Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Javorka 97 3. ročník

1.5.1997, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Javorka 97 3. ročník
  • datum konání: 1.5.1997
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Javorka 97 3. ročník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 5382

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4821
Vacek Martin6921
Hübl Radek8819
Stránská Adéla9117
Vondra Vojtěch9817
Sadílek Ota4617
Jirásková Eva6416
Horáček Michal7516
Kalous Petr7715
Šimůnek Jan8215
Nechvíl Petr9115
Šimůnek Jan4914
Stránská Michaela9714
Červ Miloslav5014
Bielčik Jindřich4013
Razým Jan5713
Matyášová Jana6513
Ducháček Bedřich5913
Kebrle Milan7512
Záveský Filip9312
Dušková Lenka8012
Vytlačilová Lenka8412
Borek Viktor0412
Borková Agáta0212
Borek Petr7012
Smolák Petr9411
Šimůnek Jan0311
Čechal Jaroslav6111
Frydrychová Eliška0111
Smoláková Alexandra9811
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Šafář Jaroslav5111
Mannlová Jana8011
Gregora Filip0211
Klášterecký Tomáš8111
Neruda Miroslav5611
Černá Kristýna9311
Hajzlerová Jana6610
Sejkorová Lenka6310
Jirásková Bára9110
Krňávek Vojtěch5410
Friš Jan9510
Dobšíček Pavel8010
Smoláková Jiřina6910
Klaclová Šárka9310
Burešová Markéta0410
Vinduška Petr9310
Wendlig Miroslav5310
Martincová Kristýna9310

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně do 7 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci do 7 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně 8-9 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci 8-9 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně 10-11 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci 10 - 11 let (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně mladší (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci mladší (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně starší (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci starší (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3319Cimprichová KláraSki Jilemnice8100:20:460,00
Junioři (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:410,00
2MA22Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:15:540,00
3MA33Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:16:170,00
4MA44Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:16:350,00
5MA65Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:450,00
6MA86Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:17:020,00
7MA97Cacek JanUniversita Brno7700:17:110,00
8MA108Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:180,00
9MA129Dostál TomášPolička7700:17:480,00
10MA1910Ducháček BedřichČeská Třebová5900:18:480,00
11MA2711Kalous PetrŽamberk7700:19:570,00
12MA2812Čechal JaroslavMistrovice6100:20:070,00
13MA2913Žitný JanČeská Třebová7000:20:180,00
14MA3814Kubíček MarcelÚstí nad Orlicí7600:21:510,00
15MA3915Weiser MilošČTBK - ISCAREX Česká Třebová5800:22:030,00
16MA4516Bezděk VladimírČeská Třebová7700:24:280,00
Muži B (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB525Krsek MiroslavJevisport Česká Třebová4900:16:420,00
2MB1126Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:17:190,00
3MB1327Podešva VladimírŠumperk5400:17:510,00
4MB1428Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:18:030,00
5MB1529Švec MiroslavPotštejn5200:18:180,00
6MB1630Kalecký KarelŽďár nad Orlicí5300:18:270,00
7MB1731Ehrenberger JaroslavTJ Spartak OEZ Letohrad5500:18:310,00
8MB1832Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:18:410,00
9MB2033Náprstek JiříJilemnice4900:18:510,00
10MB2234Zajíc JanKRB Chrudim5300:19:090,00
11MB2435Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:300,00
12MB2536Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:490,00
13MB3437Betlach JanČeská Třebová5700:20:480,00
14MB3738Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:21:390,00
Muži C (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC739Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:16:490,00
2MC2340Veyr KarelSokol Doudleby4200:19:230,00
3MC2641Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:560,00
4MC3042Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:20:220,00
5MC3243Bielčík JindřichLichkov 00:20:370,00
6MC3544Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:20:570,00
7MC4045Kalousek JanŽamberk4100:22:090,00
8MC4246Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:22:440,00
9MC4647Bílek Alois Ing.Moravská Třebová3700:25:480,00
10MC4748Kalous VladimírŽamberk4300:27:200,00
-MC-49Mazánek JiříČeská Třebová28DNF-
Juniorky (trať 150 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2117Krátká JitkaJiskra Králíky7400:19:010,00
2Ž3118Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:20:310,00
3Ž3620Šedová JanaSruby7300:21:280,00
4Ž4121Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:22:180,00
5Ž4322Poslová JarmilaČeská Třebová5400:23:030,00
6Ž4423Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:23:080,00
-Ž-24Vetchá PetraČeská Třebová77DNF-
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:410,00
2MA22Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:15:540,00
3MA33Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:16:170,00
4MA44Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:16:350,00
1MB525Krsek MiroslavJevisport Česká Třebová4900:16:420,00
5MA65Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:450,00
1MC739Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:16:490,00
6MA86Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:17:020,00
7MA97Cacek JanUniversita Brno7700:17:110,00
8MA108Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:180,00
2MB1126Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:17:190,00
9MA129Dostál TomášPolička7700:17:480,00
3MB1327Podešva VladimírŠumperk5400:17:510,00
4MB1428Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:18:030,00
5MB1529Švec MiroslavPotštejn5200:18:180,00
6MB1630Kalecký KarelŽďár nad Orlicí5300:18:270,00
7MB1731Ehrenberger JaroslavTJ Spartak OEZ Letohrad5500:18:310,00
8MB1832Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:18:410,00
10MA1910Ducháček BedřichČeská Třebová5900:18:480,00
9MB2033Náprstek JiříJilemnice4900:18:510,00
1Ž2117Krátká JitkaJiskra Králíky7400:19:010,00
10MB2234Zajíc JanKRB Chrudim5300:19:090,00
2MC2340Veyr KarelSokol Doudleby4200:19:230,00
11MB2435Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:300,00
12MB2536Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:490,00
3MC2641Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:560,00
11MA2711Kalous PetrŽamberk7700:19:570,00
12MA2812Čechal JaroslavMistrovice6100:20:070,00
13MA2913Žitný JanČeská Třebová7000:20:180,00
4MC3042Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:20:220,00
2Ž3118Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:20:310,00
5MC3243Bielčík JindřichLichkov 00:20:370,00
1MD3319Cimprichová KláraSki Jilemnice8100:20:460,00
13MB3437Betlach JanČeská Třebová5700:20:480,00
6MC3544Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:20:570,00
3Ž3620Šedová JanaSruby7300:21:280,00
14MB3738Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:21:390,00
14MA3814Kubíček MarcelÚstí nad Orlicí7600:21:510,00
15MA3915Weiser MilošČTBK - ISCAREX Česká Třebová5800:22:030,00
7MC4045Kalousek JanŽamberk4100:22:090,00
4Ž4121Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:22:180,00
8MC4246Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:22:440,00
5Ž4322Poslová JarmilaČeská Třebová5400:23:030,00
6Ž4423Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:23:080,00
16MA4516Bezděk VladimírČeská Třebová7700:24:280,00
9MC4647Bílek Alois Ing.Moravská Třebová3700:25:480,00
10MC4748Kalous VladimírŽamberk4300:27:200,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód