Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

15.8.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 15.8.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Černovír

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.8.2019Černovírský kros123
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2308

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8815
Borek Viktor0412
Jelínek Matěj4212
Bielčik Jindřich4012
Borková Agáta0212
Mannlová Jana8011
Krupička Miroslav5311
Jelínková Magdalena4511
Sejkorová Lenka6311
Nemšáková Anna0211
Jirásková Eva6411
Matyášová Jana6511
Svatoš Otakar3411
Borek Petr7011
Nemšák Miroslav6910
Vacek Martin6910
Keprtová Miloslava4810
Vondra Vojtěch9810
Šafář Jaroslav5110
Červ Miloslav509
Frydrychová Eliška019
Krátká Anna699
Boháč Bonifác019
Tomíšek Jindřich399
Nechvíl Petr919
Bubeníček Jiří519
Brychta Jakub089
Šimůnek Jan039
Ing. Moravec Martin848
Serbousková Sára048
Šimůnek Jan498
Kubišta Oto538
Marhold Luboš778
Boháč Pankrác068
Hruša Zdeněk468
Vacarda Vladimír598
Frydrych Bedřich038
Bogdał Paweł768
Elčkner Lukáš017
Cejnarová Eliška997
Sadílek Ota467
Smolák Petr947
Volf Břetislav527
Horáček Michal757
Mlynář Vojtěch987
Jadrný Tomáš047
Řemínek Matěj867
Nechvílová Miroslava607
Krátký Josef657
Stránský Aleš607

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dětičky - r. 2001 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D144Elčkner LukášTJ Černovír0100:00:08-
2D237Hrdinová TaťánaÚstí nad Orlicí0100:00:11-
3D374Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:12-
4D465Nemšáková AnnaTJ Černovír0200:00:12-
5D576Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:13-
6D614Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:14-
7D715Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:15-
8D835Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:00:16-
9D948Bartoníčková VeronikaJablonné nad Orlicí0200:00:17-
Předžákyně r. 1997-2000 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1590Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:00:24-
2Ž1695Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:25-
3Ž1718Harnachová BarboraTJ Černovír9700:00:25-
4Ž1887Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:27-
5Ž11269Kulhánková HanaTJ Černovír0000:00:38-
-Ž1-34Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí00DNF-
Předžáci r. 1997-2000 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1189Šimášek NikolasTJ Černovír9700:00:21-
2M1297Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:00:22-
3M1366Hylák TadeášTJ Černovír9700:00:22-
4M1419Jančák MartinTJ Černovír9700:00:23-
5M1978Čáslavka MartinTJ Černovír9900:00:27-
6M11084Zachař MatoušTJ Černovír9900:00:29-
7M11142Pinkava JiříTJ Černovír0000:00:31-
Žákyně nejmladší r. 1993-1996 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2159Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:01:1011,00
2Ž2458Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:159,00
3Ž2871Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:2511,00
4Ž2982Husáková KristýnaTJ Černovír9500:01:269,00
5Ž21413Špinlerová IvaTJ Černovír9500:01:578,00
-Ž2-83Nemšáková RomanaTJ Černovír95DNF-
Žáci nejmladší r. 1993-1996 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2252Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:1111,00
2M2375Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:01:149,00
3M2596Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:01:178,00
4M2653Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:2011,00
5M2764Kupec LadislavAC Pardubice9600:01:239,00
6M2972Lakota AntonínAC Choceň9500:01:268,00
7M21194Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:357,00
8M21268Kindl DavidTJ Černovír9400:01:427,00
9M21373Frydrych JakubAC Choceň9500:01:456,00
Žákyně mladší r. 1991-1992 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM279Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:02:1611,00
2ŽM355Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:179,00
3ŽM481Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:178,00
4ŽM862Klaclová ŽanetaSKI Klub Česká Třebová9100:02:377,00
5ŽM980Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:406,00
Žáci mladší r. 1991-1992 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM150Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:02:1511,00
2MM422Siegel JakubAC Choceň9200:02:179,00
3MM660Mohelník PetrAtletika Polička9200:02:308,00
4MM7145Husák StanislavTJ Černovír9200:02:357,00
5MM10146Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:02:476,00
Žáci starší r. 1989-1990 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS157Večeře TomášAtletika Polička9000:03:3111,00
2MS256Červ JakubAtletika Polička8900:03:409,00
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1189Šimášek NikolasTJ Černovír9700:00:21-
2M1297Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:00:22-
3M1366Hylák TadeášTJ Černovír9700:00:22-
4M1419Jančák MartinTJ Černovír9700:00:23-
1Ž1590Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:00:24-
2Ž1695Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:25-
3Ž1718Harnachová BarboraTJ Černovír9700:00:25-
4Ž1887Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:27-
5M1978Čáslavka MartinTJ Černovír9900:00:27-
6M11084Zachař MatoušTJ Černovír9900:00:29-
7M11142Pinkava JiříTJ Černovír0000:00:31-
5Ž11269Kulhánková HanaTJ Černovír0000:00:38-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2159Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:01:1011,00
1M2252Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:1111,00
2M2375Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:01:149,00
2Ž2458Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:159,00
3M2596Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:01:178,00
4M2653Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:2011,00
5M2764Kupec LadislavAC Pardubice9600:01:239,00
3Ž2871Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:2511,00
4Ž2982Husáková KristýnaTJ Černovír9500:01:269,00
6M2972Lakota AntonínAC Choceň9500:01:268,00
7M21194Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:357,00
8M21268Kindl DavidTJ Černovír9400:01:427,00
9M21373Frydrych JakubAC Choceň9500:01:456,00
5Ž21413Špinlerová IvaTJ Černovír9500:01:578,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM150Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:02:1511,00
1ŽM279Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:02:1611,00
2ŽM355Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:179,00
2MM422Siegel JakubAC Choceň9200:02:179,00
3ŽM481Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:178,00
3MM660Mohelník PetrAtletika Polička9200:02:308,00
4MM7145Husák StanislavTJ Černovír9200:02:357,00
4ŽM862Klaclová ŽanetaSKI Klub Česká Třebová9100:02:377,00
5ŽM980Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:406,00
5MM10146Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:02:476,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS157Večeře TomášAtletika Polička9000:03:3111,00
2MS256Červ JakubAtletika Polička8900:03:409,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 77%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 77%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

výborný závod
karel.kouril
skvělý závod
Ondrej.Kavalek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód