Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

8.7.1989, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 8.7.1989
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2564

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Tučný Jan4714
Stránský Aleš6013
Šrůtek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Borůvka Jiří5612
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Tomšů Petr649
Dobšíček Pavel809
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Novotný JiříSokol Havlovice5400:27:1730
2MA22Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:27:2329
3MA33Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:27:2828
4MA54Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:27:4027
5MA95Stach MilanN. Bydžov5500:28:1626
6MA106Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:28:2125
7MA117Mikulica BohumilSokol Dobré6200:28:3924
8MA128Mach VáclavSokol Havlovice5500:28:4423
9MA139Dombinski J.POL6500:28:46-
10MA1410Klampfl PavelVrchlabí6400:28:5022
11MA1511Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:28:5221
12MA1712Polej JiříTT Zlič7100:29:1220
13MA1813Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:29:2219
14MA1914Dostálek PetrSokol Lukavice6700:29:2518
15MA2115Balcar PavelRH Žižkov Praha5600:29:4617
16MA2316Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:30:1416
17MA2417Flaška JiříSokol Běloves5100:30:3515
18MA2718Erbor JiříTJ Náchod5600:30:4814
19MA2819Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:31:0013
20MA2920Mader JanSl. VŠST Liberec7100:31:1412
21MA3621Pošek MilanDvůr Králové n. Labem6000:31:4911
22MA3822Čech JaroslavDvůr Králové n. L.6800:31:5910
23MA4023Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:32:349
24MA4224Tomšů PetrLokomotiva Pardubice6400:32:508
25MA4325Merta TomášSokol Studnice6900:33:017
26MA4426Špringr ZdeněkSokol Havlovice5700:33:166
27MA4527Janko VladimírStart Vamberk5000:33:185
28MA4728Wiesner JiříSpartak Police5600:33:374
29MA4929Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:34:013
30MA5030Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:34:052
31MA5131Hynek PetrSlavoj Žiželice6300:34:071
32MA5332Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:120
33MA5533Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:34:390
34MA5734Hanuš MichalTJ Náchod6600:35:100
35MA6235Macek JaroslavTJ Náchod5400:36:180
36MA6436Macura MilošVÚ Jaroměř6700:36:510
37MA6737Horzog AntonínSp. Police n. Metují5500:38:100
38MA7038Hanousek VítězslavTepna Náchod5200:41:070
39MA7239Weiser LadislavBroumov5600:42:250
Muži B (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB449Melišík MilanLOKO Trutnov4700:27:3920
2MB650Šmída OldřichSokol Studnice4800:27:4519
3MB751Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:27:5418
4MB852Knap VratislavRH Náchod4600:28:1417
5MB2053Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:29:2916
6MB2254Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:29:5015
7MB2655Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:30:4714
8MB3056Berger JanTJ Hronov4700:31:1913
9MB3157Burda VladimírLitvínov4500:31:2512
10MB3258Dočkal ZdeněkTJ Náchod4000:31:3011
11MB3359Marek FrantišekČervený Kostelec4100:31:3210
12MB3460Zounar VladimírSpartak Horní Slavkov4200:31:369
13MB3561Lanta JiříSokol Havlovice4400:31:378
14MB3962Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:32:267
15MB4663Groh StanislavSokol Dolní Branná4600:33:346
16MB5464Plecháček JiříKvěta Mělník4400:34:315
17MB5665Poloj JiříTJ Hronov4600:34:444
18MB5866Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:35:223
19MB6067Klika IvanTepna Náchod4300:35:522
20MB6168Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:36:101
21MB6969Kulda OldřichBaník Žacléř4000:39:250
22MB7570Škoda KryštofNáchod4100:43:510
23MB7871Novák JosefSvazarm N. Bydžov4500:45:290
Muži C (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1672Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:29:0610
2MC2573Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:30:439
3MC3774Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:31:588
4MC4175Havlíček ZdeněkTJ Vrchlabí3500:32:487
5MC4876Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:33:516
6MC6377Kolisko JosefTJ Náchod3800:36:195
7MC6678Weiss PetrRH Trutnov3900:37:224
8MC7379Náhlovský JiříTJ Semily3400:43:203
Ženy A (trať 8,000 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5240Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:34:1010
2ZA5941Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:35:259
3ZA6542Prouzová RenataODPM Náchod6600:37:088
4ZA6843Hloušková TaťánaSokol Kostelec nad Orlicí5900:38:147
5ZA7146Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:41:546
6ZA7444Friebelová EvaSokol Havlovice6200:43:315
7ZA7645Bůžková PetraODPM Náchod7400:44:154
8ZA7747Marková DanielaČervený Kostelec4800:44:303
9ZA7948Javůrková VěraSvoboda nad Úpou5000:48:452
Trať 8,000 km, 302,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Novotný JiříSokol Havlovice5400:27:1730
2MA22Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:27:2329
3MA33Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:27:2828
1MB449Melišík MilanLOKO Trutnov4700:27:3920
4MA54Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:27:4027
2MB650Šmída OldřichSokol Studnice4800:27:4519
3MB751Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:27:5418
4MB852Knap VratislavRH Náchod4600:28:1417
5MA95Stach MilanN. Bydžov5500:28:1626
6MA106Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:28:2125
7MA117Mikulica BohumilSokol Dobré6200:28:3924
8MA128Mach VáclavSokol Havlovice5500:28:4423
9MA139Dombinski J.POL6500:28:46-
10MA1410Klampfl PavelVrchlabí6400:28:5022
11MA1511Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:28:5221
1MC1672Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:29:0610
12MA1712Polej JiříTT Zlič7100:29:1220
13MA1813Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:29:2219
14MA1914Dostálek PetrSokol Lukavice6700:29:2518
5MB2053Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:29:2916
15MA2115Balcar PavelRH Žižkov Praha5600:29:4617
6MB2254Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:29:5015
16MA2316Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:30:1416
17MA2417Flaška JiříSokol Běloves5100:30:3515
2MC2573Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:30:439
7MB2655Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:30:4714
18MA2718Erbor JiříTJ Náchod5600:30:4814
19MA2819Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:31:0013
20MA2920Mader JanSl. VŠST Liberec7100:31:1412
8MB3056Berger JanTJ Hronov4700:31:1913
9MB3157Burda VladimírLitvínov4500:31:2512
10MB3258Dočkal ZdeněkTJ Náchod4000:31:3011
11MB3359Marek FrantišekČervený Kostelec4100:31:3210
12MB3460Zounar VladimírSpartak Horní Slavkov4200:31:369
13MB3561Lanta JiříSokol Havlovice4400:31:378
21MA3621Pošek MilanDvůr Králové n. Labem6000:31:4911
3MC3774Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:31:588
22MA3822Čech JaroslavDvůr Králové n. L.6800:31:5910
14MB3962Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:32:267
23MA4023Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:32:349
4MC4175Havlíček ZdeněkTJ Vrchlabí3500:32:487
24MA4224Tomšů PetrLokomotiva Pardubice6400:32:508
25MA4325Merta TomášSokol Studnice6900:33:017
26MA4426Špringr ZdeněkSokol Havlovice5700:33:166
27MA4527Janko VladimírStart Vamberk5000:33:185
15MB4663Groh StanislavSokol Dolní Branná4600:33:346
28MA4728Wiesner JiříSpartak Police5600:33:374
5MC4876Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:33:516
29MA4929Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:34:013
30MA5030Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:34:052
31MA5131Hynek PetrSlavoj Žiželice6300:34:071
1ZA5240Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:34:1010
32MA5332Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:120
16MB5464Plecháček JiříKvěta Mělník4400:34:315
33MA5533Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:34:390
17MB5665Poloj JiříTJ Hronov4600:34:444
34MA5734Hanuš MichalTJ Náchod6600:35:100
18MB5866Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:35:223
2ZA5941Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:35:259
19MB6067Klika IvanTepna Náchod4300:35:522
20MB6168Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:36:101
35MA6235Macek JaroslavTJ Náchod5400:36:180
6MC6377Kolisko JosefTJ Náchod3800:36:195
36MA6436Macura MilošVÚ Jaroměř6700:36:510
3ZA6542Prouzová RenataODPM Náchod6600:37:088
7MC6678Weiss PetrRH Trutnov3900:37:224
37MA6737Horzog AntonínSp. Police n. Metují5500:38:100
4ZA6843Hloušková TaťánaSokol Kostelec nad Orlicí5900:38:147
21MB6969Kulda OldřichBaník Žacléř4000:39:250
38MA7038Hanousek VítězslavTepna Náchod5200:41:070
5ZA7146Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:41:546
39MA7239Weiser LadislavBroumov5600:42:250
8MC7379Náhlovský JiříTJ Semily3400:43:203
6ZA7444Friebelová EvaSokol Havlovice6200:43:315
22MB7570Škoda KryštofNáchod4100:43:510
7ZA7645Bůžková PetraODPM Náchod7400:44:154
8ZA7747Marková DanielaČervený Kostelec4800:44:303
23MB7871Novák JosefSvazarm N. Bydžov4500:45:290
9ZA7948Javůrková VěraSvoboda nad Úpou5000:48:452

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód