12.6.2004, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
10.6.2023 | Knířovský běh | 146 |
11.6.2022 | Knířovský běh | 156 |
12.6.2021 | Knířovský běh | - |
13.6.2020 | Knířovský běh | - |
9.6.2018 | Knířovský běh | 269 |
10.6.2017 | Knířovský běh | 193 |
11.6.2016 | Knířovský běh | 216 |
20.6.2015 | Knířovský běh | 229 |
28.6.2014 | Knířovský běh | 213 |
15.6.2013 | Knířovský běh | 192 |
16.6.2012 | Knířovský běh | 182 |
18.6.2011 | Knířovský běh | 161 |
19.6.2010 | Knířovský běh | 141 |
27.6.2009 | Knířovský běh | 151 |
31.5.2008 | Knířovský běh | 121 |
16.6.2007 | Knířovský běh | 104 |
10.6.2006 | Knířovský běh | 134 |
4.6.2005 | Knířovský běh | 112 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Marek Jiří | 43 | 16 |
Kopecký Libor | 56 | 11 |
Jirásková Eva | 64 | 11 |
Smoláková Alexandra | 98 | 11 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 11 |
Smoláková Dominika | 00 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Kopecký Jan | 90 | 10 |
Smolák Šimon | 08 | 10 |
Razým Jan | 57 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Stránský Aleš | 60 | 10 |
Brychta Jakub | 08 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Borek Petr | 70 | 10 |
Šimůnek Jan | 03 | 10 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Smolák Bedřich | 03 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Boháč Pankrác | 06 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 9 |
Stránská Michaela | 97 | 9 |
Smoláková Valérie | 93 | 9 |
Šimůnek Jan | 49 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Kouřil Karel | 72 | 8 |
Brychtová Veronika | 10 | 8 |
Siegel Josef | 58 | 8 |
Smoláková Jiřina | 69 | 8 |
Marhold Luboš | 77 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Buriánek Roman | 65 | 8 |
Vaňková Eva | 67 | 7 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 7 |
Zachař Jiří | 72 | 7 |
Gregora Jakub | 98 | 7 |
Fajfr František | 72 | 7 |
Sejkorová Lenka | 63 | 7 |
Hronek Jaroslav | 91 | 7 |
Jiskrová Anežka | 96 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Pilnáček Petr | 65 | 7 |
Červ Miloslav | 50 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 60 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:00:35 | - |
2 | Ž1 | 2 | 7 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:00:37 | - |
3 | Ž1 | 3 | 44 | Sabolčíková Natalie | Orel Vysoké Mýto | 97 | 00:00:37 | - |
3 | Ž1 | 3 | 1 | Vaňková Hana | BK Vysoké Mýto | 97 | 00:00:37 | - |
5 | Ž1 | 7 | 11 | Sabolčíková Adéla | Orel Vysoké Mýto | 99 | 00:00:44 | - |
6 | Ž1 | 8 | 31 | Ptáčková Marie | Orel Vysoké Mýto | 99 | 00:00:46 | - |
7 | Ž1 | 9 | 10 | Smoláková Dominika | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:00:48 | - |
8 | Ž1 | 11 | 45 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:56 | - |
9 | Ž1 | 12 | 12 | Šimková Klára | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:00:57 | - |
10 | Ž1 | 14 | 20 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 5 | 48 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:00:39 | - |
2 | M1 | 6 | 22 | Kučera Martin | Sokol Vysoké Mýto | 98 | 00:00:41 | - |
3 | M1 | 10 | 59 | Hýbl Jan | Džbánov | 99 | 00:00:49 | - |
4 | M1 | 13 | 28 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:01:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 23 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:55 | - |
2 | Ž2 | 2 | 34 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:01:57 | - |
3 | Ž2 | 3 | 58 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:59 | - |
4 | Ž2 | 4 | 33 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:00 | - |
5 | Ž2 | 5 | 2 | Jiskrová Anežka | Orel Vysoké Mýto | 96 | 00:02:02 | - |
6 | Ž2 | 6 | 21 | Kučerová Lenka | Sokol Vysoké Mýto | 95 | 00:02:04 | - |
7 | Ž2 | 7 | 30 | Ptáčková Lucie | Orel Vysoké Mýto | 95 | 00:02:24 | - |
8 | Ž2 | 8 | 14 | Špačková Kristina | Orel Vysoké Mýto | 95 | 00:02:25 | - |
9 | Ž2 | 9 | 15 | Karlová Markéta | Hradec Králové | 96 | 00:02:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 8 | 25 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:21 | - |
2 | M2 | 9 | 17 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:27 | - |
3 | M2 | 10 | 54 | Vaněk Jakub | BK Vysoké Mýto | 95 | 00:03:28 | - |
4 | M2 | 11 | 40 | Jiříček Jan | ZŠ Jiráskova VM | 95 | 00:03:29 | - |
5 | M2 | 19 | 46 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:04:00 | - |
6 | M2 | 20 | 18 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 27 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:02:59 | - |
2 | M3 | 5 | 24 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:08 | - |
3 | M3 | 6 | 1 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:16 | - |
4 | M3 | 7 | 49 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:19 | - |
5 | M3 | 13 | 53 | Majvald Tadeáš | Orel Orlice | 94 | 00:03:34 | - |
6 | M3 | 14 | 61 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:36 | - |
7 | M3 | 15 | 47 | Kroft Radim | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:37 | - |
8 | M3 | 17 | 32 | Blažek Tomáš | TiS Vilhelm Frýdek Místek | 94 | 00:03:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 36 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:02 | - |
2 | Ž3 | 3 | 35 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:05 | - |
3 | Ž3 | 4 | 37 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:06 | - |
4 | Ž3 | 12 | 9 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:33 | - |
5 | Ž3 | 16 | 29 | Holická Martina | Pardubice | 93 | 00:03:38 | - |
6 | Ž3 | 18 | 5 | Štanclová Eliška | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:03:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 7 | 39 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:05:55 | - |
2 | ŽM | 9 | 42 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:05:57 | - |
3 | ŽM | 10 | 63 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:06:01 | - |
4 | ŽM | 11 | 26 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:06:18 | - |
5 | ŽM | 12 | 38 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:06:29 | - |
6 | ŽM | 14 | 41 | Zapletalová Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:06:43 | - |
7 | ŽM | 15 | 13 | Štanclová Hana | Orel Vysoké Mýto | 91 | 00:07:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 51 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:05:33 | - |
2 | MM | 2 | 56 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:05:34 | - |
3 | MM | 3 | 50 | Kubíček Marcel | Orel Žďár nad Sázavou | 92 | 00:05:44 | - |
4 | MM | 4 | 43 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:05:52 | - |
5 | MM | 5 | 55 | Koukal Michal | ZŠ Javornického VM | 91 | 00:05:54 | - |
6 | MM | 6 | 52 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:05:55 | - |
7 | MM | 8 | 64 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:05:56 | - |
8 | MM | 13 | 65 | Ouřecký Miloš | LOKO OB Pardubice | 91 | 00:06:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 2 | 16 | Karlová Veronika | Nový Věk Trusnov | 90 | 00:10:34 | - |
2 | ŽS | 3 | 57 | Fáberová Jana | ABK Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:12:02 | - |
3 | ŽS | 4 | 19 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:12:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 62 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:09:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 19 | 9 | Jiříček Lukáš | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:26:03 | 95,60 |
2 | MD | 21 | 10 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:26:12 | 94,42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 5 | 68 | Novotná Karolína | Jeseník | 88 | 00:13:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 12 | 32 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:24:13 | 109,98 |
2 | MJ | 42 | 58 | Švec Zdeněk | Orel Vysoké Mýto | 86 | 00:29:18 | 70,10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 20 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:20:54 | 103,29 |
2 | MA | 2 | 47 | Kratochvíl Miloš | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 75 | 00:21:25 | 98,43 |
3 | MA | 3 | 49 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:21:26 | 98,27 |
4 | MA | 4 | 46 | Uchytil Milan | Hvězda Pardubice | 74 | 00:21:45 | 95,29 |
5 | MA | 5 | 51 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:21:50 | 94,51 |
6 | MA | 6 | 14 | Kaválek Tomáš | Orel Orlice | 81 | 00:21:59 | 93,10 |
7 | MA | 7 | 64 | Blaha Tomáš | Kroměříž | 76 | 00:22:04 | 92,31 |
8 | MA | 9 | 6 | Holický Milan | Pardubice | 65 | 00:22:38 | 86,98 |
9 | MA | 10 | 24 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:22:41 | 86,51 |
10 | MA | 11 | 11 | Kouřil Karel | AC Vysoké Mýto | 72 | 00:23:46 | 76,31 |
11 | MA | 16 | 7 | Mikelka Oskar | SKM Vraclav | 78 | 00:25:05 | 63,92 |
12 | MA | 18 | 62 | Adamec Josef | Nekoř | 81 | 00:26:02 | 54,98 |
13 | MA | 36 | 15 | Kaválek Ondřej | Orel Orlice | 83 | 00:28:40 | 30,20 |
14 | MA | 43 | 19 | Vaněk Jiří | Vysoké Mýto | 65 | 00:29:52 | 18,90 |
15 | MA | 44 | 22 | Hýbl Josef | Džbánov | 74 | 00:30:17 | 14,98 |
16 | MA | 50 | 26 | Mistr Pavel | Orel Vysoké Mýto | 65 | 00:31:31 | 3,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 8 | 25 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:22:23 | 114,25 |
2 | MB | 14 | 18 | Skyba Martin | Barnex Sport | 62 | 00:24:37 | 95,71 |
3 | MB | 17 | 48 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:25:18 | 90,04 |
4 | MB | 23 | 21 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:26:32 | 79,81 |
5 | MB | 25 | 29 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:27:35 | 71,09 |
6 | MB | 26 | 16 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:27:45 | 69,71 |
7 | MB | 47 | 60 | Bajer Milan | Cafe Bajer Pardubice | 55 | 00:30:50 | 44,12 |
8 | MB | 49 | 63 | Štancl Ladislav | Orel Vysoké Mýto | 62 | 00:31:06 | 41,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 43 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:24:21 | 109,68 |
2 | MC | 20 | 30 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:26:11 | 95,35 |
3 | MC | 22 | 38 | Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 52 | 00:26:14 | 94,96 |
4 | MC | 24 | 36 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:27:18 | 86,63 |
5 | MC | 29 | 12 | Zitko Jiří | KRB Chrudim | 54 | 00:27:58 | 81,42 |
6 | MC | 33 | 3 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:28:30 | 77,25 |
7 | MC | 34 | 59 | Krejčí Milan | Cafe Bajer Pardubice | 53 | 00:28:37 | 76,34 |
8 | MC | 35 | 53 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:28:39 | 76,07 |
9 | MC | 38 | 8 | Vilhelm Václav | TiS VILHELM Frýdek Místek | 51 | 00:28:46 | 75,16 |
10 | MC | 41 | 45 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:29:10 | 72,04 |
11 | MC | 46 | 13 | Kubíček Pavel | Orel Žďár nad Sázavou | 53 | 00:30:35 | 60,96 |
12 | MC | 53 | 40 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:32:13 | 48,20 |
13 | MC | 54 | 54 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:33:01 | 41,95 |
14 | MC | 58 | 42 | Novotný Radovan | Jeseník | 54 | 00:37:29 | 7,03 |
15 | MC | 60 | 4 | Kopecký Jan | Orel Vysoké Mýto | 49 | 00:44:14 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 27 | 52 | Fiala Jaroslav | Nový Věk Trusnov | 38 | 00:27:53 | 104,17 |
2 | MD | 37 | 44 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:28:43 | 98,32 |
3 | MD | 39 | 34 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:28:50 | 97,50 |
4 | MD | 48 | 56 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:30:57 | 82,64 |
5 | MD | 52 | 37 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:31:53 | 76,08 |
6 | MD | 56 | 33 | Frinta Vladimír | Luže | 38 | 00:33:49 | 62,50 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 28 | 17 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:27:54 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 15 | 5 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:24:38 | 117,12 |
2 | ZA | 30 | 1 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:27:59 | 92,25 |
3 | ZA | 32 | 39 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:28:12 | 90,64 |
4 | ZA | 40 | 27 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:28:58 | 84,95 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 31 | 28 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:28:02 | 112,87 |
2 | ZB | 45 | 55 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:30:18 | 97,74 |
3 | ZB | 51 | 61 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:31:33 | 89,39 |
4 | ZB | 55 | 57 | Smoláková Jiřina | Orel Vysoké Mýto | 69 | 00:33:19 | 77,60 |
5 | ZB | 57 | 35 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:37:09 | 52,01 |
6 | ZB | 59 | 41 | Novotná - Pasta | Jeseník | 54 | 00:38:23 | 43,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 60 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:00:35 | - |
2 | Ž1 | 2 | 7 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:00:37 | - |
3 | Ž1 | 3 | 44 | Sabolčíková Natalie | Orel Vysoké Mýto | 97 | 00:00:37 | - |
3 | Ž1 | 3 | 1 | Vaňková Hana | BK Vysoké Mýto | 97 | 00:00:37 | - |
1 | M1 | 5 | 48 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:00:39 | - |
2 | M1 | 6 | 22 | Kučera Martin | Sokol Vysoké Mýto | 98 | 00:00:41 | - |
5 | Ž1 | 7 | 11 | Sabolčíková Adéla | Orel Vysoké Mýto | 99 | 00:00:44 | - |
6 | Ž1 | 8 | 31 | Ptáčková Marie | Orel Vysoké Mýto | 99 | 00:00:46 | - |
7 | Ž1 | 9 | 10 | Smoláková Dominika | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:00:48 | - |
3 | M1 | 10 | 59 | Hýbl Jan | Džbánov | 99 | 00:00:49 | - |
8 | Ž1 | 11 | 45 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:56 | - |
9 | Ž1 | 12 | 12 | Šimková Klára | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:00:57 | - |
4 | M1 | 13 | 28 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:01:29 | - |
10 | Ž1 | 14 | 20 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 23 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:55 | - |
2 | Ž2 | 2 | 34 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:01:57 | - |
3 | Ž2 | 3 | 58 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:59 | - |
4 | Ž2 | 4 | 33 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:00 | - |
5 | Ž2 | 5 | 2 | Jiskrová Anežka | Orel Vysoké Mýto | 96 | 00:02:02 | - |
6 | Ž2 | 6 | 21 | Kučerová Lenka | Sokol Vysoké Mýto | 95 | 00:02:04 | - |
7 | Ž2 | 7 | 30 | Ptáčková Lucie | Orel Vysoké Mýto | 95 | 00:02:24 | - |
8 | Ž2 | 8 | 14 | Špačková Kristina | Orel Vysoké Mýto | 95 | 00:02:25 | - |
9 | Ž2 | 9 | 15 | Karlová Markéta | Hradec Králové | 96 | 00:02:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 51 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:05:33 | - |
2 | MM | 2 | 56 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:05:34 | - |
3 | MM | 3 | 50 | Kubíček Marcel | Orel Žďár nad Sázavou | 92 | 00:05:44 | - |
4 | MM | 4 | 43 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:05:52 | - |
5 | MM | 5 | 55 | Koukal Michal | ZŠ Javornického VM | 91 | 00:05:54 | - |
6 | MM | 6 | 52 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:05:55 | - |
1 | ŽM | 7 | 39 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:05:55 | - |
7 | MM | 8 | 64 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:05:56 | - |
2 | ŽM | 9 | 42 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:05:57 | - |
3 | ŽM | 10 | 63 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:06:01 | - |
4 | ŽM | 11 | 26 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:06:18 | - |
5 | ŽM | 12 | 38 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:06:29 | - |
8 | MM | 13 | 65 | Ouřecký Miloš | LOKO OB Pardubice | 91 | 00:06:34 | - |
6 | ŽM | 14 | 41 | Zapletalová Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:06:43 | - |
7 | ŽM | 15 | 13 | Štanclová Hana | Orel Vysoké Mýto | 91 | 00:07:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 62 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:09:05 | - |
1 | ŽS | 2 | 16 | Karlová Veronika | Nový Věk Trusnov | 90 | 00:10:34 | - |
2 | ŽS | 3 | 57 | Fáberová Jana | ABK Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:12:02 | - |
3 | ŽS | 4 | 19 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:12:41 | - |
1 | ŽD | 5 | 68 | Novotná Karolína | Jeseník | 88 | 00:13:08 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jiri.kucera.vm