Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lesní běh v Rokytnici v Orl. horách

18.9.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Lesní běh v Rokytnici v Orl. horách
  • datum konání: 18.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Outdoor Sport Rokytnice v O. h.

Sociální sítě

Místo konání

městský park nad koupalištěm, Rokytnice v Orlických horách
první kategorie v 10.00 hodin
hlavní závod v 11.00 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20,- Kč

Popis tratě

Tratě vedou v městském parku. Hlavní závod na 3 km okruhu.
Délka 400 m až 9 km (hlavní závod).

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplomy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Miroslav Rücker
Horská 211
517 61 Rokytnice v O. h.
tel. 494 595 248
mobil 603 879 344

E-mailová adresa

outdoor@rokytnice.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Lesní běh v Rokytnici v Orl. horách

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žactvo r. 97 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1140Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:40-
2Ž1241Novotná DoraSK Žamberk9700:01:41-
3Ž1380Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:42-
4Ž1494Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:01:44-
5Ž1583Kánská TerezaMedvědi Rokytnice9800:02:03-
6Ž1639Křen JakubOEZ Letohrad9400:02:08-
7Ž1782Jiroutová AdélaMedvědi Rokytnice 00:02:19-
8Ž1879Klíma DavidMedvědi Rokytnice 00:02:40-
9Ž1938Kánský PetrOEZ Letohrad0000:02:55-
10Ž11012Levý DavidMedvědi Rokytnice0000:02:59-
11Ž11193Rücker MiroslavMedvědi Rokytnice0100:03:36-
Žákyně nejmladší r. 95-96 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2246Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:42-
2Ž2345Aulichová KateřinaOEZ Letohrad9500:01:43-
3Ž2420Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:01:44-
4Ž2647Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:50-
5Ž21070Michalcová EliškaMedvědi Rokytnice9700:02:39-
6Ž21184Rückerová TerezaMedvědi Rokytnice9700:03:08-
Žáci nejmladší r. 95-96 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M217Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:39-
2M2510Neugebauer TomášSTS Chvojkovice Brod9600:01:46-
3M2744Cimer TomášOEZ Letohrad9600:01:54-
4M2842Bárnet MiroslavOEZ Letohrad9600:01:59-
5M2943Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:02:13-
Žáci mladší r. 93-94 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M316Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:02-
2M3315Remeš PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:04:09-
3M3616Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:19-
4M373Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:04:28-
4M3750Vondra DavidTJ Spartak OEZ Letohrad9400:04:28-
6M31148Adamec MarekTJ Spartak OEZ Letohrad9300:04:35-
7M31351Křen JakubOEZ Letohrad9700:04:46-
8M31549Levý TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9400:05:39-
Žákyně mladší r. 93-94 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3122Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:10-
2Ž3221Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:18-
3Ž3323Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:19-
4Ž3456Tomanová PavlínaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:03:20-
5Ž3553Faltusová KristýnaOEZ Letohrad9300:03:22-
6Ž3613Remešová HanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:28-
7Ž3755Tomanová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:03:31-
8Ž3852Bárnetová AlenaOEZ Letohrad9300:03:33-
9Ž395Jadrníčková KateřinaSokol Klášterec nad Orlicí9400:04:20-
Žákyně starší r. 91-92 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM257Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:04:07-
2ŽM326Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:09-
3ŽM554Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:04:11-
4ŽM758Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:04:28-
5ŽM1017Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:04:29-
6ŽM1224Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:42-
7ŽM1425Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:56-
Žáci starší r. 91-92 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM159Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:05:57-
2MM227Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:06:03-
3MM360Kroupa OndřejKB OEZ Letohrad9100:06:12-
4MM54Sabota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:33-
5MM662Ďuran TomášKB OEZ Letohrad9100:06:42-
6MM772Exler LiborSK Žamberk9200:07:03-
7MM861Šembera JiříKB OEZ Letohrad9100:07:07-
8MM1163Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:07:41-
9MM1328Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:08:11-
Dorostenky mladší r. 89-90 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS414Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:06:30-
2ŽS969Hejdušková AdrianaSpartak OEZ Letohrad9000:07:15-
3ŽS1068Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:07:20-
4ŽS1267Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:07:50-
Dorostenci mladší r. 89-90 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS165Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:10:38-
2MS219Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:10:53-
3MS364Horák TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9000:11:46-
4MS566Novotný JanKB OEZ Letohrad9000:12:22-
5MS618Zatloukal LukášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:12:41-
Dorostenci starší r. 87-88 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1411Kratochvíl JanLoko TT Trutnov 00:26:30-
Dorostenky starší r. 87-88 (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ629Navrátil MichalAŠ Mladá Boleslav8500:34:2897,95
Muži A (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:32:32104,77
2MA278Rozprým JiříSK Žamberk7700:33:2899,17
3MA337Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:33:46102,05
4MA41Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:33:5996,07
5MA571Mařík JiříMP Žamberk7200:34:1594,47
6MA78Levý TomášOEZ Letohrad6700:34:5290,77
7MA833Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:35:2387,66
8MA936Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:36:0583,46
9MA1077Strnad TomášSK Žamberk6900:36:3680,36
10MA1130Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:37:1576,46
11MA129Suchodol JosefŽamberk6700:38:4767,26
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:25110,89
2MB331Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:23:0196,76
3MB47Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:3192,35
4MB776Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:2085,14
5MB1395Sedlák JiříPřelouč5800:26:2666,59
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC273Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:22:43107,35
2MC599Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:23:4798,30
3MC688Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:24:1594,35
4MC887Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:25:0487,42
5MC991Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:2684,31
6MC1197Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:25:4082,33
7MC124Fajt JanMedvědi Rokytnice5100:25:5879,79
8MC1574Krumer MiroslavOstrov4900:26:3274,98
9MC1796Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:27:0770,04
10MC1875Bielčik JindřichLichkov4000:27:13110,70
11MC1985Jelínek MatějHradec Králové4200:28:18103,17
12MC2198Novotný JiříKB Letohrad4500:30:0345,16
13MC22100Strnad JosefSokol Žamberk4400:30:4586,13
Juniorky (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2034Skybová LucieARC Brno8700:28:54100,00
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1090Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:38105,44
2ZA1689Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0494,56
Ženy B (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB432Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:12:00132,75
2ZB792Novotná EvaLetohrad4800:13:35110,69
3ZB886Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:17:2856,56
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1140Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:40-
2Ž1241Novotná DoraSK Žamberk9700:01:41-
3Ž1380Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:42-
4Ž1494Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:01:44-
5Ž1583Kánská TerezaMedvědi Rokytnice9800:02:03-
6Ž1639Křen JakubOEZ Letohrad9400:02:08-
7Ž1782Jiroutová AdélaMedvědi Rokytnice 00:02:19-
8Ž1879Klíma DavidMedvědi Rokytnice 00:02:40-
9Ž1938Kánský PetrOEZ Letohrad0000:02:55-
10Ž11012Levý DavidMedvědi Rokytnice0000:02:59-
11Ž11193Rücker MiroslavMedvědi Rokytnice0100:03:36-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M217Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:39-
1Ž2246Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:42-
2Ž2345Aulichová KateřinaOEZ Letohrad9500:01:43-
3Ž2420Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:01:44-
2M2510Neugebauer TomášSTS Chvojkovice Brod9600:01:46-
4Ž2647Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:50-
3M2744Cimer TomášOEZ Letohrad9600:01:54-
4M2842Bárnet MiroslavOEZ Letohrad9600:01:59-
5M2943Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:02:13-
5Ž21070Michalcová EliškaMedvědi Rokytnice9700:02:39-
6Ž21184Rückerová TerezaMedvědi Rokytnice9700:03:08-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM159Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:05:57-
2MM227Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:06:03-
3MM360Kroupa OndřejKB OEZ Letohrad9100:06:12-
1ŽS414Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:06:30-
4MM54Sabota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:33-
5MM662Ďuran TomášKB OEZ Letohrad9100:06:42-
6MM772Exler LiborSK Žamberk9200:07:03-
7MM861Šembera JiříKB OEZ Letohrad9100:07:07-
2ŽS969Hejdušková AdrianaSpartak OEZ Letohrad9000:07:15-
3ŽS1068Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:07:20-
8MM1163Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:07:41-
4ŽS1267Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:07:50-
9MM1328Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:08:11-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS165Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:10:38-
2MS219Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:10:53-
3MS364Horák TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9000:11:46-
1ZB432Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:12:00132,75
4MS566Novotný JanKB OEZ Letohrad9000:12:22-
5MS618Zatloukal LukášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:12:41-
2ZB792Novotná EvaLetohrad4800:13:35110,69
3ZB886Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:17:2856,56
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:25110,89
1MC273Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:22:43107,35
2MB331Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:23:0196,76
3MB47Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:3192,35
2MC599Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:23:4798,30
3MC688Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:24:1594,35
4MB776Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:2085,14
4MC887Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:25:0487,42
5MC991Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:2684,31
1ZA1090Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:38105,44
6MC1197Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:25:4082,33
7MC124Fajt JanMedvědi Rokytnice5100:25:5879,79
5MB1395Sedlák JiříPřelouč5800:26:2666,59
1MD1411Kratochvíl JanLoko TT Trutnov 00:26:30-
8MC1574Krumer MiroslavOstrov4900:26:3274,98
2ZA1689Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0494,56
9MC1796Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:27:0770,04
10MC1875Bielčik JindřichLichkov4000:27:13110,70
11MC1985Jelínek MatějHradec Králové4200:28:18103,17
1ŽJ2034Skybová LucieARC Brno8700:28:54100,00
12MC2198Novotný JiříKB Letohrad4500:30:0345,16
13MC22100Strnad JosefSokol Žamberk4400:30:4586,13
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:32:32104,77
2MA278Rozprým JiříSK Žamberk7700:33:2899,17
3MA337Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:33:46102,05
4MA41Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:33:5996,07
5MA571Mařík JiříMP Žamberk7200:34:1594,47
1MJ629Navrátil MichalAŠ Mladá Boleslav8500:34:2897,95
6MA78Levý TomášOEZ Letohrad6700:34:5290,77
7MA833Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:35:2387,66
8MA936Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:36:0583,46
9MA1077Strnad TomášSK Žamberk6900:36:3680,36
10MA1130Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:37:1576,46
11MA129Suchodol JosefŽamberk6700:38:4767,26

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód