Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Údolím Orlice, 16. ročník

10.10.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Údolím Orlice, 16. ročník
  • datum konání: 10.10.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

pila v Klášterci nad Orlicí
první kategorie v 10.00 hodin
hlavní závod v 11.00 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 10.15 hodin v místě startu

Startovné

žactvo a dorost 10,- Kč
dospělí 20,- Kč

Popis tratě

Trať vede po lesních cestách a loukách v kopcovitém terénu.
Délka od 0,4 do 10 km
Převýšení cca 60 m

Ceny pro vítěze

věcné v celkové hodnotě cca 5.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

předžactvo  97 a ml. 400 m 10.00 hodin
nejml. žáci 95-96 800 m 10.10 hodin
ml. žákyně 93-94 1 km 10.20 hodin
ml. žáci 93-94 2 km 10.25 hodin
st. žákyně 91-92 2 km 10.30 hodin
st. žáci 91-92 3 km 10.35 hodin
ml. dorostenky 89-90 3 km 10.40 hodin
ml. dorostenci 89-90 4 km 10.45 hodin
st. dorostenky 87-88 4 km 10.40 hodin
st. dorostenci 87-88 5 km 10.50 hodin
ženy 86 a st. 5 km 10.55 hodin
muži A 86-65 10 km 11.00 hodin
muži B 64-55 5 km 11.00 hodin
muži C 54 a st. 5 km 11.00 hodin


Kontakt:

Kalous Jindřich
Klášterec nad Orlicí 196
tel. domů 465 637 421
tel. zam. 465 637 385
mobil 721 955 026

E-mailová adresa

kalous@ziva.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh Údolím Orlice, 16. ročník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3189

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip0212
Novotný Luděk6212
Šroler Zdeněk5211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Fajfr František7211
Šroler Zdeněk8011
Martincová Kristýna9310
Nechvílová Miroslava6010
Krátká Anna6910
Sejkorová Lenka6310
Borková Agáta0210
Borek Petr7010
Borek Viktor049
Leicht Jiří499
Strnad Adam009
Divíšek Jan009
Mikyska Tomáš009
Gregorová Monika009
Matyášová Jana659
Novotný Přemysl599
Bielčik Jindřich409
Koblížek Jindřich489
Sontáková Lenka919
Hanuš Petr649
Novotná Dora978
Vacek Martin698
Gregorová Michaela048
Kalous Zdeněk048
Kristejnová Aneta078
Nechvíl Petr918
Stránská Adéla918
Stránská Michaela978
Keprtová Miloslava488
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Kopecký Libor568
Strnad Tomáš698
Dušková Lenka808
Kristejn Jiří098
Faltusová Kateřina998
Krunčík Pavel858
Šimůnek Jan498
Kubelka Tomáš938
Kalousová Jitka088
Šebek Michal847
Suchodol Vít047
Kánská Lucie047
Buriánek Roman657
Gregora Jakub987

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1313Novotná DoraSK Žamberk9700:01:24-
2Ž1512Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:01:30-
3Ž1616Kánská TerezaMedvědi Rokytnice9800:01:33-
4Ž1911Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:01:47-
5Ž11015Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:48-
6Ž11114Faltusová KateřinaJablonné nad Orlicí9900:01:49-
Předžáci do 7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:01:20-
2M125Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:23-
3M137Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:24-
4M178Strnad TomášLetohrad9700:01:34-
5M186Hadrbolec PatrikLetohrad9900:01:43-
6M11217Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:53-
7M1132Suchodol Mikulᚎamberk9800:02:19-
8M1144Prchlík ŠimonLetohrad0000:02:50-
-M1-3Kánský PetrOEZ Letohrad00DNF-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2432Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:02:54-
2Ž2537Kulhavá EliškaOB Sokol Žamberk9600:02:55-
3Ž2739Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:56-
4Ž2833Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:02:57-
5Ž21038Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:03:07-
6Ž21131Kalousová PavlaSokol Klášterec nad Orlicí9500:03:10-
7Ž21234Aulichová KateřinaOEZ Letohrad9500:03:11-
8Ž21736Mottlová HanaSpartak OEZ Letohrad9500:03:31-
-Ž2-35Maříková SimonaKB OEZ Letohrad96DNF-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21100Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:47-
2M2225Veselý MichalTJ Spartak OEZ Letohrad9600:02:48-
3M2328Holubář BartolomějTJ Spartak OEZ Letohrad9600:02:50-
4M2530Procházka JakubLetohrad9600:02:55-
5M2841Lakota AntonínAC Choceň9500:02:57-
6M21342Neugebauer TomášSK Žamberk9600:03:15-
7M21426Cimer TomášOEZ Letohrad9600:03:19-
8M21527Bárnet MiroslavOEZ Letohrad9600:03:21-
9M21624Faltus VáclavLetohrad9500:03:22-
10M21840Frydrych JakubAC Choceň9500:03:40-
11M21929Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:41-
Žáci starší 12-13 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM114Siegel JakubAC Choceň9200:14:01-
2MM216Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:14:02-
3MM34Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:14:17-
4MM419Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:14:35-
5MM510Kroupa OndřejKB OEZ Letohrad9100:14:54-
6MM615Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:13-
7MM72Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:15:32-
8MM818Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9200:15:43-
9MM99Ďuran TomášKB OEZ Letohrad9100:15:45-
10MM1020Vytlačil MarekČeská Třebová9100:15:49-
11MM117Řehák AdamKB OEZ Letohrad9200:15:55-
12MM1217Mohelník PetrAtletika Polička9200:16:00-
13MM1311Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:16:03-
13MM131Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:16:03-
15MM165Stempel AdamTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:16:28-
16MM178Šembera JiříKB OEZ Letohrad9100:16:40-
17MM1812Šroler RichardTesuti Sport Žamberk9200:17:03-
18MM1913Exler LiborSK Žamberk9200:17:11-
19MM223Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:17:42-
20MM246Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:19:32-
Dorostenky mladší 14-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1521Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:16:12-
2ŽS2022Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:17:12-
3ŽS2123Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:17:35-
4ŽS2324Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:18:54-
Dorostenci mladší 14-15 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS132Večeře TomášAtletika Polička9000:19:09-
2MS228Eiler OndřejTJ Spartak Letohrad9000:19:37-
3MS333Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:19:52-
4MS427Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:20:34-
5MS531Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:21:49-
6MS629Novotný JanTJ SPartak Letohrad9000:22:29-
7MS730Šimek JiříSokol Klášterec nad Orlicí8900:22:33-
8MS934Duchoslav MichalSOKOL KLášterec nad Orlicí9000:26:37-
9MS1026Ulrich JosefTJ Jiskra Králíky9000:26:51-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD241Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:52-
2MD442Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:22:20-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD836Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:10-
Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ874Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:45:41113,63
2MJ2085Budina LiborSokol Klášterec nad Orlicí8500:52:2286,37
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Dobšíček PavelSK Hronov8000:41:16107,37
2MA277Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:43:2197,64
3MA372Kuba MilošLetohrad6700:43:5594,99
4MA475Šutera JosefAtletika Polička7900:44:0694,14
5MA576Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:44:2093,05
6MA687Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:45:1488,85
7MA784Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:45:3587,21
8MA981Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:46:1684,02
9MA1067Mařík JiříMP Žamberk7200:46:3082,94
10MA1188Adamec JosefNekoř8100:46:5580,99
11MA1271Levý TomášTJ Spartak Letohrad6700:46:5780,84
12MA1369Kristejn ZdeněkTJ Spartak Letohrad7900:48:1374,92
13MA1473Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:49:0371,03
14MA1583Hovad FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí7000:49:3268,78
15MA1670Strnad TomášSK Žamberk6900:50:2164,96
16MA1778Jirčík MiroslavSokol Klášterec nad Orlicí7600:50:2464,73
17MA1868Suchodol JosefSK Žamberk6700:51:2859,75
18MA1966Šplíchal JanTJ Starkoč8300:52:0157,18
19MA2180Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:52:4553,76
20MA2279Kaválek OndřejOrel Orlice8301:03:035,68
-MA-86Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald80DNF-
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB111Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:22109,08
2MB37Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:01103,28
3MB68Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:23:4687,64
4MB73Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:24:3081,09
5MB95Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:24:4079,60
6MB111Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:4678,70
7MB132Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:3072,15
8MB159Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:26:0566,94
9MB2110Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:1356,81
10MB244Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:3253,98
11MB366Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:31:4017,05
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC543Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:47110,36
2MC837Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:3894,96
3MC936Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:24:4094,68
4MC1235Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:5293,02
5MC1440Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:25:4885,25
6MC1831Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:3578,73
7MC2241Skalický JiříSokol Žamberk5000:27:2871,38
8MC3034Koblížek JindřichŽamberk4800:29:2055,84
9MC3132Novotný JiříKB Letohrad4500:29:2954,59
10MC3442Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:1947,65
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2639Bielčik JindřichLichkov4000:27:41123,20
2MD3533Strnad JosefSokol Žamberk4400:30:37104,47
3MD3838Kalousek JanSK Žamberk4100:35:3972,33
Juniorky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2061Skybová LucieARC Brno8700:27:04104,40
2ŽJ2859Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:1795,60
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1652Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:09104,16
2ZA1753Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:28101,79
3ZA2354Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:27:3094,05
4ZA2760Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:0689,56
5ZA3257Bárnetová MonikaTJ SPartak Letohrad8100:30:1273,83
5ZA3257Bárnetová MonikaTJ Spartak Letohrad8100:30:1273,83
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1951Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:26:51105,67
2ZB2558Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:38100,00
3ZB2955Novotná EvaLetohrad4800:28:2594,33
4ZB3756Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:32:3763,93
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:01:20-
2M125Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:23-
1Ž1313Novotná DoraSK Žamberk9700:01:24-
3M137Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:24-
2Ž1512Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:01:30-
3Ž1616Kánská TerezaMedvědi Rokytnice9800:01:33-
4M178Strnad TomášLetohrad9700:01:34-
5M186Hadrbolec PatrikLetohrad9900:01:43-
4Ž1911Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:01:47-
5Ž11015Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:48-
6Ž11114Faltusová KateřinaJablonné nad Orlicí9900:01:49-
6M11217Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:53-
7M1132Suchodol Mikulᚎamberk9800:02:19-
8M1144Prchlík ŠimonLetohrad0000:02:50-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM184Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:06:30-
1M3245Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:06:33-
2M3347Remeš PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:06:37-
3M3451Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:44-
4M3555Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:06:46-
2ŽM681Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:47-
3ŽM791Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:06:52-
4ŽM893Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:07:00-
5ŽM983Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:07:03-
6ŽM1086Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:07:06-
5M31150Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:07:16-
7ŽM1294Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:17-
6M31352Adamec MarekTJ Spartak OEZ Letohrad9300:07:18-
8ŽM1488Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:07:23-
7M31549Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:07:24-
8M31648Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:07:25-
9M31756Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:07:26-
9ŽM1887Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:07:28-
10M31942Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:07:39-
11M32041Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9300:07:40-
10ŽM2182Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:07:41-
10ŽM2192Kavková MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:07:41-
12ŽM2385Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:07:45-
13ŽM2489Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:07:55-
14ŽM2590Chládková ZuzanaSK Žamberk9100:08:03-
12M32653Křen JakubOEZ Letohrad9400:08:06-
13M32743Kalous RobertSokol Klášterec nad Orlicí9400:08:15-
14M32844Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:08:23-
15ŽM2895Trejtnarová ZuzanaSokol Kunvald9100:08:23-
15M33054Levý TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9400:08:24-
16M33146Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:08:33-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB111Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:22109,08
1MD241Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:52-
2MB37Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:01103,28
2MD442Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:22:20-
1MC543Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:47110,36
3MB68Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:23:4687,64
4MB73Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:24:3081,09
2MC837Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:3894,96
5MB95Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:24:4079,60
3MC936Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:24:4094,68
6MB111Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:4678,70
4MC1235Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:5293,02
7MB132Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:3072,15
5MC1440Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:25:4885,25
8MB159Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:26:0566,94
1ZA1652Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:09104,16
2ZA1753Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:28101,79
6MC1831Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:3578,73
1ZB1951Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:26:51105,67
1ŽJ2061Skybová LucieARC Brno8700:27:04104,40
9MB2110Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:1356,81
7MC2241Skalický JiříSokol Žamberk5000:27:2871,38
3ZA2354Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:27:3094,05
10MB244Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:3253,98
2ZB2558Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:38100,00
1MD2639Bielčik JindřichLichkov4000:27:41123,20
4ZA2760Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:0689,56
2ŽJ2859Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:1795,60
3ZB2955Novotná EvaLetohrad4800:28:2594,33
8MC3034Koblížek JindřichŽamberk4800:29:2055,84
9MC3132Novotný JiříKB Letohrad4500:29:2954,59
5ZA3257Bárnetová MonikaTJ SPartak Letohrad8100:30:1273,83
5ZA3257Bárnetová MonikaTJ Spartak Letohrad8100:30:1273,83
10MC3442Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:1947,65
2MD3533Strnad JosefSokol Žamberk4400:30:37104,47
11MB366Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:31:4017,05
4ZB3756Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:32:3763,93
3MD3838Kalousek JanSK Žamberk4100:35:3972,33
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Dobšíček PavelSK Hronov8000:41:16107,37
2MA277Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:43:2197,64
3MA372Kuba MilošLetohrad6700:43:5594,99
4MA475Šutera JosefAtletika Polička7900:44:0694,14
5MA576Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:44:2093,05
6MA687Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:45:1488,85
7MA784Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:45:3587,21
1MJ874Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:45:41113,63
8MA981Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:46:1684,02
9MA1067Mařík JiříMP Žamberk7200:46:3082,94
10MA1188Adamec JosefNekoř8100:46:5580,99
11MA1271Levý TomášTJ Spartak Letohrad6700:46:5780,84
12MA1369Kristejn ZdeněkTJ Spartak Letohrad7900:48:1374,92
13MA1473Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:49:0371,03
14MA1583Hovad FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí7000:49:3268,78
15MA1670Strnad TomášSK Žamberk6900:50:2164,96
16MA1778Jirčík MiroslavSokol Klášterec nad Orlicí7600:50:2464,73
17MA1868Suchodol JosefSK Žamberk6700:51:2859,75
18MA1966Šplíchal JanTJ Starkoč8300:52:0157,18
2MJ2085Budina LiborSokol Klášterec nad Orlicí8500:52:2286,37
19MA2180Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:52:4553,76
20MA2279Kaválek OndřejOrel Orlice8301:03:035,68

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód