Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

3.10.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 3.10.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ LIGA 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

před hotelem Anenská huť, Stará Ves u Rýmařova
11 hodin

Přihlášky

Od 9 hodin v Tréninkovém středisku TJ Liga 100 Olomouc ve Staré Vsi u Rýmařova.

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

délka 14 km
převýšení 430 m
První polovina trati až k chatě Alfrédka stoupání, zpátky seběh.

Ceny pro vítěze

první tři v kategorii obdrží věcné ceny a diplom, vítěz putovní pohár, všichni vlaječku
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

PhDr. Miloslav Čermák
Masarykova tř. 32
Olomouc
772 00
tel. 585 224 855
mobil 602 752 447

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
5.10.2003Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka57
13.10.2002Stará Ves - Alfrédka Stará Ves70
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
15.10.2000Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves 17. r.86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 1174

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5918
Fritscher Adam7516
Soviš Ivan4614
Stržínek Karel6413
Šimůnek Jan8211
Vraštilová Miloslava5611
Pechek František5311
Bronec Jaromír6710
Hnát Petr7410
Sedláček Václav8610
Dedek Aleš7510
Špacír Ladislav5510
Merta Jaroslav3510
Šrutek Stanislav589
Podešva Pavel499
Komárek Bedřich538
Brož Jiří548
Vymazal Petr758
Řoutil Ladislav818
Žák Jiří718
Král Jindřich738
Kokeš Vlastimil658
Škapa Marek717
Dobrý Jaroslav397
Fančovič Marian527
Mazač Jaroslav687
Volek Ivo487
Kebrle Milan757
Vodička Jan457
Soviš Ivo716
Kukla Miroslav546
Kubíček František466
Horáček Michal756
Urbiš Vilém546
Švidernoch Milan586
Vaněk Jaromír486
Pechková Jana856
Horák Ondřej756
Lenhart Vít826
Bednarz Libor805
Krčková Šárka885
Matějíková Jana905
Ožana Václav645
Pechek Petr835
Delingerová Marie765
Hudeček Petr825
Zátopek Jiří605
Krejsa Václav525
Mannlová Jana805
Zatloukal Marek655

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4198Macášek TomášTJ Slezan Frýdek-Místek8800:53:1929
2MJ1497Kautz MichalSKSU Šumperk8900:57:5528
3MJ2165Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8601:00:1227
4MJ2568Sosna JakubYOGI Racing Ostrava8501:01:3226
5MJ3596Vykoukal JiříJiskra Rýmařov8801:04:4125
6MJ4363Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8701:07:3624
7MJ62200Orság LubomírStará Ves9101:29:1823
Muži A (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:49:1030
2MA213Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:49:3929
3MA35Kotouč MartinOlympia Bruntál8500:52:4730
4MA717Baláž RomanBaláž Extrem Team Ostrava6500:55:3328
5MA93Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:56:1927
6MA1116Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:57:2126
7MA156Zatloukal MarekKopečkáři6500:57:5825
8MA1614Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:58:1024
9MA1710Minařík MartinSkokani Olomouc6700:58:4323
10MA198Jančařík PetrAAC Brno6800:59:2422
11MA2218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:3221
12MA249Černý MaxOlomouc7201:01:2520
13MA261Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:01:3919
14MA3011Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7201:02:2818
15MA324Sanáč LukášJiskra Rýmařov8401:04:1117
16MA3320Žaludek PřemyslDT SWISS Zlín7701:04:2016
17MA3912Rašner TomášOlomouc6901:05:1815
18MA4215Řoutil LadislavŠternberské listy8101:07:3514
19MA4519Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:08:4713
20MA5322Peřina MichalAŠK DA Olomouc7801:12:1212
Muži B (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB595Kolínek FrantišekAK Perná5600:53:4020
2MB8199Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:55:5819
3MB1373Drážný LadislavTatran Písařov5900:57:3418
4MB27102Bátěk JosefLiga 100 Olomouc6101:01:4617
5MB28101Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:02:2016
6MB2971Gromus PetrAK Olomouc5601:02:2615
7MB3176Martínek VladimírSKP Holešov5601:04:0614
8MB38103Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:1013
9MB4058Bezducha JiříTTC Olomouc6201:07:0712
10MB5060Stržínek KarelCK Stará Ves6401:10:5111
Muži C (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6135Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:4220
2MC1057Škrabánek AloisViva Zlín5200:56:4619
3MC1267Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:57:3118
4MC20169Koštoval JiříJesenický týdeník5100:59:3917
5MC23168Šalplachta JindřichFenix Jeseník4701:01:1116
6MC4869Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:09:0515
7MC4974Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:3114
8MC5179Volek IvoKASARA Rýmařov4801:11:0713
9MC5778Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:14:5812
Muži D (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3672Lajčík AloisAK Olomouc4001:04:4410
2MD37165Janků LadislavSokol Bystročice4201:04:549
3MD44167Herbst ManfredJesenický týdeník4101:08:298
4MD6361Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:39:157
Muži E (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6477Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:44:3910
2ME65105Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:57:469
Juniorky (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ45136Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:08:4710
Ženy A (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1880Jančaříková LenkaAAC Brno7000:59:2310
2ZA3359Paštěková JanaATEX Tufo7501:04:209
3ZA5466Jedenástíková PavlínaTJ Sokol Mrsklesy7301:12:178
4ZA5662Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:14:507
5ZA59166Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8101:17:216
6ZA6064Kolářová KateřinaSKSU Šumperk8401:21:125
Ženy B (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB41104Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:07:1810
2ŽB4794Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:08:579
3ŽB52170Lednická ZdenkaAK Zlín5601:11:408
4ŽB6170Minaříková JanaOlomouc6601:28:287
Ženy C (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5575Novotná EvaLetohrad4801:13:1210
2ŽC5898Janečková AnežkaAK Zlín4701:15:479
Trať 14 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:49:1030
2MA213Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:49:3929
3MA35Kotouč MartinOlympia Bruntál8500:52:4730
1MJ4198Macášek TomášTJ Slezan Frýdek-Místek8800:53:1929
1MB595Kolínek FrantišekAK Perná5600:53:4020
1MC6135Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:4220
4MA717Baláž RomanBaláž Extrem Team Ostrava6500:55:3328
2MB8199Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:55:5819
5MA93Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:56:1927
2MC1057Škrabánek AloisViva Zlín5200:56:4619
6MA1116Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:57:2126
3MC1267Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:57:3118
3MB1373Drážný LadislavTatran Písařov5900:57:3418
2MJ1497Kautz MichalSKSU Šumperk8900:57:5528
7MA156Zatloukal MarekKopečkáři6500:57:5825
8MA1614Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:58:1024
9MA1710Minařík MartinSkokani Olomouc6700:58:4323
1ZA1880Jančaříková LenkaAAC Brno7000:59:2310
10MA198Jančařík PetrAAC Brno6800:59:2422
4MC20169Koštoval JiříJesenický týdeník5100:59:3917
3MJ2165Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8601:00:1227
11MA2218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:3221
5MC23168Šalplachta JindřichFenix Jeseník4701:01:1116
12MA249Černý MaxOlomouc7201:01:2520
4MJ2568Sosna JakubYOGI Racing Ostrava8501:01:3226
13MA261Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:01:3919
4MB27102Bátěk JosefLiga 100 Olomouc6101:01:4617
5MB28101Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:02:2016
6MB2971Gromus PetrAK Olomouc5601:02:2615
14MA3011Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7201:02:2818
7MB3176Martínek VladimírSKP Holešov5601:04:0614
15MA324Sanáč LukášJiskra Rýmařov8401:04:1117
16MA3320Žaludek PřemyslDT SWISS Zlín7701:04:2016
2ZA3359Paštěková JanaATEX Tufo7501:04:209
5MJ3596Vykoukal JiříJiskra Rýmařov8801:04:4125
1MD3672Lajčík AloisAK Olomouc4001:04:4410
2MD37165Janků LadislavSokol Bystročice4201:04:549
8MB38103Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:1013
17MA3912Rašner TomášOlomouc6901:05:1815
9MB4058Bezducha JiříTTC Olomouc6201:07:0712
1ŽB41104Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:07:1810
18MA4215Řoutil LadislavŠternberské listy8101:07:3514
6MJ4363Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8701:07:3624
3MD44167Herbst ManfredJesenický týdeník4101:08:298
1ŽJ45136Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:08:4710
19MA4519Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:08:4713
2ŽB4794Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:08:579
6MC4869Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:09:0515
7MC4974Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:3114
10MB5060Stržínek KarelCK Stará Ves6401:10:5111
8MC5179Volek IvoKASARA Rýmařov4801:11:0713
3ŽB52170Lednická ZdenkaAK Zlín5601:11:408
20MA5322Peřina MichalAŠK DA Olomouc7801:12:1212
3ZA5466Jedenástíková PavlínaTJ Sokol Mrsklesy7301:12:178
1ŽC5575Novotná EvaLetohrad4801:13:1210
4ZA5662Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:14:507
9MC5778Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:14:5812
2ŽC5898Janečková AnežkaAK Zlín4701:15:479
5ZA59166Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8101:17:216
6ZA6064Kolářová KateřinaSKSU Šumperk8401:21:125
4ŽB6170Minaříková JanaOlomouc6601:28:287
7MJ62200Orság LubomírStará Ves9101:29:1823
4MD6361Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:39:157
1ME6477Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:44:3910
2ME65105Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:57:469

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód