Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh, 21. ročník

4.12.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh, 21. ročník
  • datum konání: 4.12.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10.30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.15 hodin v místě startu

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

Kratší silniční běh do vrchu, cíl v Anenské Studánce. Asfalt (sníh, led).
Délka 4,2 km
Převýšení 220 m

Ceny pro vítěze

tradiční balíčky, účastnické diplomy, fin. prémie, pohár starostů a další věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jana Malichová
Damníkov 78
561 23
tel. zam. 465 394 135

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.12.2018Čertovský běh-
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh, 21. ročník

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1415

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Keprtová Miloslava4816
Ptáček Ondřej8916
Vacek Martin6915
Stránský Aleš6015
Šebek Michal8415
Svatoš Otakar3414
Krupička Miroslav5314
Švec Miroslav5213
Doleček Josef7913
Červ Miloslav5013
Šafář Jaroslav5113
Šimůnek Jan8212
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan4912
Krsek Miroslav4912
Nechvíl Petr9111
Štyndl Miroslav5711
Bielčik Jindřich4010
Dušková Lenka8010
Jirásková Eva6410
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček František919
Sejkorová Lenka639
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Ptáček Jakub968
Horáček Michal758
Kopecký Jan908
Kubišta Oto538
Wendlig Miroslav538
Dobšíček Pavel808
Živný Marek918
Ptáček Josef877
Vítek Miroslav727
Jirásková Bára917
Ehrig Rudolf487
Šimůnková Zdena587
Šembera Petr517
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Stránská Michaela977
Razým Jan577
Kačerovský Michal697
Kovář Jáchym966
Černá Markéta706

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ539Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:15:27103,75
2MJ832Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:44100,30
3MJ1325Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:16:0495,94
4MJ1531Tomášek LukášAtletika Polička8800:16:1094,74
5MJ1730Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:16:2391,94
6MJ4224Kadeřávek TomášISCAREX Česká Třebová9100:20:4137,36
7MJ5259Šindelář PetrTřebovice8700:21:5821,06
8MJ5360Šindelář JosefTřebovice9000:22:0320,00
9MJ562Hloušek FrantišekSokol Damníkov9000:24:040,00
10MJ6058Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:25:540,00
11MJ611Suchomel JosefSokol Damníkov9200:25:560,00
Muži A (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:14:13107,55
2MA238Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:14:5298,65
3MA335Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:15:1493,80
4MA464Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:15:2192,01
5MA711Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:4087,81
6MA94Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:15:4786,34
7MA1141Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:15:5584,43
8MA1236Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:15:5584,36
9MA1444Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:0881,53
10MA1617Bielčik PetrLichkov7100:16:1978,94
11MA2042Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:3375,87
12MA2234Doubek MilošAtletika Polička8100:16:3774,90
13MA2323Dostálek PetrTěchonín6700:16:5371,37
14MA2437Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:0768,08
15MA5755Oszwald GünterSokol Damníkov6800:24:080,00
16MA6353Dobšíček PavelSK Hronov8000:26:360,00
Muži B (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB663Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:15:31105,69
2MB1051Čechal JaroslavTS Letohrad6100:15:55100,79
3MB1919Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:16:2993,52
4MB2557Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:17:1783,58
5MB2849Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:4477,88
6MB4550Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:20:4640,05
Muži C (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1848Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:28104,48
2MC2147Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:16:36102,94
3MC2652Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:17:2892,58
4MC2720Švec MiroslavSokol Potštejn5200:17:4190,01
5MC2929Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:17:5786,96
6MC326Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:18:4577,38
7MC3343Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:18:5575,40
8MC3540Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:1172,34
9MC385Krumer MiroslavOstrov4900:19:3867,01
10MC4165Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:5763,15
11MC4414Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:20:4354,15
12MC5028Novotný JiříKlub 21 Letohrad4500:21:4342,11
13MC5422Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:5128,67
14MC5526Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:23:3819,47
15MC5854Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:24:328,72
Muži D (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4616Bielčik JindřichLichkov4000:20:46118,73
2MD5146Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:21:57108,46
3MD6227Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:0272,81
4MD643Domanský IvoAVC Praha3800:33:199,20
Juniorky (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3718Skybová LucieARC Brno8700:19:17119,70
2ŽJ3933Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:19:46115,11
3ŽJ5910Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:25:0665,19
Ženy A (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3045Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:18:31102,62
2ZA3115Švecová TerezaSokol Potštejn7700:18:33102,23
3ZA367Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:1395,15
4ZA4061Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:5787,44
5ZA4356Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:4279,44
6ZA4712Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:4778,45
Ženy B (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3413Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:19:09113,27
2ZB489Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:0694,38
3ZB4962Novotná EvaLetohrad4800:21:1892,35
Trať 4,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:14:13107,55
2MA238Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:14:5298,65
3MA335Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:15:1493,80
4MA464Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:15:2192,01
1MJ539Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:15:27103,75
1MB663Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:15:31105,69
5MA711Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:4087,81
2MJ832Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:44100,30
6MA94Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:15:4786,34
2MB1051Čechal JaroslavTS Letohrad6100:15:55100,79
7MA1141Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:15:5584,43
8MA1236Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:15:5584,36
3MJ1325Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:16:0495,94
9MA1444Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:0881,53
4MJ1531Tomášek LukášAtletika Polička8800:16:1094,74
10MA1617Bielčik PetrLichkov7100:16:1978,94
5MJ1730Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:16:2391,94
1MC1848Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:28104,48
3MB1919Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:16:2993,52
11MA2042Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:3375,87
2MC2147Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:16:36102,94
12MA2234Doubek MilošAtletika Polička8100:16:3774,90
13MA2323Dostálek PetrTěchonín6700:16:5371,37
14MA2437Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:0768,08
4MB2557Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:17:1783,58
3MC2652Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:17:2892,58
4MC2720Švec MiroslavSokol Potštejn5200:17:4190,01
5MB2849Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:4477,88
5MC2929Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:17:5786,96
1ZA3045Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:18:31102,62
2ZA3115Švecová TerezaSokol Potštejn7700:18:33102,23
6MC326Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:18:4577,38
7MC3343Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:18:5575,40
1ZB3413Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:19:09113,27
8MC3540Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:1172,34
3ZA367Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:1395,15
1ŽJ3718Skybová LucieARC Brno8700:19:17119,70
9MC385Krumer MiroslavOstrov4900:19:3867,01
2ŽJ3933Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:19:46115,11
4ZA4061Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:5787,44
10MC4165Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:5763,15
6MJ4224Kadeřávek TomášISCAREX Česká Třebová9100:20:4137,36
5ZA4356Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:4279,44
11MC4414Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:20:4354,15
6MB4550Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:20:4640,05
1MD4616Bielčik JindřichLichkov4000:20:46118,73
6ZA4712Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:4778,45
2ZB489Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:0694,38
3ZB4962Novotná EvaLetohrad4800:21:1892,35
12MC5028Novotný JiříKlub 21 Letohrad4500:21:4342,11
2MD5146Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:21:57108,46
7MJ5259Šindelář PetrTřebovice8700:21:5821,06
8MJ5360Šindelář JosefTřebovice9000:22:0320,00
13MC5422Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:5128,67
14MC5526Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:23:3819,47
9MJ562Hloušek FrantišekSokol Damníkov9000:24:040,00
15MA5755Oszwald GünterSokol Damníkov6800:24:080,00
15MC5854Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:24:328,72
3ŽJ5910Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:25:0665,19
10MJ6058Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:25:540,00
11MJ611Suchomel JosefSokol Damníkov9200:25:560,00
3MD6227Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:0272,81
16MA6353Dobšíček PavelSK Hronov8000:26:360,00
4MD643Domanský IvoAVC Praha3800:33:199,20

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód