Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ve stopě Líšnické patnáctky

23.10.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě Líšnické patnáctky
  • datum konání: 23.10.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Líšnice

Sociální sítě

Místo konání

Líšnice - Sokolovna
první kategorie v 10.00 hodin
hlavní závod v 11.00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

žactvo 10,- Kč
dospělí 20,- Kč

Popis tratě

3 km lesní cesty, 3 km luční cesty, 2 km asfaltové spojky
Délka 8 km (hlavní závod)

Ceny pro vítěze

věcné ceny na prvních třech místech v každé kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

předžactvo  97 a ml. 400 m 10.00 hodin
nejml. žákyně 95-96 800 m 10.10 hodin
nejml. žáci 95-96 800 m 10.20 hodin
ml. žákyně 93-94 1 km 10.25 hodin
ml. žáci 93-94 2 km 10.30 hodin
st. žákyně 91-92 2 km 10.35 hodin
st. žáci 91-92 3 km 10.40 hodin
ml. dorostenky 89-90 3 km 10.45 hodin
ml. dorostenci 89-90 4 km 10.50 hodin
st. dorostenky 87-88 4 km 10.55 hodin
st. dorostenci 87-88 6 km 11.00 hodin
ženy 86 a st. 4 km 11.05 hodin
muži B 64 a st. 6 km 11.10 hodin
muži A 86-65 8 km 11.10 hodin


Kontakt:

Doleček Rudolf
Líšnice 130
561 84
tel. 736 134 846

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.10.2013Ve stopě Líšnické patnáctky176
6.10.2012Ve stopě Líšnické patnáctky197
9.10.2011Ve stopě Líšnické patnáctky171
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!-
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
22.10.2006Ve stopě Líšnické patnáctky193
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
25.10.2003Ve stopě líšnické 15, 4. ročník136
26.10.20023. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky149
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64

Statistika závodu Ve stopě Líšnické patnáctky

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1748

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Strnad Adam009
Martincová Kristýna939
Šafář Jaroslav519
Koblížek Jindřich489
Strnad Tomáš698
Suchodol Josef678
Sadílek Ota468
Novotný Přemysl598
Fajfr František728
Černá Kristýna937
Leicht Jiří497
Sontáková Lenka917
Šebek Michal847
Moravec Jiří967
Večeř Petr997
Novotný Luděk627
Novotná Dora977
Bubeníček Jiří516
Svatoš Otakar346
Divíšek Jan936
Mařík Jiří726
Chmelíček Jordan976
Šimůnek Jan496
Bielčik Jindřich406
Krejčí Jaromír666
Vacek Martin696
Moravec Jan026
Ducháček Bedřich596
Faltusová Simona986
Kalousek Jan416
Frydrychová Eliška016
Kavka Lukáš976
Klaclová Šárka936
Marek Jiří436
Faltusová Kateřina996
Vinduška Petr936
Jirásková Eva646
Exler Ondřej906
Pross David756
Bílá Tereza926
Krejčí Stanislav636
Kubelka Petr955
Vondra Vojtěch985
Moravec Jakub995
Jandejsek Zdeněk615
Šroler Zdeněk805
Novotný Jiří455
Šimůnková Pavla775
Fáberová Zuzana965
Adamec Marek935

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž122Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:52-
2Ž133Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:01:55-
3Ž144Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:01:56-
4Ž155Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:02:10-
5Ž196Vondrová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:02:14-
6Ž1117Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:29-
7Ž1128Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:30-
-Ž1-9Adamcová DominikaSpartak Letohrad99DNF-
Předžáci do 7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1110Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:48-
2M1511Hadrbolec PatrikSpartak OEZ Letohrad9900:02:10-
3M1712Strnad TomášSpartak Letohrad9700:02:12-
4M1813Lauterbach DavidSokol Žamberk9800:02:13-
5M11014Křen JakubSpartaK OEZ Letohrad9700:02:19-
6M11315Strnad AdamSpartak Letohrad0000:02:57-
7M11416Moravec JakubSpartak Letohrad9900:03:15-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2117Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky9500:02:20-
1Ž2118Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:20-
3Ž2319Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:02:21-
4Ž2420Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:02:22-
5Ž2521Aulichová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9500:02:23-
6Ž2622Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:02:25-
7Ž2723Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:28-
8Ž2824Jedličková VeronikaSk Žamberk9600:02:51-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2925Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:11-
2M21026Veselý MichalTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:14-
3M21127Lakota AntonínAC Choceň9500:03:16-
4M21228Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:03:29-
5M21329Neugebauer TomášSK Žamberk9600:03:37-
6M21430Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:03:43-
7M21531Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:47-
8M21633Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:03:51-
8M21632Barnet MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9600:03:51-
10M21834Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:55-
11M21935Frydrych JakubAC Choceň9500:03:57-
11M21936Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:57-
13M22137Cibulka MartinLibchavy9600:04:16-
14M22238Bielčik TomášLichkov9600:04:18-
Žáci starší 12-13 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM187Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:11:41-
2MM288Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:11:53-
3MM389Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:11:54-
4MM490Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:12:27-
5MM691Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:12:37-
6MM892Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:12:56-
7MM993Sobota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:12:57-
8MM1094Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:58-
9MM1295Ďurán TomášKB OEZ Letohrad9100:13:40-
10MM1396Šembera JiříSpartak OEZ Letohrad9100:13:53-
11MM1497Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:13:54-
12MM1698Cibulka PavelLibchavy9100:15:36-
13MM1799Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:15:57-
Dorostenky mladší 14-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5100Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:12:29-
2ŽS7101Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:12:43-
3ŽS11102Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:13:17-
4ŽS15103Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:14:54-
5ŽS18104Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:16:06-
Dorostenci mladší 14-15 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1105Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:12:40-
2MS2106Večeře TomášAtletika Polička9000:12:52-
3MS3107Zavřel JiříAC Choceň8900:13:00-
4MS4108Červ JakubAtletika Polička8900:13:10-
5MS5109Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:13:21-
6MS6110Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:13:26-
7MS7111Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:13:51-
8MS8112Faltus LukášSpartak OEZ Letohrad9000:14:17-
9MS10113Janeček PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:15:07-
10MS12114Sobota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:15:33-
11MS17115Duchoslav MichalSOKOL KLášterec nad Orlicí9000:18:27-
12MS19116Keprta DavidSokol Líšnice9000:32:41-
13MS20117Pospíšil DavidSokol Líšnice8900:32:42-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5118Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:00-
2MD8119Žďárek RomanSpartak OEZ Letohrad8800:25:59-
3MD26120Prachař OldřichSokol Líšnice8800:37:00-
3MD26121Vaněček VáclavSokol Líšnice8700:37:00-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD15122Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:16:0398,96
Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1123Moravec OndřejSpartak Letohrad8400:25:40101,93
2MA2124Graclík PetrSKP Jablonex7800:25:5699,87
3MA3125Kuba MilošLetohrad6700:26:0998,20
4MA4126Lejsek AlešSKP Jablonex8200:26:2396,40
5MA5127Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:26:3395,11
6MA6128Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:26:4393,83
7MA7129Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:27:1090,35
8MA8130Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:27:2188,94
9MA9131Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:27:2888,04
10MA10132Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:27:4086,50
11MA11133Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:28:00100,00
12MA12134Pliska JiříVŠT Liberec8100:28:0882,89
13MA13135Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:1781,74
14MA14136Mařík JiříMP Žamberk7200:28:2580,71
15MA15137Levý TomášTJ Spartak Letohrad6700:29:2572,99
16MA16138Strnad TomášSK Žamberk6900:29:4170,93
17MA17139Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:29:5469,26
18MA18140Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:30:2565,27
19MA19141Kalous PetrSK Žamberk7700:30:2964,76
20MA20142Suchodol JosefŽamberk6700:32:0652,28
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1143Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:22:41102,66
2MB2144Toman JiříŽamberk6100:23:0099,90
3MB3145Čechal JaroslavTS Letohrad6100:23:1797,44
4MB4146Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:23:4094,10
5MB9147Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:0373,37
6MB10148Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:26:1371,92
7MB12149Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:5465,97
8MB18150Roháček VladimírRedwolf5800:29:1245,96
9MB19151Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:29:4740,89
10MB20152Karvánek JiříŘečany nad Labem6100:30:0238,71
11MB22153Jedlička VáclavSokol Žamberk6100:30:3733,64
12MB25154Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:33:485,94
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6155Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:24:21108,56
2MC7156Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:25:08102,40
3MC11157Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:26:5089,04
4MC13158Koblížek JindřichŽamberk4800:27:3183,66
5MC14159Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:28:0978,69
6MC15160Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:3075,93
7MC16161Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:28:4673,84
8MC17162Bielčik JindřichLichkov4000:29:09112,94
9MC21164Novotný JiříKB Letohrad4500:30:0463,62
10MC23163Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:30:49102,25
11MC24165Strnad JosefSokol Žamberk4400:33:3284,81
12MC28166Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:39:3845,67
13MC29167Kalousek JanSK Žamberk4100:41:2634,12
Ženy (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA9168Doskočilová RadkaSpartak OEZ Letohrad8400:15:06103,90
2ZA11169Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:3098,70
3ZA13170Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:3697,40
4ZA14171Veselá MiroslavaSpartak OEZ Letohrad8500:15:53101,04
5ZA16172Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:16:1289,61
6ZA18173Michlová MagdalenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.7600:19:5740,91
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM174Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:05:43-
1M3239Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:05:49-
2ŽM375Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad9200:05:52-
3ŽM476Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:53-
4ŽM577Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:57-
5ŽM678Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:06:05-
6ŽM779Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:06:06-
2M3840Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:06:09-
7ŽM980Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:06:11-
8ŽM1081Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:06:16-
9ŽM1182Kvasničková PetraSki klub Česká Třebová9100:06:17-
3M31241Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:06:18-
4M31342Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:06:21-
5M31443Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:06:24-
6M31544Vondra DavidSpartak OEZ Letohrad9400:06:26-
7M31645Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9300:06:32-
10ŽM1783Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:06:35-
8M31846Laňka FrantišekTJ Spartak OEZ Letohrad9400:06:36-
11ŽM1984Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:06:39-
9M31947Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:06:39-
10M32148Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:06:47-
11M32250Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:06:50-
11M32249Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:06:50-
13M32451Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:11-
12ŽM2585Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:07:14-
14M32652Holubec RomanTJ Jiskra Králíky9400:07:15-
15M32753Křen JakubSpartak OEZ Letohrad9400:07:34-
16M32854Levý TomášSpartak OEZ Letohrad9400:07:37-
17M32955Karvánek JiříŘečany nad Labem9300:07:38-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1143Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:22:41102,66
2MB2144Toman JiříŽamberk6100:23:0099,90
3MB3145Čechal JaroslavTS Letohrad6100:23:1797,44
4MB4146Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:23:4094,10
1MD5118Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:00-
1MC6155Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:24:21108,56
2MC7156Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:25:08102,40
2MD8119Žďárek RomanSpartak OEZ Letohrad8800:25:59-
5MB9147Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:0373,37
6MB10148Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:26:1371,92
3MC11157Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:26:5089,04
7MB12149Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:5465,97
4MC13158Koblížek JindřichŽamberk4800:27:3183,66
5MC14159Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:28:0978,69
6MC15160Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:3075,93
7MC16161Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:28:4673,84
8MC17162Bielčik JindřichLichkov4000:29:09112,94
8MB18150Roháček VladimírRedwolf5800:29:1245,96
9MB19151Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:29:4740,89
10MB20152Karvánek JiříŘečany nad Labem6100:30:0238,71
9MC21164Novotný JiříKB Letohrad4500:30:0463,62
11MB22153Jedlička VáclavSokol Žamberk6100:30:3733,64
10MC23163Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:30:49102,25
11MC24165Strnad JosefSokol Žamberk4400:33:3284,81
12MB25154Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:33:485,94
3MD26121Vaněček VáclavSokol Líšnice8700:37:00-
3MD26120Prachař OldřichSokol Líšnice8800:37:00-
12MC28166Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:39:3845,67
13MC29167Kalousek JanSK Žamberk4100:41:2634,12
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1123Moravec OndřejSpartak Letohrad8400:25:40101,93
2MA2124Graclík PetrSKP Jablonex7800:25:5699,87
3MA3125Kuba MilošLetohrad6700:26:0998,20
4MA4126Lejsek AlešSKP Jablonex8200:26:2396,40
5MA5127Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:26:3395,11
6MA6128Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:26:4393,83
7MA7129Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:27:1090,35
8MA8130Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:27:2188,94
9MA9131Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:27:2888,04
10MA10132Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:27:4086,50
11MA11133Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:28:00100,00
12MA12134Pliska JiříVŠT Liberec8100:28:0882,89
13MA13135Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:1781,74
14MA14136Mařík JiříMP Žamberk7200:28:2580,71
15MA15137Levý TomášTJ Spartak Letohrad6700:29:2572,99
16MA16138Strnad TomášSK Žamberk6900:29:4170,93
17MA17139Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:29:5469,26
18MA18140Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:30:2565,27
19MA19141Kalous PetrSK Žamberk7700:30:2964,76
20MA20142Suchodol JosefŽamberk6700:32:0652,28

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 30%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 60%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
66%

Názory na závod

Nesmyslné prodloužení závodu cca na 1 kilometru. Do kopce bych to ještě bral, ale seběh šikmo svahem a přes kořeny - to šlo o nohy. V průběhu závodu po trati docela čilý ruch zemědělských strojů.Pletly se i mezi závodníky. Jediné pozitivum - zázemí pro závodníky - sokolovna.
kalousv

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód