Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kleť z Českého Krumlova

29.4.1989, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kleť z Českého Krumlova
  • datum konání: 29.4.1989
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.1987Běh na Kleť z Českého Krumlova58

Statistika závodu Běh na Kleť z Českého Krumlova

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 58

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Přívratský Zdeněk542
Strolený Karel552
Marek Ladislav472
Gombita Josef582
Mahr František502
Zajíček Pavel602
Vopat Jan542
Fuchs Bedřich442
Čistota Jindřich362
Horych Pavel702
Kresl Ladislav392
Povolný Jiří512
Hořejší Jiří422
Štorch Bohuslav422
Tůma Milan572
Laštovka František662
Fait Karel502

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,800 km, 541,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:42:0160
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:43:5058
3MA33Friedel GeorgMBB SG Augsburg6000:44:31-
4MA44Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:44:3856
5MA55Mleziva ZdeněkŠk České Budějovice5700:45:2054
6MA66Sládek D.Šk České Budějovice7100:45:2352
7MA87Gombita JosefČED Praha5800:45:2850
8MA98Jašarov ZdeněkŠk České Budějovice5700:45:4548
9MA109Jansa J.TeBr 00:45:5246
10MA1110Novák V.JZD Čim 00:46:0544
11MA1311Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:47:0142
12MA1412Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:47:1640
13MA1513Strolený KarelČSAD ČB5500:47:2238
14MA1614Fait KarelJiskra Domažlice5000:47:2736
15MA1715Malík VítČ. Budějovice6900:47:2834
16MA1816Racek BohuslavŠk České Budějovice5800:47:3032
17MA1917Hošek F.SO Včelnice 00:47:5830
18MA2018Laštovka FrantišekSlavoj Český Krumlov6600:48:0828
19MA2319Vyzina ČestmírL 100 Ostrava5700:48:3326
20MA2420Tůma RostislavŠkoda České Budějovice6100:48:4424
21MA2621Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:49:1922
22MA2722Neubauer J.St ČKrum 00:49:2020
23MA2823Povolný JiříSlavoj Český Krumlov5100:49:4218
24MA2924Vladyka JaromírSo Čim5600:49:5216
25MA3025Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:49:5614
26MA3226Kopper Vl.Lo ČVel6000:50:2412
27MA3327Jerhot VratislavŠkoda České Budějovice5200:50:4310
28MA3528Král JosefTn Prachatice5900:51:378
29MA3729Počta Z.So Čimelice 00:52:066
30MA3830Dvořák J.SKŠev6100:52:214
31MA4631Horych PavelMK Kladno7000:53:532
32MA4832Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6000:54:200
33MA4933Nanke DavidTJ Slezan Opava7300:54:320
34MA5034Krejsa VáclavBering Praha5200:54:370
35MA5135Mahr FrantišekSokol Kamenný Újezd5000:54:530
36MA5236Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:54:590
37MA5337Emmer JanLiga 100 Pelhřimov5700:55:070
38MA5438Růžička KarelJihVel5600:55:120
39MA5539Věncek D.VSTáb 00:55:260
40MA5840Tůma MilanČeské Budějovice5700:55:540
41MA6041Zachariáš MiroslavSpartak Sezimovo Ústí5700:57:110
42MA6342Tůma ZdeněkPraha5700:58:210
43MA6943Fiedler J.Tn Prachatice 01:00:450
44MA7144Hejhal M.TJChyč 01:01:150
45MA7345Kotrc Vl. ml.Tn Prachatice 01:02:180
Muži B (trať 10,800 km, 541,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB746Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:2540
2MB1247Melišík MilanLOKO Trutnov4700:46:4638
3MB2148Marek JanVS Tábor4900:48:1436
4MB2249Kudweis J.Jit Pís 00:48:2434
5MB2550Les JosefTatran Třemošná4700:48:5332
6MB3151Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:50:2130
7MB3652Žížala B.VS Tábor 00:52:0028
8MB3953Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:52:3026
9MB4154Škapa K.Ba Net 00:52:4524
10MB4455Valeš FrantišekSmrč H Planá4600:53:1922
11MB4556Fuchs BedřichRZ Dobříš4400:53:2920
12MB4757Hořejší JiříSlavoj Český Krumlov4200:53:5518
13MB5758Kučera FrantišekSp. Pelhřimov4500:55:4716
14MB6159Novák PetrTJČTDv 00:57:2714
15MB6460Miler B.Smrč H Planá 00:58:3512
16MB6761Zajíc ZdeněkTJ Jilemnice4300:59:5610
17MB7562Štorch BohuslavL100 Pelhřimov4201:04:478
18MB7763Marek LadislavSpartak Soběslav4701:06:136
19MB7964Drha LubošLiga 100 Praha4401:08:154
Muži C (trať 10,800 km, 541,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3465Putschögl JaroslavJitex Písek3900:51:1720
2MC4066Kopecký ZdeněkRH České Budějovice3700:52:4018
3MC4267Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:52:5516
4MC4368Sládek MiloslavŠk České Budějovice3900:53:0714
5MC5669Čistota JindřichŠk České Budějovice3600:55:3012
6MC5970Fiedler J.Tn Prachatice 00:55:5910
7MC6271Nanke WernerSlezan Opava3800:58:088
8MC6572Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3700:58:456
9MC7073Kresl LadislavAC Slavoj Český Krumlov3901:01:014
10MC7674Domanský IvoLoko Kladno3801:05:592
11MC7875Horký M.VTJ ČBud 01:08:080
Ženy A (trať 10,800 km, 541,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6676Válková JitkaSokol Čimelice6600:58:4720
2ZA6877Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6401:00:0218
3ZA7278Faktorová B.ČSAD ČB6101:01:2016
4ZA7479Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5601:03:0214
5ZA8080Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6101:12:5312
Trať 10,800 km, 541,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:42:0160
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:43:5058
3MA33Friedel GeorgMBB SG Augsburg6000:44:31-
4MA44Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:44:3856
5MA55Mleziva ZdeněkŠk České Budějovice5700:45:2054
6MA66Sládek D.Šk České Budějovice7100:45:2352
1MB746Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:2540
7MA87Gombita JosefČED Praha5800:45:2850
8MA98Jašarov ZdeněkŠk České Budějovice5700:45:4548
9MA109Jansa J.TeBr 00:45:5246
10MA1110Novák V.JZD Čim 00:46:0544
2MB1247Melišík MilanLOKO Trutnov4700:46:4638
11MA1311Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:47:0142
12MA1412Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:47:1640
13MA1513Strolený KarelČSAD ČB5500:47:2238
14MA1614Fait KarelJiskra Domažlice5000:47:2736
15MA1715Malík VítČ. Budějovice6900:47:2834
16MA1816Racek BohuslavŠk České Budějovice5800:47:3032
17MA1917Hošek F.SO Včelnice 00:47:5830
18MA2018Laštovka FrantišekSlavoj Český Krumlov6600:48:0828
3MB2148Marek JanVS Tábor4900:48:1436
4MB2249Kudweis J.Jit Pís 00:48:2434
19MA2319Vyzina ČestmírL 100 Ostrava5700:48:3326
20MA2420Tůma RostislavŠkoda České Budějovice6100:48:4424
5MB2550Les JosefTatran Třemošná4700:48:5332
21MA2621Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:49:1922
22MA2722Neubauer J.St ČKrum 00:49:2020
23MA2823Povolný JiříSlavoj Český Krumlov5100:49:4218
24MA2924Vladyka JaromírSo Čim5600:49:5216
25MA3025Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:49:5614
6MB3151Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:50:2130
26MA3226Kopper Vl.Lo ČVel6000:50:2412
27MA3327Jerhot VratislavŠkoda České Budějovice5200:50:4310
1MC3465Putschögl JaroslavJitex Písek3900:51:1720
28MA3528Král JosefTn Prachatice5900:51:378
7MB3652Žížala B.VS Tábor 00:52:0028
29MA3729Počta Z.So Čimelice 00:52:066
30MA3830Dvořák J.SKŠev6100:52:214
8MB3953Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:52:3026
2MC4066Kopecký ZdeněkRH České Budějovice3700:52:4018
9MB4154Škapa K.Ba Net 00:52:4524
3MC4267Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:52:5516
4MC4368Sládek MiloslavŠk České Budějovice3900:53:0714
10MB4455Valeš FrantišekSmrč H Planá4600:53:1922
11MB4556Fuchs BedřichRZ Dobříš4400:53:2920
31MA4631Horych PavelMK Kladno7000:53:532
12MB4757Hořejší JiříSlavoj Český Krumlov4200:53:5518
32MA4832Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6000:54:200
33MA4933Nanke DavidTJ Slezan Opava7300:54:320
34MA5034Krejsa VáclavBering Praha5200:54:370
35MA5135Mahr FrantišekSokol Kamenný Újezd5000:54:530
36MA5236Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:54:590
37MA5337Emmer JanLiga 100 Pelhřimov5700:55:070
38MA5438Růžička KarelJihVel5600:55:120
39MA5539Věncek D.VSTáb 00:55:260
5MC5669Čistota JindřichŠk České Budějovice3600:55:3012
13MB5758Kučera FrantišekSp. Pelhřimov4500:55:4716
40MA5840Tůma MilanČeské Budějovice5700:55:540
6MC5970Fiedler J.Tn Prachatice 00:55:5910
41MA6041Zachariáš MiroslavSpartak Sezimovo Ústí5700:57:110
14MB6159Novák PetrTJČTDv 00:57:2714
7MC6271Nanke WernerSlezan Opava3800:58:088
42MA6342Tůma ZdeněkPraha5700:58:210
15MB6460Miler B.Smrč H Planá 00:58:3512
8MC6572Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3700:58:456
1ZA6676Válková JitkaSokol Čimelice6600:58:4720
16MB6761Zajíc ZdeněkTJ Jilemnice4300:59:5610
2ZA6877Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6401:00:0218
43MA6943Fiedler J.Tn Prachatice 01:00:450
9MC7073Kresl LadislavAC Slavoj Český Krumlov3901:01:014
44MA7144Hejhal M.TJChyč 01:01:150
3ZA7278Faktorová B.ČSAD ČB6101:01:2016
45MA7345Kotrc Vl. ml.Tn Prachatice 01:02:180
4ZA7479Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5601:03:0214
17MB7562Štorch BohuslavL100 Pelhřimov4201:04:478
10MC7674Domanský IvoLoko Kladno3801:05:592
18MB7763Marek LadislavSpartak Soběslav4701:06:136
11MC7875Horký M.VTJ ČBud 01:08:080
19MB7964Drha LubošLiga 100 Praha4401:08:154
5ZA8080Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6101:12:5312

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód