Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

18.9.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 18.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČSK SKI Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Jilemnici
14 hodin

Startovné

10-40,- Kč

Popis tratě

délka 10 km
převýšení 637 m
terén a silnice

Ceny pro vítěze

věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Aleš Prokůpek
Na Výsluní 1151
Jilemnice
514 01
tel. byt 481 544 576
mobil 603 701 447

E-mailová adresa

alesprokupek@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2776

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4818
Kožnar Aleš6616
Paulů Blanka5415
Brunclík Ivo5815
Votoček Filip8414
Šimůnek Jaromír5514
Svoboda Petr6814
Metelka Josef4413
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Vraštilová Miloslava5612
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Havlíček Zdeněk3512
Marek František4111
Tučný Jan4711
Kynčl Stanislav6410
Flegl Vlastimil8610
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil5310
Pechek František5310
Klampflová Eva6410
Jelen Petr689
Vacarda Vladimír599
Jelínek Karel519
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Šrutek Stanislav588
Šteinc Ludvík418
Veselý Pavel668
Šmída Oldřich488
Kadavý Jan478
Haman Václav818
Augustin František618
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Skalický Roman717
Ulich Petr687
Groh Stanislav467
Vaněk Petr617
Miles Petr377
Malý Jan737
Matějka Roman757
Dlab Ladislav707
Novotný Jiří717

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci starší 16-17 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18108Pýcha JanTrutnov8700:47:2236
2MD27107Kalaš OndřejTrutnov8700:48:4732
3MD37103Mikule OndřejLomnice n. Pop.8800:50:2528
4MD61109Nekvinda AlexandrTrutnov8700:55:5824
Dorostenky starší 16-17 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD62154Bartoňová MonikaJilemnice8700:56:0018
2ŽD80148Vedralová LucieLomnice nad Popelkou8801:00:2312
3ŽD84150Kožíšková JanaLomnice nad Popelkou8701:00:5810
4ŽD86151Vlášková LucieLomnice nad Popelkou8701:02:058
5ŽD87147Šírová IlonaHSK Benecko8801:02:296
6ŽD90155Malá LucieJilemnice8701:04:464
7ŽD91146Černá SoňaSKI Harachov8701:05:272
8ŽD100163Nalezínková LucieTJ Jilemnice8801:11:030
9ŽD102145Zoubková KláraSWS Lučany8701:12:450
10ŽD103162Sudková MartinaTJ Jilemnice8801:12:530
Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9102Pavlišta VítAFK Chrudim8500:44:3840
2MJ13110Stránský JanTrutnov8600:46:2138
3MJ25101Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:48:1634
4MJ31104Fischer RadekTJ Jilemnice8600:49:1330
5MJ56105Czeczotka PavelTJ Dolní Lomná8600:55:1326
6MJ69106Krejčí LukášSKI klub Jablonec nad Nisou8500:57:2822
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:40:4760
2MA246Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:41:2058
3MA458Vrabec MartinTrutnov7900:41:2456
4MA559Šretr OskarTrutnov7300:43:0354
5MA630Cupák MartinVrchlabí7100:43:2452
6MA715Koukal MartinSKP Jablonex7800:43:5250
7MA820Vedral PetrLSK Lomnice8200:44:1448
8MA1050Linhart RadekTJ ČZU Praha7600:45:1146
9MA1152Skalický AlanKrokonoše Vrchlabí7100:45:2144
10MA1261Randák KarelČZÚ Praha7100:45:4642
11MA1432Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:46:3040
12MA1553Vágenknecht TomášLomnice nad Popelkou8400:46:3238
13MA1660Schreiber MichalTrutnov8100:46:5036
14MA1716Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:47:1834
15MA1948Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:47:2432
16MA2121Fučík AlešLSK Lomnice8100:47:3730
17MA246Bartůněk PetrSeba Tanvald7500:48:1228
18MA267Venera MiroslavAŠ Mladá Boleslav6500:48:2526
19MA3012Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:49:1224
20MA3549Novotný JiříKateřinky7100:49:5322
21MA3654Hák MichalSokol Studenec7500:50:0420
22MA3926Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:1418
23MA4023Bergr TomášLSK Lomnice7100:52:1016
24MA4339Schejbal PetrLiberec7100:52:4314
25MA4441Hanuš TomášSněžnice z Valtěřic6900:52:4712
26MA4640Krámský OtakarSki Jilemnice8200:53:1210
27MA4947Havlíček IvoLánov6600:53:298
28MA5565Jelen PetrSKI Jilemnice6800:55:066
29MA7411Kožnar AlešSKI Jilemnice6600:58:154
30MA7667Vejnar JiříTJ Benešov6700:59:122
31MA7722Rybář KamilLomnice nad Popelkou8300:59:340
32MA7868Hnik Petr-7400:59:370
33MA798Bayer RadekRedpoint Teplice nad Metují8401:00:070
34MA8888Ledecký MarekAC Sparta Praha8401:04:410
35MA9233Kohoutek JanTJ Semily8201:05:580
36MA9763Horák JanMarpole MTB Vrchlabí7601:08:400
37MA9864Schiefert MichalMartpole MTB Vrchlabí8401:08:410
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB329Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:41:2240
2MB2051Šimůnek JaromírSKP Jablonex5500:47:3238
3MB2224Tomíček JosefČSKL Vysoké nad Jizerou5900:47:4436
4MB284Bem MiloslavJiskra Tanvald5500:48:5534
5MB2970Dvořák JiříViking Jilemnice6300:49:0832
6MB3862Králíček TomášFC Puškvorec6300:50:4430
7MB5056Klampfl PavelVrchlabí6400:53:5028
8MB5143Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:54:0226
9MB5334Weiss MichalAC Praha 18905900:54:5524
10MB585Průcha JosefJiskra Tanvald6000:55:3722
11MB5936Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:55:4520
12MB6369Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:0218
13MB6437Mrázek OldřichTC Ježura6200:56:0516
14MB7018Augustin FrantišekSKI Jilemnice6100:57:3214
15MB8145Hojač MojmírTJ Tanvald5801:00:4112
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2310Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:5640
2MC3242Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:49:1438
3MC4114Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:52:2036
4MC4217Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:3434
5MC4735Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:53:2332
6MC5725Flegl VlastimilBrtev5300:55:2230
7MC603Zahula JanČD Tanvald5000:55:5628
8MC6657Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:56:2626
9MC7231Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:57:5024
10MC8338Groh StanislavVrchlabí4601:00:5522
11MC942Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:06:4920
12MC9555Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:2418
13MC10166Marek MarekSokol Benešov5301:11:0816
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4527Leszkow PetrMK Hlinsko4400:53:0120
2MD719Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:57:3618
3MD8528Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:01:3616
4MD991Kašpar JosefAVC Praha3801:10:3314
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9319Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:06:0320
2ME10444Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:13:3018
Juniorky (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ65159Nývltová MarcelaTurnov8500:56:2016
2ŽJ67141Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:57:1214
3ŽJ96144Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:08:200
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33143Vejnarová ZdeňkaSKP Jablonex8100:49:2120
2ZA34156Munclingerová LenkaJiskra Josefův důl8700:49:3020
3ZA48149Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:53:2618
4ZA52157Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:54:2316
5ZA54158Vrabcová JitkaTurnov8100:54:5814
6ZA88152Votočková RadkaLomnice n. Pop.8401:04:4112
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB68160Harcubová JanaČKS SKI Jilemnice6800:57:2420
2ZB75161Klampflová EvaVrchlabí6400:58:3118
3ZB82142Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:4916
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC73153Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:58:0420
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:40:4760
2MA246Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:41:2058
1MB329Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:41:2240
3MA458Vrabec MartinTrutnov7900:41:2456
4MA559Šretr OskarTrutnov7300:43:0354
5MA630Cupák MartinVrchlabí7100:43:2452
6MA715Koukal MartinSKP Jablonex7800:43:5250
7MA820Vedral PetrLSK Lomnice8200:44:1448
1MJ9102Pavlišta VítAFK Chrudim8500:44:3840
8MA1050Linhart RadekTJ ČZU Praha7600:45:1146
9MA1152Skalický AlanKrokonoše Vrchlabí7100:45:2144
10MA1261Randák KarelČZÚ Praha7100:45:4642
2MJ13110Stránský JanTrutnov8600:46:2138
11MA1432Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:46:3040
12MA1553Vágenknecht TomášLomnice nad Popelkou8400:46:3238
13MA1660Schreiber MichalTrutnov8100:46:5036
14MA1716Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:47:1834
1MD18108Pýcha JanTrutnov8700:47:2236
15MA1948Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:47:2432
2MB2051Šimůnek JaromírSKP Jablonex5500:47:3238
16MA2121Fučík AlešLSK Lomnice8100:47:3730
3MB2224Tomíček JosefČSKL Vysoké nad Jizerou5900:47:4436
1MC2310Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:5640
17MA246Bartůněk PetrSeba Tanvald7500:48:1228
3MJ25101Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:48:1634
18MA267Venera MiroslavAŠ Mladá Boleslav6500:48:2526
2MD27107Kalaš OndřejTrutnov8700:48:4732
4MB284Bem MiloslavJiskra Tanvald5500:48:5534
5MB2970Dvořák JiříViking Jilemnice6300:49:0832
19MA3012Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:49:1224
4MJ31104Fischer RadekTJ Jilemnice8600:49:1330
2MC3242Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:49:1438
1ZA33143Vejnarová ZdeňkaSKP Jablonex8100:49:2120
2ZA34156Munclingerová LenkaJiskra Josefův důl8700:49:3020
20MA3549Novotný JiříKateřinky7100:49:5322
21MA3654Hák MichalSokol Studenec7500:50:0420
3MD37103Mikule OndřejLomnice n. Pop.8800:50:2528
6MB3862Králíček TomášFC Puškvorec6300:50:4430
22MA3926Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:1418
23MA4023Bergr TomášLSK Lomnice7100:52:1016
3MC4114Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:52:2036
4MC4217Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:3434
24MA4339Schejbal PetrLiberec7100:52:4314
25MA4441Hanuš TomášSněžnice z Valtěřic6900:52:4712
1MD4527Leszkow PetrMK Hlinsko4400:53:0120
26MA4640Krámský OtakarSki Jilemnice8200:53:1210
5MC4735Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:53:2332
3ZA48149Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:53:2618
27MA4947Havlíček IvoLánov6600:53:298
7MB5056Klampfl PavelVrchlabí6400:53:5028
8MB5143Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:54:0226
4ZA52157Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:54:2316
9MB5334Weiss MichalAC Praha 18905900:54:5524
5ZA54158Vrabcová JitkaTurnov8100:54:5814
28MA5565Jelen PetrSKI Jilemnice6800:55:066
5MJ56105Czeczotka PavelTJ Dolní Lomná8600:55:1326
6MC5725Flegl VlastimilBrtev5300:55:2230
10MB585Průcha JosefJiskra Tanvald6000:55:3722
11MB5936Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:55:4520
7MC603Zahula JanČD Tanvald5000:55:5628
4MD61109Nekvinda AlexandrTrutnov8700:55:5824
1ŽD62154Bartoňová MonikaJilemnice8700:56:0018
12MB6369Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:0218
13MB6437Mrázek OldřichTC Ježura6200:56:0516
1ŽJ65159Nývltová MarcelaTurnov8500:56:2016
8MC6657Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:56:2626
2ŽJ67141Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:57:1214
1ZB68160Harcubová JanaČKS SKI Jilemnice6800:57:2420
6MJ69106Krejčí LukášSKI klub Jablonec nad Nisou8500:57:2822
14MB7018Augustin FrantišekSKI Jilemnice6100:57:3214
2MD719Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:57:3618
9MC7231Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:57:5024
1ŽC73153Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:58:0420
29MA7411Kožnar AlešSKI Jilemnice6600:58:154
2ZB75161Klampflová EvaVrchlabí6400:58:3118
30MA7667Vejnar JiříTJ Benešov6700:59:122
31MA7722Rybář KamilLomnice nad Popelkou8300:59:340
32MA7868Hnik Petr-7400:59:370
33MA798Bayer RadekRedpoint Teplice nad Metují8401:00:070
2ŽD80148Vedralová LucieLomnice nad Popelkou8801:00:2312
15MB8145Hojač MojmírTJ Tanvald5801:00:4112
3ZB82142Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:4916
10MC8338Groh StanislavVrchlabí4601:00:5522
3ŽD84150Kožíšková JanaLomnice nad Popelkou8701:00:5810
3MD8528Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:01:3616
4ŽD86151Vlášková LucieLomnice nad Popelkou8701:02:058
5ŽD87147Šírová IlonaHSK Benecko8801:02:296
34MA8888Ledecký MarekAC Sparta Praha8401:04:410
6ZA88152Votočková RadkaLomnice n. Pop.8401:04:4112
6ŽD90155Malá LucieJilemnice8701:04:464
7ŽD91146Černá SoňaSKI Harachov8701:05:272
35MA9233Kohoutek JanTJ Semily8201:05:580
1ME9319Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:06:0320
11MC942Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:06:4920
12MC9555Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:2418
3ŽJ96144Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:08:200
36MA9763Horák JanMarpole MTB Vrchlabí7601:08:400
37MA9864Schiefert MichalMartpole MTB Vrchlabí8401:08:410
4MD991Kašpar JosefAVC Praha3801:10:3314
8ŽD100163Nalezínková LucieTJ Jilemnice8801:11:030
13MC10166Marek MarekSokol Benešov5301:11:0816
9ŽD102145Zoubková KláraSWS Lučany8701:12:450
10ŽD103162Sudková MartinaTJ Jilemnice8801:12:530
2ME10444Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:13:3018

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 60%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
79%

Názory na závod

Nebyly značeny kilometry, jinak výborná trať.
estilo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód