Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Gerlachov Slovensko, MSR, kvalifikace na MS

21.8.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Gerlachov Slovensko, MSR, kvalifikace na MS
  • datum konání: 21.8.2004
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

délka 8,4 km
převýšení 879 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Pavol Mlynár
Štrbské Pleso
059 85
tel. +421 524 492 375, +421 908 947 223
tel. byt +421 527 752 414

Internetové stránky:

Horský kros - beh do vrchu GERLACH
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Gerlachov Slovensko, MSR, kvalifikace na MS

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 879 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6107Urbanovský MartinBaník Prievidza8500:43:52-
2MJ146Janečko FrantišekŠKP Štrbské Pleso8700:46:26-
3MJ18143Žakarovský PeterMŠK L. Hrádok8600:47:54-
4MJ24160Kohút PeterObal Servis Košice8500:48:38-
5MJ3317Židek JozefSparta Považská Bystrica8500:50:07-
6MJ37212Oravec ŠtefanŠKP B. Bystrica8500:50:25-
7MJ44156Slaštán AndrejKremnica8900:51:53-
8MJ50168Zach MartinSK Nové Město na Moravě8500:52:3560
9MJ52120Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:52:5457
10MJ53208Zahoranský IvanŠKP B. Bystrica8600:52:58-
11MJ55214Štrbák RóbertŠKP B. Bystrica8500:53:16-
12MJ59119Holec PavelX-AIR Ostrava8500:53:2854
13MJ60210Barilla MarekŠKP B. Bystrica8500:53:36-
14MJ64146Tuka MartinL. Mikuláč8700:53:59-
15MJ677Mlynár PeterTJ Vysoké Tatry8800:54:12-
16MJ70142Šavel JiříMŠK L. Hrádok8700:54:48-
17MJ7216Pavličko MarekElán Kežmarok8500:54:59-
18MJ78209Oravec JánŠKP B. Bystrica8700:55:59-
19MJ79211Mezovský JozefŠKP B. Bystrica8700:56:02-
20MJ9693Masarovič RomanHC Poprad8600:58:26-
21MJ107174Urban JozefObal Servis Košice8601:00:25-
22MJ132215Turlík MatůšCAP Prešov8801:03:31-
23MJ156213Repka TomᚊKP B. Bystrica8701:08:02-
Muži A (trať 8,4 km, 879 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Reiner MatúšBiatlon Markušovice8400:15:50-
2MA22Kuril PatrikŠKP Štrbské Pleso7900:42:15-
3MA369Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:42:3590
4MA41Bajcičák MartinŠKP Štrbské Pleso7700:43:29-
5MA570Klisz TomaszASK AWF Tatowice8100:43:50-
6MA7139Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:44:20-
7MA822Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:44:43-
8MA93Malák MichalŠKP Štrbské Pleso8000:45:45-
9MA10175Kovačík LubošAMK Nové Zámky6600:45:48-
10MA1527Matiaško MarekAŠK Dukla Banská Bystrica7700:46:59-
11MA16104Demeter RichardAŠSP Žilina6500:47:18-
12MA1944Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:48:1187
13MA21206Škoviera JozefKB Okna Noves8000:48:19-
14MA2251Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:48:2384
15MA235Holiencik StanislavŠKP Štrbské Pleso8100:48:27-
16MA2526Imrich SlavomírBiatlon Markušovice7200:48:44-
17MA26196Gazdarica TomášSKIPARK Ružomberok7600:48:51-
18MA27184Jambrich MilanSTU BA8400:49:05-
19MA28111Ondričko MilanMBO Stážské7300:49:12-
20MA30197Varády KamilMlynky8400:49:34-
21MA3148Arbet BranislavBK Lysá pod Makytou7700:49:44-
22MA324Benka-Rybár OndrejŠKP Štrbské Pleso8200:49:44-
23MA3415Jura MartinKST Lipany7600:50:18-
24MA3625Bendík LubomírBiatlon Markušovice8200:50:18-
25MA4076Cebo PavelSlavia SŠ Trenčín6800:51:01-
26MA4172Mikula PeterAŠKP Žilina7300:51:06-
27MA42133Matoš PeterHZS Jasná6800:51:08-
28MA43205Škvaridlo DavorínKB Okna Noves7900:51:48-
29MA4678Šoltýš MilanBatizovce7200:52:05-
30MA4795Lištiák VladimírKriván Važec7200:52:08-
31MA49187Palguta LuboslavKB TU Zvolen7800:52:25-
32MA54167Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:53:1081
33MA5684Baláž MariánLK Levoča7500:53:19-
34MA5837Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:2878
35MA61172Evin OndrejRokytov7600:53:38-
36MA63185Javorka ŠtefanUK BA8000:53:49-
37MA7333Kinianský MiroslavZP Šport Podbrezová8400:55:12-
38MA8288Letko MichalManín P. Bystrica7900:56:25-
39MA8579Giertli TomášBratislava6700:56:57-
40MA86188Mács RóbertFTC Filakovo7900:57:05-
41MA8819Peregrin ŠtefanBK Slavia Humenné6800:57:19-
42MA8939Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:2275
43MA9198Ander DavidSK Chotěboř8200:57:36-
44MA94153Michalko JaroslavCK Start S. Smokovec8400:57:54-
45MA97135Ivanko RudolfBetliar6500:58:26-
46MA98201Hus PeterMK Tatran SNV7100:58:33-
47MA99159Jančařík PetrAAC Brno6800:58:4372
48MA102136Musialowski PiotrKW Warszawa7700:59:10-
49MA104154Rakoczy VladimírHorný Smokovec8400:59:40-
50MA109144Pavlík RomanTJ Turčianské Teplice6501:00:51-
51MA112207Polčin MiroslavPoprad7701:01:10-
52MA117137Pawlikowski PrzemyslawJKN Tatra Team8301:01:45-
53MA120162Hořinka MarekNike7301:02:22-
54MA12192Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8101:02:29-
55MA126149Mezei JakubPukanec7401:03:10-
56MA135183Selep VladimírVysoké Tatry7101:04:23-
57MA139166Polóny MichalBratislava7301:05:03-
58MA147193Princz GabrielChata M. R. Štefánika7901:06:33-
59MA190163Ondrej PeterNike7701:13:00-
60MA19577Mikuška PavelFlott Bánovce n. B.7001:14:31-
61MA200138Gabriška PeterBánovce n. B.6701:17:34-
Muži B (trať 8,4 km, 879 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB118Blaško MilanŠport Rysy Poprad6100:46:04-
2MB1223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:1860
3MB1330Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:2657
4MB1745Faško PavolŠport Podbrezová6300:47:46-
5MB20169Racz StefanAMK Nové Zámky6100:48:19-
6MB2973Páleník ErvínDMT Trenčín3800:49:14-
7MB34186Janovič PeterBK Šaca6200:50:18-
8MB39106Martiš VladimírJogging klub Dubnica n./V.6200:50:57-
9MB57170Sobek MiroslavMatador Púchov5600:53:23-
10MB65101Vlasatý VladimírJogging Klub Dubnica n./V.6200:54:03-
11MB6852Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:54:1454
12MB69155Malatín ŠtefanAAC Brno5500:54:3951
13MB71180Bothar IvanZvolen6200:54:50-
14MB74151Faix PavolTJ Tatran Gerlachov5900:55:26-
15MB75198Chabada OndrejMK Tatran SNV6300:55:35-
16MB84216Prochádzka BenediktSlavia Banská Bystrica5700:56:54-
17MB9394Uhlárik PavolMaraton klub Rajec5900:57:40-
18MB10566Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:59:4348
19MB10863Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:3145
20MB11164Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:01:0842
21MB123179Dolák PeterMac Rača5801:02:47-
22MB125134Piják JaroslavŠK Pezinok5801:03:03-
23MB133121Tarjányi JozefSkalnatá Chata6301:03:44-
24MB138116Bednár LadislavMartin6301:05:02-
25MB14281Janota MiroslavTurany6301:05:32-
26MB145192Fuker MiroslavTatran SNV5901:06:28-
27MB15049Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5701:07:1039
28MB165113Maras LadislavTJ Prešov6301:09:14-
29MB166194Kober MárioAirbus SG-Stade5801:09:22-
30MB169112Mecele JozefSlovalko Žiar nad Hronom6101:09:51-
31MB17134Kazár MariánZP Šport Podbrezová5701:10:04-
32MB182181Kopčák JaroslavWeldex Prešov5601:11:3336
33MB193118Žugec ŠtefanBatizovice6001:13:39-
34MB206189Kolesár FeroKošice5701:21:19-
Muži C (trať 8,4 km, 879 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC38125Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:4560
2MC4874Kováč MiroslavTrenčín5200:52:16-
3MC62109Sviták StanislavAK Žilina5000:53:48-
4MC66124Líška ĽubomírAK Žilina5300:54:10-
5MC80173Petrič EmilJM Demolex Bardejov5400:56:12-
6MC81105Vrana DušanJogging Klub Dubnica n./V.4500:56:20-
7MC8746Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:57:12-
8MC9567Nejman BedřichAC Náchod5000:58:0957
9MC10196Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:59:00-
10MC106147Vladár JánKBBS Turčianské Teplice4801:00:00-
11MC11513Bílik BladimírSteam Dunajská Lesná4801:01:21-
12MC116127Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:01:3854
13MC118115Mojzyszek MaciejNovy Targ4601:01:47-
14MC12455Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:02:4951
15MC128129Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:03:1648
16MC12953Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5301:03:1845
17MC131152Dvorský StanislavV. Lomnica4901:03:25-
18MC134199Tekely JaroslavMK Tatran SNV4901:04:08-
19MC13620Dunaj-Spily PeterBratislava4801:04:33-
20MC14858Les JosefKČT Třemošná4701:06:4042
21MC153150Šulej MatejVelká Lomnica5001:07:32-
22MC157141Tučný JanMK Pardubice4701:08:0339
23MC15868Nejman LiborAC Náchod5301:08:1236
24MC15987Letko DušanManín Povážská Bystrica5301:08:29-
25MC16465Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5301:08:5933
26MC168200Smolár JúliusMK Tatran SNV4601:09:43-
27MC173128Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5101:10:1630
28MC174114Žonca MilanKRB Rorysa Prešov4701:10:20-
29MC17586Brachnák MilanTJ Baník Horka5101:10:26-
30MC17628Král WalterDolný Smokovec5201:10:30-
31MC177171Czetmayer JozefMatador Púchov5301:10:32-
32MC180117Marton MilanPoprad4801:11:10-
33MC184100Hlávka JozefJogging klub Dubnica n./V.5101:12:18-
34MC18610Dívald LórantAC Poprad4501:12:45-
35MC18756Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:12:5027
36MC19462Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:13:4924
37MC196122Percel VladimírBaník Horka5101:15:17-
38MC19714Mikluš ViktorFarmaceut Bratislava5201:16:22-
39MC19843Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:17:2621
40MC202177Novotný SlavkoWeldex Prešov5401:17:51-
Muži D (trať 8,4 km, 879 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7661Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:5330
2MD100164Lupták JúliusŠK Štrba4200:58:47-
3MD103195Hazucha JánSBS Zvolen4300:59:32-
4MD11489Babka JozefBiatlon Jasenie4101:01:16-
5MD13057Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:03:2027
6MD14099Paško DanielTatrakon Poprad3501:05:16-
7MD141161Semaník JanSenior club Medzev4201:05:16-
8MD151110Koplinger ErichBBS Bratislava4001:07:22-
9MD16185Imrich AntonTJ Baník Horka3901:08:38-
10MD16291Číž FrantišekPrievidza3501:08:39-
11MD17083Linhart MilošAC Náchod4401:09:5924
12MD18775Dzuroška VladimírLiptovský Mikuláš4201:12:50-
13MD189123Majerčák VojtechKežmarok4401:12:52-
14MD19159Kašpar JosefAVC Praha3801:13:1421
15MD19221Fiamin IvanBratislava4101:13:25-
16MD203157Varga VincentKočice Barca2701:18:24-
17MD207165Rychnavský JozefMK Tatran SNV4401:22:10-
18MD20980Suchán VladimírTrstín3301:23:27-
19MD21050Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:41:4830
20MD211178Hauser PavolWeldex Prešov3001:46:42-
Juniorky (trať 8,4 km, 879 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ92145Vladarová JanaKBBS Turč. Teplice8500:57:40-
2ŽJ122203Suchánková BarboraŠKP B. Bystrica8701:02:35-
3ŽJ137148Gadová GabrielaL. Mikuláš8601:04:35-
4ŽJ146190Styková JulianaUMB B. Bystrica8601:06:30-
5ŽJ16011Kotschová DanielaTJ Vysoké Tatry8501:08:30-
6ŽJ17831Šebová EvaZP Šport Podbrezová8801:10:35-
7ŽJ18342Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:11:5830
8ŽJ19941Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:17:2627
Ženy A (trať 8,4 km, 879 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7771Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:55:5630
2ZA83158Jančaříková LenkaAAC Brno7000:56:3527
3ZA9047Mesiariková VandaBK Lysá pod Makytou7700:57:23-
4ZA11936Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:01:4824
5ZA143204Hrúzová AndreaKB Okna Noves8301:05:35-
6ZA144132Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:05:4821
7ZA149102Merková MartinaAC Zvolen7901:06:40-
8ZA16797Kleskeňová JanaStavbár Nitra7601:09:30-
9ZA18535Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:12:3718
Ženy B (trať 8,4 km, 879 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB45182Šádková IrenaAC Pardubice6900:51:5930
2ZB51140Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:52:40-
3ZB110202Balošáková AnnaŠKP Čadca6101:01:02-
4ZB11254Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:01:1027
5ZB127126Semanová ZlaticaKošice5801:03:11-
6ZB15290Adameková DášaMichalová6701:07:28-
7ZB15482Cígrová AnnaBS Tatran Turany6001:07:43-
8ZB15529Jorová LudmilaLanškroun6201:07:5524
9ZB163131Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:08:4821
10ZB172130Novotná EvaLetohrad4801:10:0830
11ZB17932Kubacká VieraZP Šport Podbrezová6801:11:05-
12ZB18140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:11:2718
13ZB20118Žideková JanaMK Rajec6001:17:40-
14ZB20438Kleinová MáriaTuristika Prievidza3801:19:04-
15ZB205191Berniková EvaSNV5901:19:21-
16ZB20812Božová DanicaAO Svit6301:22:15-
Trať 8,4 km, 879 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Reiner MatúšBiatlon Markušovice8400:15:50-
2MA22Kuril PatrikŠKP Štrbské Pleso7900:42:15-
3MA369Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:42:3590
4MA41Bajcičák MartinŠKP Štrbské Pleso7700:43:29-
5MA570Klisz TomaszASK AWF Tatowice8100:43:50-
1MJ6107Urbanovský MartinBaník Prievidza8500:43:52-
6MA7139Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:44:20-
7MA822Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:44:43-
8MA93Malák MichalŠKP Štrbské Pleso8000:45:45-
9MA10175Kovačík LubošAMK Nové Zámky6600:45:48-
1MB118Blaško MilanŠport Rysy Poprad6100:46:04-
2MB1223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:1860
3MB1330Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:2657
2MJ146Janečko FrantišekŠKP Štrbské Pleso8700:46:26-
10MA1527Matiaško MarekAŠK Dukla Banská Bystrica7700:46:59-
11MA16104Demeter RichardAŠSP Žilina6500:47:18-
4MB1745Faško PavolŠport Podbrezová6300:47:46-
3MJ18143Žakarovský PeterMŠK L. Hrádok8600:47:54-
12MA1944Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:48:1187
5MB20169Racz StefanAMK Nové Zámky6100:48:19-
13MA21206Škoviera JozefKB Okna Noves8000:48:19-
14MA2251Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:48:2384
15MA235Holiencik StanislavŠKP Štrbské Pleso8100:48:27-
4MJ24160Kohút PeterObal Servis Košice8500:48:38-
16MA2526Imrich SlavomírBiatlon Markušovice7200:48:44-
17MA26196Gazdarica TomášSKIPARK Ružomberok7600:48:51-
18MA27184Jambrich MilanSTU BA8400:49:05-
19MA28111Ondričko MilanMBO Stážské7300:49:12-
6MB2973Páleník ErvínDMT Trenčín3800:49:14-
20MA30197Varády KamilMlynky8400:49:34-
21MA3148Arbet BranislavBK Lysá pod Makytou7700:49:44-
22MA324Benka-Rybár OndrejŠKP Štrbské Pleso8200:49:44-
5MJ3317Židek JozefSparta Považská Bystrica8500:50:07-
23MA3415Jura MartinKST Lipany7600:50:18-
7MB34186Janovič PeterBK Šaca6200:50:18-
24MA3625Bendík LubomírBiatlon Markušovice8200:50:18-
6MJ37212Oravec ŠtefanŠKP B. Bystrica8500:50:25-
1MC38125Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:4560
8MB39106Martiš VladimírJogging klub Dubnica n./V.6200:50:57-
25MA4076Cebo PavelSlavia SŠ Trenčín6800:51:01-
26MA4172Mikula PeterAŠKP Žilina7300:51:06-
27MA42133Matoš PeterHZS Jasná6800:51:08-
28MA43205Škvaridlo DavorínKB Okna Noves7900:51:48-
7MJ44156Slaštán AndrejKremnica8900:51:53-
1ZB45182Šádková IrenaAC Pardubice6900:51:5930
29MA4678Šoltýš MilanBatizovce7200:52:05-
30MA4795Lištiák VladimírKriván Važec7200:52:08-
2MC4874Kováč MiroslavTrenčín5200:52:16-
31MA49187Palguta LuboslavKB TU Zvolen7800:52:25-
8MJ50168Zach MartinSK Nové Město na Moravě8500:52:3560
2ZB51140Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:52:40-
9MJ52120Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:52:5457
10MJ53208Zahoranský IvanŠKP B. Bystrica8600:52:58-
32MA54167Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:53:1081
11MJ55214Štrbák RóbertŠKP B. Bystrica8500:53:16-
33MA5684Baláž MariánLK Levoča7500:53:19-
9MB57170Sobek MiroslavMatador Púchov5600:53:23-
34MA5837Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:2878
12MJ59119Holec PavelX-AIR Ostrava8500:53:2854
13MJ60210Barilla MarekŠKP B. Bystrica8500:53:36-
35MA61172Evin OndrejRokytov7600:53:38-
3MC62109Sviták StanislavAK Žilina5000:53:48-
36MA63185Javorka ŠtefanUK BA8000:53:49-
14MJ64146Tuka MartinL. Mikuláč8700:53:59-
10MB65101Vlasatý VladimírJogging Klub Dubnica n./V.6200:54:03-
4MC66124Líška ĽubomírAK Žilina5300:54:10-
15MJ677Mlynár PeterTJ Vysoké Tatry8800:54:12-
11MB6852Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:54:1454
12MB69155Malatín ŠtefanAAC Brno5500:54:3951
16MJ70142Šavel JiříMŠK L. Hrádok8700:54:48-
13MB71180Bothar IvanZvolen6200:54:50-
17MJ7216Pavličko MarekElán Kežmarok8500:54:59-
37MA7333Kinianský MiroslavZP Šport Podbrezová8400:55:12-
14MB74151Faix PavolTJ Tatran Gerlachov5900:55:26-
15MB75198Chabada OndrejMK Tatran SNV6300:55:35-
1MD7661Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:5330
1ZA7771Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:55:5630
18MJ78209Oravec JánŠKP B. Bystrica8700:55:59-
19MJ79211Mezovský JozefŠKP B. Bystrica8700:56:02-
5MC80173Petrič EmilJM Demolex Bardejov5400:56:12-
6MC81105Vrana DušanJogging Klub Dubnica n./V.4500:56:20-
38MA8288Letko MichalManín P. Bystrica7900:56:25-
2ZA83158Jančaříková LenkaAAC Brno7000:56:3527
16MB84216Prochádzka BenediktSlavia Banská Bystrica5700:56:54-
39MA8579Giertli TomášBratislava6700:56:57-
40MA86188Mács RóbertFTC Filakovo7900:57:05-
7MC8746Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:57:12-
41MA8819Peregrin ŠtefanBK Slavia Humenné6800:57:19-
42MA8939Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:2275
3ZA9047Mesiariková VandaBK Lysá pod Makytou7700:57:23-
43MA9198Ander DavidSK Chotěboř8200:57:36-
1ŽJ92145Vladarová JanaKBBS Turč. Teplice8500:57:40-
17MB9394Uhlárik PavolMaraton klub Rajec5900:57:40-
44MA94153Michalko JaroslavCK Start S. Smokovec8400:57:54-
8MC9567Nejman BedřichAC Náchod5000:58:0957
20MJ9693Masarovič RomanHC Poprad8600:58:26-
45MA97135Ivanko RudolfBetliar6500:58:26-
46MA98201Hus PeterMK Tatran SNV7100:58:33-
47MA99159Jančařík PetrAAC Brno6800:58:4372
2MD100164Lupták JúliusŠK Štrba4200:58:47-
9MC10196Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:59:00-
48MA102136Musialowski PiotrKW Warszawa7700:59:10-
3MD103195Hazucha JánSBS Zvolen4300:59:32-
49MA104154Rakoczy VladimírHorný Smokovec8400:59:40-
18MB10566Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:59:4348
10MC106147Vladár JánKBBS Turčianské Teplice4801:00:00-
21MJ107174Urban JozefObal Servis Košice8601:00:25-
19MB10863Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:3145
50MA109144Pavlík RomanTJ Turčianské Teplice6501:00:51-
3ZB110202Balošáková AnnaŠKP Čadca6101:01:02-
20MB11164Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:01:0842
4ZB11254Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:01:1027
51MA112207Polčin MiroslavPoprad7701:01:10-
4MD11489Babka JozefBiatlon Jasenie4101:01:16-
11MC11513Bílik BladimírSteam Dunajská Lesná4801:01:21-
12MC116127Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:01:3854
52MA117137Pawlikowski PrzemyslawJKN Tatra Team8301:01:45-
13MC118115Mojzyszek MaciejNovy Targ4601:01:47-
4ZA11936Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:01:4824
53MA120162Hořinka MarekNike7301:02:22-
54MA12192Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8101:02:29-
2ŽJ122203Suchánková BarboraŠKP B. Bystrica8701:02:35-
21MB123179Dolák PeterMac Rača5801:02:47-
14MC12455Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:02:4951
22MB125134Piják JaroslavŠK Pezinok5801:03:03-
55MA126149Mezei JakubPukanec7401:03:10-
5ZB127126Semanová ZlaticaKošice5801:03:11-
15MC128129Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:03:1648
16MC12953Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5301:03:1845
5MD13057Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:03:2027
17MC131152Dvorský StanislavV. Lomnica4901:03:25-
22MJ132215Turlík MatůšCAP Prešov8801:03:31-
23MB133121Tarjányi JozefSkalnatá Chata6301:03:44-
18MC134199Tekely JaroslavMK Tatran SNV4901:04:08-
56MA135183Selep VladimírVysoké Tatry7101:04:23-
19MC13620Dunaj-Spily PeterBratislava4801:04:33-
3ŽJ137148Gadová GabrielaL. Mikuláš8601:04:35-
24MB138116Bednár LadislavMartin6301:05:02-
57MA139166Polóny MichalBratislava7301:05:03-
6MD14099Paško DanielTatrakon Poprad3501:05:16-
7MD141161Semaník JanSenior club Medzev4201:05:16-
25MB14281Janota MiroslavTurany6301:05:32-
5ZA143204Hrúzová AndreaKB Okna Noves8301:05:35-
6ZA144132Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:05:4821
26MB145192Fuker MiroslavTatran SNV5901:06:28-
4ŽJ146190Styková JulianaUMB B. Bystrica8601:06:30-
58MA147193Princz GabrielChata M. R. Štefánika7901:06:33-
20MC14858Les JosefKČT Třemošná4701:06:4042
7ZA149102Merková MartinaAC Zvolen7901:06:40-
27MB15049Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5701:07:1039
8MD151110Koplinger ErichBBS Bratislava4001:07:22-
6ZB15290Adameková DášaMichalová6701:07:28-
21MC153150Šulej MatejVelká Lomnica5001:07:32-
7ZB15482Cígrová AnnaBS Tatran Turany6001:07:43-
8ZB15529Jorová LudmilaLanškroun6201:07:5524
23MJ156213Repka TomᚊKP B. Bystrica8701:08:02-
22MC157141Tučný JanMK Pardubice4701:08:0339
23MC15868Nejman LiborAC Náchod5301:08:1236
24MC15987Letko DušanManín Povážská Bystrica5301:08:29-
5ŽJ16011Kotschová DanielaTJ Vysoké Tatry8501:08:30-
9MD16185Imrich AntonTJ Baník Horka3901:08:38-
10MD16291Číž FrantišekPrievidza3501:08:39-
9ZB163131Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:08:4821
25MC16465Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5301:08:5933
28MB165113Maras LadislavTJ Prešov6301:09:14-
29MB166194Kober MárioAirbus SG-Stade5801:09:22-
8ZA16797Kleskeňová JanaStavbár Nitra7601:09:30-
26MC168200Smolár JúliusMK Tatran SNV4601:09:43-
30MB169112Mecele JozefSlovalko Žiar nad Hronom6101:09:51-
11MD17083Linhart MilošAC Náchod4401:09:5924
31MB17134Kazár MariánZP Šport Podbrezová5701:10:04-
10ZB172130Novotná EvaLetohrad4801:10:0830
27MC173128Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5101:10:1630
28MC174114Žonca MilanKRB Rorysa Prešov4701:10:20-
29MC17586Brachnák MilanTJ Baník Horka5101:10:26-
30MC17628Král WalterDolný Smokovec5201:10:30-
31MC177171Czetmayer JozefMatador Púchov5301:10:32-
6ŽJ17831Šebová EvaZP Šport Podbrezová8801:10:35-
11ZB17932Kubacká VieraZP Šport Podbrezová6801:11:05-
32MC180117Marton MilanPoprad4801:11:10-
12ZB18140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:11:2718
32MB182181Kopčák JaroslavWeldex Prešov5601:11:3336
7ŽJ18342Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:11:5830
33MC184100Hlávka JozefJogging klub Dubnica n./V.5101:12:18-
9ZA18535Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:12:3718
34MC18610Dívald LórantAC Poprad4501:12:45-
35MC18756Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:12:5027
12MD18775Dzuroška VladimírLiptovský Mikuláš4201:12:50-
13MD189123Majerčák VojtechKežmarok4401:12:52-
59MA190163Ondrej PeterNike7701:13:00-
14MD19159Kašpar JosefAVC Praha3801:13:1421
15MD19221Fiamin IvanBratislava4101:13:25-
33MB193118Žugec ŠtefanBatizovice6001:13:39-
36MC19462Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:13:4924
60MA19577Mikuška PavelFlott Bánovce n. B.7001:14:31-
37MC196122Percel VladimírBaník Horka5101:15:17-
38MC19714Mikluš ViktorFarmaceut Bratislava5201:16:22-
39MC19843Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:17:2621
8ŽJ19941Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:17:2627
61MA200138Gabriška PeterBánovce n. B.6701:17:34-
13ZB20118Žideková JanaMK Rajec6001:17:40-
40MC202177Novotný SlavkoWeldex Prešov5401:17:51-
16MD203157Varga VincentKočice Barca2701:18:24-
14ZB20438Kleinová MáriaTuristika Prievidza3801:19:04-
15ZB205191Berniková EvaSNV5901:19:21-
34MB206189Kolesár FeroKošice5701:21:19-
17MD207165Rychnavský JozefMK Tatran SNV4401:22:10-
16ZB20812Božová DanicaAO Svit6301:22:15-
18MD20980Suchán VladimírTrstín3301:23:27-
19MD21050Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:41:4830
20MD211178Hauser PavolWeldex Prešov3001:46:42-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 45%
Celkový dojem ze závodu: 65%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
71%

Názory na závod

az na diskriminaci zen A ve vyhlasovani dobry
axis
to axis: Pokud vim tak se vyhlasovalo celkove poradi. TO nebyla zadna diskriminace. Meli bezet rychleji...
pecap

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód