20.3.2004, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
13.3.2010 | Okolo Trusnova | 138 |
14.3.2009 | Okolo Trusnova | 155 |
22.3.2008 | Okolo Trusnova | 168 |
18.3.2007 | Okolo Trusnova | 170 |
18.3.2006 | Okolo Trusnova | 162 |
19.3.2005 | Okolo Trusnova | 151 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Hemer Josef | 02 | 7 |
Šebek Michal | 84 | 7 |
Dudek Milan | 91 | 7 |
Dušková Lenka | 80 | 7 |
Ulich Petr | 68 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Razým Lukáš | 79 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Večeře Tomáš | 90 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Siegelová Magdalena | 65 | 6 |
Siegel Josef | 58 | 6 |
Lakota Antonín | 95 | 6 |
Bílá Zdeňka | 99 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Nechvíl Petr | 91 | 6 |
Keprtová Miloslava | 48 | 5 |
Jelínková Magdalena | 45 | 5 |
Lakotová Tereza | 00 | 5 |
Vaňásek Roman | 98 | 5 |
Frydrych Jakub | 95 | 5 |
Hudcovic Tomáš | 65 | 5 |
Mohelník Petr | 92 | 5 |
Vojtíšek Marek | 02 | 5 |
Stránská Michaela | 97 | 5 |
Smoláková Alexandra | 98 | 5 |
Řemínek Matěj | 86 | 5 |
Kouřil Karel | 72 | 5 |
Krejčí Stanislav | 63 | 5 |
Horáček Michal | 75 | 5 |
Král Josef | 40 | 5 |
Ožana Václav | 64 | 5 |
Stránská Adéla | 91 | 5 |
Razým Jan | 57 | 5 |
Krejčí Milan | 53 | 5 |
Kozáková Denisa | 79 | 5 |
Mertová Michaela | 76 | 5 |
Vytlačilová Tereza | 95 | 4 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 4 |
Pavel Jan | 67 | 4 |
Sejkora Karel | 88 | 4 |
Nemšák Miroslav | 69 | 4 |
Libra Jiří | 37 | 4 |
Smoláková Valérie | 93 | 4 |
Jiskrová Anežka | 96 | 4 |
Martinec Ondřej | 03 | 4 |
Šafář Jaroslav | 51 | 4 |
Kubelka Tomáš | 93 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 40 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:01:04 | - |
2 | Ž2 | 5 | 37 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:11 | - |
3 | Ž2 | 6 | 42 | Špačková Kristina | BK Vysoké Mýto | 95 | 00:01:14 | - |
4 | Ž2 | 7 | 58 | Bílá Zdeňka | Nový Věk Trusnov | 99 | 00:01:17 | - |
5 | Ž2 | 10 | 18 | Říhová Markéta | Žika | 96 | 00:01:22 | - |
6 | Ž2 | 13 | 52 | Bromová Michaela | Trusnov | 97 | 00:01:35 | - |
7 | Ž2 | 17 | 38 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 23 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:01:00 | - |
2 | M2 | 2 | 49 | Kunst David | Česká Třebová | 95 | 00:01:03 | - |
3 | M2 | 4 | 21 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:01:09 | - |
4 | M2 | 8 | 9 | Hájek Jiří | Týnišťko | 98 | 00:01:19 | - |
5 | M2 | 9 | 31 | Webr Pavel | Praha 10 | 97 | 00:01:21 | - |
6 | M2 | 11 | 2 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:01:24 | - |
7 | M2 | 12 | 53 | Vaňásek Roman | Jaroslav | 98 | 00:01:31 | - |
8 | M2 | 14 | 30 | Webr Matěj | Praha 10 | 99 | 00:01:41 | - |
9 | M2 | 15 | 6 | Vojtíšek Martin | Trusnov | 98 | 00:01:43 | - |
10 | M2 | 16 | 33 | Hloupý David | Opočno | 96 | 00:01:48 | - |
11 | M2 | 18 | 60 | Muller Filip | Mnětice | 00 | 00:01:55 | - |
12 | M2 | 19 | 55 | Hemer Josef | Trusnov | 02 | 00:01:58 | - |
13 | M2 | 20 | 5 | Vojtíšek Marek | Trusnov | 02 | 00:01:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 48 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:01:52 | - |
2 | M3 | 4 | 36 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:00 | - |
3 | M3 | 5 | 8 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:02:03 | - |
4 | M3 | 7 | 20 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:02:14 | - |
5 | M3 | 12 | 49 | Jelínek Tomáš | Uhersko | 94 | 00:02:43 | - |
6 | M3 | 13 | 1 | Štarman Radek | Trusnov | 94 | 00:02:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 15 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:01:48 | - |
2 | Ž3 | 2 | 14 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:01:49 | - |
3 | Ž3 | 6 | 35 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:02:08 | - |
4 | Ž3 | 8 | 39 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:20 | - |
5 | Ž3 | 9 | 51 | Vaňásková Aneta | Jaroslav | 94 | 00:02:23 | - |
6 | Ž3 | 10 | 3 | Škorpíková Andrea | Trusnov | 93 | 00:02:27 | - |
7 | Ž3 | 11 | 29 | Tomášková Iveta | Franclina | 93 | 00:02:39 | - |
8 | Ž3 | 14 | 28 | Tomášková Lenka | Franclina | 94 | 00:02:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 13 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:51 | - |
2 | ŽM | 4 | 54 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:03 | - |
3 | ŽM | 6 | 24 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:04:07 | - |
4 | ŽM | 7 | 11 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:04:11 | - |
5 | ŽM | 14 | 41 | Štanclová Hana | BK Vysoké Mýto | 91 | 00:05:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 59 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:50 | - |
2 | MM | 3 | 48 | Mundok Marian | Lužná | 91 | 00:03:57 | - |
3 | MM | 5 | 22 | Jukl Jiří | Atletika Polička | 92 | 00:04:06 | - |
4 | MM | 8 | 10 | Dudek Milan | Nový Věk Trusnov | 91 | 00:04:12 | - |
5 | MM | 9 | 17 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:04:13 | - |
6 | MM | 10 | 44 | Černý Tomáš | Uhersko | 91 | 00:04:21 | - |
7 | MM | 11 | 32 | Hloupý Lukáš | Opočno | 91 | 00:04:36 | - |
8 | MM | 12 | 43 | Koriťák David | Čáslav | 91 | 00:04:44 | - |
9 | MM | 13 | 47 | Černý Lukáš | Uhersko | 91 | 00:04:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 10 | 7 | Karlová Veronika | Nový Věk Trusnov | 90 | 00:11:25 | - |
2 | ŽS | 12 | 25 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:12:45 | - |
3 | ŽS | 15 | 44 | Derková Kateřina | Vysoké Mýto | 89 | 00:16:43 | - |
4 | ŽS | 16 | 4 | Škorpíková Aneta | Trusnov | 90 | 00:18:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 19 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:09:26 | - |
2 | MS | 2 | 16 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:09:30 | - |
3 | MS | 3 | 27 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:09:39 | - |
4 | MS | 4 | 26 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:09:41 | - |
5 | MS | 5 | 56 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:10:17 | - |
6 | MS | 6 | 36 | Zajíc Jakub | Hvězda Pardubice | 89 | 00:10:30 | - |
7 | MS | 7 | 63 | Mundok Marian | Lužná | 91 | 00:11:12 | - |
8 | MS | 8 | 50 | Kunst Michal | SKI Česká Třebová | 89 | 00:11:19 | - |
9 | MS | 9 | 12 | Chládek Luboš | Atletika Polička | 90 | 00:11:23 | - |
10 | MS | 11 | 57 | Hynek Jakub | SK Nové Město n. Metují | 89 | 00:11:27 | - |
11 | MS | 13 | 46 | Břečka Jan | Roveň | 89 | 00:13:26 | - |
12 | MS | 14 | 45 | Vaněk Jan | Trusnov | 90 | 00:16:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 93 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:10:38 | - |
2 | MD | 2 | 91 | Luptovský Matěj | Nový Věk Trusnov | 87 | 00:11:09 | - |
3 | MD | 3 | 85 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:11:10 | - |
4 | MD | 4 | 84 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:11:10 | - |
5 | MD | 5 | 87 | Tomášek Lukáš | Atletika Polička | 88 | 00:11:11 | - |
6 | MD | 6 | 69 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:12:07 | - |
7 | MD | 7 | 67 | Jiříček Lukáš | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:12:07 | - |
8 | MD | 8 | 88 | Toušek Jaroslav | AC Choceň | 87 | 00:12:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 9 | 14 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:12:38 | - |
2 | ŽD | 10 | 83 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:14:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 30 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:19:10 | 106,81 |
2 | MJ | 3 | 92 | Šopa Daniel | AC Choceň | 86 | 00:19:58 | 98,76 |
3 | MJ | 4 | 34 | Žák Tomáš | AC Pardubice | 85 | 00:20:24 | 94,43 |
4 | MJ | 5 | 95 | Turek Jan | Nový Věk Trusnov | 86 | 00:20:46 | 90,75 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 74 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:32:41 | 106,59 |
2 | MB | 4 | 64 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:33:25 | 94,16 |
3 | MB | 6 | 39 | Svoboda Mojmír | AFK Chrudim | 66 | 00:33:42 | 92,36 |
4 | MB | 10 | 399 | Ulich Petr | Material Technology | 68 | 00:34:20 | 88,42 |
5 | MB | 13 | 26 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:34:53 | 93,64 |
6 | MB | 14 | 38 | Vanta Josef | TRI CLUB Dobruška | 62 | 00:35:35 | 89,50 |
7 | MB | 21 | 58 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:36:29 | 84,19 |
8 | MB | 24 | 29 | Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:37:05 | 71,54 |
9 | MB | 36 | 3 | Hynek Petr | SK Nové Město na Moravě | 63 | 00:39:31 | 66,18 |
10 | MB | 45 | 9 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 00:40:39 | 59,52 |
11 | MB | 46 | 27 | Krátký Josef | Labe Tri Club Hradec Králové | 65 | 00:40:39 | 49,49 |
12 | MB | 50 | 100 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:41:17 | 55,75 |
13 | MB | 52 | 54 | Pokorný Břetislav | TJ Vitana Byšice | 62 | 00:41:38 | 53,64 |
14 | MB | 56 | 71 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:42:53 | 46,26 |
15 | MB | 58 | 15 | Schaffer Petr | Mlýn Janderov | 60 | 00:43:17 | 43,87 |
16 | MB | 59 | 8 | Páriš Attila | KRB Chrudim | 60 | 00:43:20 | 43,57 |
17 | MB | 66 | 20 | Berka Michal | Berka | 63 | 00:45:17 | 32,07 |
18 | MB | 68 | 55 | Rejl Jiří | Srch | 63 | 00:45:41 | 29,68 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 17 | 28 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:36:15 | 105,32 |
2 | MD | 40 | 17 | Novotný Josef | Transporta Chrudim | 48 | 00:39:49 | 86,26 |
3 | MD | 43 | 6 | Zeman Pavel | KRB Chrudim | 43 | 00:40:09 | 99,22 |
4 | MD | 48 | 18 | Skopal Jiří | Jitro Hradec Králové | 47 | 00:41:00 | 79,90 |
5 | MD | 53 | 61 | Krajtl Svatopluk | Pardubice | 49 | 00:41:39 | 76,34 |
6 | MD | 57 | 37 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:43:02 | 68,92 |
7 | MD | 61 | 36 | Alexa Miroslav | KRB Chrudim | 47 | 00:44:01 | 63,68 |
8 | MD | 63 | 46 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:44:18 | 78,44 |
9 | MD | 65 | 45 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:44:58 | 58,60 |
10 | MD | 71 | 98 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:46:08 | 69,26 |
11 | MD | 72 | 35 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:46:51 | 65,72 |
12 | MD | 76 | 66 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:51:17 | 24,65 |
13 | MD | 77 | 14 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:54:37 | 26,89 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 39 | 43 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 00:39:46 | 101,11 |
2 | ME | 42 | 97 | Fiala Jaroslav | Nový Věk Trusnov | 38 | 00:40:04 | 99,67 |
3 | ME | 69 | 13 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:45:49 | 70,87 |
4 | ME | 70 | 49 | Doležal Stanislav | BK Pardubice | 38 | 00:45:56 | 70,26 |
5 | ME | 74 | 7 | Lanta Jiří | LO Hronov | 34 | 00:48:11 | 59,01 |
6 | ME | 75 | 12 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:50:28 | 47,63 |
7 | ME | 78 | 44 | Domanský Ivo | AVC Praha | 38 | 00:55:02 | 24,79 |
8 | ME | 79 | 33 | Sokol Lumír | RC Ponorka Pardubice | 33 | 00:55:47 | 21,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MF | 26 | 1 | Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 27 | 00:30:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 19 | 86 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:26:18 | 105,19 |
2 | ŽJ | 22 | 19 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:27:42 | 94,81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 2 | 7 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:19:25 | 118,43 |
2 | ZA | 6 | 24 | Havlíková Hana | SK Chotěboř | 72 | 00:22:12 | 92,44 |
3 | ZA | 8 | 27 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:22:33 | 89,13 |
4 | ZA | 9 | 22 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:22:47 | 86,94 |
5 | ZA | 10 | 94 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:22:54 | 85,90 |
6 | ZA | 11 | 25 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:22:54 | 85,85 |
7 | ZA | 12 | 70 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:23:05 | 84,11 |
8 | ZA | 13 | 40 | Čejková Věra | JR Running Sport Nasavrky | 83 | 00:23:27 | 80,77 |
9 | ZA | 14 | 16 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:23:45 | 77,87 |
10 | ZA | 16 | 18 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:24:34 | 70,38 |
11 | ZA | 18 | 11 | Zvolanicová Marie | Mlýn Janderov | 71 | 00:25:29 | 61,76 |
12 | ZA | 25 | 73 | Vaňásková Markéta | Jaroslav | 73 | 00:30:14 | 17,26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 7 | 32 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:22:13 | 112,57 |
2 | ZB | 15 | 45 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:24:14 | 95,47 |
3 | ZB | 17 | 23 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:24:39 | 91,96 |
4 | ZB | 20 | 20 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:26:26 | 76,90 |
5 | ZB | 21 | 99 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:26:42 | 74,59 |
6 | ZB | 23 | 17 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:28:54 | 56,01 |
7 | ZB | 24 | 22 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:29:46 | 48,74 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 23 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:01:00 | - |
2 | M2 | 2 | 49 | Kunst David | Česká Třebová | 95 | 00:01:03 | - |
1 | Ž2 | 3 | 40 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:01:04 | - |
3 | M2 | 4 | 21 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:01:09 | - |
2 | Ž2 | 5 | 37 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:11 | - |
3 | Ž2 | 6 | 42 | Špačková Kristina | BK Vysoké Mýto | 95 | 00:01:14 | - |
4 | Ž2 | 7 | 58 | Bílá Zdeňka | Nový Věk Trusnov | 99 | 00:01:17 | - |
4 | M2 | 8 | 9 | Hájek Jiří | Týnišťko | 98 | 00:01:19 | - |
5 | M2 | 9 | 31 | Webr Pavel | Praha 10 | 97 | 00:01:21 | - |
5 | Ž2 | 10 | 18 | Říhová Markéta | Žika | 96 | 00:01:22 | - |
6 | M2 | 11 | 2 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:01:24 | - |
7 | M2 | 12 | 53 | Vaňásek Roman | Jaroslav | 98 | 00:01:31 | - |
6 | Ž2 | 13 | 52 | Bromová Michaela | Trusnov | 97 | 00:01:35 | - |
8 | M2 | 14 | 30 | Webr Matěj | Praha 10 | 99 | 00:01:41 | - |
9 | M2 | 15 | 6 | Vojtíšek Martin | Trusnov | 98 | 00:01:43 | - |
10 | M2 | 16 | 33 | Hloupý David | Opočno | 96 | 00:01:48 | - |
7 | Ž2 | 17 | 38 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:49 | - |
11 | M2 | 18 | 60 | Muller Filip | Mnětice | 00 | 00:01:55 | - |
12 | M2 | 19 | 55 | Hemer Josef | Trusnov | 02 | 00:01:58 | - |
13 | M2 | 20 | 5 | Vojtíšek Marek | Trusnov | 02 | 00:01:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 15 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:01:48 | - |
2 | Ž3 | 2 | 14 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:01:49 | - |
1 | M3 | 3 | 48 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:01:52 | - |
2 | M3 | 4 | 36 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:00 | - |
3 | M3 | 5 | 8 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:02:03 | - |
3 | Ž3 | 6 | 35 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:02:08 | - |
4 | M3 | 7 | 20 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:02:14 | - |
4 | Ž3 | 8 | 39 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:20 | - |
5 | Ž3 | 9 | 51 | Vaňásková Aneta | Jaroslav | 94 | 00:02:23 | - |
6 | Ž3 | 10 | 3 | Škorpíková Andrea | Trusnov | 93 | 00:02:27 | - |
7 | Ž3 | 11 | 29 | Tomášková Iveta | Franclina | 93 | 00:02:39 | - |
5 | M3 | 12 | 49 | Jelínek Tomáš | Uhersko | 94 | 00:02:43 | - |
6 | M3 | 13 | 1 | Štarman Radek | Trusnov | 94 | 00:02:49 | - |
8 | Ž3 | 14 | 28 | Tomášková Lenka | Franclina | 94 | 00:02:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 59 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:50 | - |
1 | ŽM | 2 | 13 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:51 | - |
2 | MM | 3 | 48 | Mundok Marian | Lužná | 91 | 00:03:57 | - |
2 | ŽM | 4 | 54 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:03 | - |
3 | MM | 5 | 22 | Jukl Jiří | Atletika Polička | 92 | 00:04:06 | - |
3 | ŽM | 6 | 24 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:04:07 | - |
4 | ŽM | 7 | 11 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:04:11 | - |
4 | MM | 8 | 10 | Dudek Milan | Nový Věk Trusnov | 91 | 00:04:12 | - |
5 | MM | 9 | 17 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:04:13 | - |
6 | MM | 10 | 44 | Černý Tomáš | Uhersko | 91 | 00:04:21 | - |
7 | MM | 11 | 32 | Hloupý Lukáš | Opočno | 91 | 00:04:36 | - |
8 | MM | 12 | 43 | Koriťák David | Čáslav | 91 | 00:04:44 | - |
9 | MM | 13 | 47 | Černý Lukáš | Uhersko | 91 | 00:04:45 | - |
5 | ŽM | 14 | 41 | Štanclová Hana | BK Vysoké Mýto | 91 | 00:05:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 19 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:09:26 | - |
2 | MS | 2 | 16 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:09:30 | - |
3 | MS | 3 | 27 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:09:39 | - |
4 | MS | 4 | 26 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:09:41 | - |
5 | MS | 5 | 56 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:10:17 | - |
6 | MS | 6 | 36 | Zajíc Jakub | Hvězda Pardubice | 89 | 00:10:30 | - |
7 | MS | 7 | 63 | Mundok Marian | Lužná | 91 | 00:11:12 | - |
8 | MS | 8 | 50 | Kunst Michal | SKI Česká Třebová | 89 | 00:11:19 | - |
9 | MS | 9 | 12 | Chládek Luboš | Atletika Polička | 90 | 00:11:23 | - |
1 | ŽS | 10 | 7 | Karlová Veronika | Nový Věk Trusnov | 90 | 00:11:25 | - |
10 | MS | 11 | 57 | Hynek Jakub | SK Nové Město n. Metují | 89 | 00:11:27 | - |
2 | ŽS | 12 | 25 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:12:45 | - |
11 | MS | 13 | 46 | Břečka Jan | Roveň | 89 | 00:13:26 | - |
12 | MS | 14 | 45 | Vaněk Jan | Trusnov | 90 | 00:16:30 | - |
3 | ŽS | 15 | 44 | Derková Kateřina | Vysoké Mýto | 89 | 00:16:43 | - |
4 | ŽS | 16 | 4 | Škorpíková Aneta | Trusnov | 90 | 00:18:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 93 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:10:38 | - |
2 | MD | 2 | 91 | Luptovský Matěj | Nový Věk Trusnov | 87 | 00:11:09 | - |
3 | MD | 3 | 85 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:11:10 | - |
4 | MD | 4 | 84 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:11:10 | - |
5 | MD | 5 | 87 | Tomášek Lukáš | Atletika Polička | 88 | 00:11:11 | - |
6 | MD | 6 | 69 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:12:07 | - |
7 | MD | 7 | 67 | Jiříček Lukáš | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:12:07 | - |
8 | MD | 8 | 88 | Toušek Jaroslav | AC Choceň | 87 | 00:12:19 | - |
1 | ŽD | 9 | 14 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:12:38 | - |
2 | ŽD | 10 | 83 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:14:27 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
karel.kouril