Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros 9.ročník

4.3.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros 9.ročník
  • datum konání: 4.3.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 9 let a mladší (trať 0,450 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M91298Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:30-
2M91499Fáber RobertAC Jablonné nad Orlicí9100:02:34-
3M915100Šeda JanAC Choceň9300:02:36-
4M917101Kabrhel TomášLitomyšl9200:02:38-
5M920102Frydrych JakubAC Choceň9500:02:54-
Žákyně 10-11 let (trať 0,450 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3591Čechalová MarkétaMistrovice8900:02:2011,00
2Ž3892Fáberová JanaAC Jablonné nad Orlicí8900:02:249,00
3Ž31393Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:02:308,00
4Ž31894Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:02:417,00
4Ž31995Valášková PetraSK Nové Město n. Metují8900:02:41-
6Ž32196Valášková MonikaSK Nové Město n. Metují9000:03:26-
7Ž32297Martínková LucieSK Nové Město n. Metují9000:03:31-
Žáci 10-11 let (trať 0,450 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3181Sygeryč DanielAC Choceň8900:02:0411,00
2M3282Červ JakubSK Polička8900:02:08-
3M3383Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:02:10-
4M3484Šejna JiříAC Choceň9000:02:139,00
5M3685Kylar JanSK Nové Město n. Metují9000:02:21-
6M3786Menclík VítHájek Software9000:02:228,00
7M3987Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:02:24-
8M31088Bašarin TomášAC Choceň9000:02:257,00
8M31189Habas MiroslavAFK SKP Pardubice9000:02:25-
10M31690Martínek JanSK Nové Město n. Metují8900:02:38-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM176Kůrková AndreaAC Choceň8700:03:1511,00
2ŽM277Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:03:169,00
3ŽM378Bláhová DagmarSK Nové Město n. Metují8700:03:24-
4ŽM479Šedová VeronikaAC Choceň8700:03:358,00
5ŽM580Bašarinová KrystínaAC Choceň8800:04:157,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM670Strnad LukášAC Čáslav8800:06:36-
2MM771Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:06:4311,00
3MM872Kocman JanSK Polička8800:07:11-
4MM973Smejkal LukášChoceň8800:07:329,00
5MM1074Šejna MichalAC Choceň8800:09:058,00
6MM1175Bednář TomášAFK SKP Pardubice8800:09:07-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS165Rychtaříková IvaAC Choceň8500:07:2811,00
2ŽS266Čechalová HanaS. Mistrovice8600:07:369,00
3ŽS367Podhorníková MartinaAC Choceň8600:07:518,00
4ŽS468Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí8500:08:117,00
5ŽS569Šejvlová PetraAFK SKP Pardubice8600:08:24-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS155Budina LiborJiskra Ústí nad Orlicí8500:07:5511,00
2MS256Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:08:02-
3MS357Jakoubek JiříAC Pardubice8600:08:30-
4MS458Hanáček DagAC Pardubice8600:08:38-
5MS559Abraham PetrAC Choceň8600:08:449,00
6MS660Vašátko JanAC Pardubice8500:08:50-
7MS761Půlpán JanAC Choceň8600:08:558,00
8MS962Stříteský PavelAC Choceň8500:09:007,00
9MS1163Kaláb MilošAC Jablonné nad Orlicí8600:09:406,00
10MS1364Řemínek MatějAC Choceň8600:11:145,00
Dorostenci 16-17 let (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD152Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:14:5811,00
2MD253Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:15:369,00
3MD354Suchánek JanSK Nové Město n. Metují8400:17:09-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD849Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:5611,00
2ŽD950Kocmanová PavlínaAC Pardubice8300:09:00-
3ŽD1251Fuchsová MartinaAC Choceň8400:10:159,00
Junioři 18-19 let (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ344Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:28:0411,00
2MJ645Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:28:18-
3MJ1446Handl MichalAC Pardubice8100:29:27-
4MJ2447Vašátko LukášAC Pardubice8200:32:43-
5MJ3248Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:35:489,00
Muži A (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:27:1211,00
2MA22Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:489,00
3MA43Jirásek DavidSK Nové Město n. Metují7900:28:11-
4MA54Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:28:178,00
5MA85Míšek DavidSK Nové Město n. Metují7800:28:29-
6MA96Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:347,00
7MA107Harom TomášSK Nové Město n. Metují8000:28:49-
8MA118Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:28:536,00
9MA129Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:29:015,00
10MA1310Macíček RadekTITAN Zlín7500:29:02-
11MA1511Pleskot JosefPřelouč6300:29:30-
12MA1912Kabrhel ZdeněkProfistav Litomyšl7300:31:26-
13MA2013Čechal JaroslavMistrovice6100:31:304,00
14MA2114Esser MiroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7800:31:423,00
15MA2715Švadlena PavelKOB Choceň7500:33:462,00
16MA3016Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:521,00
17MA3317Brandejs MiroslavSK Polička7800:36:23-
18MA3418Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:37:230,00
Muži B (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB719Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:2011,00
2MB1620Filip LubošAC Choceň5900:29:369,00
3MB1721Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:29:578,00
4MB1822Čechal MilanČTBK - ISCAREX Česká Třebová5900:30:117,00
5MB2223Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:056,00
6MB2524Šlajs TomášKOB Choceň 00:33:005,00
7MB2825Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:33:524,00
8MB2926Zajíc JanKRB Chrudim5300:33:57-
9MB3827Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:39:263,00
10MB4028Krňávek VojtěchTJ Lanškroun5400:41:482,00
Muži C 50 a starší (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2329Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:32:1411,00
2MC2630Švadlena JiříKOB Choceň4600:33:329,00
3MC3131Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:35:358,00
4MC3532Čípa JiříOB Česká Třebová5000:37:327,00
5MC3633Černý MilanAC Choceň4800:37:516,00
6MC3734Strnad BohumilAC Čáslav4300:38:22-
7MC3935Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:39:275,00
8MC4136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:394,00
9MC4237Krůmer MiroslavOstrov4900:46:393,00
Juniorky 18-19 let (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ540Jandíková ZuzanaAC Pardubice8200:18:39-
2ŽJ741Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:19:4811,00
3ŽJ842Lásková LenkaAC Choceň8100:22:009,00
4ŽJ943Krejčíková KateřinaAC Choceň8100:23:018,00
Ženy (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž438Šedová JanaAC Choceň7300:17:5111,00
2Ž639Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:19:0011,00
Trať 0,450 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3181Sygeryč DanielAC Choceň8900:02:0411,00
2M3282Červ JakubSK Polička8900:02:08-
3M3383Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:02:10-
4M3484Šejna JiříAC Choceň9000:02:139,00
1Ž3591Čechalová MarkétaMistrovice8900:02:2011,00
5M3685Kylar JanSK Nové Město n. Metují9000:02:21-
6M3786Menclík VítHájek Software9000:02:228,00
2Ž3892Fáberová JanaAC Jablonné nad Orlicí8900:02:249,00
7M3987Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:02:24-
8M31088Bašarin TomášAC Choceň9000:02:257,00
8M31189Habas MiroslavAFK SKP Pardubice9000:02:25-
1M91298Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:30-
3Ž31393Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:02:308,00
2M91499Fáber RobertAC Jablonné nad Orlicí9100:02:34-
3M915100Šeda JanAC Choceň9300:02:36-
10M31690Martínek JanSK Nové Město n. Metují8900:02:38-
4M917101Kabrhel TomášLitomyšl9200:02:38-
4Ž31894Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:02:417,00
4Ž31995Valášková PetraSK Nové Město n. Metují8900:02:41-
5M920102Frydrych JakubAC Choceň9500:02:54-
6Ž32196Valášková MonikaSK Nové Město n. Metují9000:03:26-
7Ž32297Martínková LucieSK Nové Město n. Metují9000:03:31-
Trať 0,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM176Kůrková AndreaAC Choceň8700:03:1511,00
2ŽM277Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:03:169,00
3ŽM378Bláhová DagmarSK Nové Město n. Metují8700:03:24-
4ŽM479Šedová VeronikaAC Choceň8700:03:358,00
5ŽM580Bašarinová KrystínaAC Choceň8800:04:157,00
1MM670Strnad LukášAC Čáslav8800:06:36-
2MM771Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:06:4311,00
3MM872Kocman JanSK Polička8800:07:11-
4MM973Smejkal LukášChoceň8800:07:329,00
5MM1074Šejna MichalAC Choceň8800:09:058,00
6MM1175Bednář TomášAFK SKP Pardubice8800:09:07-
Trať 1,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS165Rychtaříková IvaAC Choceň8500:07:2811,00
2ŽS266Čechalová HanaS. Mistrovice8600:07:369,00
3ŽS367Podhorníková MartinaAC Choceň8600:07:518,00
4ŽS468Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí8500:08:117,00
5ŽS569Šejvlová PetraAFK SKP Pardubice8600:08:24-
Trať 2,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS155Budina LiborJiskra Ústí nad Orlicí8500:07:5511,00
2MS256Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:08:02-
3MS357Jakoubek JiříAC Pardubice8600:08:30-
4MS458Hanáček DagAC Pardubice8600:08:38-
5MS559Abraham PetrAC Choceň8600:08:449,00
6MS660Vašátko JanAC Pardubice8500:08:50-
7MS761Půlpán JanAC Choceň8600:08:558,00
1ŽD849Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:5611,00
2ŽD950Kocmanová PavlínaAC Pardubice8300:09:00-
8MS962Stříteský PavelAC Choceň8500:09:007,00
9MS1163Kaláb MilošAC Jablonné nad Orlicí8600:09:406,00
3ŽD1251Fuchsová MartinaAC Choceň8400:10:159,00
10MS1364Řemínek MatějAC Choceň8600:11:145,00
Trať 3,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD152Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:14:5811,00
2MD253Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:15:369,00
3MD354Suchánek JanSK Nové Město n. Metují8400:17:09-
1Ž438Šedová JanaAC Choceň7300:17:5111,00
1ŽJ540Jandíková ZuzanaAC Pardubice8200:18:39-
2Ž639Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:19:0011,00
2ŽJ741Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:19:4811,00
3ŽJ842Lásková LenkaAC Choceň8100:22:009,00
4ŽJ943Krejčíková KateřinaAC Choceň8100:23:018,00
Trať 7,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:27:1211,00
2MA22Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:489,00
1MJ344Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:28:0411,00
3MA43Jirásek DavidSK Nové Město n. Metují7900:28:11-
4MA54Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:28:178,00
2MJ645Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:28:18-
1MB719Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:2011,00
5MA85Míšek DavidSK Nové Město n. Metují7800:28:29-
6MA96Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:347,00
7MA107Harom TomášSK Nové Město n. Metují8000:28:49-
8MA118Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:28:536,00
9MA129Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:29:015,00
10MA1310Macíček RadekTITAN Zlín7500:29:02-
3MJ1446Handl MichalAC Pardubice8100:29:27-
11MA1511Pleskot JosefPřelouč6300:29:30-
2MB1620Filip LubošAC Choceň5900:29:369,00
3MB1721Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:29:578,00
4MB1822Čechal MilanČTBK - ISCAREX Česká Třebová5900:30:117,00
12MA1912Kabrhel ZdeněkProfistav Litomyšl7300:31:26-
13MA2013Čechal JaroslavMistrovice6100:31:304,00
14MA2114Esser MiroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7800:31:423,00
5MB2223Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:056,00
1MC2329Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:32:1411,00
4MJ2447Vašátko LukášAC Pardubice8200:32:43-
6MB2524Šlajs TomášKOB Choceň 00:33:005,00
2MC2630Švadlena JiříKOB Choceň4600:33:329,00
15MA2715Švadlena PavelKOB Choceň7500:33:462,00
7MB2825Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:33:524,00
8MB2926Zajíc JanKRB Chrudim5300:33:57-
16MA3016Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:521,00
3MC3131Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:35:358,00
5MJ3248Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:35:489,00
17MA3317Brandejs MiroslavSK Polička7800:36:23-
18MA3418Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:37:230,00
4MC3532Čípa JiříOB Česká Třebová5000:37:327,00
5MC3633Černý MilanAC Choceň4800:37:516,00
6MC3734Strnad BohumilAC Čáslav4300:38:22-
9MB3827Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:39:263,00
7MC3935Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:39:275,00
10MB4028Krňávek VojtěchTJ Lanškroun5400:41:482,00
8MC4136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:394,00
9MC4237Krůmer MiroslavOstrov4900:46:393,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód