Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek

21.5.1989, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek
  • datum konání: 21.5.1989
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
5.7.1997Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek98
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1981

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4821
Šír Václav4820
Kynčl Stanislav6420
Brunclík Ivo5819
Pechek František5317
Hlusička Josef3816
Havlíček Zdeněk3516
Vojáček Pavel5116
Šimůnek Jan4916
Mach Václav5516
Tomíček Josef5915
Zoubek Zdeněk6914
Trejbal Karel5113
Soukup Ladislav5813
Paulů Blanka5413
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Biemann Götz4312
Kadavý Jan4712
Tučný Jan4711
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Trakal Jaroslav3310
Gombita Josef5810
Buchar Jan339
Hádek Josef539
Švec Milan639
Šmída Oldřich489
Skalský Roman759
Lanta Jiří449
Kašpar Josef389
Grohová Jaroslava518
Jarkovský Oldřich348
Vítek Miroslav728
Kavan Ivan508
Plašil Milan598
Mazač Jaroslav688
Palán Zdeněk568
Šteinc Ludvík418
Miles Petr378
Novák Karel478
Linhart Miloš448
Svatoš Otakar347
Jirsa Pavel617
Filingr Čeněk617
Bém František277
Čivrný Jiří537
Soukupová Alena827
Stránský Aleš607
Kašpar Jan717

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,200 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:00:00-
2MA21Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:36:3930
3MA32Fux StanislavSparta Praha5800:37:2029
4MA43Lisičan PetrDukla Liberec6200:39:4528
5MA54Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:40:0527
6MA65Dvořák LiborDGP Praha5700:40:3426
7MA76Mach VáclavSokol Havlovice5500:41:1125
8MA97Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:41:1324
9MA108Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:41:1623
10MA119Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:42:2722
11MA1210Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:42:2821
12MA1311Novotný JiříSokol Havlovice5400:42:5520
13MA1412Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:43:2319
14MA1613Jíra JiříLokomotiva Liberec5100:43:2718
15MA1714Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:43:3717
16MA1915Plašil MilanSokol Mlázovice5900:44:4216
17MA2116Brzybohatý JosefTJ Jilemnice5000:45:1715
18MA2217Vích PavelSokol Robousy6400:45:3014
19MA2318Švec MilanVŠ Praha6300:45:3613
20MA2419Dostálek PetrTěchonín6700:45:5412
21MA2520Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:46:0711
22MA2621Sturm PetrTrutnov5200:46:1310
23MA2722Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:46:259
24MA2823Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:46:428
25MA3224Horáček VladimírSki Jilemnice7400:47:487
26MA3525Novák MiroslavSokol Ponikla7400:48:336
27MA3626Hofman JaroslavRH Praha5000:48:395
28MA3727Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:48:484
29MA4028Kuřík JiříTJ Studenec5000:49:403
30MA4129Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:49:552
31MA4230Jon JiříSokol Poniklá6800:50:001
32MA4531Daniel M.Biatlon Jilemnice7200:50:060
33MA4632Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:50:090
34MA4733Kůtek VladimírLužany5000:51:000
35MA5534Honzírek JiříTJ UD Hamr5500:54:270
37MA6136Harcubová JanaSki Jilemnice6801:00:090
Muži B (trať 10,200 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB87Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:1230
2MB158Marek JanVS Tábor4900:43:2729
3MB209Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:44:5828
4MB2910Moučka FrantišekSpartak Vrchlabí4700:47:0127
5MB3111Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:47:1926
6MB3312Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:48:1425
7MB3813Friedrich JiříTatran Jablonné v Podj.4700:48:5524
8MB3914Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4100:49:0323
9MB4315Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:50:0222
10MB4916Kolář V.Spolana Neratovice4000:51:5321
11MB5017Čepelka OldřichTima Liberec4800:53:2520
12MB5118Plecháček JiříKvěta Mělník4400:53:3019
13MB5919Kulda OldřichBaník Žacléř4000:57:2017
36MB5635Zajíc ZdeněkTJ Jilemnice4300:54:5818
Muži C (trať 10,200 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1815Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:43:4410
2MC3016Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:47:129
3MC3417Janda PetrTJ Studenec3700:48:208
4MC4418Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:50:047
5MC4819Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:51:106
6MC5220Weiss PetrLokomotiva Trutnov3900:53:385
7MC5321Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:53:384
8MC5722Trakal JaroslavSokol Vesec3300:56:133
9MC6523Křížek JaroslavSokol Líšný3801:02:212
10MC6624Kubín JosefLibouchec2801:03:141
11MC6725Choc VlastimilTJLS Praha2501:09:090
Ženy A (trať 10,200 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5434Jebavá EvaTJ Spartak Vrchlabí6400:54:0810
2ZA5835Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:56:319
3ZA6036Felcmanová RadkaLokomotiva Česká Třebová6900:57:498
4ZA6237Zajícová VěraTJ Jilemnice4601:00:427
5ZA6338Erbanová ŠárkaJiskra Hořice6901:01:316
6ZA6439Rohlíčková JanaTJ Železnice5401:01:315
Trať 10,200 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:00:00-
2MA21Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:36:3930
3MA32Fux StanislavSparta Praha5800:37:2029
4MA43Lisičan PetrDukla Liberec6200:39:4528
5MA54Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:40:0527
6MA65Dvořák LiborDGP Praha5700:40:3426
7MA76Mach VáclavSokol Havlovice5500:41:1125
1MB87Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:1230
8MA97Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:41:1324
9MA108Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:41:1623
10MA119Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:42:2722
11MA1210Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:42:2821
12MA1311Novotný JiříSokol Havlovice5400:42:5520
13MA1412Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:43:2319
2MB158Marek JanVS Tábor4900:43:2729
14MA1613Jíra JiříLokomotiva Liberec5100:43:2718
15MA1714Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:43:3717
1MC1815Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:43:4410
16MA1915Plašil MilanSokol Mlázovice5900:44:4216
3MB209Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:44:5828
17MA2116Brzybohatý JosefTJ Jilemnice5000:45:1715
18MA2217Vích PavelSokol Robousy6400:45:3014
19MA2318Švec MilanVŠ Praha6300:45:3613
20MA2419Dostálek PetrTěchonín6700:45:5412
21MA2520Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:46:0711
22MA2621Sturm PetrTrutnov5200:46:1310
23MA2722Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:46:259
24MA2823Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:46:428
4MB2910Moučka FrantišekSpartak Vrchlabí4700:47:0127
2MC3016Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:47:129
5MB3111Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:47:1926
25MA3224Horáček VladimírSki Jilemnice7400:47:487
6MB3312Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:48:1425
3MC3417Janda PetrTJ Studenec3700:48:208
26MA3525Novák MiroslavSokol Ponikla7400:48:336
27MA3626Hofman JaroslavRH Praha5000:48:395
28MA3727Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:48:484
7MB3813Friedrich JiříTatran Jablonné v Podj.4700:48:5524
8MB3914Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4100:49:0323
29MA4028Kuřík JiříTJ Studenec5000:49:403
30MA4129Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:49:552
31MA4230Jon JiříSokol Poniklá6800:50:001
9MB4315Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:50:0222
4MC4418Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:50:047
32MA4531Daniel M.Biatlon Jilemnice7200:50:060
33MA4632Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:50:090
34MA4733Kůtek VladimírLužany5000:51:000
5MC4819Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:51:106
10MB4916Kolář V.Spolana Neratovice4000:51:5321
11MB5017Čepelka OldřichTima Liberec4800:53:2520
12MB5118Plecháček JiříKvěta Mělník4400:53:3019
6MC5220Weiss PetrLokomotiva Trutnov3900:53:385
7MC5321Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:53:384
1ZA5434Jebavá EvaTJ Spartak Vrchlabí6400:54:0810
35MA5534Honzírek JiříTJ UD Hamr5500:54:270
36MB5635Zajíc ZdeněkTJ Jilemnice4300:54:5818
8MC5722Trakal JaroslavSokol Vesec3300:56:133
2ZA5835Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:56:319
13MB5919Kulda OldřichBaník Žacléř4000:57:2017
3ZA6036Felcmanová RadkaLokomotiva Česká Třebová6900:57:498
37MA6136Harcubová JanaSki Jilemnice6801:00:090
4ZA6237Zajícová VěraTJ Jilemnice4601:00:427
5ZA6338Erbanová ŠárkaJiskra Hořice6901:01:316
6ZA6439Rohlíčková JanaTJ Železnice5401:01:315
9MC6523Křížek JaroslavSokol Líšný3801:02:212
10MC6624Kubín JosefLibouchec2801:03:141
11MC6725Choc VlastimilTJLS Praha2501:09:090

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód