Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy

22.4.1989, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy
  • datum konání: 22.4.1989
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58

Statistika závodu Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2164

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Tichý Pavel6319
Lanta Jiří4419
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Ulich Petr6814
Linhart Miloš4413
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrutek Stanislav5810
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Herda Jan838
Vaněk Petr618
Jarkovský Oldřich348
Klampflová Eva648

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:55:1730
2MA22Seidl JiříMONT HrKr6600:55:2429
3MA43Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:58:0728
4MA54Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:58:2327
5MA75Novotný JiříSokol Havlovice5400:59:5726
6MA86Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5701:00:1325
7MA97Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5101:00:3224
8MA108Vyzina ČestmírTJ L 100 Ostrava5701:00:3423
9MA119Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5101:00:4822
10MA1210Krajč ZdeněkLokomotiva Trutnov5401:01:3721
11MA1511Hladík VladislavSokol Havlovice6501:03:0820
12MA1612Novák JiříTatran M. Králové 01:03:3519
13MA1713Hradič P.So Malá Úpa 01:03:4018
14MA1814Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5001:03:4417
15MA1915Trnka MilanTrutnov5601:03:5716
16MA2016Sturm PetrSoHStMěs5201:04:1115
17MA2417Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:04:5214
18MA2618Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5901:05:5013
19MA2719Bartoš V.Mont HrKr 01:07:3012
20MA2920Brunclík LeošSl. Špin. Mlýn 01:08:1511
21MA3021Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:08:1710
22MA3222Útrata J.Sn Šp Ml 01:10:219
23MA3323Bárta PavelSokol Havlovice5401:10:278
24MA3624Rücker OldřichTJ Jiskra Machov5501:11:327
25MA4125Honzírek JiříUD Hamr5501:13:596
26MA4426Hřebejk JiříTJ Liga 100 Praha5501:14:325
27MA4527Klimeš BedřichJiskra Bukovice5601:14:454
28MA4628Svěcený JosefSvazHK 01:14:493
29MA4729Frýba HugoSokol Horní Kostelec5201:14:542
30MA4930Skála JaromírJiskra Veba Machov5201:15:201
Muži B (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB331Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:57:5120
2MB632Melišík MilanLOKO Trutnov4700:59:4419
3MB1333Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4801:02:0518
4MB1434Linhart MilošTepna Velké Poříčí4401:02:2917
5MB2135Kukaň J.TN MěKrál 01:04:1616
6MB2236Berger JanTepna ČKD Hronov4701:04:3515
7MB2537Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4601:05:0414
8MB2838Lanta JiříSokol Havlovice4401:07:5413
9MB3439Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:11:0812
10MB3540Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4101:11:2611
11MB3741Polej JiříTepna Hronov4601:11:4410
12MB3942Petrov PavelSokol Dejvice4401:13:349
13MB4043Plecháček JiříEMĚMěl4401:13:588
14MB4244Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:14:097
15MB5045Zajíc ZdeněkTJ Jilemnice4301:15:576
-MB-46Kulda OldřichRH Žacléř40DNF-
Muži C (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2347Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:04:4010
2MC3148Černý ZdeněkLoko Trutnov3501:08:379
3MC3849Weiss PetrLokomotiva Trutnov3901:12:048
4MC4850Čepelka FrantišekJiskra Machov3201:15:077
5MC5151Lanta JiříTepna Hronov3401:20:326
6MC5252Miles PetrTnHost3701:21:185
7MC5453Náhlovský JiříTJ Semily3401:30:534
Ženy A (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4354Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6401:14:2010
2ZA5355Zajícová VěraSKI Jilemnice4601:23:339
Trať 15,000 km, 470,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:55:1730
2MA22Seidl JiříMONT HrKr6600:55:2429
1MB331Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:57:5120
3MA43Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:58:0728
4MA54Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:58:2327
2MB632Melišík MilanLOKO Trutnov4700:59:4419
5MA75Novotný JiříSokol Havlovice5400:59:5726
6MA86Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5701:00:1325
7MA97Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5101:00:3224
8MA108Vyzina ČestmírTJ L 100 Ostrava5701:00:3423
9MA119Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5101:00:4822
10MA1210Krajč ZdeněkLokomotiva Trutnov5401:01:3721
3MB1333Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4801:02:0518
4MB1434Linhart MilošTepna Velké Poříčí4401:02:2917
11MA1511Hladík VladislavSokol Havlovice6501:03:0820
12MA1612Novák JiříTatran M. Králové 01:03:3519
13MA1713Hradič P.So Malá Úpa 01:03:4018
14MA1814Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5001:03:4417
15MA1915Trnka MilanTrutnov5601:03:5716
16MA2016Sturm PetrSoHStMěs5201:04:1115
5MB2135Kukaň J.TN MěKrál 01:04:1616
6MB2236Berger JanTepna ČKD Hronov4701:04:3515
1MC2347Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:04:4010
17MA2417Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:04:5214
7MB2537Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4601:05:0414
18MA2618Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5901:05:5013
19MA2719Bartoš V.Mont HrKr 01:07:3012
8MB2838Lanta JiříSokol Havlovice4401:07:5413
20MA2920Brunclík LeošSl. Špin. Mlýn 01:08:1511
21MA3021Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:08:1710
2MC3148Černý ZdeněkLoko Trutnov3501:08:379
22MA3222Útrata J.Sn Šp Ml 01:10:219
23MA3323Bárta PavelSokol Havlovice5401:10:278
9MB3439Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:11:0812
10MB3540Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4101:11:2611
24MA3624Rücker OldřichTJ Jiskra Machov5501:11:327
11MB3741Polej JiříTepna Hronov4601:11:4410
3MC3849Weiss PetrLokomotiva Trutnov3901:12:048
12MB3942Petrov PavelSokol Dejvice4401:13:349
13MB4043Plecháček JiříEMĚMěl4401:13:588
25MA4125Honzírek JiříUD Hamr5501:13:596
14MB4244Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:14:097
1ZA4354Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6401:14:2010
26MA4426Hřebejk JiříTJ Liga 100 Praha5501:14:325
27MA4527Klimeš BedřichJiskra Bukovice5601:14:454
28MA4628Svěcený JosefSvazHK 01:14:493
29MA4729Frýba HugoSokol Horní Kostelec5201:14:542
4MC4850Čepelka FrantišekJiskra Machov3201:15:077
30MA4930Skála JaromírJiskra Veba Machov5201:15:201
15MB5045Zajíc ZdeněkTJ Jilemnice4301:15:576
5MC5151Lanta JiříTepna Hronov3401:20:326
6MC5252Miles PetrTnHost3701:21:185
2ZA5355Zajícová VěraSKI Jilemnice4601:23:339
7MC5453Náhlovský JiříTJ Semily3401:30:534

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód