Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

13.3.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 13.3.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Místo konání

areál baseballu, Choceň
První kategorie v 10.00 hodin
ženy a juniorky v 11.20 hodin
muži a junioři v 11.45

Přihlášky

od 8.30 do 11 hodin v místě startu

Startovné

dospělí, junioři a dorost 20,- Kč
žactvo 5,- Kč

Popis tratě

Polní a lesní cesty s převýšením.
Délka: ženy a juniorky 3,9 km
muži a junioři 7,8 km

Ceny pro vítěze

dle možností pořadatele, většinou věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Časový program a délka tratí:

start první kategorie v 10.00 a potom postupně další kategorie dle tabulky:
10.00 - předžákyně 1995 a mladší - 400 m
....... - předžáci 1995 a mladší - 400 m
....... - nejmladší žákyně 1993-1994 - 550 m
....... - nejmladší žáci 1993-1994 - 550 m
....... - mladší žákyně 1991-1992 - 1100 m
....... - mladší žáci 1991-1992 - 1500 m
....... - starší žákyně 1989-1990 - 1500 m
....... - starší žáci 1989-1990 - 2050 m
....... - dorostenky 1987-1988 - 2050 m
11.20 - juniorky 1985-1986 - 3900 m
11.20 - ženy A 1984-1970 - 3900 m
11.20 - ženy B 1969 a starší - 3900 m
11.20 - dorostenci 1987-1988 - 3900 m
11.45 - junioři 1985-1986 - 7800 m
11.45 - muži A 1984-1965 - 7800 m
11.45 - veteráni B 1964-1955 - 7800 m
11.45 - veteráni C 1954 a starší - 7800 m

Kontakt:

Jaromír Kopecký
Mikoláše Alše 1583
565 01 Choceň
tel. 465 471 995

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně 9 let a mladší (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2310Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:42-
2Ž272Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:53-
3Ž2872Oubrechtová MartinaDDM Týniště nad Orlicí9500:02:54-
4Ž21080Flídrová KláraAC Choceň9700:03:00-
5Ž21116Rechterová EliškaHvězda Pardubice9500:03:01-
6Ž21336Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:06-
7Ž21486Prachařová EvaAC Choceň9700:03:20-
8Ž21681Karlová MarkétaHradec Králové9600:03:52-
9Ž21735Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:26-
Přežáci 9 let a mladší (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:27-
2M2285Lakota AntonínAC Choceň9500:02:28-
3M2441Křivda MartinKOB Choceň9500:02:43-
4M2590Toušek PetrAC Choceň9500:02:44-
5M2694Horný LukášHvězda Pardubice9700:02:51-
6M2951Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:56-
7M21184Frydrych JakubAC Choceň9500:03:01-
8M21529Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:03:27-
Žáci nejmladší 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M317Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:12-
2M3226Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:19-
3M3337Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:26-
4M3430Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:29-
5M3670Uhnavý JakubDDM Týniště nad Orlicí9400:03:31-
6M3787Prachař DavidAC Choceň9400:03:32-
7M31093Horný PetrHvězda Pardubice9400:03:48-
8M31171Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí9400:04:13-
Žákyně nejmladší 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3491Skalická ZuzanaAC Choceň9400:03:29-
2Ž3838Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:35-
3Ž3912Hnutová DagmarHvězda Pardubice9400:03:41-
4Ž31215Kastlová VeronikaHvězda Pardubice9400:04:41-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM153Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:30-
2ŽM254Báčová VeronikaAtletika Polička9100:07:37-
3ŽM396Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:44-
4ŽM446Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:07:52-
5ŽM547Matějíčková LucieAtletika Albrechtice9200:07:56-
6ŽM648Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:07:57-
7ŽM783Kudrnová MarkétaAC Choceň9200:08:37-
8ŽM892Bezdíčková PavlaChoceň9200:09:01-
-ŽM-76Závodní AnetaChlumek92DNF-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM128Siegel JakubAC Choceň9200:08:55-
2MM269Mundok MarianRakovník9100:08:56-
3MM511Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:09:08-
4MM688Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:09:26-
5MM955Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:14-
6MM1068Dudek Milan Nový Věk TT Trusnov9100:10:26-
7MM1113Trnka PavelHvězda Pardubice9200:10:49-
8MM1521Richter JakubHvězda Pardubice9200:11:01-
9MM1677Myšák MojmírDvořisko9200:12:08-
10MM1720Moravec FilipHvězda Pardubice9200:12:12-
11MM1978Malík LubošChoceň9200:14:33-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS352Šedová TerezaAC Choceň9000:08:58-
2ŽS440Marešová MichaelaŠAK Pardubice8900:09:02-
3ŽS782Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:09:43-
4ŽS849Šimonová MonikaNové Město na Moravě9000:09:45-
5ŽS1217Melichová VeronikaHvězda Pardubice9000:10:50-
6ŽS1373Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:10:51-
6ŽS1374Korábová PavlínaSK Týniště nad Orlicí8900:10:51-
8ŽS1818Soudková AlenaHvězda Pardubice9000:13:38-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,050 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Červ JakubAtletika Polička8900:11:10-
2MS223Zavřel JiříAC Choceň8900:11:28-
3MS344Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:39-
4MS457Večeře TomášAtletika Polička9000:11:48-
5MS519Zajíc JakubHvězda Pardubice8900:11:58-
6MS656Tománek FilipAtletika Polička9000:12:01-
7MS725Janouch KarelAC Choceň8900:12:38-
8MS958Coufal DavidAtletika Polička8900:12:43-
8MS91Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:12:43-
10MS1160Vlček PetrAtletika Polička8900:13:09-
11MS1267Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:13:31-
12MS1314Trnka LukášHvězda Pardubice9000:13:34-
13MS1522Brýdl IvoHvězda Pardubice8900:13:43-
14MS1779Svoboda TomášChlumek9000:14:48-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD142Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:14:42-
2MD289Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:14:58-
3MD395Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:15:20-
4MD445Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:34-
5MD664Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:53-
6MD761Tomášek LukášAtletika Polička8800:16:10-
7MD863Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:16:25-
8MD924Toušek JaroslavAC Choceň8700:16:33-
9MD1066Lánský MartinŠAK Chrudim8800:16:36-
10MD1133Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:17:13-
11MD1334Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:17:56-
12MD1597Sedláček VojtěchAC Choceň8700:18:13-
13MD1762Víšek MartinAtletika Polička8800:18:42-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2,050 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD827Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:12:39-
2ŽD1465Schauerová LenkaAtletika Polička8800:13:35-
3ŽD1650Slonková LenkaNové Město na Moravě8800:13:52-
Junioři (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ89Jakoubek JiříAC Pardubice8600:30:06104,93
2MJ1062Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:31:0798,34
3MJ135Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:31:2296,72
4MJ1463Šopa DanielAC Choceň8600:32:4288,08
5MJ178Žák TomášAC Pardubice8500:33:0186,03
-MJ-26Siegel JosefAC Choceň86DNF-
Muži A (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:40101,28
2MA26Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:27:5399,72
3MA324Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:27:5999,00
4MA464Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:28:3095,29
5MA616Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:1390,14
6MA728Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:29:4186,79
7MA914Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:30:4679,01
8MA1165Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:31:1275,90
9MA1266Bielčik PetrLichkov7100:31:2074,94
10MA1511Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:32:4664,64
11MA1669Částek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:32:5363,81
12MA1860Horný PetrHvězda Pardubice6900:33:0262,73
13MA2015Teplý JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7800:33:0662,25
14MA2168Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:33:0961,89
15MA2321Bílek LubošDSHS Köln7900:33:2360,22
16MA272Šlajs TomášKOB Choceň8300:34:5349,44
17MA307Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:35:2845,25
18MA3930Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:41:480,00
Muži B (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB561Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:38119,03
2MB1920Skyba MartinBarnex Sport6200:33:0491,01
3MB2223Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:33:1489,96
4MB2518Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:33:4986,27
5MB263Šlajs TomášKOB Choceň6000:34:4280,69
6MB2831Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:35:1377,42
7MB2910Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:35:1677,11
8MB3258Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:36:1670,79
9MB3427Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:38:1857,94
Muži C (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2422Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:35112,38
2MC3119Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:0098,88
3MC3313Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:37:4988,73
4MC3512Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:38:4583,52
5MC3617Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:39:2879,52
6MC374Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:2979,42
7MC3867Bielčik JindřichLichkov4000:39:33129,42
8MC4029Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:42:1863,69
9MC4170Linhart MilošAC Náchod4400:46:5597,65
10MC4225Kalousek JanSK Žamberk4100:52:3972,92
-MC-1Král VlastimilHvězda Pardubice52DNF-
Juniorky (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1271Skybová LucieARC Brno8700:17:29124,68
2ŽJ2232Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:20:3493,76
3ŽJ2531Rychtaříková IvaAC Choceň8500:21:4781,56
Ženy A (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA575Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:45118,68
2ZA1410Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:18:0591,81
3ZA16100Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:1789,51
4ZA1899Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:5582,22
5ZA202Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:20:0768,40
6ZA2143Michalcová MarieChoceň8300:20:3063,99
Ženy B (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1986Novotná EvaLetohrad4800:19:27111,27
2ZB2339Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:20:5597,04
3ZB2436Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:21:2891,70
4ZB2698Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:1783,77
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:27-
2M2285Lakota AntonínAC Choceň9500:02:28-
1Ž2310Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:42-
3M2441Křivda MartinKOB Choceň9500:02:43-
4M2590Toušek PetrAC Choceň9500:02:44-
5M2694Horný LukášHvězda Pardubice9700:02:51-
2Ž272Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:53-
3Ž2872Oubrechtová MartinaDDM Týniště nad Orlicí9500:02:54-
6M2951Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:56-
4Ž21080Flídrová KláraAC Choceň9700:03:00-
5Ž21116Rechterová EliškaHvězda Pardubice9500:03:01-
7M21184Frydrych JakubAC Choceň9500:03:01-
6Ž21336Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:06-
7Ž21486Prachařová EvaAC Choceň9700:03:20-
8M21529Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:03:27-
8Ž21681Karlová MarkétaHradec Králové9600:03:52-
9Ž21735Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:26-
Trať 0,550 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M317Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:12-
2M3226Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:19-
3M3337Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:26-
4M3430Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:29-
1Ž3491Skalická ZuzanaAC Choceň9400:03:29-
5M3670Uhnavý JakubDDM Týniště nad Orlicí9400:03:31-
6M3787Prachař DavidAC Choceň9400:03:32-
2Ž3838Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:35-
3Ž3912Hnutová DagmarHvězda Pardubice9400:03:41-
7M31093Horný PetrHvězda Pardubice9400:03:48-
8M31171Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí9400:04:13-
4Ž31215Kastlová VeronikaHvězda Pardubice9400:04:41-
Trať 1,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM153Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:30-
2ŽM254Báčová VeronikaAtletika Polička9100:07:37-
3ŽM396Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:44-
4ŽM446Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:07:52-
5ŽM547Matějíčková LucieAtletika Albrechtice9200:07:56-
6ŽM648Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:07:57-
7ŽM783Kudrnová MarkétaAC Choceň9200:08:37-
8ŽM892Bezdíčková PavlaChoceň9200:09:01-
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM128Siegel JakubAC Choceň9200:08:55-
2MM269Mundok MarianRakovník9100:08:56-
1ŽS352Šedová TerezaAC Choceň9000:08:58-
2ŽS440Marešová MichaelaŠAK Pardubice8900:09:02-
3MM511Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:09:08-
4MM688Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:09:26-
3ŽS782Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:09:43-
4ŽS849Šimonová MonikaNové Město na Moravě9000:09:45-
5MM955Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:14-
6MM1068Dudek Milan Nový Věk TT Trusnov9100:10:26-
7MM1113Trnka PavelHvězda Pardubice9200:10:49-
5ŽS1217Melichová VeronikaHvězda Pardubice9000:10:50-
6ŽS1373Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:10:51-
6ŽS1374Korábová PavlínaSK Týniště nad Orlicí8900:10:51-
8MM1521Richter JakubHvězda Pardubice9200:11:01-
9MM1677Myšák MojmírDvořisko9200:12:08-
10MM1720Moravec FilipHvězda Pardubice9200:12:12-
8ŽS1818Soudková AlenaHvězda Pardubice9000:13:38-
11MM1978Malík LubošChoceň9200:14:33-
Trať 2,050 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Červ JakubAtletika Polička8900:11:10-
2MS223Zavřel JiříAC Choceň8900:11:28-
3MS344Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:39-
4MS457Večeře TomášAtletika Polička9000:11:48-
5MS519Zajíc JakubHvězda Pardubice8900:11:58-
6MS656Tománek FilipAtletika Polička9000:12:01-
7MS725Janouch KarelAC Choceň8900:12:38-
1ŽD827Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:12:39-
8MS958Coufal DavidAtletika Polička8900:12:43-
8MS91Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:12:43-
10MS1160Vlček PetrAtletika Polička8900:13:09-
11MS1267Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:13:31-
12MS1314Trnka LukášHvězda Pardubice9000:13:34-
2ŽD1465Schauerová LenkaAtletika Polička8800:13:35-
13MS1522Brýdl IvoHvězda Pardubice8900:13:43-
3ŽD1650Slonková LenkaNové Město na Moravě8800:13:52-
14MS1779Svoboda TomášChlumek9000:14:48-
Trať 3,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD142Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:14:42-
2MD289Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:14:58-
3MD395Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:15:20-
4MD445Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:34-
1ZA575Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:45118,68
5MD664Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:53-
6MD761Tomášek LukášAtletika Polička8800:16:10-
7MD863Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:16:25-
8MD924Toušek JaroslavAC Choceň8700:16:33-
9MD1066Lánský MartinŠAK Chrudim8800:16:36-
10MD1133Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:17:13-
1ŽJ1271Skybová LucieARC Brno8700:17:29124,68
11MD1334Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:17:56-
2ZA1410Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:18:0591,81
12MD1597Sedláček VojtěchAC Choceň8700:18:13-
3ZA16100Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:1789,51
13MD1762Víšek MartinAtletika Polička8800:18:42-
4ZA1899Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:5582,22
1ZB1986Novotná EvaLetohrad4800:19:27111,27
5ZA202Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:20:0768,40
6ZA2143Michalcová MarieChoceň8300:20:3063,99
2ŽJ2232Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:20:3493,76
2ZB2339Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:20:5597,04
3ZB2436Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:21:2891,70
3ŽJ2531Rychtaříková IvaAC Choceň8500:21:4781,56
4ZB2698Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:1783,77
Trať 7,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:40101,28
2MA26Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:27:5399,72
3MA324Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:27:5999,00
4MA464Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:28:3095,29
1MB561Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:38119,03
5MA616Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:1390,14
6MA728Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:29:4186,79
1MJ89Jakoubek JiříAC Pardubice8600:30:06104,93
7MA914Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:30:4679,01
2MJ1062Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:31:0798,34
8MA1165Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:31:1275,90
9MA1266Bielčik PetrLichkov7100:31:2074,94
3MJ135Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:31:2296,72
4MJ1463Šopa DanielAC Choceň8600:32:4288,08
10MA1511Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:32:4664,64
11MA1669Částek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:32:5363,81
5MJ178Žák TomášAC Pardubice8500:33:0186,03
12MA1860Horný PetrHvězda Pardubice6900:33:0262,73
2MB1920Skyba MartinBarnex Sport6200:33:0491,01
13MA2015Teplý JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7800:33:0662,25
14MA2168Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:33:0961,89
3MB2223Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:33:1489,96
15MA2321Bílek LubošDSHS Köln7900:33:2360,22
1MC2422Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:35112,38
4MB2518Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:33:4986,27
5MB263Šlajs TomášKOB Choceň6000:34:4280,69
16MA272Šlajs TomášKOB Choceň8300:34:5349,44
6MB2831Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:35:1377,42
7MB2910Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:35:1677,11
17MA307Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:35:2845,25
2MC3119Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:0098,88
8MB3258Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:36:1670,79
3MC3313Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:37:4988,73
9MB3427Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:38:1857,94
4MC3512Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:38:4583,52
5MC3617Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:39:2879,52
6MC374Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:2979,42
7MC3867Bielčik JindřichLichkov4000:39:33129,42
18MA3930Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:41:480,00
8MC4029Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:42:1863,69
9MC4170Linhart MilošAC Náchod4400:46:5597,65
10MC4225Kalousek JanSK Žamberk4100:52:3972,92

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
81%

Názory na závod

dobrý kros
karel.kouril

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód