Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

10.7.1988, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 10.7.1988
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3239

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Šmída Oldřich4813
Šrutek Stanislav5813
Vraštilová Miloslava5613
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Dobšíček Pavel8012
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Bogdał Paweł769

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:37:5930
2MA22Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:38:3629
3MA33Seidl JiříTJ Montas Hradec Králové6600:39:0028
4MA44Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:39:5127
5MA55Šrot RadekSlavoj Český Krumlov4900:40:0526
6MA66Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:40:2225
7MA77Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:41:0024
8MA88Švub PetrŠumperk6500:41:1023
9MA99Vencl JanSokol Jablonné nad Orlicí5900:41:1522
10MA1110Mach VáclavSokol Havlovice5500:41:3521
11MA1211Hermann TomášSokol Jablonné nad Orlicí6800:41:4420
12MA1312Gombita JosefCHZ Litvínov5800:41:5219
13MA1413Dostál JiříLiga 100 Šumperk6400:42:1218
14MA1514Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:42:2217
15MA1615Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:42:3016
16MA1716Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:42:5015
17MA1817Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:42:5614
18MA1918Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:43:0213
19MA2019Bláha MilanSpartak Nové Město nad Metují5700:43:1112
20MA2120Malík VítŠPZ Hluboká nad Vltavou6900:43:2411
21MA2321Krátký ZdeněkLokomotiva Olomouc5800:44:089
22MA2422Březina MartinJiskra Ústí nad Orlicí6800:44:258
23MA2923Hejl JanLiga 100 Šumperk5300:45:547
24MA3124Laštovka FrantišekSlavoj Český Krumlov6600:46:166
25MA3425Hofman JaroslavRH Praha5000:46:545
26MA3526Zdeněk BílýSokol Dolní Čermná5900:47:004
27MA3827Zajíc JanSlavia VŠCHT Pardubice5300:48:133
28MA3928Toman PavelSparta Praha6200:48:182
29MA4029Říha OttoSokol Jablonné nad Orlicí7100:48:221
30MA4130Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:110
31MA4231Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:49:150
32MA4332Jandejsek ZdeněkMotor team6100:49:240
33MA4433Šváb JiříŠumperk6900:50:340
34MA4534Tomšů PetrOlympik Pardubice6400:50:480
35MA4735Prudík JiříŠumperk7000:50:590
Muži B (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1036Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:2420
2MB2237Vorlický ZbyněkSokol Žamberk5000:43:4610
3MB2538Vaško BohuslavLanškroun4800:44:2919
4MB2639Les JosefTatran Třemošná4700:44:4418
5MB2740Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:44:5817
6MB3241Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:46:3016
7MB3342Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:46:5015
8MB3643Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:3114
9MB4644Hořejší JiříSlavoj Český Krumlov4200:50:5313
10MB5045Bielčik JindřichLichkov4000:51:1412
11MB5346Kulda OldřichRH Žacléř4000:53:5711
12MB5447Čepelka OldřichTima Liberec4800:54:5510
13MB5948Planka FrantišekLokomotiva Ostrava4300:58:569
14MB6049Páč JaroslavSvazarm Praha 14000:59:198
15MB6350Pleticha FrantišekSparta Praha4201:27:257
Muži C (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2851Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:45:1210
2MC3052Šusterka VáclavSparta Praha3800:46:159
3MC3753Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:48:048
4MC4854Čistota JindřichŠkoda České Budějovice3600:51:037
5MC4955Kousal OldřichLokomotiva Přerov3800:51:116
6MC5256Pecháček VojtěchSokol Albrechtice3800:52:595
7MC5557Domanský IvoLoko Kladno3800:55:054
8MC5658Bank RostislavTatran Ruda nad Moravou3600:55:323
9MC5736Kubín JosefLokomotiva Děčín2800:56:582
Ženy (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5159Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:52:1210
2ZA5860Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:58:509
3ZA6161Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:59:448
4ZA6262Chmelíková MartaSokol Albrechtice5201:13:187
Trať 9,500 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:37:5930
2MA22Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:38:3629
3MA33Seidl JiříTJ Montas Hradec Králové6600:39:0028
4MA44Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:39:5127
5MA55Šrot RadekSlavoj Český Krumlov4900:40:0526
6MA66Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:40:2225
7MA77Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:41:0024
8MA88Švub PetrŠumperk6500:41:1023
9MA99Vencl JanSokol Jablonné nad Orlicí5900:41:1522
1MB1036Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:2420
10MA1110Mach VáclavSokol Havlovice5500:41:3521
11MA1211Hermann TomášSokol Jablonné nad Orlicí6800:41:4420
12MA1312Gombita JosefCHZ Litvínov5800:41:5219
13MA1413Dostál JiříLiga 100 Šumperk6400:42:1218
14MA1514Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:42:2217
15MA1615Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:42:3016
16MA1716Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:42:5015
17MA1817Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:42:5614
18MA1918Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:43:0213
19MA2019Bláha MilanSpartak Nové Město nad Metují5700:43:1112
20MA2120Malík VítŠPZ Hluboká nad Vltavou6900:43:2411
2MB2237Vorlický ZbyněkSokol Žamberk5000:43:4610
21MA2321Krátký ZdeněkLokomotiva Olomouc5800:44:089
22MA2422Březina MartinJiskra Ústí nad Orlicí6800:44:258
3MB2538Vaško BohuslavLanškroun4800:44:2919
4MB2639Les JosefTatran Třemošná4700:44:4418
5MB2740Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:44:5817
1MC2851Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:45:1210
23MA2923Hejl JanLiga 100 Šumperk5300:45:547
2MC3052Šusterka VáclavSparta Praha3800:46:159
24MA3124Laštovka FrantišekSlavoj Český Krumlov6600:46:166
6MB3241Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:46:3016
7MB3342Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:46:5015
25MA3425Hofman JaroslavRH Praha5000:46:545
26MA3526Zdeněk BílýSokol Dolní Čermná5900:47:004
8MB3643Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:3114
3MC3753Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:48:048
27MA3827Zajíc JanSlavia VŠCHT Pardubice5300:48:133
28MA3928Toman PavelSparta Praha6200:48:182
29MA4029Říha OttoSokol Jablonné nad Orlicí7100:48:221
30MA4130Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:110
31MA4231Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:49:150
32MA4332Jandejsek ZdeněkMotor team6100:49:240
33MA4433Šváb JiříŠumperk6900:50:340
34MA4534Tomšů PetrOlympik Pardubice6400:50:480
9MB4644Hořejší JiříSlavoj Český Krumlov4200:50:5313
35MA4735Prudík JiříŠumperk7000:50:590
4MC4854Čistota JindřichŠkoda České Budějovice3600:51:037
5MC4955Kousal OldřichLokomotiva Přerov3800:51:116
10MB5045Bielčik JindřichLichkov4000:51:1412
1ZA5159Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:52:1210
6MC5256Pecháček VojtěchSokol Albrechtice3800:52:595
11MB5346Kulda OldřichRH Žacléř4000:53:5711
12MB5447Čepelka OldřichTima Liberec4800:54:5510
7MC5557Domanský IvoLoko Kladno3800:55:054
8MC5658Bank RostislavTatran Ruda nad Moravou3600:55:323
9MC5736Kubín JosefLokomotiva Děčín2800:56:582
2ZA5860Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:58:509
13MB5948Planka FrantišekLokomotiva Ostrava4300:58:569
14MB6049Páč JaroslavSvazarm Praha 14000:59:198
3ZA6161Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:59:448
4ZA6262Chmelíková MartaSokol Albrechtice5201:13:187
15MB6350Pleticha FrantišekSparta Praha4201:27:257

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód