Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

15.8.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 15.8.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír
první kategorie v 10.00 hodin
hlavní závod v 11.00 hodin

Přihlášky

od 9.00 hodin v místě startu

Startovné

muži a ženy 30,- Kč

Popis tratě

Kopcovitý terén, asfalt, polní a lesní cesty.
Délka 5 km
PPřevýšení: 290 m

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:

Miroslav Nemšák
Černovír 68
562 01 Ústí nad orlicí
mobil 607 558 436

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2340

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8817
Jelínek Matěj4213
Šafář Jaroslav5113
Bielčik Jindřich4013
Jirásková Eva6412
Svatoš Otakar3412
Jelínková Magdalena4512
Mannlová Jana8012
Nemšák Miroslav6911
Keprtová Miloslava4811
Nemšáková Anna0211
Krupička Miroslav5311
Borková Agáta0211
Vacek Martin6911
Borek Viktor0411
Stránský Aleš6010
Vondra Vojtěch9810
Sejkorová Lenka6310
Borek Petr7010
Matyášová Jana6510
Šimůnek Jan499
Bubeníček Jiří519
Šimůnek Jan039
Nechvíl Petr919
Červ Miloslav509
Razým Jan578
Krátká Anna698
Ducháček Bedřich598
Brychta Jakub088
Marhold Luboš778
Boháč Bonifác018
Šimůnek Jan828
Elčkner Lukáš018
Frydrychová Eliška018
Frydrych Bedřich038
Tomíšek Jindřich398
Boháč Pankrác068
Hruša Zdeněk468
Dušková Lenka808
Bogdał Paweł768
Horáček Michal758
Sadílek Ota468
Moravec Martin848
Kalous Petr777
Krejčí Stanislav637
Mlynář Vojtěch987
Šimůnková Pavla777
Kubišta Oto537
Ouřecká Renáta707
Cejnarová Eliška997

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:27103,06
2MA2140Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:4499,67
3MA377Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:5697,27
4MA4151Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:2791,09
5MA599Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:2890,89
6MA845Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:17:49106,52
7MA992Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:5385,90
8MA1098Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:18:0084,50
9MA1336Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:23100,36
10MA1485Šutera JosefAtletika Polička7900:18:3078,52
11MA1516Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:4176,32
12MA1744Červ JakubAtletika Polička8900:19:0393,12
13MA18103Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:1469,74
14MA19143Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:19:3864,95
15MA2224Siegel JosefAC Choceň8600:20:2278,82
16MA25148Kalous PetrSK Žamberk7700:20:2755,17
17MA2734Večeře TomášAtletika Polička9000:20:5173,57
18MA3270Robotka LeošLibchavy8000:21:4240,21
19MA3632Kaválek OndřejOrel Orlice8300:22:1234,22
20MA3717Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:1633,42
Muži B (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB623Siegel JosefAC Choceň5800:17:29103,07
2MB7153Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:35101,94
3MB1146Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:1294,99
4MB12146Toman JiříHradec Králové6100:18:2293,12
5MB16147Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:18:4688,61
6MB2449Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:2669,84
7MB2954Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:0662,33
8MB3088Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:0961,76
9MB3891Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:2248,06
10MB4333Velechovský JiříSAZS Králíky5500:23:1138,86
Muži C (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20142Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:41104,09
2MC2193Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:1199,12
3MC2363Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:20:2596,79
4MC2638Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:20:2996,13
5MC2840Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:0090,99
6MC31152Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:3685,02
7MC3941Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:22:4274,07
8MC42150Krumer MiroslavOstrov4900:23:0470,42
9MC49154Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:0630,27
Muži D (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD40141Jelínek MatějHradec Králové4200:22:49107,14
2MD4139Bielčik JindřichLichkov4000:23:00105,59
3MD4726Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:1087,27
Ženy A (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3328Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:47105,84
2ZA3427Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:57104,36
3ZA3540Skybová LucieARC Brno8700:22:10115,70
4ZA4421Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:3589,80
5ZA4586Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:51101,71
6ZA4829Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:26:0982,59
7ZA5030Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:27:1873,03
8ZA5220Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:1747,91
Ženy B (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4631Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:36121,67
2ZB5125Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:27:30100,64
3ZB53144Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:4077,69
Trať 4,77 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:27103,06
2MA2140Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:4499,67
3MA377Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:5697,27
4MA4151Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:2791,09
5MA599Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:2890,89
1MB623Siegel JosefAC Choceň5800:17:29103,07
2MB7153Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:35101,94
6MA845Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:17:49106,52
7MA992Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:5385,90
8MA1098Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:18:0084,50
3MB1146Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:1294,99
4MB12146Toman JiříHradec Králové6100:18:2293,12
9MA1336Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:23100,36
10MA1485Šutera JosefAtletika Polička7900:18:3078,52
11MA1516Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:4176,32
5MB16147Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:18:4688,61
12MA1744Červ JakubAtletika Polička8900:19:0393,12
13MA18103Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:1469,74
14MA19143Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:19:3864,95
1MC20142Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:41104,09
2MC2193Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:1199,12
15MA2224Siegel JosefAC Choceň8600:20:2278,82
3MC2363Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:20:2596,79
6MB2449Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:2669,84
16MA25148Kalous PetrSK Žamberk7700:20:2755,17
4MC2638Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:20:2996,13
17MA2734Večeře TomášAtletika Polička9000:20:5173,57
5MC2840Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:0090,99
7MB2954Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:0662,33
8MB3088Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:0961,76
6MC31152Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:3685,02
18MA3270Robotka LeošLibchavy8000:21:4240,21
1ZA3328Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:47105,84
2ZA3427Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:57104,36
3ZA3540Skybová LucieARC Brno8700:22:10115,70
19MA3632Kaválek OndřejOrel Orlice8300:22:1234,22
20MA3717Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:1633,42
9MB3891Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:2248,06
7MC3941Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:22:4274,07
1MD40141Jelínek MatějHradec Králové4200:22:49107,14
2MD4139Bielčik JindřichLichkov4000:23:00105,59
8MC42150Krumer MiroslavOstrov4900:23:0470,42
10MB4333Velechovský JiříSAZS Králíky5500:23:1138,86
4ZA4421Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:3589,80
5ZA4586Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:51101,71
1ZB4631Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:36121,67
3MD4726Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:1087,27
6ZA4829Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:26:0982,59
9MC49154Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:0630,27
7ZA5030Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:27:1873,03
2ZB5125Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:27:30100,64
8ZA5220Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:1747,91
3ZB53144Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:4077,69

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 77%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 77%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

výborný závod
karel.kouril
skvělý závod
Ondrej.Kavalek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód