Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Osek - Nové Město

1.5.1988, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Osek - Nové Město
  • datum konání: 1.5.1988
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.1990Osek - Nové Město46

Statistika závodu Osek - Nové Město

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 46

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Pankrác V.352
Orálek K.652
Burdová Dita742
Váňa V.452
Šklíba Karel502
Šulc Miroslav532
Štika J.532
Zmítko M.712
Duspiva M.322
Havlátko J.502
Gombita Josef582
Bureš Jindřich532

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 13,000 km, 478,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Šulc MiroslavCHZ Litvínov5300:50:4230
2MA22Gombita JosefCHZ Litvínov5800:51:4229
3MA33Mika Vl.Loko Bílina 00:52:1528
4MA54Musil MilanSlavoj Úštěk5900:54:1627
5MA75Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:55:3026
6MA86Zmítko M.Loko Bílina7100:55:5425
7MA97Pajač J.Spartak Stará Paka 00:56:2324
8MA128Kudrna JiříSpartak Praha 45100:57:3923
9MA1310Toman PavelSparta Praha6200:58:1822
10MA149Mašek LiborStarý Plzenec6200:58:5521
11MA1511Bauer L.SOU Meziboří 00:58:5720
12MA1612Bureš JindřichSokol Havlovice5300:58:5919
13MA1713Šklíba KarelSokol Havlovice5000:59:3418
14MA1814Mach JanSŠZ Most5600:59:5417
15MA1915Čečrle V.Loko Bílina 01:00:0916
16MA2116Kříž J.Sokol Janov 01:00:1715
17MA2217Stádník M.Baník Osek 01:00:3314
18MA2318Suchý P.Baník Osek 01:00:4913
19MA2519Štika J.Baník Osek5301:01:4912
20MA2720Bauer R.Loko Bílina 01:03:2011
21MA2921AltschulKIN Radč 01:03:5210
22MA3422Orálek K.Loko Bílina6501:05:579
23MA3523Hrabák JiříLiga 100 Most5401:06:408
24MA3724Štaffen P.Elmont Teplice 01:06:547
25MA3925Weber P.CHZ Litvínov 01:07:556
26MA4226Čejka R.RH Most 01:09:225
27MA4427Čečrle St.Loko Bílina 01:10:054
28MA4528Havlátko J.TJ Kr Háj5001:10:183
29MA4629Gerachik L.Most 01:10:332
30MA4730Čapík J.Baník Meziboří 01:11:181
31MA5031Aulický B.Loko Teplice 01:12:590
Muži B (trať 13,000 km, 478,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB432Briš PavelRH Strašnice4700:52:5620
2MB633Růžička J.SDZ4700:55:0719
3MB1134Váňa V.Sokol Chomutov4500:57:0518
4MB2035Slezák Vl.Sokol Dolní Zálezly 01:00:1217
5MB2436Trávníček O.CHZ Litvínov 01:01:4416
6MB2637Vrba V.Slavoj Úštěk 01:03:0015
7MB3038Ryšavý PetrSokol Havlovice4601:04:0214
8MB3239Kraus J.CHZ LItvínov 01:04:1213
9MB3340Vlček ZdeněkSokol Havlovice4201:04:1812
10MB4041Zouhar JiříLoko Teplice4501:08:3511
11MB4142Hradecký Vl.Baník Meziboří 01:09:0110
12MB4343Červenka KarelLoko Most4101:09:319
13MB4844Janíček J.OÚNZ Most4101:11:418
14MB5245Vaníček I.CHZ Litvínov 01:13:397
15MB5646Sever J.OÚNZ Most 01:17:516
Muži C (trať 13,000 km, 478,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1047Pankrác V.CHZ Litvínov3500:57:0210
2MC2848Duspiva M.Loko Teplice3201:03:219
3MC3150Jelšina EmilTJ JZD Citov3401:04:098
4MC3649Domanský IvoLoko Kladno3801:06:477
5MC4951Hniz F.Baník Osek 01:12:026
6MC5452Steinke H.NDR 01:15:29-
7MC5853Káně J.CHZ Litvínov 01:21:055
8MC6054Mach O.Litvínov 01:35:224
9MC6455Hocelík V.KIN 01:38:343
Ženy (trať 13,000 km, 478,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3856Brzáková J.Baník Osek 01:07:2510
2ZA5157Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5601:13:039
3ZA5358Pešková M.Baník Osek 01:14:048
4ZA5559Burdová DitaCHZ Litvínov7401:16:167
5ZA5760Hurčíková M.CHZ Litvínov 01:21:036
6ZA5961Fialková D.CHZ Litvínov 01:24:345
7ZA6162Přibylová P.Baník Osek 01:36:044
7ZA6163Bartoníčková L.Baník Osek 01:36:044
9ZA6364Hradecká S.CHZ Litvínov 01:37:302
Trať 13,000 km, 478,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Šulc MiroslavCHZ Litvínov5300:50:4230
2MA22Gombita JosefCHZ Litvínov5800:51:4229
3MA33Mika Vl.Loko Bílina 00:52:1528
1MB432Briš PavelRH Strašnice4700:52:5620
4MA54Musil MilanSlavoj Úštěk5900:54:1627
2MB633Růžička J.SDZ4700:55:0719
5MA75Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:55:3026
6MA86Zmítko M.Loko Bílina7100:55:5425
7MA97Pajač J.Spartak Stará Paka 00:56:2324
1MC1047Pankrác V.CHZ Litvínov3500:57:0210
3MB1134Váňa V.Sokol Chomutov4500:57:0518
8MA128Kudrna JiříSpartak Praha 45100:57:3923
9MA1310Toman PavelSparta Praha6200:58:1822
10MA149Mašek LiborStarý Plzenec6200:58:5521
11MA1511Bauer L.SOU Meziboří 00:58:5720
12MA1612Bureš JindřichSokol Havlovice5300:58:5919
13MA1713Šklíba KarelSokol Havlovice5000:59:3418
14MA1814Mach JanSŠZ Most5600:59:5417
15MA1915Čečrle V.Loko Bílina 01:00:0916
4MB2035Slezák Vl.Sokol Dolní Zálezly 01:00:1217
16MA2116Kříž J.Sokol Janov 01:00:1715
17MA2217Stádník M.Baník Osek 01:00:3314
18MA2318Suchý P.Baník Osek 01:00:4913
5MB2436Trávníček O.CHZ Litvínov 01:01:4416
19MA2519Štika J.Baník Osek5301:01:4912
6MB2637Vrba V.Slavoj Úštěk 01:03:0015
20MA2720Bauer R.Loko Bílina 01:03:2011
2MC2848Duspiva M.Loko Teplice3201:03:219
21MA2921AltschulKIN Radč 01:03:5210
7MB3038Ryšavý PetrSokol Havlovice4601:04:0214
3MC3150Jelšina EmilTJ JZD Citov3401:04:098
8MB3239Kraus J.CHZ LItvínov 01:04:1213
9MB3340Vlček ZdeněkSokol Havlovice4201:04:1812
22MA3422Orálek K.Loko Bílina6501:05:579
23MA3523Hrabák JiříLiga 100 Most5401:06:408
4MC3649Domanský IvoLoko Kladno3801:06:477
24MA3724Štaffen P.Elmont Teplice 01:06:547
1ZA3856Brzáková J.Baník Osek 01:07:2510
25MA3925Weber P.CHZ Litvínov 01:07:556
10MB4041Zouhar JiříLoko Teplice4501:08:3511
11MB4142Hradecký Vl.Baník Meziboří 01:09:0110
26MA4226Čejka R.RH Most 01:09:225
12MB4343Červenka KarelLoko Most4101:09:319
27MA4427Čečrle St.Loko Bílina 01:10:054
28MA4528Havlátko J.TJ Kr Háj5001:10:183
29MA4629Gerachik L.Most 01:10:332
30MA4730Čapík J.Baník Meziboří 01:11:181
13MB4844Janíček J.OÚNZ Most4101:11:418
5MC4951Hniz F.Baník Osek 01:12:026
31MA5031Aulický B.Loko Teplice 01:12:590
2ZA5157Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5601:13:039
14MB5245Vaníček I.CHZ Litvínov 01:13:397
3ZA5358Pešková M.Baník Osek 01:14:048
6MC5452Steinke H.NDR 01:15:29-
4ZA5559Burdová DitaCHZ Litvínov7401:16:167
15MB5646Sever J.OÚNZ Most 01:17:516
5ZA5760Hurčíková M.CHZ Litvínov 01:21:036
7MC5853Káně J.CHZ Litvínov 01:21:055
6ZA5961Fialková D.CHZ Litvínov 01:24:345
8MC6054Mach O.Litvínov 01:35:224
7ZA6162Přibylová P.Baník Osek 01:36:044
7ZA6163Bartoníčková L.Baník Osek 01:36:044
9ZA6364Hradecká S.CHZ Litvínov 01:37:302
9MC6455Hocelík V.KIN 01:38:343

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód