Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

22.5.1988, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 22.5.1988
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1871

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Hlusička Josef3815
Zoubek Zdeněk6914
Tomíček Josef5914
Soukup Ladislav5813
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Biemann Götz4311
Kadavý Jan4711
Jirásková Eva6410
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Libra Jiří3710
Švec Milan639
Hádek Josef539
Gombita Josef589
Jarkovský Oldřich348
Šmída Oldřich488
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Linhart Miloš448
Kašpar Josef388
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517
Svatoš Otakar347
Kašpar Jan717
Šteinc Ludvík417
Stránský Aleš607
Smrčka Miloš547
Dostálek Petr677
Filingr Čeněk617
Jirsa Pavel617
Palán Zdeněk567

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,200 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavSparta Praha5800:36:5030
2MA22Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:37:4829
3MA33Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:38:2528
4MA44Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:38:5827
5MA55Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:39:0526
6MA66Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:39:4525
7MA77Mach VáclavSokol Havlovice5500:40:3524
8MA108Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:40:5023
9MA119Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:40:5422
10MA1210Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:41:1021
11MA1311Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:41:3720
12MA1412Musil MilanSlavoj Úštěk5900:41:4119
13MA1613Zoubek ZdeněkJZD Chovatel Lučany6900:42:1218
14MA1814Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:42:2217
15MA2015Prokůpek AlešSlovan VŠST Liberec6600:42:4416
16MA2116Malík VítŠPZ Hluboká nad Vltavou6900:43:0015
17MA2217Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:43:0414
18MA2418Knop MiroslavJZD Chovatel Lučany6200:43:3513
19MA2519Hladík VladislavSokol Havlovice6500:43:3512
20MA2620Toman PavelSparta Praha6200:43:4211
21MA2921Brzybohatý JosefTJ Jilemnice5000:44:1110
22MA3022Kapčiar MilanJZD Chovatel Lučany7000:44:199
23MA3223Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:44:388
24MA3324Ráb PavelLokomotiva Česká Třebová5200:44:387
25MA3425Švec MilanVŠ Praha6300:44:536
26MA3526Fiala LubomírSokol Podhúj7500:44:595
27MA3727Kudrna JiříSpartak Praha 45100:45:084
28MA3828Pivrnec PetrLomnice nad Popelkou6600:45:113
29MA3929Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:45:132
30MA4130Novák AntonínSparta Praha6200:45:381
31MA4231Hofman JaroslavRH Praha5000:46:050
32MA4332Farský MilanSokol Vích5600:46:100
33MA4433Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:46:190
34MA4534Farský BohumilSokol Roprachtice7000:46:290
35MA4635Kuřík JiříTJ Studenec5000:46:290
36MA4836Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:080
37MA5037Hendrych MartinSlovan Špindlerův Mlýn6400:47:400
38MA5138Daniel M.TJ Jilemnice7200:47:410
39MA5339Hádek JosefJiskra Benešov u Semil5300:47:590
40MA5440Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:48:090
41MA5541Škoda VladimírSpartak Rokytnice n. J.7300:48:100
42MA5742Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:48:320
43MA6243Skrúcaný RudolfŠtart VD Bratislava5500:49:320
44MA6344Zoubek JaromírJZD Chovatel Lučany5400:50:010
45MA6945Runkas L.TJ Janské Lázně5300:52:320
46MA7546Honzírek JiříUD Hamr5500:54:430
Muži B (trať 10,200 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB847Melišík MilanRH Trutnov4700:40:4020
2MB948Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:4419
3MB1549Biemann GötzJiskra Harrachov4300:41:4918
4MB1750Les JosefTatran Třemošná4700:42:1217
5MB1951Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:42:3416
6MB2352Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:43:1215
7MB2753Pavlíček JanSOKOL Nová Paka4200:43:4414
8MB2854Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:43:5513
9MB4055Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:45:1512
10MB5256Novák KarelTJ Liga 100 Praha4700:47:5511
11MB6057Veselý MilanTJ Argo Kolín4800:48:5810
12MB6158Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4100:49:229
13MB6459Čepelka OldřichTima Liberec4800:50:118
14MB6760Kulda OldřichRH Žacléř4000:51:507
15MB6861Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:52:016
16MB7062Duben KarelRH Žacléř4400:52:405
17MB7363Černý OldřichTJ Janské Lázně4600:54:144
Muži C (trať 10,200 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3164Šusterka VáclavSparta Praha3800:44:2310
2MC3665Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:45:049
3MC4766Janda PetrTJ Studenec3700:46:298
4MC5667Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:48:237
5MC5968Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:48:366
6MC6669Domanský IvoLoko Kladno3800:51:045
7MC7470Trakal JaroslavVesec p. Kozákovem3300:54:424
8MC7871Křížek JaroslavSokol Líšný3800:57:323
Ženy (trať 10,200 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4972Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:47:1610
2ZA5873Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:48:359
3ZA6574Skrúcaná ViktóriaŠtart VD Bratislava6600:50:258
4ZA7175Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:53:297
5ZA7276Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:53:516
6ZA7677Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:56:255
7ZA7778Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:56:554
8ZA7979Pánková KateřinaSKI Klub Vysoké nad Jizerou5601:09:003
Trať 10,200 km, 460,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavSparta Praha5800:36:5030
2MA22Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:37:4829
3MA33Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:38:2528
4MA44Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:38:5827
5MA55Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:39:0526
6MA66Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:39:4525
7MA77Mach VáclavSokol Havlovice5500:40:3524
1MB847Melišík MilanRH Trutnov4700:40:4020
2MB948Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:4419
8MA108Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:40:5023
9MA119Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:40:5422
10MA1210Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:41:1021
11MA1311Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:41:3720
12MA1412Musil MilanSlavoj Úštěk5900:41:4119
3MB1549Biemann GötzJiskra Harrachov4300:41:4918
13MA1613Zoubek ZdeněkJZD Chovatel Lučany6900:42:1218
4MB1750Les JosefTatran Třemošná4700:42:1217
14MA1814Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:42:2217
5MB1951Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:42:3416
15MA2015Prokůpek AlešSlovan VŠST Liberec6600:42:4416
16MA2116Malík VítŠPZ Hluboká nad Vltavou6900:43:0015
17MA2217Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:43:0414
6MB2352Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:43:1215
18MA2418Knop MiroslavJZD Chovatel Lučany6200:43:3513
19MA2519Hladík VladislavSokol Havlovice6500:43:3512
20MA2620Toman PavelSparta Praha6200:43:4211
7MB2753Pavlíček JanSOKOL Nová Paka4200:43:4414
8MB2854Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:43:5513
21MA2921Brzybohatý JosefTJ Jilemnice5000:44:1110
22MA3022Kapčiar MilanJZD Chovatel Lučany7000:44:199
1MC3164Šusterka VáclavSparta Praha3800:44:2310
23MA3223Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:44:388
24MA3324Ráb PavelLokomotiva Česká Třebová5200:44:387
25MA3425Švec MilanVŠ Praha6300:44:536
26MA3526Fiala LubomírSokol Podhúj7500:44:595
2MC3665Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:45:049
27MA3727Kudrna JiříSpartak Praha 45100:45:084
28MA3828Pivrnec PetrLomnice nad Popelkou6600:45:113
29MA3929Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:45:132
9MB4055Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:45:1512
30MA4130Novák AntonínSparta Praha6200:45:381
31MA4231Hofman JaroslavRH Praha5000:46:050
32MA4332Farský MilanSokol Vích5600:46:100
33MA4433Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:46:190
34MA4534Farský BohumilSokol Roprachtice7000:46:290
35MA4635Kuřík JiříTJ Studenec5000:46:290
3MC4766Janda PetrTJ Studenec3700:46:298
36MA4836Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:080
1ZA4972Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:47:1610
37MA5037Hendrych MartinSlovan Špindlerův Mlýn6400:47:400
38MA5138Daniel M.TJ Jilemnice7200:47:410
10MB5256Novák KarelTJ Liga 100 Praha4700:47:5511
39MA5339Hádek JosefJiskra Benešov u Semil5300:47:590
40MA5440Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:48:090
41MA5541Škoda VladimírSpartak Rokytnice n. J.7300:48:100
4MC5667Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:48:237
42MA5742Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:48:320
2ZA5873Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:48:359
5MC5968Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:48:366
11MB6057Veselý MilanTJ Argo Kolín4800:48:5810
12MB6158Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4100:49:229
43MA6243Skrúcaný RudolfŠtart VD Bratislava5500:49:320
44MA6344Zoubek JaromírJZD Chovatel Lučany5400:50:010
13MB6459Čepelka OldřichTima Liberec4800:50:118
3ZA6574Skrúcaná ViktóriaŠtart VD Bratislava6600:50:258
6MC6669Domanský IvoLoko Kladno3800:51:045
14MB6760Kulda OldřichRH Žacléř4000:51:507
15MB6861Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:52:016
45MA6945Runkas L.TJ Janské Lázně5300:52:320
16MB7062Duben KarelRH Žacléř4400:52:405
4ZA7175Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:53:297
5ZA7276Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:53:516
17MB7363Černý OldřichTJ Janské Lázně4600:54:144
7MC7470Trakal JaroslavVesec p. Kozákovem3300:54:424
46MA7546Honzírek JiříUD Hamr5500:54:430
6ZA7677Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:56:255
7ZA7778Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:56:554
8MC7871Křížek JaroslavSokol Líšný3800:57:323
8ZA7979Pánková KateřinaSKI Klub Vysoké nad Jizerou5601:09:003

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód