Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Monaka 127

12.4.2000, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Monaka 127
  • datum konání: 12.4.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Malá cena Monaka 127

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB331Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:060,00
2MB632Wastl MiroslavAFK CHrudim6000:37:190,00
3MB833Kopáček MiroslavOB Chrast6000:37:420,00
4MB1634Schaffer PetrPardubice6000:38:510,00
5MB1735Brožek RadmilKRB Koberovy5400:39:200,00
6MB1936Holček PetrLabe Tri Club Hradec Králové5900:40:160,00
7MB2237Drahokoupil JosefOB Chrast5400:41:250,00
8MB2438Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:42:020,00
9MB2639Klimeš BedřichBukovice5600:42:150,00
10MB2740Zitko JiříKRB Chrudim5400:42:200,00
11MB3141Alexa JiříKRB Chrudim5300:43:360,00
12MB3642Pros PavelKRB Chrudim5500:45:230,00
13MB3743Páriš AtillaKRB Chrudim 00:45:310,00
14MB5145Krajíček MiroslavPardubice5201:01:090,00
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1846Novotný JosefTransporta Chrudim4800:40:070,00
2MC2047Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:210,00
3MC3248Schenk MiroslavStěžery4900:44:080,00
4MC3449Zeman PavelKRB Chrudim4300:44:560,00
5MC4050Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:47:030,00
6MC4551Pšenička JiříTesla Pardubice4600:51:110,00
7MC4952Přinesdomů MiroslavARS Pardubice4800:57:130,00
8MC5053Sedlák BorisAVC Praha4900:57:280,00
-MC-54Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49DNF-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD416Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:250,00
2MD427Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:49:080,00
3MD438Vorel MilanSlatiňany4000:49:590,00
4MD489Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:52:210,00
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME525Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:01:150,00
Muži neomezeno (trať 3,600 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy (neomezeno) (trať 3,600 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M110Paclík JiříSlavia Hradec Králové7500:34:390,00
2M211Musil JiříMK Hlinsko7200:34:490,00
3M412Vodehnal JanLabe Tri Club Hradec Králové7300:37:010,00
4M513Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:37:020,00
5M714Pozler TomášAC Pardubice7600:37:210,00
6M915Petr TomášDIANA Praha7100:38:130,00
7M1016Nikl JaroslavAFK Chrudim7700:38:150,00
8M1117Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:38:180,00
9M1218Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:190,00
10M1319Nývlt MilanSKI Radvanice6100:38:200,00
11M1420Doucha JiříStart Náchod7100:38:310,00
12M1521Toman JiříHZS Hradec Králové6100:38:470,00
13M2122Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:40:480,00
14M2323Jedlička MarekSlavia Hradec Králové7500:41:350,00
15M2524Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:130,00
16M2825Jílek JanTT SKP Hradec Králové6300:43:250,00
17M2926Lichtenberg PetrChrudim7000:43:310,00
18M3027Smola JanKRB Chrudim6700:43:310,00
19M3328Schaffer JanPardubice6200:44:340,00
20M3829Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:46:410,00
21M3930Červinka MilanHO Škrovád6200:46:520,00
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA461Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:51:520,00
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB352Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:45:020,00
2ZB443Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:50:170,00
3ZB474Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:100,00
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M110Paclík JiříSlavia Hradec Králové7500:34:390,00
2M211Musil JiříMK Hlinsko7200:34:490,00
1MB331Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:060,00
3M412Vodehnal JanLabe Tri Club Hradec Králové7300:37:010,00
4M513Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:37:020,00
2MB632Wastl MiroslavAFK CHrudim6000:37:190,00
5M714Pozler TomášAC Pardubice7600:37:210,00
3MB833Kopáček MiroslavOB Chrast6000:37:420,00
6M915Petr TomášDIANA Praha7100:38:130,00
7M1016Nikl JaroslavAFK Chrudim7700:38:150,00
8M1117Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:38:180,00
9M1218Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:190,00
10M1319Nývlt MilanSKI Radvanice6100:38:200,00
11M1420Doucha JiříStart Náchod7100:38:310,00
12M1521Toman JiříHZS Hradec Králové6100:38:470,00
4MB1634Schaffer PetrPardubice6000:38:510,00
5MB1735Brožek RadmilKRB Koberovy5400:39:200,00
1MC1846Novotný JosefTransporta Chrudim4800:40:070,00
6MB1936Holček PetrLabe Tri Club Hradec Králové5900:40:160,00
2MC2047Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:210,00
13M2122Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:40:480,00
7MB2237Drahokoupil JosefOB Chrast5400:41:250,00
14M2323Jedlička MarekSlavia Hradec Králové7500:41:350,00
8MB2438Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:42:020,00
15M2524Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:130,00
9MB2639Klimeš BedřichBukovice5600:42:150,00
10MB2740Zitko JiříKRB Chrudim5400:42:200,00
16M2825Jílek JanTT SKP Hradec Králové6300:43:250,00
17M2926Lichtenberg PetrChrudim7000:43:310,00
18M3027Smola JanKRB Chrudim6700:43:310,00
11MB3141Alexa JiříKRB Chrudim5300:43:360,00
3MC3248Schenk MiroslavStěžery4900:44:080,00
19M3328Schaffer JanPardubice6200:44:340,00
4MC3449Zeman PavelKRB Chrudim4300:44:560,00
1ZB352Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:45:020,00
12MB3642Pros PavelKRB Chrudim5500:45:230,00
13MB3743Páriš AtillaKRB Chrudim 00:45:310,00
20M3829Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:46:410,00
21M3930Červinka MilanHO Škrovád6200:46:520,00
5MC4050Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:47:030,00
1MD416Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:250,00
2MD427Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:49:080,00
3MD438Vorel MilanSlatiňany4000:49:590,00
2ZB443Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:50:170,00
6MC4551Pšenička JiříTesla Pardubice4600:51:110,00
1ŽA461Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:51:520,00
3ZB474Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:100,00
4MD489Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:52:210,00
7MC4952Přinesdomů MiroslavARS Pardubice4800:57:130,00
8MC5053Sedlák BorisAVC Praha4900:57:280,00
14MB5145Krajíček MiroslavPardubice5201:01:090,00
1ME525Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:01:150,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód