Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Harrachov - Údolím horských řek

9.10.1988, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Harrachov - Údolím horských řek
  • datum konání: 9.10.1988
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Švanda LadislavDukla Liberec5901:26:5560
2MA22Lisičan PetrDukla Liberec6201:27:2858
3MA33Kynčl StanislavTransporta Chrudim6401:28:2556
4MA44Nyč RadimDukla Liberec6601:29:3854
5MA55Šmíd IvanJiskra Harrachov6101:34:2352
6MA66Šrot RadekSlavoj Český Krumlov4901:35:1650
7MA87Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6601:36:0848
8MA98Palán ZdeněkJiskra Harrachov5601:36:3546
9MA119Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:38:2344
10MA1210Minařík PetrSecheza Lovosice6201:38:2842
11MA1311Gombita JosefCHZ Litvínov5801:39:4440
12MA1412Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5401:40:1538
13MA1613Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:41:1636
14MA1714Kumsta ZdeněkVagČL5201:42:1034
15MA2115Laštovka FrantišekSlavoj Český Krumlov6601:45:3532
16MA2216Veselý MiroslavCHZ LItvínov6301:45:4030
17MA2417Švec MilanVŠ Praha6301:47:1428
18MA2618Náprstek JiříSKI Jilemnice4901:49:3226
19MA2819Farský MilanSKI Jilemnice5601:51:3424
20MA3020Trnka MilanRH Nymburk5601:52:3822
21MA3121Malík VítŠPZ Hluboká nad Vltavou6901:54:2320
22MA3422Soukup LadislavSokol Poniklá5801:56:1718
23MA3723Krejsa VáclavRentia Praha5202:04:5616
24MA4724Linhart JiříPlynostav Pardubice6402:17:3314
Muži B (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB725Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:35:5040
2MB1026Melišík MilanRH Trutnov4701:36:3738
3MB1527Šmída OldřichSokol Studnice4801:41:0436
4MB1828Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:44:2534
5MB1929Linhart MilošTepna Velké Poříčí4401:44:3232
6MB2030Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4801:44:5530
7MB2331Kindl JiříKable Děčín4401:46:1528
8MB2532Stehlík JiříSKI Jilemnice4201:48:5526
9MB2733Nýdrle MilanSokol Nová Paka4501:50:0524
10MB2934Hořejší JiříSlavoj Český Krumlov4201:52:0522
11MB3335Veselý MilanLokomotiva Kolín4801:55:2020
12MB3636Čepelka OldřichTima Liberec4802:03:2018
13MB4037Kulda OldřichSvoboda nad Úpou4002:11:4116
14MB4338Ryšavý PetrSokol Havlovice4602:13:3414
15MB4639Kolář V.Spolana Neratovice4002:17:2912
-MB-50Biemann GötzSKI Harrachov43DNF-
Muži C (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3240Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:54:3020
2MC3541Nanke WernerSlezan Opava3802:02:3018
3MC3842Domanský IvoLokomotiva Kladno3802:06:0216
4MC4143César MiličSokol Silůvky3402:12:2014
5MC4544Kunst ZdeněkJiskra Nový Bor2702:16:3212
6MC4845Kubín JosefLokomotiva Děčín2802:21:4210
Ženy A (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3946Zajícová VěraSKI Jilemnice4602:08:2020
2ZA4247Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5602:12:3218
3ZA4448Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6402:14:1016
4ZA4949Pánková KateřinaSKI Klub Vysoké nad Jizerou5602:40:2214
Trať 22,100 km, 935,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Švanda LadislavDukla Liberec5901:26:5560
2MA22Lisičan PetrDukla Liberec6201:27:2858
3MA33Kynčl StanislavTransporta Chrudim6401:28:2556
4MA44Nyč RadimDukla Liberec6601:29:3854
5MA55Šmíd IvanJiskra Harrachov6101:34:2352
6MA66Šrot RadekSlavoj Český Krumlov4901:35:1650
1MB725Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:35:5040
7MA87Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6601:36:0848
8MA98Palán ZdeněkJiskra Harrachov5601:36:3546
2MB1026Melišík MilanRH Trutnov4701:36:3738
9MA119Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:38:2344
10MA1210Minařík PetrSecheza Lovosice6201:38:2842
11MA1311Gombita JosefCHZ Litvínov5801:39:4440
12MA1412Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5401:40:1538
3MB1527Šmída OldřichSokol Studnice4801:41:0436
13MA1613Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:41:1636
14MA1714Kumsta ZdeněkVagČL5201:42:1034
4MB1828Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:44:2534
5MB1929Linhart MilošTepna Velké Poříčí4401:44:3232
6MB2030Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4801:44:5530
15MA2115Laštovka FrantišekSlavoj Český Krumlov6601:45:3532
16MA2216Veselý MiroslavCHZ LItvínov6301:45:4030
7MB2331Kindl JiříKable Děčín4401:46:1528
17MA2417Švec MilanVŠ Praha6301:47:1428
8MB2532Stehlík JiříSKI Jilemnice4201:48:5526
18MA2618Náprstek JiříSKI Jilemnice4901:49:3226
9MB2733Nýdrle MilanSokol Nová Paka4501:50:0524
19MA2819Farský MilanSKI Jilemnice5601:51:3424
10MB2934Hořejší JiříSlavoj Český Krumlov4201:52:0522
20MA3020Trnka MilanRH Nymburk5601:52:3822
21MA3121Malík VítŠPZ Hluboká nad Vltavou6901:54:2320
1MC3240Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:54:3020
11MB3335Veselý MilanLokomotiva Kolín4801:55:2020
22MA3422Soukup LadislavSokol Poniklá5801:56:1718
2MC3541Nanke WernerSlezan Opava3802:02:3018
12MB3636Čepelka OldřichTima Liberec4802:03:2018
23MA3723Krejsa VáclavRentia Praha5202:04:5616
3MC3842Domanský IvoLokomotiva Kladno3802:06:0216
1ZA3946Zajícová VěraSKI Jilemnice4602:08:2020
13MB4037Kulda OldřichSvoboda nad Úpou4002:11:4116
4MC4143César MiličSokol Silůvky3402:12:2014
2ZA4247Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5602:12:3218
14MB4338Ryšavý PetrSokol Havlovice4602:13:3414
3ZA4448Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6402:14:1016
5MC4544Kunst ZdeněkJiskra Nový Bor2702:16:3212
15MB4639Kolář V.Spolana Neratovice4002:17:2912
24MA4724Linhart JiříPlynostav Pardubice6402:17:3314
6MC4845Kubín JosefLokomotiva Děčín2802:21:4210
4ZA4949Pánková KateřinaSKI Klub Vysoké nad Jizerou5602:40:2214

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč