Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Olomouckými sady 28 r.

18.3.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Olomouckými sady 28 r.
  • datum konání: 18.3.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: MILO Olomouc

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh Olomouckými sady 28 r.

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB360Filip VáclavAK Olomouc6000:32:170,00
2MB1161Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:290,00
3MB1662Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:36:020,00
4MB2063Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:220,00
5MB3064Popelka JosefAK Olomouc5800:37:350,00
6MB3265Obručník JanLiga 100 Olomouc5400:37:430,00
7MB3966Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:39:090,00
8MB4567Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:40:260,00
9MB4768Dosoudil Miroslav PhDr.OK Olomouc5500:40:560,00
10MB5169Novotný MilanProstějov5900:41:220,00
11MB5370Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:41:530,00
12MB5771Jašek VladislavLiga 100 Olomouc5400:42:310,00
13MB7072Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5200:45:390,00
14MB7573Urban JiříJiskra Otrokovice5500:47:250,00
15MB8074Němeček JiříLiga 100 Olomouc5600:50:190,00
-MB-75Rychlý JanPřerov57DNF-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2776Absolon FrantišekLiga 100 Olomouc4800:37:230,00
2MC3777Vodička JanMK Radslavice 00:38:470,00
3MC4078Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:39:590,00
4MC4279Ženčák MiroslavSO Tovačov5000:40:070,00
5MC4880Lerch VladislavMILO Olomouc4800:40:580,00
6MC6381Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:43:390,00
7MC6782Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:44:350,00
8MC6983Vaněk JaromírLiga 100 Olomouc4800:44:510,00
9MC7884Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:140,00
10MC8185Kořístek IvanBukovany5000:53:350,00
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2810Herlich KurtLiga100 Prostějov3400:37:280,00
2MD5911Lajčík AloisAK Olomouc4000:42:400,00
3MD7112Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3900:46:200,00
4MD7213Rončák JanAK Olomouc3900:46:550,00
5MD8214Věženský DušanUniversita Olomouc2501:17:010,00
6MD8315Malínský JiříLiga 100 Olomouc2901:21:060,00
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA431Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:40:160,00
2ŽA742Petřeková IrenaČeská životní a.s.Olomouc6600:47:140,00
3ŽA773Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:030,00
Muži (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M116Čotov IvanEl Počerady 00:31:430,00
2M217Maceček VladoAK Kroměříž7500:31:480,00
3M418Hanák PavelLOS Rapidos7100:32:430,00
4M519Machalický MilanAK Olomouc6100:32:450,00
5M620Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:33:150,00
6M721Jakob PetrSKI OB Šternberk6200:33:230,00
7M822Kovář RomanMor.Beroun7700:33:230,00
8M923Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:33:360,00
9M1024Přidal MarekŠternberk7600:34:260,00
10M1225Křížek KvětoslavAntitrans Třebčín6900:35:060,00
11M1326Kňáva MartinLOS Rapidos7000:35:370,00
12M1427Václavek ŠtěpánSK Jilemnice8300:35:530,00
13M1528Horák OndřejŠternberk7500:35:590,00
14M1729Černý VladimírVUT Brno7600:36:100,00
15M1830Malý RenéISŠ Karviná8300:36:130,00
16M1931Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:36:180,00
17M2032Václavík PetrBK Krnov8000:36:220,00
18M2233Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:36:280,00
19M2334Václavík VilémOlomouc6800:36:490,00
20M2435Pavlík JosefFORTEX Mor.Beroun7900:36:590,00
21M2536Fráňo RostislavISŠ Karviná8300:37:120,00
22M2637Jílek RomanLiga 100 Olomouc7200:37:170,00
23M2838Rapčan LukášCYKLO - BULIS Bystřice pod Hostýnem7800:37:280,00
24M3139Pátek MiroslavBK Krnov7600:37:410,00
25M3340Tomečka LiborSK Hranice6200:37:480,00
26M3441Otruba MarekSK Pizeria Haná7700:38:140,00
27M3542Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:310,00
28M3643Sehnal TomášHO Holešov7300:38:410,00
29M3844Holínka RadekBK Krnov7900:38:520,00
30M4145Janků OndřejOlomouc7600:40:000,00
31M4346Hanák JosefOB Šternberk7600:40:160,00
32M4647Kalianko ŠtěpánTTC Olomouc7500:40:280,00
33M4948Frühauf PetrLOS Rapidos7000:41:160,00
34M5050Batěk JosefOlomouc6100:41:180,00
35M5449Domin VáclavISŠ Karviná8300:42:000,00
36M5551Perknovský MartinSK Junior Prostějov7700:42:040,00
37M5652Látal JaromírLOS Rapidos6900:42:110,00
38M5853Burisz MartinISŠ Karviná8300:42:340,00
39M6054Berger JanMoravská Třebová8400:42:460,00
40M6155Ehrmann JiříLOS Rapidos6700:42:530,00
41M6256Dvořák MiroslavHorka nad M.7300:43:370,00
42M6457Peřina MichalAŠK DA Olomouc7800:43:450,00
43M7358Rašner TomášOlomouc6900:47:130,00
44M7959Dostál VáclavLiga 100 Olomouc6700:50:040,00
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
2ZB524Mališová KarlaUSK Praha6000:41:330,00
3ZB655Živělová VladimíraLiga 100 Olomouc6100:43:500,00
4ZB666Václavková ZdenkaSKI OB Šternberk6400:43:530,00
5ZB687Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:44:470,00
6ZB768Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:000,00
-ZB-9Kadlecová JanaPROFIT Olomouc54DNF-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M116Čotov IvanEl Počerady 00:31:430,00
2M217Maceček VladoAK Kroměříž7500:31:480,00
1MB360Filip VáclavAK Olomouc6000:32:170,00
3M418Hanák PavelLOS Rapidos7100:32:430,00
4M519Machalický MilanAK Olomouc6100:32:450,00
5M620Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:33:150,00
6M721Jakob PetrSKI OB Šternberk6200:33:230,00
7M822Kovář RomanMor.Beroun7700:33:230,00
8M923Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:33:360,00
9M1024Přidal MarekŠternberk7600:34:260,00
2MB1161Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:290,00
10M1225Křížek KvětoslavAntitrans Třebčín6900:35:060,00
11M1326Kňáva MartinLOS Rapidos7000:35:370,00
12M1427Václavek ŠtěpánSK Jilemnice8300:35:530,00
13M1528Horák OndřejŠternberk7500:35:590,00
3MB1662Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:36:020,00
14M1729Černý VladimírVUT Brno7600:36:100,00
15M1830Malý RenéISŠ Karviná8300:36:130,00
16M1931Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:36:180,00
17M2032Václavík PetrBK Krnov8000:36:220,00
4MB2063Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:220,00
18M2233Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:36:280,00
19M2334Václavík VilémOlomouc6800:36:490,00
20M2435Pavlík JosefFORTEX Mor.Beroun7900:36:590,00
21M2536Fráňo RostislavISŠ Karviná8300:37:120,00
22M2637Jílek RomanLiga 100 Olomouc7200:37:170,00
1MC2776Absolon FrantišekLiga 100 Olomouc4800:37:230,00
23M2838Rapčan LukášCYKLO - BULIS Bystřice pod Hostýnem7800:37:280,00
1MD2810Herlich KurtLiga100 Prostějov3400:37:280,00
5MB3064Popelka JosefAK Olomouc5800:37:350,00
24M3139Pátek MiroslavBK Krnov7600:37:410,00
6MB3265Obručník JanLiga 100 Olomouc5400:37:430,00
25M3340Tomečka LiborSK Hranice6200:37:480,00
26M3441Otruba MarekSK Pizeria Haná7700:38:140,00
27M3542Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:310,00
28M3643Sehnal TomášHO Holešov7300:38:410,00
2MC3777Vodička JanMK Radslavice 00:38:470,00
29M3844Holínka RadekBK Krnov7900:38:520,00
7MB3966Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:39:090,00
3MC4078Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:39:590,00
30M4145Janků OndřejOlomouc7600:40:000,00
4MC4279Ženčák MiroslavSO Tovačov5000:40:070,00
31M4346Hanák JosefOB Šternberk7600:40:160,00
1ŽA431Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:40:160,00
8MB4567Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:40:260,00
32M4647Kalianko ŠtěpánTTC Olomouc7500:40:280,00
9MB4768Dosoudil Miroslav PhDr.OK Olomouc5500:40:560,00
5MC4880Lerch VladislavMILO Olomouc4800:40:580,00
33M4948Frühauf PetrLOS Rapidos7000:41:160,00
34M5050Batěk JosefOlomouc6100:41:180,00
10MB5169Novotný MilanProstějov5900:41:220,00
2ZB524Mališová KarlaUSK Praha6000:41:330,00
11MB5370Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:41:530,00
35M5449Domin VáclavISŠ Karviná8300:42:000,00
36M5551Perknovský MartinSK Junior Prostějov7700:42:040,00
37M5652Látal JaromírLOS Rapidos6900:42:110,00
12MB5771Jašek VladislavLiga 100 Olomouc5400:42:310,00
38M5853Burisz MartinISŠ Karviná8300:42:340,00
2MD5911Lajčík AloisAK Olomouc4000:42:400,00
39M6054Berger JanMoravská Třebová8400:42:460,00
40M6155Ehrmann JiříLOS Rapidos6700:42:530,00
41M6256Dvořák MiroslavHorka nad M.7300:43:370,00
6MC6381Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:43:390,00
42M6457Peřina MichalAŠK DA Olomouc7800:43:450,00
3ZB655Živělová VladimíraLiga 100 Olomouc6100:43:500,00
4ZB666Václavková ZdenkaSKI OB Šternberk6400:43:530,00
7MC6782Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:44:350,00
5ZB687Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:44:470,00
8MC6983Vaněk JaromírLiga 100 Olomouc4800:44:510,00
13MB7072Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5200:45:390,00
3MD7112Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3900:46:200,00
4MD7213Rončák JanAK Olomouc3900:46:550,00
43M7358Rašner TomášOlomouc6900:47:130,00
2ŽA742Petřeková IrenaČeská životní a.s.Olomouc6600:47:140,00
14MB7573Urban JiříJiskra Otrokovice5500:47:250,00
6ZB768Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:000,00
3ŽA773Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:030,00
9MC7884Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:140,00
44M7959Dostál VáclavLiga 100 Olomouc6700:50:040,00
15MB8074Němeček JiříLiga 100 Olomouc5600:50:190,00
10MC8185Kořístek IvanBukovany5000:53:350,00
5MD8214Věženský DušanUniversita Olomouc2501:17:010,00
6MD8315Malínský JiříLiga 100 Olomouc2901:21:060,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód