Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pětka Obchodní akademie dráha Šumperk

31.3.2004, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pětka Obchodní akademie dráha Šumperk
  • datum konání: 31.3.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Obchodní akademie Šumperk

Sociální sítě

Místo konání

Šumperk, Tyršův stadion
17.00 hodin

Popis tratě

5 km na dráze

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pětka Obchodní akademie dráha Šumperk

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Kotouč MartinOlympia Bruntál8500:15:48-
2MJ33Krempaský FilipAK Olomouc8500:16:22-
3MJ64Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:16:49-
4MJ125Andrle JosefSK DAMA Sport Šumperk8600:17:52-
5MJ136Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex8500:17:59-
6MJ157Strachota PetrSeverka Šumperk8700:18:07-
7MJ168Ondrášek MilanLibina8500:18:09-
8MJ249Mazák LukášSokol Hrabenov8600:18:31-
9MJ2710Bartoň EduardSK Štíty8500:18:37-
10MJ2811Chytil DavidGymnázium Šumperk8700:18:39-
11MJ3112Nétek RostislavŠumperk8500:18:59-
12MJ3313Černocký JanGymnázium Šumperk8700:19:01-
13MJ5414Brandejský TomášKVS Šumperk OB9100:20:44-
14MJ7415Březina DavidŠumperk8600:23:45-
15MJ7616Felkl LuděkSalón Zdena8800:24:02-
Muži A (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Doubravský PetrTJ Šumperk8400:15:29-
2MA42Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:26-
3MA73Drozd LukášDIDI Team Jeseník8100:17:01-
4MA84Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:15-
5MA95Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:27-
6MA106Málek JiříSporton Šumperk8200:17:49-
7MA117Macek JanLOKO Zábřeh8000:17:50-
8MA148Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:03-
9MA179Jokl Tomᚊumperk8200:18:11-
10MA2010Fišnar JiříKouty7600:18:16-
11MA2111Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.6700:18:19-
12MA2212Bielčik PetrLichkov7100:18:21-
13MA3013Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:54-
14MA3514Weinlich MaxmiliánVíno Karabina6600:19:09-
15MA3915Keprt Tomᚊumperk8100:19:19-
16MA4016Praus LuděkFK Bohutín6800:19:23-
17MA4617Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:43-
18MA4718Klučka ZdeněkŠumperk7600:19:46-
19MA5119Plhal PetrŠumperk7400:20:40-
20MA5221Kukula MarcelVíno Karabina7300:20:41-
20MA5220Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:20:41-
22MA5522Svoboda ZdeněkJeseník7500:20:58-
23MA5923Honc OndřejŠumperk8100:21:51-
24MA6524Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:22:53-
25MA6725Kroul JosefZábřeh n. M7300:22:58-
26MA6826Navrátil LadislavŠumperk6600:23:02-
27MA7027Křivohlávek PavelNový Malín7000:23:18-
Muži B (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB54Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:46-
2MB185Drážný LadislavTatran Písařov5900:18:13-
3MB236Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:18:22-
4MB257Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:18:32-
5MB298Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:18:53-
6MB319Tarant LadislavLíšnice6000:18:59-
7MB3810Dostál JiříDarek Přikryl6400:19:13-
8MB4111Růžička KarelČeská Ves5600:19:32-
9MB4312Hejtmánek MilošHAS Bike Šumperk6300:19:35-
10MB5013Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:20:21-
11MB5514Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:20:58-
12MB6115Mazák ZdeněkSokol Hrabenov6200:22:22-
13MB6316Březina VladimírSeverka Šumperk5800:22:39-
14MB7517Březina ZdeněkChromeč6100:23:54-
15MB8218Ševčík PavelHoral Šumperk6300:27:15-
Muži C (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2613Podešva VladimírPOS Šumperk5400:18:35-
2MC3414Hejl JanŠumperk5300:19:07-
3MC3715Koštoval JiříJeseník5100:19:12-
4MC4216Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:19:33-
5MC4417Sporek MiroslavFagus5400:19:38-
6MC4518Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:19:41-
7MC4819Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:19:54-
8MC4920Macháček JiříVíno Karabina5300:20:14-
9MC5721Lerch VladislavŽST Olomouc4800:21:18-
10MC7722Fišnar JiříKouty5000:24:37-
11MC7823Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:38-
Muži D (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6024Bielčik JindřichLichkov4000:22:04-
2MD6225Herbst ManfredJeseník4100:22:23-
3MD7326Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:23:39-
Ženy (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1810Křížová LucieOlympia Bruntál8700:18:13-
2ZA3611Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:19:10-
3ZA5812Černohousová PetraSZŽ Šumperk7700:21:23-
4ZA6413Procházková DanielaFenix ski team Jeseník7700:22:40-
5ZA6514Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:22:53-
6ZA6915Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:10-
7ZA7116Novotná IvanaBludov8500:23:20-
8ZA7217Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:23:26-
9ZA7918Šatopletová LindaISCAREX Česká Třebová8000:26:03-
10ZA8019Semrádová EvaTJ Šumperk8500:26:10-
11ZA8120Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB8700:26:40-
12ZA8321Tonová ZdeňkaSalón Zdena5800:27:20-
13ZA8422Ženčáková MarieŠumperk6800:28:56-
14ZA8523Felklová JarmilaŠumperk6000:29:09-
Trať 5,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Doubravský PetrTJ Šumperk8400:15:29-
1MJ22Kotouč MartinOlympia Bruntál8500:15:48-
2MJ33Krempaský FilipAK Olomouc8500:16:22-
2MA42Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:26-
1MB54Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:46-
3MJ64Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:16:49-
3MA73Drozd LukášDIDI Team Jeseník8100:17:01-
4MA84Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:15-
5MA95Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:27-
6MA106Málek JiříSporton Šumperk8200:17:49-
7MA117Macek JanLOKO Zábřeh8000:17:50-
4MJ125Andrle JosefSK DAMA Sport Šumperk8600:17:52-
5MJ136Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex8500:17:59-
8MA148Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:03-
6MJ157Strachota PetrSeverka Šumperk8700:18:07-
7MJ168Ondrášek MilanLibina8500:18:09-
9MA179Jokl Tomᚊumperk8200:18:11-
2MB185Drážný LadislavTatran Písařov5900:18:13-
1ZA1810Křížová LucieOlympia Bruntál8700:18:13-
10MA2010Fišnar JiříKouty7600:18:16-
11MA2111Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.6700:18:19-
12MA2212Bielčik PetrLichkov7100:18:21-
3MB236Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:18:22-
8MJ249Mazák LukášSokol Hrabenov8600:18:31-
4MB257Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:18:32-
1MC2613Podešva VladimírPOS Šumperk5400:18:35-
9MJ2710Bartoň EduardSK Štíty8500:18:37-
10MJ2811Chytil DavidGymnázium Šumperk8700:18:39-
5MB298Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:18:53-
13MA3013Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:54-
6MB319Tarant LadislavLíšnice6000:18:59-
11MJ3112Nétek RostislavŠumperk8500:18:59-
12MJ3313Černocký JanGymnázium Šumperk8700:19:01-
2MC3414Hejl JanŠumperk5300:19:07-
14MA3514Weinlich MaxmiliánVíno Karabina6600:19:09-
2ZA3611Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:19:10-
3MC3715Koštoval JiříJeseník5100:19:12-
7MB3810Dostál JiříDarek Přikryl6400:19:13-
15MA3915Keprt Tomᚊumperk8100:19:19-
16MA4016Praus LuděkFK Bohutín6800:19:23-
8MB4111Růžička KarelČeská Ves5600:19:32-
4MC4216Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:19:33-
9MB4312Hejtmánek MilošHAS Bike Šumperk6300:19:35-
5MC4417Sporek MiroslavFagus5400:19:38-
6MC4518Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:19:41-
17MA4617Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:43-
18MA4718Klučka ZdeněkŠumperk7600:19:46-
7MC4819Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:19:54-
8MC4920Macháček JiříVíno Karabina5300:20:14-
10MB5013Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:20:21-
19MA5119Plhal PetrŠumperk7400:20:40-
20MA5220Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:20:41-
20MA5221Kukula MarcelVíno Karabina7300:20:41-
13MJ5414Brandejský TomášKVS Šumperk OB9100:20:44-
22MA5522Svoboda ZdeněkJeseník7500:20:58-
11MB5514Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:20:58-
9MC5721Lerch VladislavŽST Olomouc4800:21:18-
3ZA5812Černohousová PetraSZŽ Šumperk7700:21:23-
23MA5923Honc OndřejŠumperk8100:21:51-
1MD6024Bielčik JindřichLichkov4000:22:04-
12MB6115Mazák ZdeněkSokol Hrabenov6200:22:22-
2MD6225Herbst ManfredJeseník4100:22:23-
13MB6316Březina VladimírSeverka Šumperk5800:22:39-
4ZA6413Procházková DanielaFenix ski team Jeseník7700:22:40-
5ZA6514Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:22:53-
24MA6524Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:22:53-
25MA6725Kroul JosefZábřeh n. M7300:22:58-
26MA6826Navrátil LadislavŠumperk6600:23:02-
6ZA6915Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:10-
27MA7027Křivohlávek PavelNový Malín7000:23:18-
7ZA7116Novotná IvanaBludov8500:23:20-
8ZA7217Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:23:26-
3MD7326Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:23:39-
14MJ7415Březina DavidŠumperk8600:23:45-
14MB7517Březina ZdeněkChromeč6100:23:54-
15MJ7616Felkl LuděkSalón Zdena8800:24:02-
10MC7722Fišnar JiříKouty5000:24:37-
11MC7823Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:38-
9ZA7918Šatopletová LindaISCAREX Česká Třebová8000:26:03-
10ZA8019Semrádová EvaTJ Šumperk8500:26:10-
11ZA8120Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB8700:26:40-
15MB8218Ševčík PavelHoral Šumperk6300:27:15-
12ZA8321Tonová ZdeňkaSalón Zdena5800:27:20-
13ZA8422Ženčáková MarieŠumperk6800:28:56-
14ZA8523Felklová JarmilaŠumperk6000:29:09-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
82%

Názory na závod

Moje prvni draha a hned 13. misto - super :)
bahen

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč