Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

7.5.1989, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 7.5.1989
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3608

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4725
Plašil Milan5922
Jančík Bořek6419
Javůrek Jiří4819
Brunclík Ivo5818
Hochman Filip7318
Karlík Michal6417
Pechek František5317
Svatoň Jiří8516
Jandura Pavel4616
Pešek Milan6016
Marek František4115
Šulc Vladimír6914
Záveský Vojtěch7814
Tučný Jan4714
Krejcar Petr4514
Havlíček Zdeněk3514
Šimůnek Jan4914
Zoubek Zdeněk6914
Vávra Martin6314
Čeřovský Josef4113
Groh Stanislav4613
Paulů Blanka5413
Šír Václav4813
Vimr Adolf4313
Tauchman Miloš5313
Krejsa Václav5212
Janata Milan8512
Čipera Radek6412
Holeček Martin7412
Vávra Radek6312
Kozel Karel5212
Šklíba Karel5012
Zajíček Tomáš9211
Šulc Jan7011
Horčička Vratislav4911
Jarkovský Oldřich3411
Malý Jan7311
Vraštilová Miloslava5611
Čeřovský Jan7511
Flegl Vlastimil5310
Kutnar Jiří4810
Hovorka Karel5110
Klampflová Eva6410
Brendl Jan7510
Pomikálek Josef7510
Horáčková Jana8510
Buchar Jan3310
Mach Jiří5210
Kupka Martin8210

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ91Stránský LiborTJ L. Bělohrad 00:56:52-
2MJ1017Lejdar LeošTJ Lázně Bělohrad 00:56:53-
3MJ202Kratochvíl MartinSZeŠ Litomyšl7000:59:20-
4MJ293Nýdrle MarekTJ L. Bělohrad 01:02:14-
5MJ334Kunt MiroslavJičín 01:02:44-
6MJ475Bukovský JarmilTJ L. Bělohrad 01:04:51-
7MJ636BoganševSSSR 01:08:32-
8MJ647Kutnar JiříSlávie H. Králové 01:08:37-
9MJ668Pomikálek JosefJiskra Hořice7501:08:44-
10MJ729Čeřovský M.Lány 01:10:06-
11MJ10310Pašek MichalTJ Jičín 01:17:54-
12MJ10511Sucharda ZdeněkSokol Nová Paka7101:18:57-
13MJ11612Holý JanChoteč6901:23:01-
Muži A (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:52:5130
2MA214Szatan MarekPLR6400:53:55-
3MA343Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:54:3229
4MA415Brodský VladimírTJ Jičín6300:55:0128
5MA516Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:55:4127
6MA744Honzák JiříTJ Jičín5000:56:4326
7MA845Knap JanSokol Nová Paka5100:56:4925
8MA1146Kalibán JaroslavSOKOL Nová Paka 00:57:0124
9MA1247Martinec JosefNová Paka5500:57:0623
10MA1318Kur JaroslavPLR 00:57:50-
11MA1619Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:58:4522
12MA1720Vích PavelRobousy6400:58:4921
13MA1821Matys MichalJiskra Hořice 00:58:5620
14MA1948Plašil MilanMlázovice5900:59:1719
15MA2222Puš PetrJiskra Hořice 01:00:0618
16MA2323Jančík BořekJiskra Hořice6401:00:1417
17MA2449Janeček PetrTJ Škoda Plzeň 01:00:3816
18MA2524Mistek BogdanPLR 01:01:12-
19MA2625Vávra RadekJiskra Hořice6301:01:2515
20MA2750Kazda JiříŽeleznice5001:01:3514
21MA2851Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5001:02:0613
22MA3052Sturm PetrH. St. Město5201:02:2012
23MA3153Otta PetrTJ Trutnov 01:02:4011
24MA3226Vojík JanHořice 01:02:4310
25MA3427Paďour MichalLázně Bělohrad6601:02:489
26MA3528Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:03:008
27MA3629Plecháč JaroslavTJ Zámostí 01:03:337
28MA3730Loner KarelŠárovcova Lhota 01:03:346
29MA3954Tauchman MilošSokol Nová Paka5301:03:555
30MA4255Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:04:184
31MA4331Bekr JiříNová Paka 01:04:273
32MA4532Taneček JaroslavSokol Robousy 01:04:442
33MA4856Hofman JaroslavRH Praha5001:04:551
34MA4957Kůtek VladimírLužany5001:04:570
35MA5358Novák KarelSK Lob Nová Paka5001:06:060
36MA5659Brunclík LeošSl. Špin. Mlýn 01:06:490
37MA5760Heřmánek JanJiskra Vítkovice v Krkonoších5401:06:500
38MA6233Voves JaroslavL. Bělohrad 01:07:570
39MA6561Petráček JiříHořice 01:08:430
40MA6762Krejsa VáclavRentia Praha5201:08:490
41MA6834Vinohradov H.SSSR 01:08:56-
42MA7064Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:09:460
43MA7163Synek IvanSokol Valdice5001:09:490
44MA7435Gargun V.SSSR 01:10:28-
45MA7865Břízek JiříL. Bělohrad 01:11:240
46MA8036Matějka PavelRobousy 01:11:390
47MA8137Moravec RadekLiga 100 Praha 01:11:470
48MA8866Jiřiště JaroslavStudeňany 01:15:580
49MA8967Horčičko VratislavKonecchlumí4701:15:590
50MA9268Petera PavelNové Lesy 01:16:110
51MA9469Roučka TomášNová Paka5301:16:200
52MA10470Řehák BohumilL. Bělohrad5101:17:550
53MA10738Šír JiříNová Paka 01:19:190
54MA11171Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:20:120
55MA11372Kutko EmilMlázovice 01:21:250
56MA11739Sucharda RadekTJ Stará Paka 01:23:170
57MA11873Mach JiříMlázovice5201:24:100
58MA12040Bíško JiříRobousy6401:25:080
59MA12341Bernard ArnoštL. Bělohrad 01:27:110
60MA12542Masopust JosefMlázovice 01:28:540
Muži B (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB674Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:56:1920
2MB1475Melišík MilanTrutnov4700:58:0719
3MB2176Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:59:2918
4MB3877Groh StanislavSokol Dolní Branná4601:03:4217
5MB4178Bílek VratislavRH Valdice4801:04:1416
6MB4479Moudrý JiříTJ Lázně Bělohrad4101:04:3115
7MB5080Mach LadislavSokol Lužany4701:04:5814
8MB5281Loner KarelŠárovcova Lhota 01:05:1513
9MB5582Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:06:4612
10MB5883Prokůpek StanislavSki Jilemnice4101:07:4511
10MB5884Doležal FrantišekJiskra Hořice4201:07:4511
12MB6085Krejcar PetrJZD Úpice4501:07:469
12MB6086Kraus IvoJZD Pecka 01:07:469
14MB7387Plecháček JiříMělník4401:10:167
15MB7588Fohl JosefPraha 01:10:426
16MB7689Petrov PavelSokol Dejvice4401:10:495
17MB7790Paganšev V.SSSR 01:11:09-
18MB7991Nypl JaroslavSokol Stará Paka4101:11:324
19MB8292Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:11:573
20MB8793Zajíc ZdeněkJilemnice4301:15:521
21MB9194Ponikelský OldřichJiskra Hořice4201:16:080
22MB9595Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:280
23MB9696Kudla OldřichBaník Žacléř 01:16:430
24MB9897Bělina VlastimilVelký Vřešťov 01:16:560
25MB10098Jandura PavelTJ Jičín4601:17:310
26MB10699Kutnar JiříMlázovice4801:19:110
27MB108100Špígl LadislavLužany 01:19:200
28MB109101Zápotocký JiříLiga 100 H. Králové 01:20:040
29MB114102Kynčl JidnřichPraha 01:22:590
30MB119103Čeřovský JosefChoteč4101:24:110
31MB127104Tichý BlahoslavJičín 01:31:330
Muži C (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15105Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:58:2810
2MC40106Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:04:059
3MC51107Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:05:038
4MC54108Černý ZdeněkLokomotiva Trutnov3501:06:357
5MC84109Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:12:306
6MC85110Štefan JiříHořice 01:12:502
7MC89111Blank JiříLázně Bělohrad3901:15:595
8MC93112Bůček JiříJiskra Hořice 01:16:124
9MC102113Hrubý OldřichSKI Jilemnice3401:17:423
10MC115114Knap JiříTJ Lázně Bělohrad 01:23:002
11MC122115Malotín BohumilSokol Nová Paka 01:26:451
12MC126116Veselov F.SSSR 01:31:24-
13MC129117Hrnčíř MiroslavTJ Lázně Bělohrad 01:33:410
14MC131118Podzimek StanislavJičín 01:48:350
Ženy A (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA45127Slaninová LudmilaTJ Jičín5801:04:4410
2ZA69119Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6701:09:029
3ZA83120Jebavá EvaVrchlabí6401:11:598
4ZA86121Jandová MarieSKI Jilemnice7301:15:097
5ZA97122Valešová AliceJilemnice 01:16:446
6ZA101128Rohlíčková HanaŽeleznice5401:17:374
7ZA110123Felcmanová RadkaLokomotiva Česká Třebová6901:20:073
8ZA112124Machová MartinaLužany 01:21:182
9ZA121129Volejníková MartaHořice 01:25:231
10ZA124130Soukupová MiloslavaHořice 01:27:580
11ZA128125Kocian BeataPLR 01:33:17-
12ZA130126Rechcíglová JanaMlázovice 01:36:580
Ženy B (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB99131Novotná EvaSokol Česká Třebová4801:17:225
2ZB132132Malotínová MiriamNová Paka 02:00:420
Trať 12,600 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:52:5130
2MA214Szatan MarekPLR6400:53:55-
3MA343Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:54:3229
4MA415Brodský VladimírTJ Jičín6300:55:0128
5MA516Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:55:4127
1MB674Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:56:1920
6MA744Honzák JiříTJ Jičín5000:56:4326
7MA845Knap JanSokol Nová Paka5100:56:4925
1MJ91Stránský LiborTJ L. Bělohrad 00:56:52-
2MJ1017Lejdar LeošTJ Lázně Bělohrad 00:56:53-
8MA1146Kalibán JaroslavSOKOL Nová Paka 00:57:0124
9MA1247Martinec JosefNová Paka5500:57:0623
10MA1318Kur JaroslavPLR 00:57:50-
2MB1475Melišík MilanTrutnov4700:58:0719
1MC15105Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:58:2810
11MA1619Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:58:4522
12MA1720Vích PavelRobousy6400:58:4921
13MA1821Matys MichalJiskra Hořice 00:58:5620
14MA1948Plašil MilanMlázovice5900:59:1719
3MJ202Kratochvíl MartinSZeŠ Litomyšl7000:59:20-
3MB2176Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:59:2918
15MA2222Puš PetrJiskra Hořice 01:00:0618
16MA2323Jančík BořekJiskra Hořice6401:00:1417
17MA2449Janeček PetrTJ Škoda Plzeň 01:00:3816
18MA2524Mistek BogdanPLR 01:01:12-
19MA2625Vávra RadekJiskra Hořice6301:01:2515
20MA2750Kazda JiříŽeleznice5001:01:3514
21MA2851Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5001:02:0613
4MJ293Nýdrle MarekTJ L. Bělohrad 01:02:14-
22MA3052Sturm PetrH. St. Město5201:02:2012
23MA3153Otta PetrTJ Trutnov 01:02:4011
24MA3226Vojík JanHořice 01:02:4310
5MJ334Kunt MiroslavJičín 01:02:44-
25MA3427Paďour MichalLázně Bělohrad6601:02:489
26MA3528Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:03:008
27MA3629Plecháč JaroslavTJ Zámostí 01:03:337
28MA3730Loner KarelŠárovcova Lhota 01:03:346
4MB3877Groh StanislavSokol Dolní Branná4601:03:4217
29MA3954Tauchman MilošSokol Nová Paka5301:03:555
2MC40106Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:04:059
5MB4178Bílek VratislavRH Valdice4801:04:1416
30MA4255Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:04:184
31MA4331Bekr JiříNová Paka 01:04:273
6MB4479Moudrý JiříTJ Lázně Bělohrad4101:04:3115
32MA4532Taneček JaroslavSokol Robousy 01:04:442
1ZA45127Slaninová LudmilaTJ Jičín5801:04:4410
6MJ475Bukovský JarmilTJ L. Bělohrad 01:04:51-
33MA4856Hofman JaroslavRH Praha5001:04:551
34MA4957Kůtek VladimírLužany5001:04:570
7MB5080Mach LadislavSokol Lužany4701:04:5814
3MC51107Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:05:038
8MB5281Loner KarelŠárovcova Lhota 01:05:1513
35MA5358Novák KarelSK Lob Nová Paka5001:06:060
4MC54108Černý ZdeněkLokomotiva Trutnov3501:06:357
9MB5582Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:06:4612
36MA5659Brunclík LeošSl. Špin. Mlýn 01:06:490
37MA5760Heřmánek JanJiskra Vítkovice v Krkonoších5401:06:500
10MB5884Doležal FrantišekJiskra Hořice4201:07:4511
10MB5883Prokůpek StanislavSki Jilemnice4101:07:4511
12MB6086Kraus IvoJZD Pecka 01:07:469
12MB6085Krejcar PetrJZD Úpice4501:07:469
38MA6233Voves JaroslavL. Bělohrad 01:07:570
7MJ636BoganševSSSR 01:08:32-
8MJ647Kutnar JiříSlávie H. Králové 01:08:37-
39MA6561Petráček JiříHořice 01:08:430
9MJ668Pomikálek JosefJiskra Hořice7501:08:44-
40MA6762Krejsa VáclavRentia Praha5201:08:490
41MA6834Vinohradov H.SSSR 01:08:56-
2ZA69119Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6701:09:029
42MA7064Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:09:460
43MA7163Synek IvanSokol Valdice5001:09:490
10MJ729Čeřovský M.Lány 01:10:06-
14MB7387Plecháček JiříMělník4401:10:167
44MA7435Gargun V.SSSR 01:10:28-
15MB7588Fohl JosefPraha 01:10:426
16MB7689Petrov PavelSokol Dejvice4401:10:495
17MB7790Paganšev V.SSSR 01:11:09-
45MA7865Břízek JiříL. Bělohrad 01:11:240
18MB7991Nypl JaroslavSokol Stará Paka4101:11:324
46MA8036Matějka PavelRobousy 01:11:390
47MA8137Moravec RadekLiga 100 Praha 01:11:470
19MB8292Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:11:573
3ZA83120Jebavá EvaVrchlabí6401:11:598
5MC84109Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:12:306
6MC85110Štefan JiříHořice 01:12:502
4ZA86121Jandová MarieSKI Jilemnice7301:15:097
20MB8793Zajíc ZdeněkJilemnice4301:15:521
48MA8866Jiřiště JaroslavStudeňany 01:15:580
7MC89111Blank JiříLázně Bělohrad3901:15:595
49MA8967Horčičko VratislavKonecchlumí4701:15:590
21MB9194Ponikelský OldřichJiskra Hořice4201:16:080
50MA9268Petera PavelNové Lesy 01:16:110
8MC93112Bůček JiříJiskra Hořice 01:16:124
51MA9469Roučka TomášNová Paka5301:16:200
22MB9595Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:280
23MB9696Kudla OldřichBaník Žacléř 01:16:430
5ZA97122Valešová AliceJilemnice 01:16:446
24MB9897Bělina VlastimilVelký Vřešťov 01:16:560
1ZB99131Novotná EvaSokol Česká Třebová4801:17:225
25MB10098Jandura PavelTJ Jičín4601:17:310
6ZA101128Rohlíčková HanaŽeleznice5401:17:374
9MC102113Hrubý OldřichSKI Jilemnice3401:17:423
11MJ10310Pašek MichalTJ Jičín 01:17:54-
52MA10470Řehák BohumilL. Bělohrad5101:17:550
12MJ10511Sucharda ZdeněkSokol Nová Paka7101:18:57-
26MB10699Kutnar JiříMlázovice4801:19:110
53MA10738Šír JiříNová Paka 01:19:190
27MB108100Špígl LadislavLužany 01:19:200
28MB109101Zápotocký JiříLiga 100 H. Králové 01:20:040
7ZA110123Felcmanová RadkaLokomotiva Česká Třebová6901:20:073
54MA11171Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:20:120
8ZA112124Machová MartinaLužany 01:21:182
55MA11372Kutko EmilMlázovice 01:21:250
29MB114102Kynčl JidnřichPraha 01:22:590
10MC115114Knap JiříTJ Lázně Bělohrad 01:23:002
13MJ11612Holý JanChoteč6901:23:01-
56MA11739Sucharda RadekTJ Stará Paka 01:23:170
57MA11873Mach JiříMlázovice5201:24:100
30MB119103Čeřovský JosefChoteč4101:24:110
58MA12040Bíško JiříRobousy6401:25:080
9ZA121129Volejníková MartaHořice 01:25:231
11MC122115Malotín BohumilSokol Nová Paka 01:26:451
59MA12341Bernard ArnoštL. Bělohrad 01:27:110
10ZA124130Soukupová MiloslavaHořice 01:27:580
60MA12542Masopust JosefMlázovice 01:28:540
12MC126116Veselov F.SSSR 01:31:24-
31MB127104Tichý BlahoslavJičín 01:31:330
11ZA128125Kocian BeataPLR 01:33:17-
13MC129117Hrnčíř MiroslavTJ Lázně Bělohrad 01:33:410
12ZA130126Rechcíglová JanaMlázovice 01:36:580
14MC131118Podzimek StanislavJičín 01:48:350
2ZB132132Malotínová MiriamNová Paka 02:00:420

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód