Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh choceňskými sady, 27. ročník

16.5.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh choceňskými sady, 27. ročník
  • datum konání: 16.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Místo konání

park u zámku v Chocni
první kategorie v 9.00 hodin
hlavní závod v 10.00 hodin

Přihlášky

od 8.00 hodin v místě startu

Startovné

30,- Kč (pouze hlavní závod)

Popis tratě

Mírně členitá se smíšeným povrchem (asfalt, lesní cesty a pěšiny).
hlavní závod 15 km, ostatní od 150 m do 3 km

Ceny pro vítěze

Hlavní závod:
absolutní vítěz - 1.500,- Kč
v kat.: 750,- 500,- 250,-
Ostatní:
první 3 v kat. diplom a drobná věcná cena

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jiří Hejzlar ml.
Revoluční 1421
565 01 Choceň
Tel. domů: 465 472 454
Tel. zam.: 465 471 707
Mobil: 602 341 121

E-mailová adresa

bhprojekt@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh choceňskými sady, 27. ročník

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3538

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6616
Nechvíl Petr9114
Razým Jan5713
Vorel Milan4013
Ožana Václav6413
Hejzlar Martin0213
Hübl Radek8812
Kopecký Libor5612
Hanuš Petr6412
Šlajs Tomáš6012
Smoláková Alexandra9811
Novotný Luděk6211
Siegel Josef5811
Hejzlar David0611
Vacek Martin6911
Šedová Tereza0311
Borovec Alexandr7611
Bajer Milan5511
Metelková Táňa7210
Sadílek Ota4610
Keprtová Miloslava4810
Bielčik Jindřich4010
Řemínek Matěj869
Chlubna Jan849
Javůrek Jiří489
Čechal Jaroslav619
Svoboda Mojmír669
Kubišta Oto539
Sedlák Jiří589
Marhold Petr789
Šváb František579
Lakota Antonín958
Červ Miloslav508
Boháč Pankrác068
Matyášová Jana658
Bogdał Paweł768
Kubr Václav558
Bříza Vladimír518
Serbousková Sára048
Smolák Petr948
Martincová Kristýna938
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Jansová Denisa028
Smoláková Valérie938
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Dostálek Petr678
Šafář Jaroslav518
Libra Jiří378

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Serbessa MulugetaOlymp Praha7100:48:04102,01
2MA32Dobšíček PavelSK Hronov8000:49:0198,10
3MA43Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:49:3395,92
4MA54Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:50:0793,63
5MA115Vodička OldřichPIM RC7700:53:5677,89
6MA146Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:55:1672,36
7MA177Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:55:4170,66
8MA198Šutera JosefAtletika Polička7900:56:1268,51
9MA239Mařík JiříMP Žamberk7200:58:1160,37
10MA2510Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:58:3958,45
11MA2911Alexa JaroslavE-Cottage CZ7400:59:3454,65
12MA3312Procházka MichalOrlov7701:01:1347,89
13MA4513Krištof PetrAtletika Polička7501:04:5732,47
14MA5014Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:06:0627,79
15MA5115Dušek MartinLitomyšl7701:06:0627,79
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB216Čotov IvanEko Drill Zlín6600:48:3599,90
2MB617Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:50:5690,23
3MB718Holický MilanPardubice6500:51:0789,47
4MB819Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:4486,96
5MB1020Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:53:03101,42
6MB1221Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:54:3895,49
7MB1322Šubrt PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:54:5294,66
8MB1523Čechal JaroslavTS Letohrad6100:55:2992,35
9MB2424Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:58:1759,92
10MB2625Strnad TomášSK Žamberk6900:59:0156,90
11MB3026Šlajs TomášChoceň6000:59:3876,78
12MB3527Smolák PetrBK Vysoké Mýto6401:01:5368,35
13MB3628Novotný LuděkSK Žamberk6201:01:5768,11
14MB3829Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:02:0367,77
15MB4030Krátký JosefKPBKÚ Mělník6501:03:3538,09
16MB4231Tomšů PetrMlýn Janderov6401:04:1959,27
17MB4432Myšák MilanSokol Jehnědí6601:04:4633,24
18MB5333Skalický PavelSKM Valašské Meziříčí6301:06:5749,41
19MB6434Klement PetrPardubice6901:15:090,00
Muži C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC935Siegel JosefAC Choceň5800:52:37103,08
2MC2036Švec MiroslavSokol Potštejn5200:56:19100,17
3MC2237Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:57:5783,13
4MC2838Prokop KarelChoceň5400:59:3288,72
5MC3139Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:5475,78
6MC3240Bříza VladimírKRB Chrudim5101:00:4484,50
7MC3741Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5601:01:5967,99
8MC3942Ráb PavelTBH Sokol Parník5201:02:3278,10
9MC4143Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:04:0060,45
10MC4344Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:04:2858,73
11MC4645Sedlák JiříSK Přelouč5801:05:0356,52
12MC5246Krejčí MilanPardubice5301:06:3363,86
13MC5847Bajer MilanPardubice5501:10:5034,86
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1848Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:55:54101,63
2MD2149Novotný JosefTransporta Chrudim4800:56:5298,20
3MD4850Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:05:3267,44
4MD4951Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:05:4766,59
5MD5752Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:10:1750,57
6MD6153Vorel MilanSlatiňany4001:12:5784,10
7MD6354Novotný JiříKB Letohrad4501:14:1736,39
Muži E (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3455Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:01:22118,36
2ME5656Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:10:0192,78
3ME5957Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:11:2088,87
4ME6658Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:33:3223,13
Ženy A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1659Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:55:39117,83
2ZA2760Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:59:04106,67
3ZA5461Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:08:3675,50
4ZA6062Andršová AlenaTJ Týniště nad Orlicí8001:11:4365,28
Ženy B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4763Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:05:26112,43
2ZB5564Novotná EvaLetohrad4801:09:43100,13
3ZB6265Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:14:0987,44
4ZB6566Vacková HanaSK Hronov5601:17:3777,45
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Serbessa MulugetaOlymp Praha7100:48:04102,01
1MB216Čotov IvanEko Drill Zlín6600:48:3599,90
2MA32Dobšíček PavelSK Hronov8000:49:0198,10
3MA43Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:49:3395,92
4MA54Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:50:0793,63
2MB617Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:50:5690,23
3MB718Holický MilanPardubice6500:51:0789,47
4MB819Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:4486,96
1MC935Siegel JosefAC Choceň5800:52:37103,08
5MB1020Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:53:03101,42
5MA115Vodička OldřichPIM RC7700:53:5677,89
6MB1221Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:54:3895,49
7MB1322Šubrt PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:54:5294,66
6MA146Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:55:1672,36
8MB1523Čechal JaroslavTS Letohrad6100:55:2992,35
1ZA1659Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:55:39117,83
7MA177Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:55:4170,66
1MD1848Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:55:54101,63
8MA198Šutera JosefAtletika Polička7900:56:1268,51
2MC2036Švec MiroslavSokol Potštejn5200:56:19100,17
2MD2149Novotný JosefTransporta Chrudim4800:56:5298,20
3MC2237Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:57:5783,13
9MA239Mařík JiříMP Žamberk7200:58:1160,37
9MB2424Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:58:1759,92
10MA2510Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:58:3958,45
10MB2625Strnad TomášSK Žamberk6900:59:0156,90
2ZA2760Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:59:04106,67
4MC2838Prokop KarelChoceň5400:59:3288,72
11MA2911Alexa JaroslavE-Cottage CZ7400:59:3454,65
11MB3026Šlajs TomášChoceň6000:59:3876,78
5MC3139Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:5475,78
6MC3240Bříza VladimírKRB Chrudim5101:00:4484,50
12MA3312Procházka MichalOrlov7701:01:1347,89
1ME3455Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:01:22118,36
12MB3527Smolák PetrBK Vysoké Mýto6401:01:5368,35
13MB3628Novotný LuděkSK Žamberk6201:01:5768,11
7MC3741Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5601:01:5967,99
14MB3829Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:02:0367,77
8MC3942Ráb PavelTBH Sokol Parník5201:02:3278,10
15MB4030Krátký JosefKPBKÚ Mělník6501:03:3538,09
9MC4143Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:04:0060,45
16MB4231Tomšů PetrMlýn Janderov6401:04:1959,27
10MC4344Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:04:2858,73
17MB4432Myšák MilanSokol Jehnědí6601:04:4633,24
13MA4513Krištof PetrAtletika Polička7501:04:5732,47
11MC4645Sedlák JiříSK Přelouč5801:05:0356,52
1ZB4763Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:05:26112,43
3MD4850Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:05:3267,44
4MD4951Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:05:4766,59
14MA5014Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:06:0627,79
15MA5115Dušek MartinLitomyšl7701:06:0627,79
12MC5246Krejčí MilanPardubice5301:06:3363,86
18MB5333Skalický PavelSKM Valašské Meziříčí6301:06:5749,41
3ZA5461Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:08:3675,50
2ZB5564Novotná EvaLetohrad4801:09:43100,13
2ME5656Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:10:0192,78
5MD5752Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:10:1750,57
13MC5847Bajer MilanPardubice5501:10:5034,86
3ME5957Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:11:2088,87
4ZA6062Andršová AlenaTJ Týniště nad Orlicí8001:11:4365,28
6MD6153Vorel MilanSlatiňany4001:12:5784,10
3ZB6265Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:14:0987,44
7MD6354Novotný JiříKB Letohrad4501:14:1736,39
19MB6434Klement PetrPardubice6901:15:090,00
4ZB6566Vacková HanaSK Hronov5601:17:3777,45
4ME6658Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:33:3223,13

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód