavelKER TEAM7101:10:560
41MA71139Starzýnski WojciechKB Droga Warizawa Polsko7101:11:01-
42MA76194Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7001:11:360
43MA787Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:11:470
44MA80180Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:12:030
45MA87126Svoboda PetrVzácný kytky6801:12:390
46MA91177Frelich PavelSokol České Budějovice7101:13:260
47MA9268Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7901:13:390
48MA9387Jančařík PetrAAC Brno6801:13:530
49MA95183Dostálek PetrTěchonín6701:14:180
50MA9671Fencl PetrAC Pardubice6901:14:200
51MA98125Kristek JiříRetia Pardubice6701:15:230
52MA100145Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:560
53MA101205Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7801:15:570
54MA10382Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8201:15:590
55MA107210Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:16:150
56MA10969Suchánek LukášKHB Radegast7901:16:300
57MA112102Moštěk JanKokořín8201:16:570
58MA115122Bareš JosefBK Bambas Skalice nad Svitavou7901:17:320
59MA11612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:17:590
60MA117131Černý MaxOlomouc7201:18:190
61MA11839Kawulok JanTJ Dolní Lomná6501:18:340
62MA12013Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:18:480
63MA125176Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7301:19:320
64MA129146Krátký IvoOtaslavice6801:20:160
65MA13372Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:20:340
66MA136212Havlíček IvoLánov6601:20:550
67MA160203Řoutil LadislavŠternberské listy8101:24:370
68MA16123Kučera PavelDatalusk Jihlava6501:24:460
69MA162117Hájek MarekSK SP Kylešovice6801:24:570
70MA16493Pacík JanCyklo Team Stratílek Litomyšl8401:25:450
71MA174200Špilka RadimUHK-PDF-MA Hradec Králové8201:28:200
72MA178201Malý LukášUHK-PDF-MA Hradec Králové8301:30:440
73MA18115Pleskač PatrikISCARTOP Brno8201:32:090
74MA184172Vaněk PetrOlomouc7001:33:130
75MA189159Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:34:170
76MA19022Kiedroň RyszardTřinec7201:34:290
77MA1958Rygielski MarcinLKS START Brzozówka7301:37:24-
78MA205110Masařík PetrČD Bohumín6601:45:390
79MA209196Peška RobertSpartak Police nad Metují6701:55:260
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB837Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:59:1960
2MB10191Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:59:4857
3MB20116Kolínek FrantišekAK Perná5601:03:0054
4MB22149Poduška JosefAC Kladno6201:03:1351
5MB2433Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:3548
6MB2947Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6201:04:35-
7MB31197Raim LadislavHradec Králové6401:04:5345
8MB37115Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:06:0742
9MB4279Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:06:4139
10MB44106Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:06:4936
11MB45154Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou OB5901:07:0833
12MB50206Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6101:08:1230
13MB5218Horák PavelAHA Vyškov6101:08:4427
14MB75190Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:11:2324
15MB79143Čechal JaroslavTS Letohrad6101:11:5621
16MB8258Dietrich PetrCyklo B+B Litvínov6201:12:1518
17MB9419Rowbotham IanHarrogate AC, England5801:14:11-
18MB9925Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:15:3515
19MB104207Dvořák JiříViking Jilemnice6301:16:0712
20MB12120Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:18:549
21MB126184Zdeněk BílýMK Pardubice5901:19:336
22MB134148Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:20:403
23MB14046Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:21:34-
24MB142152Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:21:530
25MB143155Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:21:570
26MB14481Pucholt JiříUnhošť5901:22:060
27MB14685Korenyev VolodymyrLikar stavitelství s.r.o. Praha5901:22:260
28MB153108Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5901:23:260
29MB15557Pečenka LiborKHB Radegast6101:23:490
30MB163185Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:25:290
31MB166158Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:25:550
32MB17343Čižinský JaromírSOKOL Kolín5501:27:550
33MB18017Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5701:31:320
34MB185170Rücker OldřichLhota5501:33:250
35MB188213Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6101:33:540
-MB-4Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou56DNF-
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC39130Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:06:3160
2MC59216Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:09:1657
3MC72156Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:11:0354
4MC81133Krsek MiroslavESAB Vamberk4901:12:0651
5MC83193Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:12:1748
6MC86124Tempír FrantišekSokol Štíty4901:12:3745
7MC9774Švec MiroslavSokol Potštejn5201:14:5442
8MC102173Šalplachta JindřichFenix Jeseník4701:15:5739
9MC10591Černý VladimírHAC Praha5201:16:0836
10MC111135Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:16:4133
11MC114168Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:17:1030
12MC123209Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:19:0627
13MC132134Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:20:2524
14MC13552Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:20:5221
15MC13859Ráb PavelTBH Sokol Parník5201:21:0718
16MC13930Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:21:1915
17MC148164Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:22:4012
18MC14942Smola JosefMKS Ostrava5101:22:529
19MC152208Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:23:226
20MC158189Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:24:213
21MC159215Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:24:290
22MC165144Krumer MiroslavOstrov4901:25:480
23MC16836Groh StanislavVrchlabí4601:26:090
24MC169211Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:26:310
25MC172141Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:27:490
26MC17638Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5201:29:360
27MC182105Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:32:150
28MC18353Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4801:32:480
29MC186202Brich PavelXXX5001:33:270
30MC192136Leszkow JosefMK Hlinsko5101:35:260
31MC1971Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:38:310
32MC20121Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4701:44:220
33MC204120Bareš JiříBK Bambas Skalice nad Svitavou4701:45:070
34MC20684Kolmaš OldřichOlomouc5201:47:160
35MC213150David LudvíkTJ Sokol Slavkov u Brna5102:04:250
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD106137Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:0930
2MD127151Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:19:3527
3MD128160Marek FrantišekČervený Kostelec4101:20:0424
4MD15441Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:23:4621
5MD18798Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:33:3018
6MD191165Vedral BřetislavSmržovka4301:34:4215
7MD193161Linhart MilošAC Náchod4401:36:3512
8MD196182Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:37:269
Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME20340Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:44:4430
2ME207109Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3001:49:2627
3ME21295Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:03:4524
-ME-76Buchar JanSport Relax Vrchlabí33DNF-
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3293Bota IwonaLKS Sana Kościan - Polsko8500:35:59-
2ŽJ4297Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:36:2330
3ŽJ6294Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:37:0727
4ŽJ7288Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:37:1424
5ŽJ8285Spurná MarieSILD Team8500:37:3221
6ŽJ11291Blažková KláraSKI klub Jablonec nad Nisou9000:38:4618
7ŽJ12290Landová JitkaSKI klub Jablonec nad Nisou9000:39:0015
8ŽJ13286Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB8600:39:2912
9ŽJ14292Kubeová JanaAC Pardubice8500:40:009
10ŽJ16284Skybová LucieARC Brno8700:40:436
11ŽJ21298Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:42:373
12ŽJ22300Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:070
13ŽJ24299Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:43:160
14ŽJ25296Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:43:250
15ŽJ26289Štýbnarová RadkaSK Piranha Bike Šumperk8600:44:160
16ŽJ29295Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:44:480
17ŽJ33287Čechalová HanaTS Letohrad8600:48:220
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5592Šádková IrenaAC Pardubice6901:08:5230
2ZA6170Vlčovská MartaAC Pardubice7601:09:2530
3ZA7450Mostecká JanaPSK Olymp Praha8201:11:1327
4ZA8488Jančaříková LenkaAAC Brno7001:12:2324
5ZA8951Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:5221
6ZA10883Fořtová IvetaSokol Kolín7201:16:2518
7ZA1229Arseniuk AnnaLKS START Brzozówka8101:18:54-
8ZA13162Kubicová IvanaVSK VŠB - TU Ostrava8101:20:2415
9ZA137187Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8001:21:0312
10ZA14127Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:21:449
11ZA145123Barešová MiladaBK Bambas Skalice nad Svitavou7501:22:176
12ZA1502Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:23:023
13ZA167153Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:26:010
14ZA1753Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:29:180
15ZA19445Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7501:36:380
16ZA202132Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8101:44:360
17ZA208100Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:50:110
-ZA-73Švecová TerezaSokol Potštejn77DNF-
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13032Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:20:1827
2ZB147140Lukášková ZlataLiga 2000 Strašice6801:22:2824
3ZB15699Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:23:5421
4ZB17031Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:26:5718
5ZB17934Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:1615
6ZB199118Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:41:5012
7ZB200186Klimešová AlenaBukovice6301:43:159
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC11029Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:3730
2ŽC15135Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:23:2127
3ŽC177163Novotná EvaLetohrad4801:30:3124
4ŽC198101Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:38:5621
5ŽC21061Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:58:1518
6ŽC211121Barešová JarmilaBK Bambas Skalice nad Svitavou4902:00:5715
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1458Swietkowski BartoszLKS Sana Kościan - Polsko8900:34:27-
2LB2466Talikadze RomanLKS Sana Kościan - Polsko5800:35:13-
3LB5448Mauer PetrMauric7500:36:57-
4LB9436Ožana JakubTJ Nové Město na Moravě8700:38:23-
5LB10441Novák RichardFlowpark Dolní Morava8500:38:42-
6LB15440Musil LadislavSK Slavičín5600:40:13-
7LB17455Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:41:21-
8LB18451Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:41:39-
9LB19449Halanič JakubKrálíky9200:42:04-
10LB20429Kupec MichalDolní Morava8900:42:10-
11LB23401Rosinski BartoszLKS NADWISLANIN Chetmno - Polska9300:43:13-
12LB27421Pustina FrantišekLanškroun5600:44:21-
13LB28432Špindlerová DagmarÚstí nad Orlicí6400:44:27-
14LB30418Boguaj StanislavEta Hlinsko6100:45:22-
15LB31442Zedník JaroslavRadnice Česká Třebová6200:47:12-
16LB32426Kostúrová ZuzanaDolní Morava9100:48:09-
17LB34437Kube JosefTJ Jiskra Kuks6300:48:34-
18LB35433Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:48:38-
19LB36439Jeníčková HanaÚstí nad Orlicí5900:49:06-
20LB37405Špringrová RomanaTJ Maratonstav Úpice9000:49:37-
21LB38456Pucholt TomášUnhošť9400:49:43-
22LB39413Zavřel MiloslavFANS a.s. Hlinsko6300:51:05-
23LB40422Vacek TomášLanškroun6400:51:25-
24LB41469Vykydal KvětoslavTJ Šumperk3600:52:23-
25LB42457Trčková LenkaFortex Moravský Beroun8800:52:30-
26LB43446Hradil LiborČSSD6800:54:47-
27LB44425Cehová GabrielaDolní Morava8800:57:05-
28LB45406Špringrová IvonaTJ Maratonstav Úpice9200:58:09-
29LB46453Čumpelík VladimírKRB Chrudim3901:00:13-
30LB47423Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:01:00-
31LB48454Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:02:35-
32LB49444Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:02:53-
33LB50450Halaničová LucieKráliky9401:04:08-
34LB51447Mauerová MartinaXXX7701:04:18-
35LB52430Panchártková VendulaKráliky8901:04:28-
36LB53407Duben JosefKratzer - Duben6701:04:35-
37LB54408Dubnová AlenaKratzer - Duben7101:05:00-
38LB55403Horák JaroslavAgroservis P. Šálek7101:05:17-
39LB56445Leszkowová JaroslavaMK Hlinsko5101:07:19-
40LB57402Ptáček KvětoslavAgroservis P. Šálek5001:09:48-
41LB58462Pucholtová LenkaUnhošť9201:12:51-
42LB59461Pucholtová AlenaUnhošť6501:29:30-
43LB60463Pucholt JakubUnhošť0101:31:12-
-LB-419Wendl MiroslavJihlava98DNF-
-LB-420Wendlová BáraJihlava01DNF-
-LB-417Wendlová HanaJihlava77DNF-
-LB-416Šantavý RostislavISCARTOP Brno47DNF-
-LB-412Kučerová MartinaKamenice74DNF-
-LB-414Kučerová LenkaKamenice01DNF-
-LB-415Kučera PavelKamenice95DNF-
-LB-410Šklíba KarelMaratonstav Úpice50DNF-
-LB-411Šklíbová VendulaMaratonstav Úpice96DNF-
-LB-409Spálenský IvanEta Hlinsko63DNF-
-LB-404Klanicová MartinaISCARTOP Brno83DNF-
-LB-400Domanský IvoAVC Praha38DNF-
-LB-424Řehořová LenkaUherský Brod90DNF-
-LB-428Kalenda JiříSokol Vizovice57DNF-
-LB-427Kalendová BlankaSokol Vizovice61DNF-
-LB-431Schlesingr MilanMaratonstav Úpice45DNF-
-LB-435Částková JiřinaČeská Třebová - Brázdov47DNF-
-LB-434Kramářová HelenaAC Pardubice58DNF-
-LB-443Kubeová ZdeňkaJiskra Borovnice63DNF-
-LB-438Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60DNF-
-LB-452Klabouch AdamČeské Budějovice96DNF-
-LB-465Poláchová AnnaSporton Šumperk84DNF-
-LB-464Jorová LudmilaLanškroun62DNF-
-LB-460Kadavý MartinVysoké Mýto84DNF-
-LB-459Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84DNF-
-LB-468Habartová SoňaNivnice80DNF-
-LB-467Mikulecká PetraHK93DNF-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1458Swietkowski BartoszLKS Sana Kościan - Polsko8900:34:27-
2LB2466Talikadze RomanLKS Sana Kościan - Polsko5800:35:13-
1ŽJ3293Bota IwonaLKS Sana Kościan - Polsko8500:35:59-
2ŽJ4297Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:36:2330
3LB5448Mauer PetrMauric7500:36:57-
3ŽJ6294Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:37:0727
4ŽJ7288Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:37:1424
5ŽJ8285Spurná MarieSILD Team8500:37:3221
4LB9436Ožana JakubTJ Nové Město na Moravě8700:38:23-
5LB10441Novák RichardFlowpark Dolní Morava8500:38:42-
6ŽJ11291Blažková KláraSKI klub Jablonec nad Nisou9000:38:4618
7ŽJ12290Landová JitkaSKI klub Jablonec nad Nisou9000:39:0015
8ŽJ13286Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB8600:39:2912
9ŽJ14292Kubeová JanaAC Pardubice8500:40:009
6LB15440Musil LadislavSK Slavičín5600:40:13-
10ŽJ16284Skybová LucieARC Brno8700:40:436
7LB17455Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:41:21-
8LB18451Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:41:39-
9LB19449Halanič JakubKrálíky9200:42:04-
10LB20429Kupec MichalDolní Morava8900:42:10-
11ŽJ21298Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:42:373
12ŽJ22300Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:070
11LB23401Rosinski BartoszLKS NADWISLANIN Chetmno - Polska9300:43:13-
13ŽJ24299Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:43:160
14ŽJ25296Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:43:250
15ŽJ26289Štýbnarová RadkaSK Piranha Bike Šumperk8600:44:160
12LB27421Pustina FrantišekLanškroun5600:44:21-
13LB28432Špindlerová DagmarÚstí nad Orlicí6400:44:27-
16ŽJ29295Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:44:480
14LB30418Boguaj StanislavEta Hlinsko6100:45:22-
15LB31442Zedník JaroslavRadnice Česká Třebová6200:47:12-
16LB32426Kostúrová ZuzanaDolní Morava9100:48:09-
17ŽJ33287Čechalová HanaTS Letohrad8600:48:220
17LB34437Kube JosefTJ Jiskra Kuks6300:48:34-
18LB35433Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:48:38-
19LB36439Jeníčková HanaÚstí nad Orlicí5900:49:06-
20LB37405Špringrová RomanaTJ Maratonstav Úpice9000:49:37-
21LB38456Pucholt TomášUnhošť9400:49:43-
22LB39413Zavřel MiloslavFANS a.s. Hlinsko6300:51:05-
23LB40422Vacek TomášLanškroun6400:51:25-
24LB41469Vykydal KvětoslavTJ Šumperk3600:52:23-
25LB42457Trčková LenkaFortex Moravský Beroun8800:52:30-
26LB43446Hradil LiborČSSD6800:54:47-
27LB44425Cehová GabrielaDolní Morava8800:57:05-
28LB45406Špringrová IvonaTJ Maratonstav Úpice9200:58:09-
29LB46453Čumpelík VladimírKRB Chrudim3901:00:13-
30LB47423Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:01:00-
31LB48454Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:02:35-
32LB49444Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:02:53-
33LB50450Halaničová LucieKráliky9401:04:08-
34LB51447Mauerová MartinaXXX7701:04:18-
35LB52430Panchártková VendulaKráliky8901:04:28-
36LB53407Duben JosefKratzer - Duben6701:04:35-
37LB54408Dubnová AlenaKratzer - Duben7101:05:00-
38LB55403Horák JaroslavAgroservis P. Šálek7101:05:17-
39LB56445Leszkowová JaroslavaMK Hlinsko5101:07:19-
40LB57402Ptáček KvětoslavAgroservis P. Šálek5001:09:48-
41LB58462Pucholtová LenkaUnhošť9201:12:51-
42LB59461Pucholtová AlenaUnhošť6501:29:30-
43LB60463Pucholt JakubUnhošť0101:31:12-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1178Bláha JanSokol České Budějovice7100:56:0690
2MA2129Losman PetrUSK Praha7900:56:1287
3MA3214Magál JiříDukla Liberec7700:56:3784
4MA4192Vanko MiroslavTJ Oral Servis Košice7300:57:55-
5MA5198Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:58:0181
6MA694Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:58:2078
7MA724Skalský RomanOpavanet7500:58:4675
1MB837Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:59:1960
8MA963Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:59:4072
2MB10191Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:59:4857
9MA11147Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:00:1769
10MA12113Pokorný LubomírTJ Jičín7501:00:4866
11MA13169Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:00:5363
1MJ14174Chromek PetrTJ Šumperk8501:01:0860
12MA15142Dobšíček PavelSK Hronov8001:01:1860
13MA1660Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:01:4057
14MA17127Ondráček TomášVzácný kytky7701:02:1054
15MA18119Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:02:2051
16MA19128Brück IvanGrafobal Skalica7601:02:50-
3MB20116Kolínek FrantišekAK Perná5601:03:0054
17MA2149Bednarkiewicz KrzysztofLKS Iskra Jaszkowa - Polsko8101:03:06-
4MB22149Poduška JosefAC Kladno6201:03:1351
18MA2356Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:3048
5MB2433Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:3548
19MA25162Hudek PetrBK - FC Kadaň8201:03:5945
2MJ2697Vaculka PetrAK Most8501:04:0657
20MA2726Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:04:1542
21MA28167Machuta JakubBěžecký klub F-C Kadaň8401:04:2839
6MB2947Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6201:04:35-
22MA3067Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:04:4136
7MB31197Raim LadislavHradec Králové6401:04:5345
3MJ3211Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8701:04:5954
4MJ33171Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8701:05:2151
23MA345Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:05:4333
5MJ35107Brynda PetrPSK Olymp Praha8501:05:4448
6MJ36157Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8601:05:4945
8MB37115Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:06:0742
7MJ38111Pazdera LukášPSK Olymp Praha8601:06:1842
1MC39130Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:06:3160
24MA4048Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:06:36-
25MA41104Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:3730
9MB4279Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:06:4139
26MA4355Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7401:06:4527
10MB44106Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:06:4936
11MB45154Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou OB5901:07:0833
8MJ4614Pavlišta VítAFK Chrudim8501:07:0939
27MA47181Holub MiroslavBukovice6601:07:1824
9MJ4844Kalenda JanAK Zlín8501:07:3936
28MA496Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:07:5421
12MB50206Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6101:08:1230
10MJ5196Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:08:3633
13MB5218Horák PavelAHA Vyškov6101:08:4427
29MA53199Málek JiříSporton Šumperk8201:08:5018
30MA54195Šádek RobertJM Demolex Bardejov7001:08:51-
1ZA5592Šádková IrenaAC Pardubice6901:08:5230
31MA5675Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:08:5915
32MA5766Velička AlešX-AIR Ostrava7301:09:0512
33MA58188Doucha JiříStart Náchod7101:09:139
2MC59216Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:09:1657
11MJ60175Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8801:09:1830
2ZA6170Vlčovská MartaAC Pardubice7601:09:2530
34MA62114Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6501:09:416
12MJ6354Janata MilanMaratonstav Úpice8501:09:4327
35MA6490Zvěřina JanAC Hájek7901:09:523
13MJ6510Rosinski MichalLKS START Brzozówka8501:09:59-
36MA66103Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:10:110
37MA6765Horný PavelPřerov7301:10:420
38MA68204Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7401:10:490
39MA6928Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:10:500
40MA7080Bolehovský PavelKER TEAM7101:10:560
41MA71139Starzýnski WojciechKB Droga Warizawa Polsko7101:11:01-
3MC72156Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:11:0354
14MJ7316Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:11:0624
3ZA7450Mostecká JanaPSK Olymp Praha8201:11:1327
14MB75190Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:11:2324
42MA76194Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7001:11:360
15MJ7789Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:11:4521
43MA787Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:11:470
15MB79143Čechal JaroslavTS Letohrad6101:11:5621
44MA80180Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:12:030
4MC81133Krsek MiroslavESAB Vamberk4901:12:0651
16MB8258Dietrich PetrCyklo B+B Litvínov6201:12:1518
5MC83193Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:12:1748
4ZA8488Jančaříková LenkaAAC Brno7001:12:2324
16MJ8564Holec PavelX-AIR Ostrava8501:12:3518
6MC86124Tempír FrantišekSokol Štíty4901:12:3745
45MA87126Svoboda PetrVzácný kytky6801:12:390
17MJ88179Bartoň EduardSK Štíty8501:12:4615
5ZA8951Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:5221
18MJ9086Žák TomášAC Pardubice8501:13:0812
46MA91177Frelich PavelSokol České Budějovice7101:13:260
47MA9268Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7901:13:390
48MA9387Jančařík PetrAAC Brno6801:13:530
17MB9419Rowbotham IanHarrogate AC, England5801:14:11-
49MA95183Dostálek PetrTěchonín6701:14:180
50MA9671Fencl PetrAC Pardubice6901:14:200
7MC9774Švec MiroslavSokol Potštejn5201:14:5442
51MA98125Kristek JiříRetia Pardubice6701:15:230
18MB9925Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:15:3515
52MA100145Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:560
53MA101205Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7801:15:570
8MC102173Šalplachta JindřichFenix Jeseník4701:15:5739
54MA10382Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8201:15:590
19MB104207Dvořák JiříViking Jilemnice6301:16:0712
9MC10591Černý VladimírHAC Praha5201:16:0836
1MD106137Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:0930
55MA107210Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:16:150
6ZA10883Fořtová IvetaSokol Kolín7201:16:2518
56MA10969Suchánek LukášKHB Radegast7901:16:300
1ŽC11029Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:3730
10MC111135Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:16:4133
57MA112102Moštěk JanKokořín8201:16:570
19MJ113166Ciota AdamAtletika Kadaň8501:16:579
11MC114168Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:17:1030
58MA115122Bareš JosefBK Bambas Skalice nad Svitavou7901:17:320
59MA11612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:17:590
60MA117131Černý MaxOlomouc7201:18:190
61MA11839Kawulok JanTJ Dolní Lomná6501:18:340
20MJ11977Genčur RomanDojič JZD Team Šumperk8701:18:406
62MA12013Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:18:480
20MB12120Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:18:549
7ZA1229Arseniuk AnnaLKS START Brzozówka8101:18:54-
12MC123209Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:19:0627
21MJ124112Michlovský JiříAK Perná8801:19:173
63MA125176Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7301:19:320
21MB126184Zdeněk BílýMK Pardubice5901:19:336
2MD127151Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:19:3527
3MD128160Marek FrantišekČervený Kostelec4101:20:0424
64MA129146Krátký IvoOtaslavice6801:20:160
1ZB13032Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:20:1827
8ZA13162Kubicová IvanaVSK VŠB - TU Ostrava8101:20:2415
13MC132134Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:20:2524
65MA13372Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:20:340
22MB134148Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:20:403
14MC13552Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:20:5221
66MA136212Havlíček IvoLánov6601:20:550
9ZA137187Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8001:21:0312
15MC13859Ráb PavelTBH Sokol Parník5201:21:0718
16MC13930Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:21:1915
23MB14046Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:21:34-
10ZA14127Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:21:449
24MB142152Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:21:530
25MB143155Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:21:570
26MB14481Pucholt JiříUnhošť5901:22:060
11ZA145123Barešová MiladaBK Bambas Skalice nad Svitavou7501:22:176
27MB14685Korenyev VolodymyrLikar stavitelství s.r.o. Praha5901:22:260
2ZB147140Lukášková ZlataLiga 2000 Strašice6801:22:2824
17MC148164Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:22:4012
18MC14942Smola JosefMKS Ostrava5101:22:529
12ZA1502Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:23:023
2ŽC15135Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:23:2127
19MC152208Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:23:226
28MB153108Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5901:23:260
4MD15441Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:23:4621
29MB15557Pečenka LiborKHB Radegast6101:23:490
3ZB15699Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:23:5421
22MJ15778Valenta JiříDojič JZD Team Šumperk8601:24:030
20MC158189Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:24:213
21MC159215Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:24:290
67MA160203Řoutil LadislavŠternberské listy8101:24:370
68MA16123Kučera PavelDatalusk Jihlava6501:24:460
69MA162117Hájek MarekSK SP Kylešovice6801:24:570
30MB163185Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:25:290
70MA16493Pacík JanCyklo Team Stratílek Litomyšl8401:25:450
22MC165144Krumer MiroslavOstrov4901:25:480
31MB166158Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:25:550
13ZA167153Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:26:010
23MC16836Groh StanislavVrchlabí4601:26:090
24MC169211Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:26:310
4ZB17031Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:26:5718
23MJ171138Hejl JakubPraha8901:27:050
25MC172141Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:27:490
32MB17343Čižinský JaromírSOKOL Kolín5501:27:550
71MA174200Špilka RadimUHK-PDF-MA Hradec Králové8201:28:200
14ZA1753Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:29:180
26MC17638Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5201:29:360
3ŽC177163Novotná EvaLetohrad4801:30:3124
72MA178201Malý LukášUHK-PDF-MA Hradec Králové8301:30:440
5ZB17934Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:1615
33MB18017Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5701:31:320
73MA18115Pleskač PatrikISCARTOP Brno8201:32:090
27MC182105Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:32:150
28MC18353Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4801:32:480
74MA184172Vaněk PetrOlomouc7001:33:130
34MB185170Rücker OldřichLhota5501:33:250
29MC186202Brich PavelXXX5001:33:270
5MD18798Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:33:3018
35MB188213Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6101:33:540
75MA189159Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:34:170
76MA19022Kiedroň RyszardTřinec7201:34:290
6MD191165Vedral BřetislavSmržovka4301:34:4215
30MC192136Leszkow JosefMK Hlinsko5101:35:260
7MD193161Linhart MilošAC Náchod4401:36:3512
15ZA19445Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7501:36:380
77MA1958Rygielski MarcinLKS START Brzozówka7301:37:24-
8MD196182Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:37:269
31MC1971Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:38:310
4ŽC198101Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:38:5621
6ZB199118Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:41:5012
7ZB200186Klimešová AlenaBukovice6301:43:159
32MC20121Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4701:44:220
16ZA202132Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8101:44:360
1ME20340Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:44:4430
33MC204120Bareš JiříBK Bambas Skalice nad Svitavou4701:45:070
78MA205110Masařík PetrČD Bohumín6601:45:390
34MC20684Kolmaš OldřichOlomouc5201:47:160
2ME207109Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3001:49:2627
17ZA208100Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:50:110
79MA209196Peška RobertSpartak Police nad Metují6701:55:260
5ŽC21061Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:58:1518
6ŽC211121Barešová JarmilaBK Bambas Skalice nad Svitavou4902:00:5715
3ME21295Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:03:4524
35MC213150David LudvíkTJ Sokol Slavkov u Brna5102:04:250

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 75%
Zvolená trasa závodu: 68%
Značení závodu: 75%
Vyhlášení výsledků: 73%
Zpracování výsledků: 77%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 75%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
77%

Názory na závod

Bohaty zavod vzdy pritahne kvalitni konkurenci, uroven vysoka, nespokojenych nemuze byt mnoho. Me vadi nebezpeci urazu v kamenitych sebezich.
Tak máme Králičák za sebou. Tak moc jsme chtěli, aby se vše povedlo. Proti počasí však nic nezmůžeme. I já jsem běžel potoky vody a při návratu k věcem drkotal zuby. Spíš než sebe jsem ale litoval rozhodčí nahoře v cíli. Věřte, tam se nedá postavit žádný stan. Jednak kvůli větru a hlavně kvůli ochraně přírody. Podle stanovených podmínek se závodník musí nahoře v cíli otočit a ihned scházet dolů. K tomu nás letos počasí donutilo samo. To, co jsme ale měli zvládnout lépe byla doprava na start lidového běhu a juniorek. Kdo mohl tušit, že se dá na Dolní Moravě zabloudit a autobusy dojely na jiné místo! Tím se start opozdil a navíc se autobusy již nestačily vrátit a tím zůstali někteří účastníci lidového běhu dole. Vy, kterých se to týkalo, přijměte naši omluvu.
astransky
Jinak výborně připravený a zajištěný závod trochu pokazila jedna "drobnost". Počasí nikdo neovlivní, ale čaj se do pár várnic (koupit třeba namísto jednoho videa v tombole) dá navařit vždycky, vypije se i v horku. Vím, že doprava na vrchol je problém ale k batohům na cca 10. km se vyjet dá! Pár lidí to možná odstůně. A Lidový běh mohl být v pohodě na dolním úseku k Vilemíně, zpět busem - vždyť je to pro netrénované. Ale až na zbytečně dlouhý crossový úvod je to opravdu horský běh, žádný asfalťák. Mistrovství ČR by mu slušelo. Příští rok?
jdvorak
vynikající závod i ti kteří jej úspěšně absolvovali a určitě by si všichni běžci zasloužili pamětní list jako ti co běželi Lidový závod. Za rok se opět těšíme na start. J+M - běžci z LRS ČD Vyškov
belka
pane jo
dada

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód