Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Litomyšlská dvanáctka

27.3.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Litomyšlská dvanáctka
  • datum konání: 27.3.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC Litomyšl

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší do 9 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž26207Greplová AlžbětaSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:3111,00
2Ž27247Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:329,00
3Ž28215Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:338,00
3Ž28226Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:338,00
5Ž217218Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:446,00
6Ž218208Svobodová PetraSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:495,00
7Ž219269Melounová PetraLitomyšl9600:01:514,00
8Ž226219Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:393,00
Žáci nejmladší do 9 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21206Vašík JanSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:2111,00
2M22204Kroulík DavidLitomyšl9500:01:249,00
3M23225Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:258,00
4M24240Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:01:287,00
5M25229Lakota AntonínAC Choceň9500:01:306,00
6M210254Omasta MiroslavTJ - Svitavy9500:01:355,00
7M211203Misař TomášSchmier klub Nové Město na Moravě9600:01:364,00
8M212272Kunst DavidSKI Klub Česká Třebová9500:01:373,00
9M213261Prokopovič DanielTJ Svitavy9600:01:392,00
10M214201Havran LukášSebranice9700:01:401,00
11M215253Lidmila LadislavTJ - Svitavy9500:01:410,00
12M216250Blažejovský PatrikTJ Svitavy9600:01:430,00
13M220251Anýž LukášTJ Svitavy9600:01:540,00
14M221228Frydrych JakubAC Choceň9500:01:590,00
15M222239Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:02:110,00
16M223214Klejch MiloslavLitomyšl9800:02:180,00
17M224271Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:02:190,00
18M225268Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:200,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31241Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:02:4611,00
2M33153Havlík JiříSchmier klub Nové Město na Moravě9300:02:489,00
3M35244Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:498,00
4M36224Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:527,00
5M37212Dostál LukášSchmier klub Nové Město na Moravě9300:02:536,00
6M38152Holek MartinSchmier klub Nové Město na Moravě9400:02:595,00
7M310270Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:034,00
8M311255Nešpor JiříTJ - Svitavy9400:03:103,00
9M313227Prachař DavidAC Choceň9400:03:132,00
9M313217Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:132,00
9M313256Kolečkář MartinTJ Svitavy9300:03:133,00
12M317202Havran JanSebranice9300:03:170,00
13M320252Sodomka AdamTJ Svitavy9300:03:360,00
14M323162Kroupa OndřejLitomyšl9300:03:490,00
15M327257Kolečkář PavelTJ - Svitavy9400:04:010,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž32220Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:4711,00
2Ž33221Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:489,00
3Ž39210Košíková TerezaSchmier klub Nové Město na Moravě9300:03:018,00
4Ž312231Skalická ZuzanaAC Choceň9400:03:117,00
5Ž316248Břeňová VeronikaLubná9400:03:146,00
6Ž318156Karasová MartinaSchmier klub Nové Město na Moravě9400:03:215,00
6Ž318216Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:215,00
8Ž321158Žáková MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9300:03:373,00
9Ž322263Teplá AnetaTJ Svitavy9400:03:462,00
10Ž324262Prokopovičová NikolaTJ Svitavy9300:03:541,00
11Ž325230Skřivánková LenkaAC Choceň9400:03:550,00
12Ž326264Kaplanová LucieTJ - Svitavy9400:03:560,00
13Ž328265Kopecká NatálieTJ - Svitavy9400:04:090,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM5246Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:05:3711,00
2ŽM6266Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:449,00
3ŽM7205Krejčí MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:458,00
4ŽM9213Ožanová ZuzanaAO Nové Město na Moravě9100:05:557,00
5ŽM10245Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:05:596,00
6ŽM14267Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:06:075,00
7ŽM15275Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:06:134,00
8ŽM16157Karasová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:06:143,00
9ŽM18274Báčová VeronikaAtletika Polička9100:06:242,00
10ŽM20243Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:06:261,00
11ŽM24159Svobodová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:06:490,00
12ŽM25242Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:06:570,00
13ŽM26258Anýžová ZuzanaTJ - Svitavy9100:06:580,00
14ŽM27260Ehrenbergerová JanaTJ Svitavy9200:06:590,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1211Dostál MirekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:2511,00
2MM2154Gregor RadekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:269,00
3MM3155Buchta JanSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:328,00
4MM4232Siegel JakubAC Choceň9200:05:357,00
5MM8222Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:516,00
6MM11259Pospíšil DominikTJ - Svitavy9200:06:025,00
7MM12284Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:044,00
8MM13151Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:06:053,00
9MM16249Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:06:142,00
10MM19233Kůta RobertAC Choceň9200:06:251,00
11MM21285Jukl JiříAtletika Polička9200:06:320,00
12MM22234Trkal OndřejAC Choceň9100:06:330,00
13MM23287Kohout RadimLitomyšl9100:06:470,00
14MM28286Dvořák IvošAtletika Polička9100:07:030,00
15MM29273Pospíšil PetrAtletika Polička9100:07:200,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS6160Krejčí MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:1511,00
2ŽS7161Pospíšilová MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:169,00
3ŽS8209Košíková VendulaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:198,00
4ŽS10235Kůtová EliškaAC Choceň9000:11:537,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1223Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:2111,00
2MS2277Večeře TomášAtletika Polička9000:09:279,00
3MS3280Červ JakubAtletika Polička8900:09:418,00
4MS479Tománek FilipAtletika Polička9000:09:487,00
5MS5236Janouch KarelAC Choceň8900:10:466,00
6MS9276Coufal DavidAtletika Polička8900:11:225,00
Dorostenci starší 16-17 let (trať 3,850 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1168Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:5611,00
2MD2167Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:13:099,00
3MD3279Sejkora KarelAtletika Polička8800:13:158,00
4MD4282Tomášek LukášAtletika Polička8800:13:277,00
5MD5283Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:13:406,00
6MD6281Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:14:065,00
7MD7164Ožana JakubAO Nové Město na Moravě8700:14:274,00
8MD9237Toušek JaroslavAC Choceň8700:15:253,00
9MD11238Sedláček VojtěchAC Choceň8700:16:202,00
10MD1271Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:43:371,00
Dorostenky starší 16-17 let (trať 3,850 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD8166Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:15:1511,00
2ŽD10278Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:019,00
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21206Vašík JanSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:2111,00
2M22204Kroulík DavidLitomyšl9500:01:249,00
3M23225Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:258,00
4M24240Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:01:287,00
5M25229Lakota AntonínAC Choceň9500:01:306,00
1Ž26207Greplová AlžbětaSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:3111,00
2Ž27247Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:329,00
3Ž28215Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:338,00
3Ž28226Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:338,00
6M210254Omasta MiroslavTJ - Svitavy9500:01:355,00
7M211203Misař TomášSchmier klub Nové Město na Moravě9600:01:364,00
8M212272Kunst DavidSKI Klub Česká Třebová9500:01:373,00
9M213261Prokopovič DanielTJ Svitavy9600:01:392,00
10M214201Havran LukášSebranice9700:01:401,00
11M215253Lidmila LadislavTJ - Svitavy9500:01:410,00
12M216250Blažejovský PatrikTJ Svitavy9600:01:430,00
5Ž217218Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:446,00
6Ž218208Svobodová PetraSchmier klub Nové Město na Moravě9500:01:495,00
7Ž219269Melounová PetraLitomyšl9600:01:514,00
13M220251Anýž LukášTJ Svitavy9600:01:540,00
14M221228Frydrych JakubAC Choceň9500:01:590,00
15M222239Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:02:110,00
16M223214Klejch MiloslavLitomyšl9800:02:180,00
17M224271Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:02:190,00
18M225268Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:200,00
8Ž226219Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:393,00
Trať 0,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31241Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:02:4611,00
1Ž32220Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:4711,00
2Ž33221Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:489,00
2M33153Havlík JiříSchmier klub Nové Město na Moravě9300:02:489,00
3M35244Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:498,00
4M36224Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:527,00
5M37212Dostál LukášSchmier klub Nové Město na Moravě9300:02:536,00
6M38152Holek MartinSchmier klub Nové Město na Moravě9400:02:595,00
3Ž39210Košíková TerezaSchmier klub Nové Město na Moravě9300:03:018,00
7M310270Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:034,00
8M311255Nešpor JiříTJ - Svitavy9400:03:103,00
4Ž312231Skalická ZuzanaAC Choceň9400:03:117,00
9M313217Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:132,00
9M313227Prachař DavidAC Choceň9400:03:132,00
9M313256Kolečkář MartinTJ Svitavy9300:03:133,00
5Ž316248Břeňová VeronikaLubná9400:03:146,00
12M317202Havran JanSebranice9300:03:170,00
6Ž318156Karasová MartinaSchmier klub Nové Město na Moravě9400:03:215,00
6Ž318216Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:215,00
13M320252Sodomka AdamTJ Svitavy9300:03:360,00
8Ž321158Žáková MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9300:03:373,00
9Ž322263Teplá AnetaTJ Svitavy9400:03:462,00
14M323162Kroupa OndřejLitomyšl9300:03:490,00
10Ž324262Prokopovičová NikolaTJ Svitavy9300:03:541,00
11Ž325230Skřivánková LenkaAC Choceň9400:03:550,00
12Ž326264Kaplanová LucieTJ - Svitavy9400:03:560,00
15M327257Kolečkář PavelTJ - Svitavy9400:04:010,00
13Ž328265Kopecká NatálieTJ - Svitavy9400:04:090,00
Trať 1,550 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1211Dostál MirekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:2511,00
2MM2154Gregor RadekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:269,00
3MM3155Buchta JanSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:328,00
4MM4232Siegel JakubAC Choceň9200:05:357,00
1ŽM5246Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:05:3711,00
2ŽM6266Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:449,00
3ŽM7205Krejčí MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:05:458,00
5MM8222Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:516,00
4ŽM9213Ožanová ZuzanaAO Nové Město na Moravě9100:05:557,00
5ŽM10245Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:05:596,00
6MM11259Pospíšil DominikTJ - Svitavy9200:06:025,00
7MM12284Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:044,00
8MM13151Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:06:053,00
6ŽM14267Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:06:075,00
7ŽM15275Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:06:134,00
9MM16249Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:06:142,00
8ŽM16157Karasová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:06:143,00
9ŽM18274Báčová VeronikaAtletika Polička9100:06:242,00
10MM19233Kůta RobertAC Choceň9200:06:251,00
10ŽM20243Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:06:261,00
11MM21285Jukl JiříAtletika Polička9200:06:320,00
12MM22234Trkal OndřejAC Choceň9100:06:330,00
13MM23287Kohout RadimLitomyšl9100:06:470,00
11ŽM24159Svobodová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:06:490,00
12ŽM25242Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:06:570,00
13ŽM26258Anýžová ZuzanaTJ - Svitavy9100:06:580,00
14ŽM27260Ehrenbergerová JanaTJ Svitavy9200:06:590,00
14MM28286Dvořák IvošAtletika Polička9100:07:030,00
15MM29273Pospíšil PetrAtletika Polička9100:07:200,00
Trať 2,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1223Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:2111,00
2MS2277Večeře TomášAtletika Polička9000:09:279,00
3MS3280Červ JakubAtletika Polička8900:09:418,00
4MS479Tománek FilipAtletika Polička9000:09:487,00
5MS5236Janouch KarelAC Choceň8900:10:466,00
1ŽS6160Krejčí MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:1511,00
2ŽS7161Pospíšilová MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:169,00
3ŽS8209Košíková VendulaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:11:198,00
6MS9276Coufal DavidAtletika Polička8900:11:225,00
4ŽS10235Kůtová EliškaAC Choceň9000:11:537,00
Trať 3,850 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1168Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:5611,00
2MD2167Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:13:099,00
3MD3279Sejkora KarelAtletika Polička8800:13:158,00
4MD4282Tomášek LukášAtletika Polička8800:13:277,00
5MD5283Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:13:406,00
6MD6281Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:14:065,00
7MD7164Ožana JakubAO Nové Město na Moravě8700:14:274,00
1ŽD8166Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:15:1511,00
8MD9237Toušek JaroslavAC Choceň8700:15:253,00
2ŽD10278Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:019,00
9MD11238Sedláček VojtěchAC Choceň8700:16:202,00
10MD1271Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:43:371,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód