Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

20.9.1987, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 20.9.1987
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Jilemnice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2713

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6616
Paulů Blanka5415
Svoboda Petr6814
Šimůnek Jaromír5514
Brunclík Ivo5814
Votoček Filip8414
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Metelka Josef4412
Vraštilová Miloslava5612
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Havlíček Zdeněk3511
Tučný Jan4710
Flegl Vlastimil8610
Marek František4110
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil5310
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Jelen Petr689
Pechek František539
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Vacarda Vladimír599
Kynčl Stanislav649
Klampflová Eva649
Knápek Ladislav618
Veselý Pavel668
Šteinc Ludvík418
Kadavý Jan478
Harcubová Jana688
Augustin František618
Šrůtek Stanislav588
Haman Václav818
Palas Jaroslav537
Mikuš Martin827
Groh Stanislav467
Skalický Roman717
Nečas Josef587
Malý Jan737
Bergr Tomáš717
Ulich Petr687
Dlab Ladislav707
Randáková Helena747
Novotný Jiří717

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,000 km, 550,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Švanda LadislavASVS Dukla Librec5900:33:0530
2MA22Lisičan PetrASVS Dukla Librec6200:33:4129
3MA33Korunka VáclavDukla Liberec6500:34:0328
4MA44Benc PavelASVS Dukla Liberec6300:35:1327
5MA55Bečvář MilošDukla Liberec5700:35:3226
6MA66Nyč RadimDukla Liberec6600:35:3725
7MA77Teplý JiříTJ Nové Město na Moravě6400:35:5224
8MA88Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:36:0023
9MA99Petrásek MartinASVS Dukla Liberec6600:36:5722
10MA1010Stránský AlešLoko Česká Třebová6000:37:0721
11MA1111Nečas MartinDukla Liberec6700:37:0920
12MA1212Janoušek MartinDukla Liberec6300:37:3519
13MA1313Prchal LubošSlovan VŠST Liberec6500:37:4718
14MA1414Beneš OtakarDukla Liberec6400:37:5017
15MA1515Rösler MiroslavDukla Liberec6700:38:0316
16MA1716Novotný JiříSokol Havlovice5400:38:2615
17MA1817Míka VladimírLoko Teplice6200:38:5514
18MA1918Paulus KarelVŠ Praha6300:39:2113
19MA2019Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:4212
20MA2120Pražienka JosefVŠST Liberec6500:39:4711
21MA2221Knop MiroslavJZD Chovatel Lučany6200:39:4810
22MA2322Rypl MartinRH Jablonec nad Nisou6700:39:499
23MA2423Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:39:568
24MA2524Rozlílek BřetislavDukla Liberec6800:40:247
25MA2625Šlechta MilanDukla Liberec6700:40:256
26MA2726Kerda JaroslavDukla Liberec6600:40:325
27MA2827Štoček MichalSKI Jilemnice6000:40:394
28MA2928Horáček JiříMont HK6600:41:143
29MA3029Prokůpek AlešVŠST Liberec6600:41:172
30MA3130Pecháček ŠtěpánLoko Česká Třebová6900:41:381
31MA3231Murčo PetrVW VELLA Trutnov6400:41:550
32MA3332Havlín RadovanVŠST Liberec 00:41:580
33MA3433Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:42:000
34MA3534Šikola JindřichSKI Jilemnice6900:42:060
35MA3635Brzybohatý JosefJilemnice5000:42:130
36MA3936Švec MilanVŠ Praha6300:42:340
37MA4037Kavan IvanLOKO Trutnov5000:42:360
38MA4138Junek VladimírStudenec5400:42:390
39MA4239Jebavý KarelSKI Jilemnice5100:42:400
40MA4340Nedvěd MartinAŠ Vrchlabí6900:42:430
41MA4541Kvarda JaroslavSKI Jilemnice5200:42:460
42MA4642Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:560
43MA4743Adámek RomanSlovan Ústí nad Labem5200:43:100
44MA4844Farský MilanSKI Jilemnice5600:43:180
45MA4945Šnajdr MartinDukla Liberec6800:43:260
46MA5146Tryzna T.Biatlon Jilemnice7500:43:550
47MA5247Vladyka JanAC Praha 18905800:44:040
48MA5348Náprstek JiříJilemnice4900:44:100
49MA5549Nouza MiroslavRH Strašnice5500:44:250
50MA5650Vričan MichalDvůr Králové6800:44:360
51MA5751Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:45:180
52MA5852Čermák RomanVTJ Vimperk6800:45:210
53MA5953Vozka PavelLoko Trutnov6400:45:370
54MA6154Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:47:380
Muži B (trať 9,000 km, 550,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1655Melišík MilanTrutnov4700:38:0820
2MB3756Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:42:1619
3MB3857Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:42:1718
4MB4458Pavlíček JanNová Paka4200:42:4417
5MB5059Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:43:3016
6MB5460Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:44:1615
Muži C (trať 9,000 km, 550,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6061Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:46:4010
2MC6262Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:52:389
3MC6363Trakal JaroslavKRB Koberovy3300:54:468
Juniorky (trať 5,900 km, 300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ366Cupáková RenataTJ Vimperk7100:33:248
2ŽJ468Nováková J.SKI Jilemnice 00:34:147
3ŽJ567Dytrtová MarkétaSpartak Skuhrov7300:34:296
4ŽJ669Bártová M.TJ Nové Město na Moravě 00:35:245
5ŽJ770Horáčková Š.TJ Studenec 00:35:404
6ŽJ871Rázlová JiřinaJiskra Harrachov7200:35:473
7ŽJ972Knoblochová L.SKI Jilemnice 00:35:592
8ŽJ1073Starová K.Jiskra Harrachov 00:36:261
9ŽJ1174Jaklová T.SKI Jilemnice 00:36:290
Ženy A (trať 5,900 km, 300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA164Paulů BlankaSki Jilemnice5400:32:1210
2ZA265Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:33:219
Trať 5,900 km, 300,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA164Paulů BlankaSki Jilemnice5400:32:1210
2ZA265Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:33:219
1ŽJ366Cupáková RenataTJ Vimperk7100:33:248
2ŽJ468Nováková J.SKI Jilemnice 00:34:147
3ŽJ567Dytrtová MarkétaSpartak Skuhrov7300:34:296
4ŽJ669Bártová M.TJ Nové Město na Moravě 00:35:245
5ŽJ770Horáčková Š.TJ Studenec 00:35:404
6ŽJ871Rázlová JiřinaJiskra Harrachov7200:35:473
7ŽJ972Knoblochová L.SKI Jilemnice 00:35:592
8ŽJ1073Starová K.Jiskra Harrachov 00:36:261
9ŽJ1174Jaklová T.SKI Jilemnice 00:36:290
Trať 9,000 km, 550,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Švanda LadislavASVS Dukla Librec5900:33:0530
2MA22Lisičan PetrASVS Dukla Librec6200:33:4129
3MA33Korunka VáclavDukla Liberec6500:34:0328
4MA44Benc PavelASVS Dukla Liberec6300:35:1327
5MA55Bečvář MilošDukla Liberec5700:35:3226
6MA66Nyč RadimDukla Liberec6600:35:3725
7MA77Teplý JiříTJ Nové Město na Moravě6400:35:5224
8MA88Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:36:0023
9MA99Petrásek MartinASVS Dukla Liberec6600:36:5722
10MA1010Stránský AlešLoko Česká Třebová6000:37:0721
11MA1111Nečas MartinDukla Liberec6700:37:0920
12MA1212Janoušek MartinDukla Liberec6300:37:3519
13MA1313Prchal LubošSlovan VŠST Liberec6500:37:4718
14MA1414Beneš OtakarDukla Liberec6400:37:5017
15MA1515Rösler MiroslavDukla Liberec6700:38:0316
1MB1655Melišík MilanTrutnov4700:38:0820
16MA1716Novotný JiříSokol Havlovice5400:38:2615
17MA1817Míka VladimírLoko Teplice6200:38:5514
18MA1918Paulus KarelVŠ Praha6300:39:2113
19MA2019Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:4212
20MA2120Pražienka JosefVŠST Liberec6500:39:4711
21MA2221Knop MiroslavJZD Chovatel Lučany6200:39:4810
22MA2322Rypl MartinRH Jablonec nad Nisou6700:39:499
23MA2423Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:39:568
24MA2524Rozlílek BřetislavDukla Liberec6800:40:247
25MA2625Šlechta MilanDukla Liberec6700:40:256
26MA2726Kerda JaroslavDukla Liberec6600:40:325
27MA2827Štoček MichalSKI Jilemnice6000:40:394
28MA2928Horáček JiříMont HK6600:41:143
29MA3029Prokůpek AlešVŠST Liberec6600:41:172
30MA3130Pecháček ŠtěpánLoko Česká Třebová6900:41:381
31MA3231Murčo PetrVW VELLA Trutnov6400:41:550
32MA3332Havlín RadovanVŠST Liberec 00:41:580
33MA3433Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:42:000
34MA3534Šikola JindřichSKI Jilemnice6900:42:060
35MA3635Brzybohatý JosefJilemnice5000:42:130
2MB3756Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:42:1619
3MB3857Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:42:1718
36MA3936Švec MilanVŠ Praha6300:42:340
37MA4037Kavan IvanLOKO Trutnov5000:42:360
38MA4138Junek VladimírStudenec5400:42:390
39MA4239Jebavý KarelSKI Jilemnice5100:42:400
40MA4340Nedvěd MartinAŠ Vrchlabí6900:42:430
4MB4458Pavlíček JanNová Paka4200:42:4417
41MA4541Kvarda JaroslavSKI Jilemnice5200:42:460
42MA4642Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:560
43MA4743Adámek RomanSlovan Ústí nad Labem5200:43:100
44MA4844Farský MilanSKI Jilemnice5600:43:180
45MA4945Šnajdr MartinDukla Liberec6800:43:260
5MB5059Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:43:3016
46MA5146Tryzna T.Biatlon Jilemnice7500:43:550
47MA5247Vladyka JanAC Praha 18905800:44:040
48MA5348Náprstek JiříJilemnice4900:44:100
6MB5460Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:44:1615
49MA5549Nouza MiroslavRH Strašnice5500:44:250
50MA5650Vričan MichalDvůr Králové6800:44:360
51MA5751Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:45:180
52MA5852Čermák RomanVTJ Vimperk6800:45:210
53MA5953Vozka PavelLoko Trutnov6400:45:370
1MC6061Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:46:4010
54MA6154Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:47:380
2MC6262Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:52:389
3MC6363Trakal JaroslavKRB Koberovy3300:54:468

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód