Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

23.10.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 23.10.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Slovan Špindlerův Mlýn

Sociální sítě

Místo konání

náměstí, Špindlerův Mlýn
11 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

délka 15,5 km
převýšení 700 m
Náročný horský kros se střídavým povrchem.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 7.000,- Kč
diplomy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík
Mateřská škola 86/B
Špindlerův Mlýn
tel. 499 523 114
mobil 737 536 297

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
11.10.2003Špindlerův Mlýn - Malá cena40
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1029

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5818
Grohová Jaroslava5117
Paulů Blanka5414
Groh Stanislav4613
Javůrek Jiří4813
Šrutek Stanislav5812
Vraštilová Miloslava5612
Votava Vladimír6311
Šír Václav4811
Šimůnek Jaromír5511
Jirásková Eva6410
Horáček Michal7510
Havlíček Ivo6610
Havlíček Zdeněk359
Stránský Aleš609
Šteinc Ludvík418
Kubrová Dagmar638
Šimůnek Jan828
Štantejský Michal848
Krátký Josef658
Berka Radim827
Dunka Štěpán727
Pechková Jana857
Jelínek Karel517
Holý Václav416
Vávra David576
Vanta Josef626
Tomíček Josef596
Klimeš Bedřich566
Žák Jiří716
Hájková Renata756
Šmída Oldřich486
Procházková Irena576
Veselý Pavel666
Šimůnek Jan496
Valenta Michal625
Malý Jan735
Vejnar Josef575
Krupka Milan565
Cupák Martin715
Vacek Martin695
Trejbal Karel515
Karlík Michal645
Šesták Karel715
Groh Radoslav895
Turek Martin805
Svoboda Petr685
Kollertová Eva834
Kubr Václav554
Krátká Anna694

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ23Pavlišta VítAFK Chrudim8501:08:5560
2MJ1011Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:12:5357
3MJ1516Janata MilanMaratonstav Úpice8501:14:1754
4MJ2829Palas JanSportovní centrum Jičín8501:19:4651
5MJ2930Holec PavelX-AIR Ostrava8501:19:5048
6MJ4142Groh StanislavTJ Dvůr Králové nad Labem8701:24:1345
7MJ7071Hojač VojtěchSKI Jablonec nad Nisou9001:47:3242
Muži A (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Ondráček TomášVzácný kytky7701:08:5390
2MA34Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:09:3087
3MA56Cupák MartinVrchlabí7101:10:2384
4MA67Davídek DušanVrchlabí8101:11:0481
5MA89Randák KarelSKI Jilemnice7101:11:3378
6MA1112Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:13:0775
7MA1213Jindra PetrKER Team6901:13:2372
8MA1314Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:13:4369
9MA1718Keřný MatějSokol Urutky7001:15:4066
10MA1920Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8101:17:1763
11MA2021Svoboda PetrSKI Jilemnice6801:17:3160
12MA2122Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:17:4657
13MA2223Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8001:19:2054
14MA2425Vondera PavelAK LVK Radio King Janské Lázně8401:19:3151
15MA2526Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:19:3248
16MA2627Svoboda PetrVzácný kytky6801:19:3345
17MA3334Škrabálek JanPraha7001:20:5942
18MA3435Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:21:1139
19MA4041Vašíček MartinSKI Radvanice7101:23:4036
20MA4445Jančařík PetrAAC Brno6801:25:4733
21MA4748Honzík TomášTJ Slavia TU Liberec7001:26:1130
22MA5758Moštěk JanKokořín8201:30:2627
23MA6869Kobutnický MartinBardějov7701:41:4524
Muži B (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB45Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:09:3560
2MB910Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:11:3957
3MB1415Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5501:13:5354
4MB1617Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:15:1751
5MB1819Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:16:2248
6MB3233Pokorný BřetislavVitana Byšice6201:20:5245
7MB3536Švec MilanŠpindlerův Mlýn6301:21:4242
8MB3839Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:23:2839
9MB4950Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:26:5236
10MB5455Koubek LiborSklepovští Sršáni5701:29:1533
11MB5657Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:29:5630
12MB5859Gončár JiříBrno5701:30:2827
13MB5960Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:30:5024
14MB6263Černý MichalRaspenava6401:31:4721
15MB6768Hojač MojmírTJ Tanvald5801:40:3018
16MB6970Malý VladimírŠpindlerův Mlýn5901:43:4615
Muži C (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2324Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5401:19:3060
2MC3132Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:20:4257
3MC3637Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:22:2454
4MC4344Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5001:25:1051
5MC4546Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:25:4948
6MC4849Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:26:2745
7MC5051Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:27:2442
8MC5253Kadavý ZdeněkOK Chrastava4901:27:3639
9MC6465Groh StanislavVrchlabí4601:32:4136
10MC7374Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:49:4333
Muži D (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3738Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:22:3930
2MD4143Leszkow PetrMK Hlinsko4401:24:1327
3MD4647Marek FrantišekČervený Kostelec4101:25:5824
4MD6061Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4101:31:4021
5MD6667Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:36:5818
Muži E (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7576Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:57:2230
Juniorky (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3940Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:23:3130
2ŽJ7273Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:48:3827
Ženy A (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA78Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7301:11:0830
2ZA2728Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:19:3527
3ZA3031Jančaříková LenkaAAC Brno7001:20:1524
4ZA6364Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:31:5021
Ženy B (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5152Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:27:2930
2ZB6162Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:31:4427
3ZB6566Harcubová JanaČKS SKI Jilemnice6801:35:0824
4ZB7172Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:48:3721
Ženy C (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5354Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:28:0430
2ŽC5556Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:29:3527
3ŽC7475Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:56:5924
Trať 15 km, 700 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Ondráček TomášVzácný kytky7701:08:5390
1MJ23Pavlišta VítAFK Chrudim8501:08:5560
2MA34Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:09:3087
1MB45Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:09:3560
3MA56Cupák MartinVrchlabí7101:10:2384
4MA67Davídek DušanVrchlabí8101:11:0481
1ZA78Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7301:11:0830
5MA89Randák KarelSKI Jilemnice7101:11:3378
2MB910Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:11:3957
2MJ1011Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:12:5357
6MA1112Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:13:0775
7MA1213Jindra PetrKER Team6901:13:2372
8MA1314Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:13:4369
3MB1415Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5501:13:5354
3MJ1516Janata MilanMaratonstav Úpice8501:14:1754
4MB1617Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:15:1751
9MA1718Keřný MatějSokol Urutky7001:15:4066
5MB1819Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:16:2248
10MA1920Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8101:17:1763
11MA2021Svoboda PetrSKI Jilemnice6801:17:3160
12MA2122Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:17:4657
13MA2223Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8001:19:2054
1MC2324Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5401:19:3060
14MA2425Vondera PavelAK LVK Radio King Janské Lázně8401:19:3151
15MA2526Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:19:3248
16MA2627Svoboda PetrVzácný kytky6801:19:3345
2ZA2728Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:19:3527
4MJ2829Palas JanSportovní centrum Jičín8501:19:4651
5MJ2930Holec PavelX-AIR Ostrava8501:19:5048
3ZA3031Jančaříková LenkaAAC Brno7001:20:1524
2MC3132Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:20:4257
6MB3233Pokorný BřetislavVitana Byšice6201:20:5245
17MA3334Škrabálek JanPraha7001:20:5942
18MA3435Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:21:1139
7MB3536Švec MilanŠpindlerův Mlýn6301:21:4242
3MC3637Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:22:2454
1MD3738Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:22:3930
8MB3839Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:23:2839
1ŽJ3940Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:23:3130
19MA4041Vašíček MartinSKI Radvanice7101:23:4036
6MJ4142Groh StanislavTJ Dvůr Králové nad Labem8701:24:1345
2MD4143Leszkow PetrMK Hlinsko4401:24:1327
4MC4344Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5001:25:1051
20MA4445Jančařík PetrAAC Brno6801:25:4733
5MC4546Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:25:4948
3MD4647Marek FrantišekČervený Kostelec4101:25:5824
21MA4748Honzík TomášTJ Slavia TU Liberec7001:26:1130
6MC4849Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:26:2745
9MB4950Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:26:5236
7MC5051Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:27:2442
1ZB5152Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:27:2930
8MC5253Kadavý ZdeněkOK Chrastava4901:27:3639
1ŽC5354Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:28:0430
10MB5455Koubek LiborSklepovští Sršáni5701:29:1533
2ŽC5556Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:29:3527
11MB5657Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:29:5630
22MA5758Moštěk JanKokořín8201:30:2627
12MB5859Gončár JiříBrno5701:30:2827
13MB5960Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:30:5024
4MD6061Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4101:31:4021
2ZB6162Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:31:4427
14MB6263Černý MichalRaspenava6401:31:4721
4ZA6364Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:31:5021
9MC6465Groh StanislavVrchlabí4601:32:4136
3ZB6566Harcubová JanaČKS SKI Jilemnice6801:35:0824
5MD6667Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:36:5818
15MB6768Hojač MojmírTJ Tanvald5801:40:3018
23MA6869Kobutnický MartinBardějov7701:41:4524
16MB6970Malý VladimírŠpindlerův Mlýn5901:43:4615
7MJ7071Hojač VojtěchSKI Jablonec nad Nisou9001:47:3242
4ZB7172Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:48:3721
2ŽJ7273Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:48:3827
10MC7374Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:49:4333
3ŽC7475Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:56:5924
1ME7576Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:57:2230

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 63%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

O.K. Jen lepší značení nebo dozor v závěru na poslední odbočce.
mhojac
Souhlasim, az na tu odbocku!!!!
slunicko.13
Pekny zavod, hezka trasa.
rootman

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód