Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

9.7.1988, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 9.7.1988
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2554

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Šrůtek Stanislav5813
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Kozel Karel5210
Jirka Jan8310
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Jarkovský Oldřich3410
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339
Erber Jiří569
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:25:0230
2MA22Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:25:4429
3MA33Mach VáclavSokol Havlovice5500:26:1728
4MA44Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:26:2227
5MA56Seidl JiříTJ Montas Hradec Králové6600:26:3926
6MA65Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:26:4925
7MA77Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:27:0324
8MA88Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:27:2023
9MA99Gombita JosefCHZ Litvínov5800:27:2722
10MA1010Šrot RadekSlavoj Český Krumlov4900:27:3121
11MA1111Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:27:3320
12MA1212Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:27:4019
13MA1313Bláha MilanSpartak Nové Město nad Metují5700:27:4718
14MA1514Kumsta ZdeněkVagonka Č Lípa5200:28:0617
15MA1615Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:28:1116
16MA1816Mikulica BohumilDobré6200:28:2915
17MA2317Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:29:0914
18MA2419Malík VítŠPZ Hluboká nad Vltavou6900:29:1613
18MA2418Koukol ZdeněkČervený Kostelec - Stolín6100:29:1613
20MA2720Baloar PavelRH Žižkov Praha5600:29:2911
21MA3021Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:29:4110
22MA3322Laštovka FrantišekSlavoj Český Krumlov6600:30:089
23MA3523Mikyska PavelNáchod6300:30:138
24MA3624Erber JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:30:167
25MA3725Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:30:246
26MA3826Toman PavelSparta Praha6200:30:315
27MA3927Dobýval JaroslavLiga 100 Frýdek Místek5000:30:354
28MA4228Bureš JindřichSokol Havlovice5300:30:453
29MA4429Hanuš MichalNáchod6600:31:332
30MA4530Špringr ZdeněkMaratonstav Úpice5700:31:421
31MA4731Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:32:240
32MA4932Hejnyš MiroslavHorolezci Police6000:32:290
33MA5033Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:32:440
34MA5234Švorc JiříNáchod6900:32:520
35MA5735Merta TomášSokol Studnice6900:33:070
36MA5836Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:33:100
38MA6237Macek JaroslavSokol Běloves5400:33:290
39MA6438Hynek PetrSlavoj Žiželice6300:33:500
40MA6639Balcar LubošVŠZ Praha5800:34:120
41MA7040Hřebejk JiříLiga 100 Praha5500:34:330
42MA7141Rücker OldřichLhota5500:34:360
43MA7242Skála JaromírJiskra Veba Machov5200:34:370
44MA7343Kobližka JaroslavSokol Běloves5000:34:580
45MA7444Hrubý ZdeněkJiskra Nový Bydžov5600:35:040
46MA8145Rousek VáclavMEZ Náchod5600:36:420
47MA8346Hanousek VítězslavTepna Náchod5200:37:240
48MA8447Bernard JiříSokol Havlovice7300:37:560
Muži B (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1455Melišík MilanRH Trutnov4700:27:5720
2MB1756Šmída OldřichSokol Studnice4800:28:2619
3MB1957Les JosefTatran Třemošná4700:28:3118
4MB2058Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:28:4017
5MB2159Biemann GötzJiskra Harrachov4300:28:4116
6MB2260Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:29:0615
7MB2861Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:29:3414
8MB2962Stehlík JiříTJ Jilemnice4200:29:3713
9MB3163Dočkal ZdeněkTJ Náchod4000:29:4712
10MB3464Lapáček KarelSokol Lupenice4800:30:1211
11MB4065Lanta JiříSokol Havlovice4400:30:3610
12MB4166Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:30:379
13MB4867Hořejší JiříSlavoj Český Krumlov4200:32:288
14MB5368Maršík JanTepna Náchod4700:32:597
15MB5469Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:33:006
16MB5570Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:33:025
17MB5971Klika IvanTepna Náchod4300:33:254
18MB6172Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:33:272
19MB6573Kulda OldřichRH Žacléř4000:34:091
20MB6974Blank JiříLázně Bělohrad3900:34:260
21MB7675Buchar DrahomírKablo Vrchlabí4400:35:210
22MB7876Čepelka OldřichTima Liberec4800:35:420
23MB8677Škoda KryštofAMK MEZ Náchod4100:38:550
24MB8878Novák JosefSvazarm N. Bydžov4500:41:350
Muži C (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2679Fiala JaroslavVCHZ Pardubice3800:29:2410
2MC3280Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:29:569
3MC4381Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:31:018
4MC4682Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:31:457
5MC5183Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:32:486
6MC5684Čistota JindřichŠkoda České Budějovice3600:33:035
7MC6785César MiličSokol Silůvky3400:34:134
8MC6886Kolisko JosefTJ Náchod3800:34:243
9MC7587Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:35:152
10MC7988Domanský IvoLoko Kladno3800:36:271
11MC8089Blecha JiříKablo Vrchlabí3700:36:380
Ženy (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6348Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:33:4310
2ZA7649Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:35:219
3ZA8250Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:37:088
4ZA8551Prouzová RenataODPM Náchod6600:38:057
5ZA8752Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:40:026
6ZA8953Friebelová EvaSokol Havlovice6200:44:365
7ZA9054Vlášková KvětaStart Náchod7200:50:244
Trať 7,400 km, 302,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:25:0230
2MA22Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:25:4429
3MA33Mach VáclavSokol Havlovice5500:26:1728
4MA44Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:26:2227
5MA56Seidl JiříTJ Montas Hradec Králové6600:26:3926
6MA65Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:26:4925
7MA77Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:27:0324
8MA88Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:27:2023
9MA99Gombita JosefCHZ Litvínov5800:27:2722
10MA1010Šrot RadekSlavoj Český Krumlov4900:27:3121
11MA1111Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:27:3320
12MA1212Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:27:4019
13MA1313Bláha MilanSpartak Nové Město nad Metují5700:27:4718
1MB1455Melišík MilanRH Trutnov4700:27:5720
14MA1514Kumsta ZdeněkVagonka Č Lípa5200:28:0617
15MA1615Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:28:1116
2MB1756Šmída OldřichSokol Studnice4800:28:2619
16MA1816Mikulica BohumilDobré6200:28:2915
3MB1957Les JosefTatran Třemošná4700:28:3118
4MB2058Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:28:4017
5MB2159Biemann GötzJiskra Harrachov4300:28:4116
6MB2260Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:29:0615
17MA2317Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:29:0914
18MA2419Malík VítŠPZ Hluboká nad Vltavou6900:29:1613
18MA2418Koukol ZdeněkČervený Kostelec - Stolín6100:29:1613
7MB2547Morkes FrantišekSKI Klub Česká Třebová5400:38:2414
1MC2679Fiala JaroslavVCHZ Pardubice3800:29:2410
20MA2720Baloar PavelRH Žižkov Praha5600:29:2911
7MB2861Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:29:3414
8MB2962Stehlík JiříTJ Jilemnice4200:29:3713
21MA3021Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:29:4110
9MB3163Dočkal ZdeněkTJ Náchod4000:29:4712
2MC3280Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:29:569
22MA3322Laštovka FrantišekSlavoj Český Krumlov6600:30:089
10MB3464Lapáček KarelSokol Lupenice4800:30:1211
23MA3523Mikyska PavelNáchod6300:30:138
24MA3624Erber JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:30:167
25MA3725Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:30:246
26MA3826Toman PavelSparta Praha6200:30:315
27MA3927Dobýval JaroslavLiga 100 Frýdek Místek5000:30:354
11MB4065Lanta JiříSokol Havlovice4400:30:3610
12MB4166Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:30:379
28MA4228Bureš JindřichSokol Havlovice5300:30:453
18MA4210Graclík TomášVSK VŠB - TU Ostrava7700:41:4513
3MC4381Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:31:018
29MA4429Hanuš MichalNáchod6600:31:332
30MA4530Špringr ZdeněkMaratonstav Úpice5700:31:421
4MC4682Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:31:457
31MA4731Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:32:240
13MB4867Hořejší JiříSlavoj Český Krumlov4200:32:288
32MA4932Hejnyš MiroslavHorolezci Police6000:32:290
16MB4937Mocker KarelASK Dečín5800:44:035
33MA5033Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:32:440
5MC5183Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:32:486
34MA5234Švorc JiříNáchod6900:32:520
14MB5368Maršík JanTepna Náchod4700:32:597
15MB5469Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:33:006
16MB5570Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:33:025
6MC5684Čistota JindřichŠkoda České Budějovice3600:33:035
35MA5735Merta TomášSokol Studnice6900:33:070
36MA5836Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:33:100
17MB5971Klika IvanTepna Náchod4300:33:254
18MB6172Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:33:272
38MA6237Macek JaroslavSokol Běloves5400:33:290
1ZA6348Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:33:4310
39MA6438Hynek PetrSlavoj Žiželice6300:33:500
19MB6573Kulda OldřichRH Žacléř4000:34:091
40MA6639Balcar LubošVŠZ Praha5800:34:120
7MC6785César MiličSokol Silůvky3400:34:134
8MC6886Kolisko JosefTJ Náchod3800:34:243
20MB6974Blank JiříLázně Bělohrad3900:34:260
41MA7040Hřebejk JiříLiga 100 Praha5500:34:330
42MA7141Rücker OldřichLhota5500:34:360
43MA7242Skála JaromírJiskra Veba Machov5200:34:370
44MA7343Kobližka JaroslavSokol Běloves5000:34:580
45MA7444Hrubý ZdeněkJiskra Nový Bydžov5600:35:040
9MC7587Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:35:152
2ZA7649Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:35:219
21MB7675Buchar DrahomírKablo Vrchlabí4400:35:210
22MB7876Čepelka OldřichTima Liberec4800:35:420
10MC7988Domanský IvoLoko Kladno3800:36:271
11MC8089Blecha JiříKablo Vrchlabí3700:36:380
46MA8145Rousek VáclavMEZ Náchod5600:36:420
3ZA8250Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:37:088
47MA8346Hanousek VítězslavTepna Náchod5200:37:240
48MA8447Bernard JiříSokol Havlovice7300:37:560
4ZA8551Prouzová RenataODPM Náchod6600:38:057
23MB8677Škoda KryštofAMK MEZ Náchod4100:38:550
5ZA8752Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:40:026
24MB8878Novák JosefSvazarm N. Bydžov4500:41:350
6ZA8953Friebelová EvaSokol Havlovice6200:44:365
7ZA9054Vlášková KvětaStart Náchod7200:50:244

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód