Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP

13.11.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP
  • datum konání: 13.11.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ na Lánech, Úpice
10.30-12 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

délka 11,3 km
Náročný terénní okruh s velkými výškovými rozdíly.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 15.000,- Kč
věcné ceny v hodnotě 10.000,- Kč
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
Úpice
542 32
mobil 0602 152 296

Internetové stránky

http://www.volny.cz/maratonstav

E-mailová adresa

maratonstav@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro-
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 1783

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šrutek Stanislav5819
Pechek František5318
Friebelová Eva6218
Brunclík Ivo5817
Mach Václav5516
Mazač Jaroslav6815
Vašíček Martin7115
Kubeček Ladislav6215
Stránský Aleš6013
Marek František4113
Šmída Oldřich4812
Linhart Miloš4412
Čipera Radek6411
Kolínek František5611
Paulů Blanka5411
Nečas Josef5811
Lanta Jiří4411
Holub Petr6610
Havlíček Zdeněk3510
Groh Stanislav4610
Šír Václav4810
Vašíček Roman7410
Vacková Hana5610
Vanta Josef629
Šimůnek Jan829
Krejcar Petr459
Grohová Jaroslava519
Pechková Jana859
Vojáček Pavel519
Horáček Michal758
Plecháček Jiří448
Vacek Martin698
Šlégr Jiří548
Kubečková Radka698
Libra Jiří378
Kozel Karel528
Balcar Luboš588
Šesták Karel718
Valenta Michal627
Sadílek Ota467
Klimeš Bedřich567
Bureš Jindřich537
Janata Milan857
Soukup Ladislav587
Čáp Bohuslav517
Tomíček Josef597
Losman Miroslav517
Farář Jaroslav507
Klampflová Eva646

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:31:15-
2MJ33Holec PavelX-AIR Ostrava8500:33:08-
3MJ44Janata MilanMaratonstav Úpice8500:33:13-
4MJ95Rejfek LubošSKI Radvanice8700:36:19-
5MJ126Siegel JosefAC Choceň8600:38:25-
6MJ287Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:42:29-
7MJ418Doležal TomášSKI Radvanice8500:58:10-
Muži A (trať 11,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:45:10-
2MA212Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:47:00-
3MA313Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:47:45-
4MA614Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:49:25-
5MA715Holub PetrADR Team6600:49:42-
6MA816Duch MiroslavAK LVL Alpine pro7900:50:02-
7MA917Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:50:53-
8MA1218Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:52:07-
9MA1319Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:08-
10MA1520Vranovský MichalHoroklub Hradec Králové7800:53:11-
11MA1721Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:53:410
12MA2022Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:54:00-
13MA2123Scholz VladimírPila Machov7900:54:01-
14MA2524Havel LukášAK LVK Janské Lázně7700:55:24-
15MA2625Vašíček MartinSKI Radvanice7100:56:06-
16MA2726Jančařík PetrAAC Brno6800:56:45-
17MA2827Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:07-
18MA3128Havlíček IvoLánov6600:58:31-
19MA3229Skalský MilošNáchod6700:58:58-
20MA3630Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:00:38-
21MA3731Soukup VáclavHronov6701:01:10-
22MA4032David PavelJaroměř7201:05:10-
23MA4133Beneš StanislavÁdr Klub6501:06:23-
Muži B (trať 11,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB434Siegel JosefAC Choceň5800:47:49-
2MB535Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:55-
3MB1036Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:51:12-
4MB1137Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:51:30-
5MB1438Čipera RadekSKI Radvanice6400:53:00-
6MB1639Nečas JosefÚpice5800:53:32-
7MB1840Kubeček LadislavHavlovice6200:53:50-
8MB1941Dvorský JaroslavŠSK Gymnázium Trutnov6400:53:56-
9MB2242Králíček TomášFC Puškvorec6300:54:30-
10MB2343Bláha MilanKřovice5700:55:08-
11MB2444Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:55:19-
12MB2945Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:57:08-
13MB3046Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:09-
14MB3347Klampfl PavelVrchlabí6400:58:59-
15MB3448Sedlák JiříPřelouč5800:59:58-
16MB3549Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:00:06-
17MB3850Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:11-
18MB3951Lanta StanislavSK Hronov6301:03:14-
19MB4252Rücker OldřichLhota5501:12:35-
Muži C (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC553Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:54-
2MC854Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:57-
3MC1055Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:36:24-
4MC1156Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:38:01-
5MC1557Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:38:59-
6MC2058Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:39:58-
7MC2359Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:40:26-
8MC2460Groh StanislavVrchlabí4600:40:38-
9MC2761Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:11-
10MC2962Polej JiříSokol Hronov4600:42:43-
11MC3663Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:47:32-
Muži D (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1364Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:34-
2MD1865Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:39:38-
3MD2166Marek FrantišekČervený Kostelec4100:40:11-
4MD2567Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:41:09-
5MD3368Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:44:20-
6MD3469Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:44:31-
7MD3970Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:53:02-
8MD4271Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:00:05-
Juniorky (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ199Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:39:55-
2ŽJ3510Bláhová DagmarSK Nové Město n. Metují8700:46:29-
Ženy A (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA272Pichrtová AnnaBatňovice7300:32:45-
2ZA673Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:34:02-
3ZA774Jančaříková LenkaAAC Brno7000:35:41-
4ZA2675Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:41:36-
5ZA3176Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:37-
6ZA3777Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:50:19-
Ženy B (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1478Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:44-
2ZB1679Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:39:05-
3ZB1780Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:39:21-
4ZB2281Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:40:15-
5ZB3082Novotná EvaLetohrad4800:43:26-
6ZB3283Vacková HanaSK Hronov5600:44:02-
7ZB3884Klimešová AlenaBukovice6300:50:32-
8ZB4085Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:57:54-
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:31:15-
1ZA272Pichrtová AnnaBatňovice7300:32:45-
2MJ33Holec PavelX-AIR Ostrava8500:33:08-
3MJ44Janata MilanMaratonstav Úpice8500:33:13-
1MC553Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:54-
2ZA673Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:34:02-
3ZA774Jančaříková LenkaAAC Brno7000:35:41-
2MC854Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:57-
4MJ95Rejfek LubošSKI Radvanice8700:36:19-
3MC1055Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:36:24-
4MC1156Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:38:01-
5MJ126Siegel JosefAC Choceň8600:38:25-
1MD1364Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:34-
1ZB1478Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:44-
5MC1557Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:38:59-
2ZB1679Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:39:05-
3ZB1780Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:39:21-
2MD1865Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:39:38-
1ŽJ199Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:39:55-
6MC2058Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:39:58-
3MD2166Marek FrantišekČervený Kostelec4100:40:11-
4ZB2281Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:40:15-
7MC2359Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:40:26-
8MC2460Groh StanislavVrchlabí4600:40:38-
4MD2567Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:41:09-
4ZA2675Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:41:36-
9MC2761Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:11-
6MJ287Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:42:29-
10MC2962Polej JiříSokol Hronov4600:42:43-
5ZB3082Novotná EvaLetohrad4800:43:26-
5ZA3176Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:37-
6ZB3283Vacková HanaSK Hronov5600:44:02-
5MD3368Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:44:20-
6MD3469Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:44:31-
2ŽJ3510Bláhová DagmarSK Nové Město n. Metují8700:46:29-
11MC3663Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:47:32-
6ZA3777Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:50:19-
7ZB3884Klimešová AlenaBukovice6300:50:32-
7MD3970Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:53:02-
8ZB4085Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:57:54-
7MJ418Doležal TomášSKI Radvanice8500:58:10-
8MD4271Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:00:05-
Trať 11,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:45:10-
2MA212Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:47:00-
3MA313Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:47:45-
1MB434Siegel JosefAC Choceň5800:47:49-
2MB535Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:55-
4MA614Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:49:25-
5MA715Holub PetrADR Team6600:49:42-
6MA816Duch MiroslavAK LVL Alpine pro7900:50:02-
7MA917Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:50:53-
3MB1036Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:51:12-
4MB1137Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:51:30-
8MA1218Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:52:07-
9MA1319Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:08-
5MB1438Čipera RadekSKI Radvanice6400:53:00-
10MA1520Vranovský MichalHoroklub Hradec Králové7800:53:11-
6MB1639Nečas JosefÚpice5800:53:32-
11MA1721Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:53:410
7MB1840Kubeček LadislavHavlovice6200:53:50-
8MB1941Dvorský JaroslavŠSK Gymnázium Trutnov6400:53:56-
12MA2022Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:54:00-
13MA2123Scholz VladimírPila Machov7900:54:01-
9MB2242Králíček TomášFC Puškvorec6300:54:30-
10MB2343Bláha MilanKřovice5700:55:08-
11MB2444Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:55:19-
14MA2524Havel LukášAK LVK Janské Lázně7700:55:24-
15MA2625Vašíček MartinSKI Radvanice7100:56:06-
16MA2726Jančařík PetrAAC Brno6800:56:45-
17MA2827Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:07-
12MB2945Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:57:08-
13MB3046Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:09-
18MA3128Havlíček IvoLánov6600:58:31-
19MA3229Skalský MilošNáchod6700:58:58-
14MB3347Klampfl PavelVrchlabí6400:58:59-
15MB3448Sedlák JiříPřelouč5800:59:58-
16MB3549Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:00:06-
20MA3630Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:00:38-
21MA3731Soukup VáclavHronov6701:01:10-
17MB3850Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:11-
18MB3951Lanta StanislavSK Hronov6301:03:14-
22MA4032David PavelJaroměř7201:05:10-
23MA4133Beneš StanislavÁdr Klub6501:06:23-
19MB4252Rücker OldřichLhota5501:12:35-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód