Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

19.8.1989, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 19.8.1989
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5604

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Brunclík Ivo5821
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Linhart Miloš4413
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Hák Michal7512
Libra Jiří3712
Biemann Götz4312

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavSparta Praha5800:35:0260
2MA22Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:35:3158
3MA33Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:36:5156
4MA44Lisičan PetrDukla Liberec6200:37:2354
5MA55Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:37:5152
6MA66Linhert JindřichR.R. Praha5800:38:1650
7MA77Koucký RomanJilemnice6300:38:2448
8MA88Szatan MarekPLR6400:38:33-
9MA99Mach VáclavSokol Havlovice5500:38:5946
10MA1010Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:39:0344
11MA1111Novotný JiříSokol Havlovice5400:39:1542
12MA1312Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:39:4740
13MA1413Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:40:1138
14MA1514Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:40:2436
15MA1615Kopáček MiroslavVÚ Tábor6000:40:3134
16MA1716Pinkava LubošSpartak Nové Město nad Metují6600:40:3332
17MA1817Gombita JosefTJ čedok Praha5800:40:4230
18MA1918Dostálek PetrSokol Havlovice6700:40:4728
19MA2051Ďebelík PetrvÚ 8046 Tábor6000:40:5526
20MA2120Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:40:5924
21MA2421Koukol ZdeněkČervený Kostelec - Stolín6100:41:3522
22MA2522Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:41:4920
23MA2823Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:42:3418
24MA2924Dombinski J.PLR6500:42:39-
25MA3025Hošek VáclavSport Pouzar České Budějovice5700:42:4516
26MA3126Kukrál MiroslavČeské Budějovice5900:43:3714
27MA3227Cichý DavidSKP Hradec Králové7000:43:4212
28MA3328Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:43:4910
29MA3429Schejbal JosefTJ Sokol Slatina6400:43:598
30MA3530Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:44:006
31MA3631Strnad JiříR.H.Sp. Hradec7100:44:024
32MA3832Cvejn JosefKČT Náchod6300:44:222
33MA3933Karlík MichalLoko Trutnov6400:44:410
34MA4034Trnka MilanLokomotiva Nymburk5600:44:430
35MA4335Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:45:210
36MA4636Formánek JaroslavLoko Nymburk5200:46:460
37MA4737Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:47:000
38MA4938Krejsa VáclavBering Praha5200:47:150
39MA5139Kavan IvanLOKO Trutnov5000:47:300
40MA5340Sturm PetrTrutnov5200:48:070
41MA5441Šrutek StanislavRtyně v Podkrkonoší5800:48:210
42MA5542Mystek BohdanPLR6200:48:38-
43MA5643Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:48:530
44MA5844Kielezewski AntoniPLR5700:49:04-
45MA6045Dufka RadimJaroměř5300:49:180
46MA6246Mocker FrantišekLok Děčín5800:50:010
47MA6847Kadaník LuborR.H. Sp. Hradec7200:52:020
48MA7348Břecka TomášVÚ 8046 Tábor6200:54:530
49MA7749Pařík JaromírVÚ 8046 Tábor6400:56:510
50MA7850Linhart JiříSlatiňany6400:57:140
51MA8952Krajčovič JuliusZozt Ludanice5101:10:000
Muži B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1251Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:3340
2MB2252Melišík MilanLOKO Trutnov4700:41:1838
3MB2353Novotný JosefTransporta Chrudim4800:41:2636
4MB2756Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:42:2534
5MB3754Pochobradský PavelSlovan Hradec Králové4600:44:0932
6MB4155Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:44:5030
7MB4557Žid MilanODPM Náchod4100:46:3528
8MB4858Groh StanislavSokol Dolní Branná4600:47:1026
9MB5959Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:49:1324
10MB6160Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:49:2822
11MB6361Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:50:1220
12MB6462Plecháček JiříKvěta Mělník4400:50:3018
13MB6663Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:51:2116
14MB7064Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:52:3814
15MB7165Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:53:3112
16MB7266Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:54:2410
17MB7967Vlasák JiříEPO Trutnov4400:57:158
18MB8268Vanický JaroslavSokol Kostelec nad Orlicí4701:00:016
Muži C (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2669Libra JiříNové Město nad Metují3700:42:1320
2MC4270Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:45:1818
3MC5071Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:47:1816
4MC5272Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:47:4814
5MC6773Čepelka FrantišekVeba Machov3200:51:4912
6MC7474Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:55:1310
7MC7575Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:55:478
8MC8176Křížek JaroslavSokol Líšný3800:59:396
9MC8377Weiss PetrLokomotiva Trutnov3901:00:434
10MC8678Náhlovský JiříTJ Semily3401:04:542
Ženy A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4479Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:45:3720
2ZA5780Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:49:0018
3ZA6581Novotná EvaLetohrad4800:51:1016
4ZA6982Židová IvanaODPM Náchod7200:52:3314
5ZA7683Roubíčková JanaLiga 100 Frídek Místek6900:56:4512
6ZA8084Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:58:0810
7ZA8485Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6101:02:228
8ZA8586Friebelová EvaSokol Havlovice6201:04:016
9ZA8787Javůrková VěraTn Svoboda5001:05:364
10ZA8888Linhartová SimonaSt. Slatiňany6401:05:522
Trať 8,600 km, 650,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavSparta Praha5800:35:0260
2MA22Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:35:3158
3MA33Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:36:5156
4MA44Lisičan PetrDukla Liberec6200:37:2354
5MA55Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:37:5152
6MA66Linhert JindřichR.R. Praha5800:38:1650
7MA77Koucký RomanJilemnice6300:38:2448
8MA88Szatan MarekPLR6400:38:33-
9MA99Mach VáclavSokol Havlovice5500:38:5946
10MA1010Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:39:0344
11MA1111Novotný JiříSokol Havlovice5400:39:1542
1MB1251Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:3340
12MA1312Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:39:4740
13MA1413Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:40:1138
14MA1514Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:40:2436
15MA1615Kopáček MiroslavVÚ Tábor6000:40:3134
16MA1716Pinkava LubošSpartak Nové Město nad Metují6600:40:3332
17MA1817Gombita JosefTJ čedok Praha5800:40:4230
18MA1918Dostálek PetrSokol Havlovice6700:40:4728
19MA2051Ďebelík PetrvÚ 8046 Tábor6000:40:5526
20MA2120Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:40:5924
2MB2252Melišík MilanLOKO Trutnov4700:41:1838
3MB2353Novotný JosefTransporta Chrudim4800:41:2636
21MA2421Koukol ZdeněkČervený Kostelec - Stolín6100:41:3522
22MA2522Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:41:4920
1MC2669Libra JiříNové Město nad Metují3700:42:1320
4MB2756Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:42:2534
23MA2823Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:42:3418
24MA2924Dombinski J.PLR6500:42:39-
25MA3025Hošek VáclavSport Pouzar České Budějovice5700:42:4516
26MA3126Kukrál MiroslavČeské Budějovice5900:43:3714
27MA3227Cichý DavidSKP Hradec Králové7000:43:4212
28MA3328Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:43:4910
29MA3429Schejbal JosefTJ Sokol Slatina6400:43:598
30MA3530Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:44:006
31MA3631Strnad JiříR.H.Sp. Hradec7100:44:024
5MB3754Pochobradský PavelSlovan Hradec Králové4600:44:0932
32MA3832Cvejn JosefKČT Náchod6300:44:222
33MA3933Karlík MichalLoko Trutnov6400:44:410
34MA4034Trnka MilanLokomotiva Nymburk5600:44:430
6MB4155Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:44:5030
2MC4270Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:45:1818
35MA4335Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:45:210
1ZA4479Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:45:3720
7MB4557Žid MilanODPM Náchod4100:46:3528
36MA4636Formánek JaroslavLoko Nymburk5200:46:460
37MA4737Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:47:000
8MB4858Groh StanislavSokol Dolní Branná4600:47:1026
38MA4938Krejsa VáclavBering Praha5200:47:150
3MC5071Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:47:1816
39MA5139Kavan IvanLOKO Trutnov5000:47:300
4MC5272Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:47:4814
40MA5340Sturm PetrTrutnov5200:48:070
41MA5441Šrutek StanislavRtyně v Podkrkonoší5800:48:210
42MA5542Mystek BohdanPLR6200:48:38-
43MA5643Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:48:530
2ZA5780Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:49:0018
44MA5844Kielezewski AntoniPLR5700:49:04-
9MB5959Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:49:1324
45MA6045Dufka RadimJaroměř5300:49:180
10MB6160Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:49:2822
46MA6246Mocker FrantišekLok Děčín5800:50:010
11MB6361Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:50:1220
12MB6462Plecháček JiříKvěta Mělník4400:50:3018
3ZA6581Novotná EvaLetohrad4800:51:1016
13MB6663Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:51:2116
5MC6773Čepelka FrantišekVeba Machov3200:51:4912
47MA6847Kadaník LuborR.H. Sp. Hradec7200:52:020
4ZA6982Židová IvanaODPM Náchod7200:52:3314
14MB7064Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:52:3814
15MB7165Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:53:3112
16MB7266Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:54:2410
48MA7348Břecka TomášVÚ 8046 Tábor6200:54:530
6MC7474Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:55:1310
7MC7575Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:55:478
5ZA7683Roubíčková JanaLiga 100 Frídek Místek6900:56:4512
49MA7749Pařík JaromírVÚ 8046 Tábor6400:56:510
50MA7850Linhart JiříSlatiňany6400:57:140
17MB7967Vlasák JiříEPO Trutnov4400:57:158
6ZA8084Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:58:0810
8MC8176Křížek JaroslavSokol Líšný3800:59:396
18MB8268Vanický JaroslavSokol Kostelec nad Orlicí4701:00:016
9MC8377Weiss PetrLokomotiva Trutnov3901:00:434
7ZA8485Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6101:02:228
8ZA8586Friebelová EvaSokol Havlovice6201:04:016
10MC8678Náhlovský JiříTJ Semily3401:04:542
9ZA8787Javůrková VěraTn Svoboda5001:05:364
10ZA8888Linhartová SimonaSt. Slatiňany6401:05:522
51MA8952Krajčovič JuliusZozt Ludanice5101:10:000

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód