Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Žacléř - Hubertuska

24.7.1988, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Žacléř - Hubertuska
  • datum konání: 24.7.1988
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Žacléř - Hubertuska

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky do 15 let (trať 2,750 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS611Melišíková MarieLoko Trutnov7600:14:14-
Chlapci do 15 let (trať 2,750 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS11Šulc OtaSlovan Špindlerův Mlýn7400:12:13-
2MS22Melišík JanLoko Trutnov7400:12:22-
3MS33Šturm PavelDvůr Králové nad Labem7400:13:07-
4MS44Šturm MarekDvůr Králové nad Labem7600:13:14-
5MS55Mach PatrikSokol Stěžery7300:13:53-
6MS76Rücker PavelJiskra Veba Machov7600:14:18-
7MS87Javůrek PetrLoko Trutnov7700:14:41-
8MS98Heřmánek MichalJiskra Vítkovice v Krkonoších7700:15:24-
9MS109Sturm MarekTrutnov7700:15:30-
10MS1110Heřmánek JakubJiskra Vítkovice v Krkonoších8100:17:44-
Dorostenci starší 16-18 let (trať 6,500 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3912Zounar JiříSki Jilemnice7100:31:40-
2MD4413Bolehovský PavelKER TEAM7100:32:19-
Muži A (trať 6,500 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:25:1630
2MA215Raim LadislavMontas Hradec Králové6400:25:2729
3MA316Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:25:3628
4MA417Krajč MilanBohemians ČKD Praha6400:26:0727
5MA718Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:26:2326
6MA819Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:26:5025
7MA1020Hrušovský MilanTatran Spišská Nová Ves5700:27:0624
8MA1521Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:27:5923
9MA1622Gombita JosefCHZ Litvínov5800:28:1622
10MA1723Krajč ZdeněkLOKO Trutnov5400:28:2021
11MA1824Malík VítŠPZ Hluboká nad Vltavou6900:28:3220
12MA1925Balcar PavelRH Žižkov Praha5600:28:3719
13MA2226Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:29:0618
14MA2427Hladík VladislavSokol Havlovice6500:29:1817
15MA2628Potůček JiříDZ Dubí5300:29:2216
16MA2729Haničinec IvoOVYS Vyškov6700:29:2715
17MA3030Osowiecki JaroslavBaník Žacléř6600:29:5914
18MA3131Kasper ErvinBaník Žacléř5900:30:0013
19MA3232Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:30:0712
20MA3433Kulíšek JiříOVYS Vyškov6100:30:3511
21MA3534Kuhn ViktorLoko Trutnov6200:30:4810
22MA3635Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:31:229
23MA3836Heřmánek JanJiskra Vítkovice v Krkonoších5400:31:388
24MA4237Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:32:077
25MA4338Sturm PetrTrutnov5200:32:186
26MA4639Sýkora ValeriánAŠ Mladá Boleslav5200:32:495
27MA4740Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:33:074
28MA5041Petira PetrBaník Žacléř5800:33:543
29MA5142Vojtek JanOVYS Vyškov6400:34:032
30MA5443Hřebejk JiříLiga 100 Praha5500:34:481
31MA5544Rücker OldřichTJ Jiskra Machov5500:35:180
32MA6745Novák MiloslavŽacléř5200:38:410
-MA-46Holub PetrSvoboda nad Úpou66DNF-
Muži B (trať 6,500 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB547Melišík MilanRH Trutnov4700:26:1420
2MB648Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:26:1519
3MB949Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:27:0318
4MB1150Šmída OldřichSokol Studnice4800:27:2817
5MB1251Biemann GötzJiskra Harrachov4300:27:2916
6MB1452Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:27:5815
7MB2153Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:29:0314
8MB2554Briš PavelRH Strašnice4700:29:2113
9MB2855Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:29:4412
10MB2956Rejmont MilanLoko Trutnov4800:29:5511
11MB4157Veselý MilanLokomotiva Kolín4800:31:5210
12MB4558Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:32:369
13MB4859Nypl JaroslavStará Paka4100:33:408
14MB4960Kulda OldřichRH Žacléř4000:33:517
15MB5261Buchar DrahomírKablo Vrchlabí4400:34:156
16MB5762Duben KarelRH Žacléř4400:35:265
17MB5863Červinka PetrTJ Dobruška4300:35:354
18MB5964Páč JaroslavSvazarm Poniklá4000:35:573
19MB6065Blank JiříLázně Bělohrad3900:36:102
20MB6466Mašek JaroslavSokol Havlovice4400:37:241
21MB6867Schrems AugustLiga Karlovy Vary4000:41:050
22MB6968Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:42:360
Muži C (trať 6,500 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1369Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:27:5010
2MC2070Fiala JaroslavVCHZ Pardubice3800:28:449
3MC2371Šusterka VáclavSparta Praha3800:29:158
4MC3372Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:30:167
5MC3773Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:31:246
6MC4074Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:31:465
7MC5675Kolísko JosefTJ Náchod3800:35:224
8MC6176Blecha JiříKablo Vrchlabí3700:36:423
9MC6277Domanský IvoLoko Kladno3800:37:112
10MC6578Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:37:441
Ženy (trať 6,500 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5279Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:34:1510
2ZA6380Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:37:219
3ZA6681Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:38:128
4ZA7082Friebelová EvaSokol Havlovice6200:42:417
5ZA7183Javůrková VěraSvoboda nad Úpou5000:45:376
6ZA7284Pánková KateřinaSKI Klub Vysoké nad Jizerou5600:48:385
Trať 2,750 km, 200,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS11Šulc OtaSlovan Špindlerův Mlýn7400:12:13-
2MS22Melišík JanLoko Trutnov7400:12:22-
3MS33Šturm PavelDvůr Králové nad Labem7400:13:07-
4MS44Šturm MarekDvůr Králové nad Labem7600:13:14-
5MS55Mach PatrikSokol Stěžery7300:13:53-
1ŽS611Melišíková MarieLoko Trutnov7600:14:14-
6MS76Rücker PavelJiskra Veba Machov7600:14:18-
7MS87Javůrek PetrLoko Trutnov7700:14:41-
8MS98Heřmánek MichalJiskra Vítkovice v Krkonoších7700:15:24-
9MS109Sturm MarekTrutnov7700:15:30-
10MS1110Heřmánek JakubJiskra Vítkovice v Krkonoších8100:17:44-
Trať 6,500 km, 400,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:25:1630
2MA215Raim LadislavMontas Hradec Králové6400:25:2729
3MA316Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:25:3628
4MA417Krajč MilanBohemians ČKD Praha6400:26:0727
1MB547Melišík MilanRH Trutnov4700:26:1420
2MB648Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:26:1519
5MA718Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:26:2326
6MA819Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:26:5025
3MB949Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:27:0318
7MA1020Hrušovský MilanTatran Spišská Nová Ves5700:27:0624
4MB1150Šmída OldřichSokol Studnice4800:27:2817
5MB1251Biemann GötzJiskra Harrachov4300:27:2916
1MC1369Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:27:5010
6MB1452Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:27:5815
8MA1521Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:27:5923
9MA1622Gombita JosefCHZ Litvínov5800:28:1622
10MA1723Krajč ZdeněkLOKO Trutnov5400:28:2021
11MA1824Malík VítŠPZ Hluboká nad Vltavou6900:28:3220
12MA1925Balcar PavelRH Žižkov Praha5600:28:3719
2MC2070Fiala JaroslavVCHZ Pardubice3800:28:449
7MB2153Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:29:0314
13MA2226Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:29:0618
3MC2371Šusterka VáclavSparta Praha3800:29:158
14MA2427Hladík VladislavSokol Havlovice6500:29:1817
8MB2554Briš PavelRH Strašnice4700:29:2113
15MA2628Potůček JiříDZ Dubí5300:29:2216
16MA2729Haničinec IvoOVYS Vyškov6700:29:2715
9MB2855Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:29:4412
10MB2956Rejmont MilanLoko Trutnov4800:29:5511
17MA3030Osowiecki JaroslavBaník Žacléř6600:29:5914
18MA3131Kasper ErvinBaník Žacléř5900:30:0013
19MA3232Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:30:0712
4MC3372Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:30:167
20MA3433Kulíšek JiříOVYS Vyškov6100:30:3511
21MA3534Kuhn ViktorLoko Trutnov6200:30:4810
22MA3635Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:31:229
5MC3773Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:31:246
23MA3836Heřmánek JanJiskra Vítkovice v Krkonoších5400:31:388
1MD3912Zounar JiříSki Jilemnice7100:31:40-
6MC4074Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:31:465
11MB4157Veselý MilanLokomotiva Kolín4800:31:5210
24MA4237Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:32:077
25MA4338Sturm PetrTrutnov5200:32:186
2MD4413Bolehovský PavelKER TEAM7100:32:19-
12MB4558Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:32:369
26MA4639Sýkora ValeriánAŠ Mladá Boleslav5200:32:495
27MA4740Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:33:074
13MB4859Nypl JaroslavStará Paka4100:33:408
14MB4960Kulda OldřichRH Žacléř4000:33:517
28MA5041Petira PetrBaník Žacléř5800:33:543
29MA5142Vojtek JanOVYS Vyškov6400:34:032
1ZA5279Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:34:1510
15MB5261Buchar DrahomírKablo Vrchlabí4400:34:156
30MA5443Hřebejk JiříLiga 100 Praha5500:34:481
31MA5544Rücker OldřichTJ Jiskra Machov5500:35:180
7MC5675Kolísko JosefTJ Náchod3800:35:224
16MB5762Duben KarelRH Žacléř4400:35:265
17MB5863Červinka PetrTJ Dobruška4300:35:354
18MB5964Páč JaroslavSvazarm Poniklá4000:35:573
19MB6065Blank JiříLázně Bělohrad3900:36:102
8MC6176Blecha JiříKablo Vrchlabí3700:36:423
9MC6277Domanský IvoLoko Kladno3800:37:112
2ZA6380Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:37:219
20MB6466Mašek JaroslavSokol Havlovice4400:37:241
10MC6578Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:37:441
3ZA6681Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:38:128
32MA6745Novák MiloslavŽacléř5200:38:410
21MB6867Schrems AugustLiga Karlovy Vary4000:41:050
22MB6968Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:42:360
4ZA7082Friebelová EvaSokol Havlovice6200:42:417
5ZA7183Javůrková VěraSvoboda nad Úpou5000:45:376
6ZA7284Pánková KateřinaSKI Klub Vysoké nad Jizerou5600:48:385

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Škoda , že už se nekoná.....
Osowiecki

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód