Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Nasavrk

4.4.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Nasavrk
  • datum konání: 4.4.2004
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Wojcyk RafatPolska7200:46:51-
2MA22Žavoronok IgorBLR7700:47:21-
3MA33Kuzdra DariuszPOL7500:47:32-
4MA44Gerych DavidSSK Vítkovice-Puma ČR7700:47:50-
5MA55Vítek MiroslavAK Ústí nad Orlicí-Puma ČR7200:48:04-
6MA66Čotov IvanBulharsko6600:48:13-
7MA77Burghard JakubPOL7300:48:51-
8MA869Babjak OrestJM Demolex Bardejov6800:49:08-
9MA98Arbet RomanJM Demolex Bardejov7600:49:26-
10MA109Dorszynski GrzegorzPOL8300:49:44-
11MA1110Kovács KrisztianHUN8200:49:50-
12MA1211Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:51:33-
13MA1312Uchytil MilanHvězda Pardubice7400:51:35-
14MA1413Sumerling ŠtefanSport Team Nová Lesná7100:52:06-
15MA1614Musil JiříMK Hlinsko7200:53:13-
16MA1916Malkowski PavelPOL 00:53:31-
17MA2017Laco MartinAC Vysoké Mýto8200:53:51-
18MA2118Vagenknecht RomanLoko Trutnov7500:54:03-
19MA2319Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:54:18-
20MA2720Raboch IvanMaraton klub Sp. Žebrák6600:55:18-
21MA3121Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:56:10-
22MA3222Gergely SomogyiHUN8000:56:26-
23MA3623Čivrný JiříSemily8000:58:14-
24MA3924Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:58:39-
25MA4225Kolář RadekSK Hronov6900:58:57-
26MA4526Slepička PavelMK Žebrák7200:59:30-
27MA4627Mocek TomášAC Vysoké Mýto7900:59:54-
28MA4928Rybišár DanTK Hlinsko8601:00:07-
29MA5529Brokeš MartinFort SMC Ústí nad Orlicí7101:00:54-
30MA5830Chmelík TomášSK Chrast8001:01:16-
31MA6131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:47-
32MA6232Strejček JanAC Pardubice8601:01:55-
33MA6433Hrinak LukášSport Team PH Nová Lesná8501:02:08-
34MA6534Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7701:02:10-
35MA6635Koudelka VáclavSKP Hradec Králové7801:02:12-
36MA7036Jančařík PetrAAC Brno6801:02:25-
37MA7137Maier LukášChrudim7801:02:34-
38MA8338Lichtenberg PetrKaiser Data Chrudim7001:04:54-
39MA8539Paroulek JaroslavSKP Nymburk7001:05:03-
40MA8840Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:05:22-
41MA8941Hrouza MichalBK Krnov7801:05:23-
42MA9042Smola JanKRB Chrudim6701:05:27-
43MA9444Hritz PeterSport Team PH Nová Lesná6601:05:51-
43MA9443Sumerling MarekSport Team PH Nová Lesná8401:05:51-
45MA9645Licek MartinPardubice7101:05:54-
46MA9946Kuchařík PetrSokol Panenský Týnec7401:06:17-
46MA9947Pecinka JanSokol Panenský Týnec7301:06:17-
48MA10448Zeman Radekneregistrován7001:06:48-
48MA10449Maloch AlešSokol Srch7901:06:48-
50MA11150Havlík LadislavSKMP Hlinsko7701:08:17-
51MA11651Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8601:09:24-
52MA13552Rašner TomášOlomouc6901:12:13-
53MA13853Hroch MichalLedeč nad Sázavou7901:12:29-
54MA14554Cidlina Ondřejneregistrován7801:13:23-
55MA14655Kálal Marekneregistrován7301:13:35-
55MA14656Jirásko LubomírSokol Srch7101:13:35-
57MA15057Holata RomanFOSP Rosetova Lhota7501:13:58-
58MA15558Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:14:20-
59MA15759Jirásko DušanSokol Srch7301:14:49-
60MA16760Janovský JiříSK Třemošnice6701:15:57-
61MA17461Šindelář Martinneregistrován8301:17:34-
62MA18962Dymák MarekArtep Pardubice7501:23:32-
63MA19163Fischer PetrMiřetice8401:24:24-
64MA19764Kanta VendelínChoceň7101:26:30-
65MA19865Dymák PavelPrdíci Bošov7601:26:40-
66MA20066Procházka JanBAB Chrudim7301:26:53-
67MA20267Vobořil TomášLedeč nad Sázavou8701:26:59-
68MA20668Krňanský Karelneregistrován8001:32:37-
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB159Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:52:39-
2MB1710Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:53:16-
3MB2411Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:54:41-
4MB2812Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:55:37-
5MB3013Louda PetrAC Turnov6400:56:02-
6MB3314Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:56:32-
7MB3415Siegel JosefSpartak Choceň5800:57:46-
8MB3516Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:58:08-
9MB4117Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:58:41-
10MB4418Hotař PavelDatalusk Jihlava6300:59:20-
11MB4719Benda OldřichHrubšice6100:59:58-
12MB4820Dostálek LubošNasavrky6201:00:03-
13MB5121Schaffer PetrMlýn Janderov6001:00:20-
14MB5422Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:00:45-
15MB5723Drozd JiříPardubice5701:01:06-
16MB5924Vykydal IvoKRB Chrudim5901:01:26-
17MB6025Štefek JaroslavCS Maraton Team Žďár nad Sázavou6201:01:37-
18MB7326Malatín ŠtefanAAC Brno5501:03:00-
19MB7827Uher JiříPardubice6301:04:29-
20MB8228Hůlka RadomírAFK Chrudim6201:04:53-
21MB8629Šlajs TomášCC Choceň6001:05:16-
22MB9130Štyndl MiroslavTJ Svitavy5701:05:36-
23MB9331Neruda MiroslavChrudim5601:05:47-
24MB11032Hudec MilanSKMP Hlinsko6401:08:16-
25MB11233Gdula PetrHrochův Týnec6101:08:34-
26MB11734Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6401:09:26-
27MB11935Zdeněk BílýMK Pardubice5901:09:48-
28MB12336Kánský JaromírKRB Chrudim5901:10:23-
29MB12537Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:10:57-
30MB12938Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:11:10-
31MB13239Šilar TomášAC Pardubice6301:11:54-
32MB13740Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:12:23-
33MB14341Kučera MiroslavNasavrky5701:13:12-
34MB15142Huťa PavelSK DaZP Znojmo6301:14:06-
35MB15443Lanta StanislavLoko Hronov6301:14:17-
36MB16544Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:15:45-
37MB16645Mejzlík PetrTJ JE Dukovany5901:15:50-
38MB18046Tomšů PetrMlýn Janderov6401:19:37-
39MB18147Albrecht VáclavSK ČNB Praha5901:20:10-
40MB18248Horák VáclavLipčany5601:20:22-
41MB18349Rejl JiříSokol Srch6301:20:39-
42MB18850Brouček LiborSlatiňany5901:22:38-
43MB19351Bujnoch OldřichHotel Zlatá štika Pardubice5601:24:56-
44MB19652Kotek JaroslavBaník Stříbro5901:25:59-
45MB20953Kasal KarelTJ Liga 100 Praha5701:36:25-
Muži C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1815Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:53:19-
2MC2216Čivrný JiříSlovan Liberec5300:54:14-
3MC3817Švec MiroslavSokol Potštejn5200:58:36-
4MC4018Novotný JosefTransporta Chrudim4800:58:40-
5MC4319Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:59:06-
6MC5220Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5401:00:32-
7MC5621Brožek RadmilKRB Chrudim5401:01:01-
8MC6322Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:02:03-
9MC6823Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5101:02:19-
9MC6824Zrno VladimírStrojírny Pacov5301:02:19-
11MC7525Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:03:24-
12MC7626Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:03:26-
13MC7727Málek JaroslavPočátky4601:03:29-
14MC7928Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:04:42-
15MC8029Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5101:04:48-
16MC8430Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:05:01-
17MC9831Zitko JiříKRB Chrudim5401:06:04-
18MC10132Sadílek VáclavAlbrechtice5001:06:30-
19MC10233Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:06:42-
20MC10734Hrouza JanTJ Krnov5401:07:31-
21MC10835Vodička JiříSokol Maleč5301:07:58-
22MC10938Pochobradský PavelNová Včelnice4601:08:14-
23MC11336Krajtl SvatoplukPardubice4901:08:41-
24MC11537Havlis VáclavHZS Jindřichův Hradec4901:09:08-
25MC12239Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4801:10:07-
26MC12440Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:10:25-
27MC12741Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:11:05-
28MC12842Čápský FrantišekMK Pardubice4901:11:07-
29MC13943Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4601:12:46-
30MC14044Rojůlek JosefSKP Nymburk4901:12:55-
31MC14245Alexa JiříKRB Chrudim5301:13:10-
32MC14446Krumer MiroslavOstrov4901:13:16-
33MC14947Moulin Jean-ClaudeAC Mende5101:13:48-
34MC15348Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:14:13-
35MC15649Tučný JanMK Pardubice4701:14:47-
36MC15850Colomb Jean-ClaudeAC Mende5101:14:52-
37MC15951Kubíček PavelŽďár nad Sázavou5301:14:55-
38MC16052Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:14:58-
39MC16153Kulich JaroslavPardubice4801:15:00-
40MC16354Žemlička VladimírSokol Nasavrky5301:15:23-
41MC16855Černý MilanAC Choceň4801:16:01-
42MC17156Fischer PavelHranice4901:16:37-
43MC17557Zajíc JanHvězda AFK Pardubice5301:18:32-
44MC17758Panzera LouisAC Mende4901:19:08-
45MC17859Sobotka BohumilSokol Kolín5401:19:09-
46MC18460Bonnetain GérardAC Mende5201:20:54-
47MC18561Krejsa VáclavBering Praha5201:21:44-
48MC19062Boudet PerreAC Mende4801:23:40-
49MC19263Solnička PetrVčelákov4901:24:26-
50MC20564Volf JiříSPV Sigma Hranice4601:29:55-
51MC20765Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:33:12-
52MC20866Bulena JaroslavMaratonklub Hlinsko5301:34:25-
53MC21267Franko OndřejKČT5101:47:29-
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7238Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:02:37-
2MD8139Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:04:51-
3MD10640Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:06:55-
4MD11441Holubec JosefLokomotiva Trutnov4301:08:50-
5MD13142Louda MilošSokol Loučeň4101:11:32-
6MD13343Podžorný ErvinČeský Těšín4101:12:12-
7MD13644Lech JiříPLKI Tým Brno3701:12:20-
8MD14145Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:12:58-
9MD14846Kousal OldřichSK Přerov3801:13:45-
10MD16247Hrubý MilanASK Blansko3801:15:07-
11MD16948Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:16:22-
12MD17049Doležal StanislavBK Pardubice3801:16:24-
13MD17350Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3601:17:12-
14MD18651Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:21:55-
15MD20452Luža IvanVysoké Mýto4001:27:51-
Muži E (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12052Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:09:52-
2ME12153Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3301:10:04-
3ME19554Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:25:36-
4ME20355Lanta JiříLO Hronov3401:27:20-
5ME21056Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:40:04-
6ME21157Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3201:42:25-
7ME21358Sokol LumírRC Ponorka Pardubice3301:56:38-
Ženy A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2520Kunachovecova IrinaBLR8100:54:55-
2ZA2621Klimešová JanaVSK Praha7000:55:08-
3ZA2922Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:55:54-
4ZA5023Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7501:00:10-
5ZA5324Jančaříková LenkaAAC Brno7001:00:44-
6ZA7425Nagy ViktoriaHUN7801:03:19-
7ZA8726Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:05:18-
8ZA9227Švecová TerezaSokol Potštejn7701:05:42-
9ZA11828Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:09:35-
10ZA13029Stillnerová VěraJR Running Sport Nasavrky8101:11:27-
11ZA16430Pechová Pavlínaneregistrována8101:15:42-
12ZA17631Fabiánová BarboraSokol Srch7901:18:56-
13ZA17932Zvolánková MarieMlýn Janderov7101:19:35-
Ženy B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3724Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:58:24-
2ZB6725Soukhova VeraAC Mende6301:02:14-
3ZB10326Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:06:44-
4ZB12627Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:11:02-
5ZB17228Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:17:06-
6ZB19929Kadlecová RenataHeřmanův Městec6701:26:46-
7ZB20130Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:26:55-
Ženy C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC9746Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:05:56-
2ŽC13347Novotná EvaLetohrad4801:12:12-
3ŽC15248Pštrossová Marie AVC Praha5901:14:10-
4ŽC18749Dvořáčková DagmarTK Brno5001:21:57-
5ŽC19450Ellingerová DanaBrno3801:25:16-
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Wojcyk RafatPolska7200:46:51-
2MA22Žavoronok IgorBLR7700:47:21-
3MA33Kuzdra DariuszPOL7500:47:32-
4MA44Gerych DavidSSK Vítkovice-Puma ČR7700:47:50-
5MA55Vítek MiroslavAK Ústí nad Orlicí-Puma ČR7200:48:04-
6MA66Čotov IvanBulharsko6600:48:13-
7MA77Burghard JakubPOL7300:48:51-
8MA869Babjak OrestJM Demolex Bardejov6800:49:08-
9MA98Arbet RomanJM Demolex Bardejov7600:49:26-
10MA109Dorszynski GrzegorzPOL8300:49:44-
11MA1110Kovács KrisztianHUN8200:49:50-
12MA1211Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:51:33-
13MA1312Uchytil MilanHvězda Pardubice7400:51:35-
14MA1413Sumerling ŠtefanSport Team Nová Lesná7100:52:06-
1MB159Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:52:39-
15MA1614Musil JiříMK Hlinsko7200:53:13-
2MB1710Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:53:16-
1MC1815Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:53:19-
16MA1916Malkowski PavelPOL 00:53:31-
17MA2017Laco MartinAC Vysoké Mýto8200:53:51-
18MA2118Vagenknecht RomanLoko Trutnov7500:54:03-
2MC2216Čivrný JiříSlovan Liberec5300:54:14-
19MA2319Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:54:18-
3MB2411Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:54:41-
1ZA2520Kunachovecova IrinaBLR8100:54:55-
2ZA2621Klimešová JanaVSK Praha7000:55:08-
20MA2720Raboch IvanMaraton klub Sp. Žebrák6600:55:18-
4MB2812Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:55:37-
3ZA2922Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:55:54-
5MB3013Louda PetrAC Turnov6400:56:02-
21MA3121Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:56:10-
22MA3222Gergely SomogyiHUN8000:56:26-
6MB3314Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:56:32-
7MB3415Siegel JosefSpartak Choceň5800:57:46-
8MB3516Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:58:08-
23MA3623Čivrný JiříSemily8000:58:14-
1ZB3724Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:58:24-
3MC3817Švec MiroslavSokol Potštejn5200:58:36-
24MA3924Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:58:39-
4MC4018Novotný JosefTransporta Chrudim4800:58:40-
9MB4117Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:58:41-
25MA4225Kolář RadekSK Hronov6900:58:57-
5MC4319Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:59:06-
10MB4418Hotař PavelDatalusk Jihlava6300:59:20-
26MA4526Slepička PavelMK Žebrák7200:59:30-
27MA4627Mocek TomášAC Vysoké Mýto7900:59:54-
11MB4719Benda OldřichHrubšice6100:59:58-
12MB4820Dostálek LubošNasavrky6201:00:03-
28MA4928Rybišár DanTK Hlinsko8601:00:07-
4ZA5023Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7501:00:10-
13MB5121Schaffer PetrMlýn Janderov6001:00:20-
6MC5220Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5401:00:32-
5ZA5324Jančaříková LenkaAAC Brno7001:00:44-
14MB5422Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:00:45-
29MA5529Brokeš MartinFort SMC Ústí nad Orlicí7101:00:54-
7MC5621Brožek RadmilKRB Chrudim5401:01:01-
15MB5723Drozd JiříPardubice5701:01:06-
30MA5830Chmelík TomášSK Chrast8001:01:16-
16MB5924Vykydal IvoKRB Chrudim5901:01:26-
17MB6025Štefek JaroslavCS Maraton Team Žďár nad Sázavou6201:01:37-
31MA6131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:47-
32MA6232Strejček JanAC Pardubice8601:01:55-
8MC6322Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:02:03-
33MA6433Hrinak LukášSport Team PH Nová Lesná8501:02:08-
34MA6534Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7701:02:10-
35MA6635Koudelka VáclavSKP Hradec Králové7801:02:12-
2ZB6725Soukhova VeraAC Mende6301:02:14-
9MC6824Zrno VladimírStrojírny Pacov5301:02:19-
9MC6823Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5101:02:19-
36MA7036Jančařík PetrAAC Brno6801:02:25-
37MA7137Maier LukášChrudim7801:02:34-
1MD7238Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:02:37-
18MB7326Malatín ŠtefanAAC Brno5501:03:00-
6ZA7425Nagy ViktoriaHUN7801:03:19-
11MC7525Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:03:24-
12MC7626Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:03:26-
13MC7727Málek JaroslavPočátky4601:03:29-
19MB7827Uher JiříPardubice6301:04:29-
14MC7928Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:04:42-
15MC8029Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5101:04:48-
2MD8139Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:04:51-
20MB8228Hůlka RadomírAFK Chrudim6201:04:53-
38MA8338Lichtenberg PetrKaiser Data Chrudim7001:04:54-
16MC8430Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:05:01-
39MA8539Paroulek JaroslavSKP Nymburk7001:05:03-
21MB8629Šlajs TomášCC Choceň6001:05:16-
7ZA8726Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:05:18-
40MA8840Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:05:22-
41MA8941Hrouza MichalBK Krnov7801:05:23-
42MA9042Smola JanKRB Chrudim6701:05:27-
22MB9130Štyndl MiroslavTJ Svitavy5701:05:36-
8ZA9227Švecová TerezaSokol Potštejn7701:05:42-
23MB9331Neruda MiroslavChrudim5601:05:47-
43MA9444Hritz PeterSport Team PH Nová Lesná6601:05:51-
43MA9443Sumerling MarekSport Team PH Nová Lesná8401:05:51-
45MA9645Licek MartinPardubice7101:05:54-
1ŽC9746Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:05:56-
17MC9831Zitko JiříKRB Chrudim5401:06:04-
46MA9946Kuchařík PetrSokol Panenský Týnec7401:06:17-
46MA9947Pecinka JanSokol Panenský Týnec7301:06:17-
18MC10132Sadílek VáclavAlbrechtice5001:06:30-
19MC10233Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:06:42-
3ZB10326Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:06:44-
48MA10448Zeman Radekneregistrován7001:06:48-
48MA10449Maloch AlešSokol Srch7901:06:48-
3MD10640Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:06:55-
20MC10734Hrouza JanTJ Krnov5401:07:31-
21MC10835Vodička JiříSokol Maleč5301:07:58-
22MC10938Pochobradský PavelNová Včelnice4601:08:14-
24MB11032Hudec MilanSKMP Hlinsko6401:08:16-
50MA11150Havlík LadislavSKMP Hlinsko7701:08:17-
25MB11233Gdula PetrHrochův Týnec6101:08:34-
23MC11336Krajtl SvatoplukPardubice4901:08:41-
4MD11441Holubec JosefLokomotiva Trutnov4301:08:50-
24MC11537Havlis VáclavHZS Jindřichův Hradec4901:09:08-
51MA11651Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8601:09:24-
26MB11734Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6401:09:26-
9ZA11828Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:09:35-
27MB11935Zdeněk BílýMK Pardubice5901:09:48-
1ME12052Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:09:52-
2ME12153Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3301:10:04-
25MC12239Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4801:10:07-
28MB12336Kánský JaromírKRB Chrudim5901:10:23-
26MC12440Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:10:25-
29MB12537Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:10:57-
4ZB12627Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:11:02-
27MC12741Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:11:05-
28MC12842Čápský FrantišekMK Pardubice4901:11:07-
30MB12938Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:11:10-
10ZA13029Stillnerová VěraJR Running Sport Nasavrky8101:11:27-
5MD13142Louda MilošSokol Loučeň4101:11:32-
31MB13239Šilar TomášAC Pardubice6301:11:54-
2ŽC13347Novotná EvaLetohrad4801:12:12-
6MD13343Podžorný ErvinČeský Těšín4101:12:12-
52MA13552Rašner TomášOlomouc6901:12:13-
7MD13644Lech JiříPLKI Tým Brno3701:12:20-
32MB13740Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:12:23-
53MA13853Hroch MichalLedeč nad Sázavou7901:12:29-
29MC13943Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4601:12:46-
30MC14044Rojůlek JosefSKP Nymburk4901:12:55-
8MD14145Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:12:58-
31MC14245Alexa JiříKRB Chrudim5301:13:10-
33MB14341Kučera MiroslavNasavrky5701:13:12-
32MC14446Krumer MiroslavOstrov4901:13:16-
54MA14554Cidlina Ondřejneregistrován7801:13:23-
55MA14656Jirásko LubomírSokol Srch7101:13:35-
55MA14655Kálal Marekneregistrován7301:13:35-
9MD14846Kousal OldřichSK Přerov3801:13:45-
33MC14947Moulin Jean-ClaudeAC Mende5101:13:48-
57MA15057Holata RomanFOSP Rosetova Lhota7501:13:58-
34MB15142Huťa PavelSK DaZP Znojmo6301:14:06-
3ŽC15248Pštrossová Marie AVC Praha5901:14:10-
34MC15348Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:14:13-
35MB15443Lanta StanislavLoko Hronov6301:14:17-
58MA15558Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:14:20-
35MC15649Tučný JanMK Pardubice4701:14:47-
59MA15759Jirásko DušanSokol Srch7301:14:49-
36MC15850Colomb Jean-ClaudeAC Mende5101:14:52-
37MC15951Kubíček PavelŽďár nad Sázavou5301:14:55-
38MC16052Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:14:58-
39MC16153Kulich JaroslavPardubice4801:15:00-
10MD16247Hrubý MilanASK Blansko3801:15:07-
40MC16354Žemlička VladimírSokol Nasavrky5301:15:23-
11ZA16430Pechová Pavlínaneregistrována8101:15:42-
36MB16544Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:15:45-
37MB16645Mejzlík PetrTJ JE Dukovany5901:15:50-
60MA16760Janovský JiříSK Třemošnice6701:15:57-
41MC16855Černý MilanAC Choceň4801:16:01-
11MD16948Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:16:22-
12MD17049Doležal StanislavBK Pardubice3801:16:24-
42MC17156Fischer PavelHranice4901:16:37-
5ZB17228Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:17:06-
13MD17350Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3601:17:12-
61MA17461Šindelář Martinneregistrován8301:17:34-
43MC17557Zajíc JanHvězda AFK Pardubice5301:18:32-
12ZA17631Fabiánová BarboraSokol Srch7901:18:56-
44MC17758Panzera LouisAC Mende4901:19:08-
45MC17859Sobotka BohumilSokol Kolín5401:19:09-
13ZA17932Zvolánková MarieMlýn Janderov7101:19:35-
38MB18046Tomšů PetrMlýn Janderov6401:19:37-
39MB18147Albrecht VáclavSK ČNB Praha5901:20:10-
40MB18248Horák VáclavLipčany5601:20:22-
41MB18349Rejl JiříSokol Srch6301:20:39-
46MC18460Bonnetain GérardAC Mende5201:20:54-
47MC18561Krejsa VáclavBering Praha5201:21:44-
14MD18651Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:21:55-
4ŽC18749Dvořáčková DagmarTK Brno5001:21:57-
42MB18850Brouček LiborSlatiňany5901:22:38-
62MA18962Dymák MarekArtep Pardubice7501:23:32-
48MC19062Boudet PerreAC Mende4801:23:40-
63MA19163Fischer PetrMiřetice8401:24:24-
49MC19263Solnička PetrVčelákov4901:24:26-
43MB19351Bujnoch OldřichHotel Zlatá štika Pardubice5601:24:56-
5ŽC19450Ellingerová DanaBrno3801:25:16-
3ME19554Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:25:36-
44MB19652Kotek JaroslavBaník Stříbro5901:25:59-
64MA19764Kanta VendelínChoceň7101:26:30-
65MA19865Dymák PavelPrdíci Bošov7601:26:40-
6ZB19929Kadlecová RenataHeřmanův Městec6701:26:46-
66MA20066Procházka JanBAB Chrudim7301:26:53-
7ZB20130Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:26:55-
67MA20267Vobořil TomášLedeč nad Sázavou8701:26:59-
4ME20355Lanta JiříLO Hronov3401:27:20-
15MD20452Luža IvanVysoké Mýto4001:27:51-
50MC20564Volf JiříSPV Sigma Hranice4601:29:55-
68MA20668Krňanský Karelneregistrován8001:32:37-
51MC20765Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:33:12-
52MC20866Bulena JaroslavMaratonklub Hlinsko5301:34:25-
45MB20953Kasal KarelTJ Liga 100 Praha5701:36:25-
5ME21056Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:40:04-
6ME21157Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3201:42:25-
53MC21267Franko OndřejKČT5101:47:29-
7ME21358Sokol LumírRC Ponorka Pardubice3301:56:38-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

Byl to dobrej zavod, akorat kdyby me pred koncem nezacalo pichat.
pecap

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód