Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hvězda - Praděd

2.10.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hvězda - Praděd
  • datum konání: 2.10.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ LIGA 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště Hvězda nad Karlovou Studánkou
13 hodin

Přihlášky

v místě startu od 11 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 9,6 km
převýšení 660 m
Běh na nejvyšší horu Moravy a Slezska vede pouze po silnici a stoupání je citelné, i když velmi rovnoměrné.

Ceny pro vítěze

finanční a věcné ceny pro první tři v kategorii, absolutní vítěz 2.500,- Kč
Všichni účastníci závodu obdrží grafický list a tričko s motivem závodu nebo vlaječku.
diplomy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

PhDr. Miloslav Čermák
Masarykova tř. 32
Olomouc
772 00
tel. 585 224 855
mobil 602 752 447

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7192Macášek TomášTJ Slezan Frýdek-Místek8800:40:4660
2MJ8201Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:40:4757
3MJ9188Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:40:5954
4MJ15184Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:41:5548
5MJ18190Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:42:2145
6MJ22191Chromek PetrFENIX SKI Team Jeseník8500:42:5542
7MJ27186Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:43:4039
8MJ33183Janata MilanMaratonstav Úpice8500:44:0536
9MJ42202Sosna JakubYOGI Racing Ostrava8500:45:4333
10MJ48189Strnadel OndřejSKI Klub Šumperk8500:46:2330
11MJ66182Sázel PavelPřerov8500:48:0027
12MJ81203Tománek PetrAC Prostějov8500:49:2324
13MJ99185Bartoň EduardSK Štíty8500:51:2921
14MJ138187Ratiborský JanKB Prostějov8700:57:1318
Muži A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:38:0790
1MA125Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:0790
3MA36Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:2084
4MA432Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:1481
5MA668Ondráček TomášVzácný kytky7700:40:4578
6MA1039Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:41:0575
7MA1321Kotouč MartinOlympia Bruntál8500:41:4451
8MA1729Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:1372
9MA1934Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:42:3569
10MA2060Szebesta PavelTJ Jakl6800:42:3666
11MA2117Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:42:4163
12MA2316Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:42:5660
13MA2430Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:1857
14MA2623Wurst MilanISŠ Karviná8200:43:3254
15MA292Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:43:4251
16MA3065Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:43:4848
17MA3112Baláž RomanBaláž Extrem Team Ostrava6500:43:5145
18MA32247Zahrádka TomášSOH Rýmařov7100:43:5642
19MA3431Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:44:2839
20MA35248Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:44:3236
21MA3669Krajča RudolfVzácný kytky6500:44:5533
22MA3838Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:45:2130
23MA4057Dragolov DanielBrno6700:45:3727
24MA4340Karkoška PetrBC Orlová7300:45:5524
25MA455Zatloukal MarekKopečkáři6500:46:0321
26MA4720Velička AlešX-AIR Ostrava7300:46:2018
27MA4967Jančařík PetrAAC Brno6800:46:3215
28MA5328Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:5712
29MA5441Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:46:599
30MA5563Petterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:47:026
31MA5653Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:47:123
32MA57240Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:47:200
33MA5870Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:47:350
34MA5933Krátký IvoOtaslavice6800:47:370
35MA6047Wala PetrMC Wallo Havířov7100:47:380
36MA6222Černý MaxOlomouc7200:47:510
37MA6313Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:47:550
38MA67249Kopecký TomášSOS Strahov8300:48:100
39MA7011Přichystal Lukᚎidlochovice8100:48:280
40MA7166Havlíček IvoLánov6600:48:350
41MA7352Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:48:370
42MA7535Žaludek Přemyslneregistrován7700:48:400
43MA8343Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:49:520
44MA8449Hansgut RudolfOlomouc6800:49:550
45MA8648Pavelka JakubSLBR8100:50:010
46MA8856Vojkůvka JanChuchelná6800:50:050
47MA9036Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:50:100
48MA9124Hrouza MichalBK Krnov7800:50:160
49MA943Skřičil Vlastimilneregistrován6700:50:370
50MA96250Menšík RadekHO Vrbno pod Pradědem7000:50:590
51MA10045Mičkal Mojmírneregistrován7900:51:300
52MA10314Řoutil LadislavŠternberské listy8100:51:390
53MA10810Chlup JiříStaré Město7400:52:210
54MA10954Jakubec MartinSK Skalka Přerov7500:52:370
55MA11115Rašner TomášOlomouc6900:52:450
56MA1159Kozák RadimSK Ježíš8000:53:030
57MA11755Laitoch DavidOsek nad Bečvou7500:53:250
58MA11926Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:53:480
59MA12161Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8000:54:160
60MA12358Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7800:54:330
61MA12750Jelínek MilošTTC Černovír8000:55:000
62MA1287Němeček RadimOlomouc8100:55:020
63MA13059Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:56:000
64MA13351Špiháček VítTTC Černovír7600:56:370
65MA13637Moštěk JanKokořín8200:57:070
66MA14342Sztymon LiborFC Bužkovec7700:58:330
67MA15162Brixel MartinStará Ves7901:00:370
68MA153242Stryjski MariuszPOL7501:01:07-
69MA15518Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:01:220
70MA16664Peřina MichalAŠK DA Olomouc7801:06:210
71MA1684Pokorný TomášSK Ježíš7201:06:310
72MA1698Tomčík PavelSK Ježíš8001:06:520
73MA17246Chudoba ŠimonPOL8101:08:17-
74MA174244Majchrzak AdamPOL7601:09:14-
75MA1851Bozyňski DanielPOL7601:22:10-
Muži B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB585Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:3260
2MB1180Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:1157
3MB1289Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:3754
4MB1486Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:41:4751
5MB2527Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:2848
6MB3993Roubalík RadovanFORTEX Moravský Beroun6400:45:2745
7MB4472Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:46:0142
8MB5071Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:46:3339
9MB5176Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:46:3436
10MB6588Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:47:5933
11MB6873Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:48:1530
12MB6991Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:48:2527
13MB7275Bátěk JosefLiga 100 Olomouc6100:48:3624
14MB7981Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:49:0521
15MB8292Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:49:3518
16MB8583Kubeša JiříTAS Šternberk5900:49:5715
17MB8774Martínek VladimírSKP Holešov5600:50:0312
18MB8987Adamík JiříKuboj Šternberk6100:50:089
19MB10184Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:316
20MB10679Hluchník RudolfTODAR Dobešov6200:52:013
21MB11378Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:52:590
22MB12082Plevák AntonínOstrava6100:53:490
23MB14599Stržínek KarelCK Stará Ves6400:59:060
24MB15890Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6101:02:000
25MB17377Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:08:560
Muži C (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16111Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:1160
2MC28117Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:4157
3MC37114Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:44:5654
4MC46113Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:0551
5MC64119Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:47:5848
6MC74131Stuchlík PavelAO Koběřice5000:48:3945
7MC78126Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:48:5942
8MC93108Flegl VlastimilBrtev5300:50:3639
9MC97110Švrček JiříPoruba5300:51:1036
10MC105125Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:51:4733
11MC112124Rinka ErichBK Kravaře5400:52:5130
12MC114134Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:53:0227
13MC116121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:0424
14MC118129Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:53:3121
15MC124115Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:54:4318
16MC129107Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:55:1115
17MC131106Krejsa VáclavBering Praha5200:56:1012
18MC134133Šíma JosefSKP Bruntál5300:56:389
19MC135109Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:56:506
20MC139128Volek IvoKASARA Rýmařov4800:57:313
21MC142132Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:58:030
22MC149130Sosna VlastimilPJR Radhošť4900:59:380
23MC152120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:050
24MC154127Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:01:140
25MC160118Leszkow JosefMK Hlinsko5101:02:250
26MC161123Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:02:260
27MC170122Husička JiříOlomouc4801:07:160
28MC171116Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:08:120
29MC177112Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:09:570
Muži D (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD61144Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:4430
2MD76143Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:48:4527
3MD132140Kousal OldřichSK Přerov3800:56:2824
4MD140142Linhart MilošAC Náchod4400:57:5121
5MD146147Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:59:1618
6MD156145Stuchlík KarelBK Kravaře3701:01:5315
7MD159146Nanke WernerBK Kravaře3801:02:2012
8MD163141Kašpar JosefAVC Praha3801:04:219
9MD165137Engliš JiříCVK Opava3801:05:556
10MD183139Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:19:273
11MD186138Domanský IvoAVC Praha3801:22:530
Muži E (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME176149Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:09:4330
2ME178150Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:12:3327
3ME179221Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:16:5324
4ME187148Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:28:5921
Juniorky (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ92194Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:50:3130
2ŽJ95196Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:50:5027
3ŽJ104197Rauscherová LucieFENIX SKI Team Jeseník8700:51:4324
4ŽJ144195Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:58:4421
Ženy A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41162Jančaříková LenkaAAC Brno7000:45:3830
2ZA52154Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:46:3527
3ZA77155Holišová ZdeňkaPSK Olymp Praha7900:48:5024
4ZA80160Paštěková JanaATEX Tufo7500:49:1021
5ZA107158Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:0218
6ZA125156Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:4415
7ZA141157Jedenástíková PavlínaTJ Sokol Mrsklesy7300:57:5412
8ZA147159Matalová Janaza sebe7300:59:309
9ZA148151Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:59:326
10ZA164163Przybyla MalgorzataPOL7501:05:26-
11ZA175161Bednaříková ŠtěpánkaVŠB TU Ostrava8301:09:353
12ZA180152Mertinová RomanaSK Ježíš8101:17:160
12ZA180153Dufková AndreaSK Ježíš8001:17:160
14ZA184164Wojcik IlonaPOL7701:20:07-
Ženy B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB102173Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:3530
2ZB110177Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:52:4027
3ZB122171Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:54:2224
4ZB126172Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:54:4821
5ZB137175Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:0818
6ZB162174Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:02:3015
7ZB167176Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:06:2612
Ženy C (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC98178Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:1830
2ŽC150179Novotná EvaLetohrad4800:59:5927
3ŽC157180Janečková AnežkaAK Zlín4701:01:5924
4ŽC182181Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:17:2821
Trať 9,6 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:38:0790
1MA125Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:0790
3MA36Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:2084
4MA432Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:1481
1MB585Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:3260
5MA668Ondráček TomášVzácný kytky7700:40:4578
1MJ7192Macášek TomášTJ Slezan Frýdek-Místek8800:40:4660
2MJ8201Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:40:4757
3MJ9188Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:40:5954
6MA1039Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:41:0575
2MB1180Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:1157
3MB1289Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:3754
7MA1321Kotouč MartinOlympia Bruntál8500:41:4451
4MB1486Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:41:4751
4MJ15184Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:41:5548
1MC16111Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:1160
8MA1729Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:1372
5MJ18190Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:42:2145
9MA1934Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:42:3569
10MA2060Szebesta PavelTJ Jakl6800:42:3666
11MA2117Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:42:4163
6MJ22191Chromek PetrFENIX SKI Team Jeseník8500:42:5542
12MA2316Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:42:5660
13MA2430Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:1857
5MB2527Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:2848
14MA2623Wurst MilanISŠ Karviná8200:43:3254
7MJ27186Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:43:4039
2MC28117Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:4157
15MA292Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:43:4251
16MA3065Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:43:4848
17MA3112Baláž RomanBaláž Extrem Team Ostrava6500:43:5145
18MA32247Zahrádka TomášSOH Rýmařov7100:43:5642
8MJ33183Janata MilanMaratonstav Úpice8500:44:0536
19MA3431Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:44:2839
20MA35248Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:44:3236
21MA3669Krajča RudolfVzácný kytky6500:44:5533
3MC37114Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:44:5654
22MA3838Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:45:2130
6MB3993Roubalík RadovanFORTEX Moravský Beroun6400:45:2745
23MA4057Dragolov DanielBrno6700:45:3727
1ZA41162Jančaříková LenkaAAC Brno7000:45:3830
9MJ42202Sosna JakubYOGI Racing Ostrava8500:45:4333
24MA4340Karkoška PetrBC Orlová7300:45:5524
7MB4472Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:46:0142
25MA455Zatloukal MarekKopečkáři6500:46:0321
4MC46113Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:0551
26MA4720Velička AlešX-AIR Ostrava7300:46:2018
10MJ48189Strnadel OndřejSKI Klub Šumperk8500:46:2330
27MA4967Jančařík PetrAAC Brno6800:46:3215
8MB5071Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:46:3339
9MB5176Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:46:3436
2ZA52154Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:46:3527
28MA5328Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:5712
29MA5441Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:46:599
30MA5563Petterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:47:026
31MA5653Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:47:123
32MA57240Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:47:200
33MA5870Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:47:350
34MA5933Krátký IvoOtaslavice6800:47:370
35MA6047Wala PetrMC Wallo Havířov7100:47:380
1MD61144Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:4430
36MA6222Černý MaxOlomouc7200:47:510
37MA6313Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:47:550
5MC64119Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:47:5848
10MB6588Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:47:5933
11MJ66182Sázel PavelPřerov8500:48:0027
38MA67249Kopecký TomášSOS Strahov8300:48:100
11MB6873Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:48:1530
12MB6991Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:48:2527
39MA7011Přichystal Lukᚎidlochovice8100:48:280
40MA7166Havlíček IvoLánov6600:48:350
13MB7275Bátěk JosefLiga 100 Olomouc6100:48:3624
41MA7352Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:48:370
6MC74131Stuchlík PavelAO Koběřice5000:48:3945
42MA7535Žaludek Přemyslneregistrován7700:48:400
2MD76143Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:48:4527
3ZA77155Holišová ZdeňkaPSK Olymp Praha7900:48:5024
7MC78126Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:48:5942
14MB7981Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:49:0521
4ZA80160Paštěková JanaATEX Tufo7500:49:1021
12MJ81203Tománek PetrAC Prostějov8500:49:2324
15MB8292Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:49:3518
43MA8343Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:49:520
44MA8449Hansgut RudolfOlomouc6800:49:550
16MB8583Kubeša JiříTAS Šternberk5900:49:5715
45MA8648Pavelka JakubSLBR8100:50:010
17MB8774Martínek VladimírSKP Holešov5600:50:0312
46MA8856Vojkůvka JanChuchelná6800:50:050
18MB8987Adamík JiříKuboj Šternberk6100:50:089
47MA9036Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:50:100
48MA9124Hrouza MichalBK Krnov7800:50:160
1ŽJ92194Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:50:3130
8MC93108Flegl VlastimilBrtev5300:50:3639
49MA943Skřičil Vlastimilneregistrován6700:50:370
2ŽJ95196Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:50:5027
50MA96250Menšík RadekHO Vrbno pod Pradědem7000:50:590
9MC97110Švrček JiříPoruba5300:51:1036
1ŽC98178Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:1830
13MJ99185Bartoň EduardSK Štíty8500:51:2921
51MA10045Mičkal Mojmírneregistrován7900:51:300
19MB10184Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:316
1ZB102173Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:3530
52MA10314Řoutil LadislavŠternberské listy8100:51:390
3ŽJ104197Rauscherová LucieFENIX SKI Team Jeseník8700:51:4324
10MC105125Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:51:4733
20MB10679Hluchník RudolfTODAR Dobešov6200:52:013
5ZA107158Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:0218
53MA10810Chlup JiříStaré Město7400:52:210
54MA10954Jakubec MartinSK Skalka Přerov7500:52:370
2ZB110177Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:52:4027
55MA11115Rašner TomášOlomouc6900:52:450
11MC112124Rinka ErichBK Kravaře5400:52:5130
21MB11378Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:52:590
12MC114134Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:53:0227
56MA1159Kozák RadimSK Ježíš8000:53:030
13MC116121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:0424
57MA11755Laitoch DavidOsek nad Bečvou7500:53:250
14MC118129Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:53:3121
58MA11926Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:53:480
22MB12082Plevák AntonínOstrava6100:53:490
59MA12161Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8000:54:160
3ZB122171Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:54:2224
60MA12358Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7800:54:330
15MC124115Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:54:4318
6ZA125156Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:4415
4ZB126172Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:54:4821
61MA12750Jelínek MilošTTC Černovír8000:55:000
62MA1287Němeček RadimOlomouc8100:55:020
16MC129107Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:55:1115
63MA13059Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:56:000
17MC131106Krejsa VáclavBering Praha5200:56:1012
3MD132140Kousal OldřichSK Přerov3800:56:2824
64MA13351Špiháček VítTTC Černovír7600:56:370
18MC134133Šíma JosefSKP Bruntál5300:56:389
19MC135109Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:56:506
65MA13637Moštěk JanKokořín8200:57:070
5ZB137175Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:0818
14MJ138187Ratiborský JanKB Prostějov8700:57:1318
20MC139128Volek IvoKASARA Rýmařov4800:57:313
4MD140142Linhart MilošAC Náchod4400:57:5121
7ZA141157Jedenástíková PavlínaTJ Sokol Mrsklesy7300:57:5412
21MC142132Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:58:030
66MA14342Sztymon LiborFC Bužkovec7700:58:330
4ŽJ144195Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:58:4421
23MB14599Stržínek KarelCK Stará Ves6400:59:060
5MD146147Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:59:1618
8ZA147159Matalová Janaza sebe7300:59:309
9ZA148151Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:59:326
22MC149130Sosna VlastimilPJR Radhošť4900:59:380
2ŽC150179Novotná EvaLetohrad4800:59:5927
67MA15162Brixel MartinStará Ves7901:00:370
23MC152120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:050
68MA153242Stryjski MariuszPOL7501:01:07-
24MC154127Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:01:140
69MA15518Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:01:220
6MD156145Stuchlík KarelBK Kravaře3701:01:5315
3ŽC157180Janečková AnežkaAK Zlín4701:01:5924
24MB15890Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6101:02:000
7MD159146Nanke WernerBK Kravaře3801:02:2012
25MC160118Leszkow JosefMK Hlinsko5101:02:250
26MC161123Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:02:260
6ZB162174Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:02:3015
8MD163141Kašpar JosefAVC Praha3801:04:219
10ZA164163Przybyla MalgorzataPOL7501:05:26-
9MD165137Engliš JiříCVK Opava3801:05:556
70MA16664Peřina MichalAŠK DA Olomouc7801:06:210
7ZB167176Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:06:2612
71MA1684Pokorný TomášSK Ježíš7201:06:310
72MA1698Tomčík PavelSK Ježíš8001:06:520
27MC170122Husička JiříOlomouc4801:07:160
28MC171116Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:08:120
73MA17246Chudoba ŠimonPOL8101:08:17-
25MB17377Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:08:560
74MA174244Majchrzak AdamPOL7601:09:14-
11ZA175161Bednaříková ŠtěpánkaVŠB TU Ostrava8301:09:353
1ME176149Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:09:4330
29MC177112Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:09:570
2ME178150Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:12:3327
3ME179221Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:16:5324
12ZA180152Mertinová RomanaSK Ježíš8101:17:160
12ZA180153Dufková AndreaSK Ježíš8001:17:160
4ŽC182181Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:17:2821
10MD183139Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:19:273
14ZA184164Wojcik IlonaPOL7701:20:07-
75MA1851Bozyňski DanielPOL7601:22:10-
11MD186138Domanský IvoAVC Praha3801:22:530
4ME187148Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:28:5921

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 87%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 87%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

dobrý,není co dodat
karel.strzinek
Alespoň kilometry označeny být mohly, jinak dobrý. Cením si, že nejezdily žádná auta.
flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód