Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šternberk - Ecce homo

23.6.1988, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Šternberk - Ecce homo
  • datum konání: 23.6.1988
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,000 km, 306,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Svak VáclavGranitol Moravský Beroun5400:28:5030
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:29:0129
3MA33Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:29:0528
4MA44Filip VáclavLoko Olomouc6000:29:1527
5MA55Drážný LadislavTJ LIGA 100 Olomouc5900:29:4226
6MA66Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:29:5125
7MA77Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:30:0424
8MA88Špacír LadislavSigma Olomouc5500:30:1323
9MA99Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:30:2022
10MA1010Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:30:3821
11MA1211Kumsta ZdeněkVAK Mladá Boleslav5200:31:1220
12MA1512Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:31:3919
13MA1713Zatloukal MarekKopečkáři6500:32:0418
14MA1914Jašek VladislavLoko Olomouc5400:32:2817
15MA2015Válek VladimírTJ Šternberk5000:32:3616
16MA2116Jašek MiroslavLoko Olomouc5800:33:0715
17MA2317Waclawik VilemTJ Sigma Lutín6800:33:2014
18MA2418Špaček JosefLokomotiva Přerov4900:33:2213
19MA2619Ráb PavelLokomotiva Česká Třebová5200:33:2912
20MA2720Zbucki AntoniPOL5000:33:42-
21MA2921Foral OldřichSigma Olomouc5200:33:5511
22MA3122Tesař JiříTJ Šternberk6700:33:5910
23MA3423Zapletalík PavelNohyb Praha4900:34:599
24MA3624Rypar MiroslavLIGA 100 Olomouc4900:35:268
25MA3725Chmelíček LubomírLIGA 100 Olomouc5700:35:297
26MA3926Polách VojtěchLIGA 100 Olomouc5900:35:426
26MA3927Petřek ZdeněkTT Hodol5800:35:426
28MA4128Krejčí VladimírTJ Liga 100 Olomouc5000:35:494
29MA4329Osladil MiroslavSigma Olomouc5200:36:043
30MA4430Melcr MilanTJ LIGA 100 Olomouc5800:36:052
31MA4631Kolmaš OldřichTJ Liga 100 Olomouc5200:36:171
32MA4832Krejsa VáclavBering Praha5200:36:340
33MA5033Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:36:440
34MA5934Hostaša L.Liga 100 Olomouc 00:38:250
35MA6035Skutka MartinLIGA 100 Olomouc5600:38:470
36MA6736Kettner AlešSlovan VŠCHT Pardubice5600:40:340
37MA6837Václavík LubomírUS Uničov 00:40:570
38MA7138Spusta MojmírSSM Paseka5600:41:550
Muži B (trať 8,000 km, 306,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1139Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:31:0520
2MB1240Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:1219
3MB1441Biemann GötzJiskra Harrachov4300:31:3118
4MB1642Křížek KvětoslavTJ Sigma Lutín4500:31:5417
5MB1843Lohn M.Lokomotiva Olomouc4700:32:2516
6MB2244Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:33:1015
7MB2545Lerch VladislavMILO Olomouc4800:33:2714
8MB2846Lanta JiříSokol Havlovice4400:33:4413
9MB3247Valachovics JiříLiga 100 Olomouc4800:34:0112
10MB3348Šolc LadislavSokol Kopeček4800:34:0911
11MB3849Kneifel HorstLoko Olomouc4100:35:3910
12MB4250Smékal BohuslavLoko Olomouc4200:35:549
13MB4751Zedník PetrSK Velká Bystřice4100:36:298
14MB5152Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:36:487
15MB5353Vrána OldřichTJ Šternberk4800:37:166
16MB5454Müller SvatoplukAMK Litovel4800:37:295
17MB6255Polák MiroslavVŠ TJ Olomouc4700:39:064
18MB6356Rek JanLIGA 100 Olomouc4000:40:063
19MB6457Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3900:40:182
20MB6558Kubeš JaroslavTJ Samotišky4400:40:251
21MB7059Hýl ZdeněkLIGA 100 Olomouc4700:41:340
22MB7260Karásek OtakarTJ Šternberk4700:42:080
Muži C (trať 8,000 km, 306,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2961Herlich KurtSvazarm Prostějov3400:33:5510
2MC3562Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:35:239
3MC5263Polák JaroslavLoko Olomouc3000:37:118
4MC5564César MiličSokol Silůvky3400:38:027
5MC5665Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:38:046
6MC5866Štěpánek M.TJ Liga 100 Kostelec nad Orlicí 00:38:215
7MC6167Roubalík AntonínGranitol Moravský Beroun3800:39:004
8MC6568Krejčí JiříSokol Holice3600:40:253
9MC6969Tesař JiříTJ Šternberk6700:41:062
10MC7370Mohapl MojmírVŠ TJ Olomouc2900:42:331
Muži D (trať 8,000 km, 306,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7471Burian AntonínLoko Olomouc2000:45:180
Ženy (trať 8,000 km, 306,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4572Coufalová JanaVŠTJ Olomouc6500:36:1010
2ZA4973Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:36:369
3ZA5774Petřeková IrenaTT Hodol6600:38:188
4ZA7575Liďáková Z.Sigma Olomouc 00:45:557
5ZA7676Čižíková VěraTJ Liga 100 Olomouc4600:46:486
6ZA7777Zapletalíková J.Nohyb Praha 00:47:235
7ZA7878Pospíšilová A.Stav. Olomouc5400:47:464
8ZA7979Gurínová BrigitaKP BKÚ Mělník6100:50:553
9ZA8080Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:51:332
Trať 8,000 km, 306,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Svak VáclavGranitol Moravský Beroun5400:28:5030
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:29:0129
3MA33Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:29:0528
4MA44Filip VáclavLoko Olomouc6000:29:1527
5MA55Drážný LadislavTJ LIGA 100 Olomouc5900:29:4226
6MA66Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:29:5125
7MA77Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:30:0424
8MA88Špacír LadislavSigma Olomouc5500:30:1323
9MA99Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:30:2022
10MA1010Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:30:3821
1MB1139Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:31:0520
11MA1211Kumsta ZdeněkVAK Mladá Boleslav5200:31:1220
2MB1240Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:1219
3MB1441Biemann GötzJiskra Harrachov4300:31:3118
12MA1512Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:31:3919
4MB1642Křížek KvětoslavTJ Sigma Lutín4500:31:5417
13MA1713Zatloukal MarekKopečkáři6500:32:0418
5MB1843Lohn M.Lokomotiva Olomouc4700:32:2516
14MA1914Jašek VladislavLoko Olomouc5400:32:2817
15MA2015Válek VladimírTJ Šternberk5000:32:3616
16MA2116Jašek MiroslavLoko Olomouc5800:33:0715
6MB2244Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:33:1015
17MA2317Waclawik VilemTJ Sigma Lutín6800:33:2014
18MA2418Špaček JosefLokomotiva Přerov4900:33:2213
7MB2545Lerch VladislavMILO Olomouc4800:33:2714
19MA2619Ráb PavelLokomotiva Česká Třebová5200:33:2912
20MA2720Zbucki AntoniPOL5000:33:42-
8MB2846Lanta JiříSokol Havlovice4400:33:4413
21MA2921Foral OldřichSigma Olomouc5200:33:5511
1MC2961Herlich KurtSvazarm Prostějov3400:33:5510
22MA3122Tesař JiříTJ Šternberk6700:33:5910
9MB3247Valachovics JiříLiga 100 Olomouc4800:34:0112
10MB3348Šolc LadislavSokol Kopeček4800:34:0911
23MA3423Zapletalík PavelNohyb Praha4900:34:599
2MC3562Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:35:239
24MA3624Rypar MiroslavLIGA 100 Olomouc4900:35:268
25MA3725Chmelíček LubomírLIGA 100 Olomouc5700:35:297
11MB3849Kneifel HorstLoko Olomouc4100:35:3910
26MA3927Petřek ZdeněkTT Hodol5800:35:426
26MA3926Polách VojtěchLIGA 100 Olomouc5900:35:426
28MA4128Krejčí VladimírTJ Liga 100 Olomouc5000:35:494
12MB4250Smékal BohuslavLoko Olomouc4200:35:549
29MA4329Osladil MiroslavSigma Olomouc5200:36:043
30MA4430Melcr MilanTJ LIGA 100 Olomouc5800:36:052
1ZA4572Coufalová JanaVŠTJ Olomouc6500:36:1010
31MA4631Kolmaš OldřichTJ Liga 100 Olomouc5200:36:171
13MB4751Zedník PetrSK Velká Bystřice4100:36:298
32MA4832Krejsa VáclavBering Praha5200:36:340
2ZA4973Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:36:369
33MA5033Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:36:440
14MB5152Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:36:487
3MC5263Polák JaroslavLoko Olomouc3000:37:118
15MB5353Vrána OldřichTJ Šternberk4800:37:166
16MB5454Müller SvatoplukAMK Litovel4800:37:295
4MC5564César MiličSokol Silůvky3400:38:027
5MC5665Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:38:046
3ZA5774Petřeková IrenaTT Hodol6600:38:188
6MC5866Štěpánek M.TJ Liga 100 Kostelec nad Orlicí 00:38:215
34MA5934Hostaša L.Liga 100 Olomouc 00:38:250
35MA6035Skutka MartinLIGA 100 Olomouc5600:38:470
7MC6167Roubalík AntonínGranitol Moravský Beroun3800:39:004
17MB6255Polák MiroslavVŠ TJ Olomouc4700:39:064
18MB6356Rek JanLIGA 100 Olomouc4000:40:063
19MB6457Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3900:40:182
8MC6568Krejčí JiříSokol Holice3600:40:253
20MB6558Kubeš JaroslavTJ Samotišky4400:40:251
36MA6736Kettner AlešSlovan VŠCHT Pardubice5600:40:340
37MA6837Václavík LubomírUS Uničov 00:40:570
9MC6969Tesař JiříTJ Šternberk6700:41:062
21MB7059Hýl ZdeněkLIGA 100 Olomouc4700:41:340
38MA7138Spusta MojmírSSM Paseka5600:41:550
22MB7260Karásek OtakarTJ Šternberk4700:42:080
10MC7370Mohapl MojmírVŠ TJ Olomouc2900:42:331
1MD7471Burian AntonínLoko Olomouc2000:45:180
4ZA7575Liďáková Z.Sigma Olomouc 00:45:557
5ZA7676Čižíková VěraTJ Liga 100 Olomouc4600:46:486
6ZA7777Zapletalíková J.Nohyb Praha 00:47:235
7ZA7878Pospíšilová A.Stav. Olomouc5400:47:464
8ZA7979Gurínová BrigitaKP BKÚ Mělník6100:50:553
9ZA8080Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:51:332

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód