Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2003, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2003
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2020Týnišťská desítka-
28.10.2019Týnišťská desítka203
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2499

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7116
Vacková Hana5615
Metelková Táňa7214
Javůrek Jiří4814
Brožek Radmil5413
Vanta Josef6213
Zeman Vladimír5112
Urbánek Jiří7612
Vorel Milan4012
Bříza Vladimír5112
Šebek Michal8412
Bubeníček Jiří5112
Petržílek Zdeněk5512
Jelínek Matěj4211
Krátká Anna6911
Sedlák Jiří5811
Mocek Tomáš7911
Jirásko Lubomír7111
Gdula Petr6111
Hofman Oldřich6311
Krejčí Jaromír6610
Jakeš Josef6510
Švec Miroslav5210
Kubr Václav5510
Šubert Petr6210
Gdula Lukáš9110
Kozáková Denisa7910
Nečas Josef5810
Jirásko Dušan739
Hejkrlík Filip799
Kratochvíl Miloš759
Fenclová Marta769
Ožana Václav649
Kubrová Dagmar639
Tarant Ladislav609
Klimeš Jiří619
David Václav749
Linhart Miloš448
Linhart Milan648
Zajíc Jan538
Paulů Blanka548
Dvořáček Jaroslav528
Hynek Petr638
Pechek František538
Závodní Lukáš798
Siegel Josef588
Mazač Jaroslav688
Chlubna Jan848
Sedláček Petr828
Krátký Josef658

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:31:57-
2MA22Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:32:05-
3MA33Kalousek BořivojAFK Pardubice6500:32:30-
4MA44Kratochvíl MilošCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:32:52-
5MA55Dobšíček PavelSK Hronov8000:33:47-
6MA96Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:34:32-
7MA107Holub MiroslavBukovice6600:34:33-
8MA118Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:34:37-
9MA139Louda PetrAC Turnov6400:35:03-
10MA1610Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:35:51-
11MA1711Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:36:00-
12MA1912Doucha JiříStart Náchod7100:36:12-
13MA2413Mocek TomášAC Pardubice7900:36:31-
14MA2514Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:36:34-
15MA2715Krejčí JaromírU Slunce Opočno6600:36:56-
16MA3116Frich ZdeněkTURBO Chotěboř7700:37:22-
17MA3817Smola JanKRB Chrudim6700:38:22-
18MA4618Siegel JosefAC Choceň8600:40:12-
19MA5119Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:40:43-
20MA5620Tejkl JanHoRa Kostelec nad Orlicí7600:42:26-
21MA5721Šulc RadekTJ Milovice7500:42:44-
22MA5922Tomšů PetrMlýn Janderov6400:43:04-
23MA6123Antoš JakubUNI Brno6400:43:38-
24MA6324Palguta RomanTC Dobruška7700:43:56-
25MA6825Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:45:19-
26MA6926Siegel JakubAC Choceň9200:45:20-
27MA8327Kocourek DavidPraha7900:52:14-
28MA8728Váňa AlešPraha8100:55:21-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB629Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:59-
2MB730Siegel JosefSpartak Choceň5800:34:23-
3MB831Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:34:28-
4MB1232Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:34:41-
5MB1433Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:06-
6MB1534Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:35:40-
7MB1835Borůvka JiříSK Nové Město na Moravě5600:36:04-
8MB2036Kašpárek PavelTriatlon Pardubice6100:36:13-
9MB2137Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:36:20-
10MB3038Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:14-
11MB3239Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:37:25-
12MB3340Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:37:30-
13MB3641Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:37:50-
14MB3742Tichý PavelAC Náchod6300:37:58-
15MB4252Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:38:55-
16MB4543Tarant JiříPraha5800:39:29-
17MB4744Širůček JaromírLTC Hradec Králové6200:40:20-
18MB4845Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:40:24-
19MB5046Zdeněk BílýMK Pardubice5900:40:29-
20MB5347Hofman OldřichTC Dobruška6300:41:24-
21MB6048Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:43:29-
22MB6649Sedlák JiříSK Přelouč5800:44:45-
23MB7550Páriš AttilaKRB Chrudim6000:46:09-
24MB7851Rejl JiříSrch6300:47:15-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2653Kovárník StanislavACOH Praha4800:36:40-
2MC2854Švec MiroslavSokol Potštejn5200:37:01-
3MC3455Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:35-
4MC3556Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:37:45-
5MC4157Bříza VladimírKRB Chrudim5100:38:43-
6MC4358Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:39:06-
7MC4459Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:39:16-
8MC5260Krajtl SvatoplukPardubice4900:40:51-
9MC5861Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:42:55-
10MC7062Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:45:26-
11MC7763Linhart MilošAC Náchod4400:46:34-
12MC8264Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:48:14-
13MC8465Kocourek JiříPraha 24800:52:39-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3966Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:38:33-
2MD4067Zeman PavelKRB Chrudim4300:38:37-
3MD4968Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:40:28-
4MD6469Jelínek MatějHradec Králové4200:44:20-
5MD6570Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:44:32-
6MD7171Stejskal FrantišekHavlíčkův Brod4300:45:32-
7MD7472Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:45:57-
8MD7973Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:47:34-
9MD8074Vorel MilanSlatiňany4000:47:44-
10MD8875Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:56:07-
11MD9076Lada JaroslavSK Týniště nad Orlicí3101:21:17-
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2277Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:36:21-
2ZA2378Vlčovská MartaAC Pardubice7600:36:29-
3ZA2979Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:11-
4ZA5580Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:41:50-
5ZA6781Skořepová KláraSokol Třebechovice8100:44:51-
6ZA7282Jarkovská JitkaAFK Pardubice7600:45:47-
7ZA7383Fabiánová Barbora Pardubice TT7900:45:48-
8ZA7684Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:46:17-
9ZA8985Kocourková HanaPraha7801:09:32-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5486Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:41:28-
2ZB6187Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:43:38-
3ZB8188Vacková HanaSK Hronov5600:48:13-
4ZB8589Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:52:51-
5ZB8690Loudová PavlaAC Turnov6800:53:07-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:31:57-
2MA22Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:32:05-
3MA33Kalousek BořivojAFK Pardubice6500:32:30-
4MA44Kratochvíl MilošCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:32:52-
5MA55Dobšíček PavelSK Hronov8000:33:47-
1MB629Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:59-
2MB730Siegel JosefSpartak Choceň5800:34:23-
3MB831Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:34:28-
6MA96Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:34:32-
7MA107Holub MiroslavBukovice6600:34:33-
8MA118Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:34:37-
4MB1232Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:34:41-
9MA139Louda PetrAC Turnov6400:35:03-
5MB1433Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:06-
6MB1534Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:35:40-
10MA1610Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:35:51-
11MA1711Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:36:00-
7MB1835Borůvka JiříSK Nové Město na Moravě5600:36:04-
12MA1912Doucha JiříStart Náchod7100:36:12-
8MB2036Kašpárek PavelTriatlon Pardubice6100:36:13-
9MB2137Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:36:20-
1ZA2277Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:36:21-
2ZA2378Vlčovská MartaAC Pardubice7600:36:29-
13MA2413Mocek TomášAC Pardubice7900:36:31-
14MA2514Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:36:34-
1MC2653Kovárník StanislavACOH Praha4800:36:40-
15MA2715Krejčí JaromírU Slunce Opočno6600:36:56-
2MC2854Švec MiroslavSokol Potštejn5200:37:01-
3ZA2979Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:11-
10MB3038Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:14-
16MA3116Frich ZdeněkTURBO Chotěboř7700:37:22-
11MB3239Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:37:25-
12MB3340Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:37:30-
3MC3455Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:35-
4MC3556Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:37:45-
13MB3641Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:37:50-
14MB3742Tichý PavelAC Náchod6300:37:58-
17MA3817Smola JanKRB Chrudim6700:38:22-
1MD3966Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:38:33-
2MD4067Zeman PavelKRB Chrudim4300:38:37-
5MC4157Bříza VladimírKRB Chrudim5100:38:43-
15MB4252Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:38:55-
6MC4358Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:39:06-
7MC4459Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:39:16-
16MB4543Tarant JiříPraha5800:39:29-
18MA4618Siegel JosefAC Choceň8600:40:12-
17MB4744Širůček JaromírLTC Hradec Králové6200:40:20-
18MB4845Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:40:24-
3MD4968Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:40:28-
19MB5046Zdeněk BílýMK Pardubice5900:40:29-
19MA5119Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:40:43-
8MC5260Krajtl SvatoplukPardubice4900:40:51-
20MB5347Hofman OldřichTC Dobruška6300:41:24-
1ZB5486Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:41:28-
4ZA5580Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:41:50-
20MA5620Tejkl JanHoRa Kostelec nad Orlicí7600:42:26-
21MA5721Šulc RadekTJ Milovice7500:42:44-
9MC5861Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:42:55-
22MA5922Tomšů PetrMlýn Janderov6400:43:04-
21MB6048Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:43:29-
23MA6123Antoš JakubUNI Brno6400:43:38-
2ZB6187Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:43:38-
24MA6324Palguta RomanTC Dobruška7700:43:56-
4MD6469Jelínek MatějHradec Králové4200:44:20-
5MD6570Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:44:32-
22MB6649Sedlák JiříSK Přelouč5800:44:45-
5ZA6781Skořepová KláraSokol Třebechovice8100:44:51-
25MA6825Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:45:19-
26MA6926Siegel JakubAC Choceň9200:45:20-
10MC7062Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:45:26-
6MD7171Stejskal FrantišekHavlíčkův Brod4300:45:32-
6ZA7282Jarkovská JitkaAFK Pardubice7600:45:47-
7ZA7383Fabiánová Barbora Pardubice TT7900:45:48-
7MD7472Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:45:57-
23MB7550Páriš AttilaKRB Chrudim6000:46:09-
8ZA7684Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:46:17-
11MC7763Linhart MilošAC Náchod4400:46:34-
24MB7851Rejl JiříSrch6300:47:15-
8MD7973Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:47:34-
9MD8074Vorel MilanSlatiňany4000:47:44-
3ZB8188Vacková HanaSK Hronov5600:48:13-
12MC8264Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:48:14-
27MA8327Kocourek DavidPraha7900:52:14-
13MC8465Kocourek JiříPraha 24800:52:39-
4ZB8589Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:52:51-
5ZB8690Loudová PavlaAC Turnov6800:53:07-
28MA8728Váňa AlešPraha8100:55:21-
10MD8875Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:56:07-
9ZA8985Kocourková HanaPraha7801:09:32-
11MD9076Lada JaroslavSK Týniště nad Orlicí3101:21:17-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód