Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Liberec - Ještěd

1.10.1989, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Liberec - Ještěd
  • datum konání: 1.10.1989
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ101Maik GasseNDR - Lok. Goerlitz7100:36:20-
2MJ162Kotland PetrSlovan El. Liberec7200:36:58-
3MJ173Čepelka LukášSlávia VŠST7000:37:03-
4MJ234Štěpánek MichaelSl. VŠST Liberec7000:38:03-
5MJ415Klejna JanJeštěd Liberec7200:39:50-
6MJ476Machan MiroslavZO Bílý Potok7100:40:17-
7MJ527Klimeš JaroslavSlávia ODPM Liberec7100:40:40-
8MJ548Polenske RonnyNDR-BSG Lok. Görlitz7200:40:46-
9MJ6444Čižmár AloisSlovan El. Liberec7100:41:36-
10MJ6545Melišík JanLoko Trutnov7400:41:37-
11MJ6746Bártl TomášLok nymburk7100:41:42-
12MJ7047Hašek PavelSlovan El. Liberec7300:41:56-
13MJ8848Mader JanSl. VŠST Liberec7100:43:23-
14MJ8949Bradáč KarelSlovan El. Liberec7200:43:29-
15MJ9050Klejna JiříTSM Liberec7300:43:32-
16MJ9451Regner KarelLiberec7400:43:54-
17MJ9852Schrotter PavelSl. VŠST Liberec7200:44:06-
18MJ11468Weiss PetrRH Trutnov3900:45:10-
19MJ12269Šouba O.Slávia Liberec7500:45:22-
20MJ12670Kytýr DavidCyklotramp Liberec7400:46:02-
21MJ16971Čepelka VítězslavSlávia VŠST Liberec7300:52:14-
22MJ17672Vik MartinSlovan El. Liberec7100:55:22-
23MJ19073Doležal ViktorJeštěd Liberec7501:00:58-
24MJ19274Čančík DavidSlovan El. Liberec7201:01:13-
24MJ19275Čančík MichalČSAD Liberec7301:01:13-
26MJ19476Týfová IrenaSlávia ODPM Liberec7301:02:32-
Muži A (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Fux StanislavSparta Praha5800:32:3260
2MA25Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:33:2858
3MA37Oleg SavelevSSSR-AŠ Ml. Boleslav6700:34:2056
4MA46Macháček MartinElitex Jablonec nad Nisou6400:34:5854
5MA58Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:35:4352
6MA69Jíra JiříŽOS Liberec5100:35:4550
7MA910Rendl PetrSlovan El. Liberec5600:36:1548
8MA1111Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:36:3146
9MA1212Urbánek JiříSlovan El. Liberec5600:36:4244
10MA1413Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:36:49-
11MA1514Gombita JosefČED Praha5800:36:5442
12MA1815Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:37:0840
13MA1916Klampfl MilanSpartak Vrchlabí6400:37:1738
14MA2017Dabulskis AlgisSSSR-AŠ Ml. Boleslav 00:37:2436
15MA2118Hellmich JanCyklotramp Liberec6600:37:5134
16MA2219Bednář JiříLVZ Liberec6400:38:0232
17MA2420Kuziel WojciechPOL - LZS Wajherowo6100:38:0830
18MA2621Hošek VáclavSport Pouzar České Budějovice5700:38:2728
19MA2722Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:38:3326
20MA2823Petr J.Slovan El. Liberec6300:38:3624
21MA2924Dostálek PetrTěchonín6700:38:4322
22MA3025Hyxa ZdeněkSokol Lázně Libverda5400:38:5120
23MA3226Ron RadoslavJiskra Vratislavice6000:39:0318
24MA3427Párys FrantišekSlovan El. Liberec5300:39:0816
25MA3528Matoušek M.Slovan El. Liberec6100:39:1214
26MA3629Hasmanda RostislavUD Hamr5300:39:1412
27MA3830Havlík JaroslavSp. Hodkovice5500:39:2710
28MA4031Schwarz PetrSlovan Frýdlant6600:39:468
29MA4232Kocich VladislavLS Ml. Boleslav5100:39:566
29MA4233Kalfeřt ZdeněkSok. Český Dub5200:39:566
31MA4434Zikeš KarelFEL Praha6800:40:042
32MA4635Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:40:130
33MA4937Marušiak JanTJ Medika Liberec5500:40:260
34MA5038Čech JaroslavTJ Dvůr Králové6800:40:290
35MA5339Choc PetrSL. VŠST Liberec6400:40:410
36MA5540Vejvoda LubomírTJ Medika Liberec5900:40:540
37MA5636Vacarda VladimírSlovan El. Liberec5900:40:560
38MA5741Pešek MilanTJ Dvůr Králové n. L.6000:40:570
39MA5842Dobroslav BuřitaSlovan Frýdlant6600:41:030
40MA6043Valoušek ZbyněkTJ Kunratická Liberec5600:41:170
41MA6544Pindjak JaroslavSvazarm Bílý Potok6500:41:370
42MA6945Vlk LubošJi Benešov u Semil5500:41:480
43MA7146Fryčer JaroslavSlovan El. Liberec5200:42:150
44MA7247Škoda MartinLS Liberec6300:42:230
45MA7348Míča JiříKLAP Liberec5500:42:390
46MA7649Pokorný VlastislavTextil Liberec5600:42:440
47MA7750Gratias LiborSl. VŠST Liberec5500:42:450
48MA7851Trost KarelLok Liberec5100:42:550
49MA8052Bartusch JensNDR - ASG Drewitz6600:43:08-
50MA8153Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:43:110
51MA8254Sturm PetrTrutnov5200:43:140
52MA8355Čepelka FrantišekTJ Čes. ráj Hr. Skála6000:43:170
53MA8456Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:43:180
54MA9257Machan MilanSvazarm Bílý Potok6700:43:430
55MA9358Krejsa VáclavBering Praha5200:43:530
56MA9559Mocker FrantišekLok Děčín5800:43:550
57MA9660Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:560
58MA9761Motl FrantišekSok Drozdov5600:44:040
59MA10162Bihra FrankNDR-Post K-M-Stadt5000:44:130
60MA10363Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:44:230
61MA10464Bufka ZdeněkSlávia MFF Praha5700:44:240
62MA10665Virág PavolTJ UD Hamr5000:44:310
63MA11166Virt MilošSok. Hor. Růžodol5800:44:510
64MA11467Kubice JiříSl. VŠST Liberec5200:45:100
64MA11468Hádek JosefJiskra Kolora Benešov n. S.5300:45:100
66MA12069Havel K.PIV Jablonec n. N.5900:45:180
67MA12370Muller M.Liberec6500:45:250
68MA12771Jakubek MarekLiberec6900:46:140
69MA13172Krejčí MiroslavDZ Frýdlant6300:46:270
70MA13273Král FrantišekTJ Semily5300:46:280
71MA13474Pokorný LuděkTJ Dvůr Králové nad Labem6700:46:340
72MA13575Veselý JiříCHÚ Stráž p. R.5400:46:400
73MA13776Honzírek JiříTJ UD Hamr5500:47:100
74MA14077Hájek JanTJ UD Hamr5600:47:310
75MA15378Hermann AndreasNDR - VS Freital6600:50:000
76MA15579Szreder LucynaPOL - LZS Wejmerowo6500:50:15-
77MA16180Pazderský JiříLok Liberec5300:51:090
78MA16781Macháček VlastimilZora Praha5400:52:020
79MA16982Maubach - JurgenNDR - LL Gorlitz5200:52:14-
80MA17283Hudec PetrTextilana Liberec6800:53:180
81MA17584Kulik WieslawPOL - LKS Hancza Elk5700:54:49-
82MA18785Laňka VlastimilSlovan El. Liberec6400:59:030
83MA19586Škorpil BohuslavJablonec n. N.6401:03:080
Muži B (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB710Šmída OldřichSokol Studnice4800:35:5740
2MB811Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:0838
3MB1312Melišík MilanLOKO Trutnov4700:36:4636
4MB2513Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:38:1034
5MB3114Marek JanVS Tábor4900:39:0132
6MB3715Studničný MiroslavLIAZ Mn. Hradiště4900:39:1630
7MB4516Kadavý JanElitex Jablonec nad Nisou4700:40:0728
8MB4817Kadavý ZdeněkTJ Broumovská Liberec4900:40:2326
9MB5118Okrouhlík JiříTatran Jablonec nad Nisou4900:40:3324
10MB5919Lerch VladislavMILO Olomouc4800:41:0722
11MB6120Sedláček OldřichLIAZ Liberec4800:41:2220
12MB6221Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:41:3118
13MB6322Líbal DrahomírJeštěd Liberec4900:41:3316
14MB6823Vítek JindřichSlovan El. Liberec4800:41:4714
15MB7424Burda VladimírLitvínov4500:42:4012
16MB7525Fridrich JiříTatran Jablonec nad Nisou4700:42:4210
17MB8426Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:43:188
17MB8427Fuchs BedřichRZ Dobříš4400:43:188
19MB8728Horn WernerNDR-BSG KWV Görlitz4600:43:22-
20MB10429Plecháček JiříKvěta Mělník4400:44:244
21MB10730Hakl JiříSvazarm Chrastava4700:44:352
22MB10831Vojtěch J.Sl. VŠST Liberec4700:44:370
23MB11032Rejn PavelSvazarm Manušice4600:44:460
24MB11233Lutovský JosefTextilana Liberec4800:44:590
25MB11334Čepelka OldřichTima Liberec4800:45:000
26MB11835Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:45:120
27MB11936Semenec JosefJiskra Litomyšl4900:45:160
28MB12137Priebs W.NDR - LL Goerlitz4100:45:21-
29MB12538Volech PetrLokomotiva Liberec4300:45:590
30MB12839Wilde RolandNDR-Post Karl-Marx-Stadt4400:46:15-
31MB12940Půlkrab JanSvazarm Manušice4900:46:170
32MB13041Proche KarelSlovan El. Liberec4800:46:200
33MB13642Koblížek AntonínLokomotiva Liberec4500:46:560
34MB13945Kačer JiříČSAD Liberec4700:47:140
35MB14343Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:47:510
36MB14444Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:47:550
37MB14846Hanschk Hans-GerdNDR - lok. Bautzen4600:49:17-
38MB14947Riedel WernerNDR - KWV Gorlitz4600:49:23-
39MB15148Gebhardt RolandNDR - Post K-M-Sadt4200:49:46-
40MB15649Vokál KarelLiga 100 Praha4800:50:210
40MB15650Jedlička KarelTJ Medika Liberec4400:50:210
42MB15851Ploc KarelKLUS Mladé Buky4700:50:460
43MB16352Vanický JaroslavSokol Kostelec nad Orlicí4700:51:250
44MB16453Novotný JiříSkloexport Liberec4700:51:320
45MB16554Lindau ManfredNDR - LL Gorlitz4000:51:50-
46MB17455Zderadička AntonínSlovan El. Liberec4000:54:120
47MB17756Ryšán KarelSlovan Roztoky u Prahy4700:55:380
48MB18657Drha LubošLiga 100 Praha4400:58:350
Muži C (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3327Zacharda BohumilSlovan El. Liberec3500:39:0520
2MC3928Libra JiříSp. N. Město n. Met.3700:39:4218
3MC7829Kos JanLokomotiva Liberec3900:42:5516
4MC9130Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:3914
5MC9831Kempter DietmarNDR - BSC Post K-M-St.3900:44:06-
6MC10032Mádl J.Elite Varnsdorf3900:44:1212
7MC12433Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:45:3210
8MC14234Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:47:508
9MC14535Lada JaroslavTJ Týniště nad Orlicí3100:48:186
10MC14636Miles PetrHostinné3700:48:324
11MC14737Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:49:032
12MC17338Raschig PeterNDR - VS jessen /E3400:53:42-
13MC17739Veverka JiříSlovan El. Liberec3700:55:380
14MC17940Stahr WernerLSV 1979 Görlitz3900:56:34-
15MC18041Ratayczyk L.NDR - LL Gorlitz3300:57:04-
16MC18142Petřík BohumilLS Liberec3000:57:240
17MC18443Náhlovský JiříTJ Semily3400:57:530
18MC18544Brunclík JiříLoko Liberec1800:58:270
19MC19645Woitag HorstNDR-SG Dynamo Aue3801:04:22-
20MC19746Nather HeinzNDR - DWBO Wilthen2201:05:07-
Ženy A (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA10263Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:44:1820
2ZA10964Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:44:4318
3ZA11465Samková LucieSl. VŠST Liberec7000:45:1016
4ZA13366Kocumová KarinSlovan Liberec7600:46:3214
5ZA13867Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:47:1212
6ZA14168Vergeinerová EvaStrojimport Praha6200:47:3610
7ZA15071Manhalová LenkaSlávia ODPM Liberec7400:49:270
8ZA15272Šoubová KateřinaSlávia ODPM Liberec7700:49:548
9ZA15473Prachtelová ZorkaLiberec4300:50:136
10ZA15938Kytýrová LaďkaCyklotramp Liberec 00:51:034
11ZA16074Pastrnková EvaSlovan El. Liberec4900:51:072
12ZA16275Roubíčková JanaLiga 100 Frídek Místek6900:51:170
13ZA16576Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:51:500
14ZA16777Párysová VěraSlovan El. Liberec5800:52:020
15ZA17178Burdová DitaCHZ Litvínov7400:52:180
16ZA18279Marková DanielaČervený Kostelec4800:57:390
17ZA18380Schubert HelgaNDR-Lok. Bautzen4600:57:49-
18ZA18881Handelová PetraSlavia ODPM Liberec7400:59:450
19ZA18982Curinová BrigitaTJ LS Praha6101:00:090
20ZA19183Javůrková VěraTn Svoboda5001:01:080
21ZA19884Laurinová AnnaLiberec2601:22:400
Trať 8,400 km, 567,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Fux StanislavSparta Praha5800:32:3260
2MA25Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:33:2858
3MA37Oleg SavelevSSSR-AŠ Ml. Boleslav6700:34:2056
4MA46Macháček MartinElitex Jablonec nad Nisou6400:34:5854
5MA58Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:35:4352
6MA69Jíra JiříŽOS Liberec5100:35:4550
1MB710Šmída OldřichSokol Studnice4800:35:5740
2MB811Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:0838
7MA910Rendl PetrSlovan El. Liberec5600:36:1548
1MJ101Maik GasseNDR - Lok. Goerlitz7100:36:20-
8MA1111Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:36:3146
9MA1212Urbánek JiříSlovan El. Liberec5600:36:4244
3MB1312Melišík MilanLOKO Trutnov4700:36:4636
10MA1413Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:36:49-
11MA1514Gombita JosefČED Praha5800:36:5442
2MJ162Kotland PetrSlovan El. Liberec7200:36:58-
3MJ173Čepelka LukášSlávia VŠST7000:37:03-
12MA1815Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:37:0840
13MA1916Klampfl MilanSpartak Vrchlabí6400:37:1738
14MA2017Dabulskis AlgisSSSR-AŠ Ml. Boleslav 00:37:2436
15MA2118Hellmich JanCyklotramp Liberec6600:37:5134
16MA2219Bednář JiříLVZ Liberec6400:38:0232
4MJ234Štěpánek MichaelSl. VŠST Liberec7000:38:03-
17MA2420Kuziel WojciechPOL - LZS Wajherowo6100:38:0830
4MB2513Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:38:1034
18MA2621Hošek VáclavSport Pouzar České Budějovice5700:38:2728
19MA2722Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:38:3326
20MA2823Petr J.Slovan El. Liberec6300:38:3624
21MA2924Dostálek PetrTěchonín6700:38:4322
22MA3025Hyxa ZdeněkSokol Lázně Libverda5400:38:5120
5MB3114Marek JanVS Tábor4900:39:0132
23MA3226Ron RadoslavJiskra Vratislavice6000:39:0318
1MC3327Zacharda BohumilSlovan El. Liberec3500:39:0520
24MA3427Párys FrantišekSlovan El. Liberec5300:39:0816
25MA3528Matoušek M.Slovan El. Liberec6100:39:1214
26MA3629Hasmanda RostislavUD Hamr5300:39:1412
6MB3715Studničný MiroslavLIAZ Mn. Hradiště4900:39:1630
27MA3830Havlík JaroslavSp. Hodkovice5500:39:2710
2MC3928Libra JiříSp. N. Město n. Met.3700:39:4218
28MA4031Schwarz PetrSlovan Frýdlant6600:39:468
5MJ415Klejna JanJeštěd Liberec7200:39:50-
29MA4232Kocich VladislavLS Ml. Boleslav5100:39:566
29MA4233Kalfeřt ZdeněkSok. Český Dub5200:39:566
31MA4434Zikeš KarelFEL Praha6800:40:042
7MB4516Kadavý JanElitex Jablonec nad Nisou4700:40:0728
32MA4635Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:40:130
6MJ476Machan MiroslavZO Bílý Potok7100:40:17-
8MB4817Kadavý ZdeněkTJ Broumovská Liberec4900:40:2326
33MA4937Marušiak JanTJ Medika Liberec5500:40:260
34MA5038Čech JaroslavTJ Dvůr Králové6800:40:290
9MB5118Okrouhlík JiříTatran Jablonec nad Nisou4900:40:3324
7MJ527Klimeš JaroslavSlávia ODPM Liberec7100:40:40-
35MA5339Choc PetrSL. VŠST Liberec6400:40:410
8MJ548Polenske RonnyNDR-BSG Lok. Görlitz7200:40:46-
36MA5540Vejvoda LubomírTJ Medika Liberec5900:40:540
37MA5636Vacarda VladimírSlovan El. Liberec5900:40:560
38MA5741Pešek MilanTJ Dvůr Králové n. L.6000:40:570
39MA5842Dobroslav BuřitaSlovan Frýdlant6600:41:030
10MB5919Lerch VladislavMILO Olomouc4800:41:0722
40MA6043Valoušek ZbyněkTJ Kunratická Liberec5600:41:170
11MB6120Sedláček OldřichLIAZ Liberec4800:41:2220
12MB6221Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:41:3118
13MB6322Líbal DrahomírJeštěd Liberec4900:41:3316
9MJ6444Čižmár AloisSlovan El. Liberec7100:41:36-
41MA6544Pindjak JaroslavSvazarm Bílý Potok6500:41:370
10MJ6545Melišík JanLoko Trutnov7400:41:37-
11MJ6746Bártl TomášLok nymburk7100:41:42-
14MB6823Vítek JindřichSlovan El. Liberec4800:41:4714
42MA6945Vlk LubošJi Benešov u Semil5500:41:480
12MJ7047Hašek PavelSlovan El. Liberec7300:41:56-
43MA7146Fryčer JaroslavSlovan El. Liberec5200:42:150
44MA7247Škoda MartinLS Liberec6300:42:230
45MA7348Míča JiříKLAP Liberec5500:42:390
15MB7424Burda VladimírLitvínov4500:42:4012
16MB7525Fridrich JiříTatran Jablonec nad Nisou4700:42:4210
46MA7649Pokorný VlastislavTextil Liberec5600:42:440
47MA7750Gratias LiborSl. VŠST Liberec5500:42:450
3MC7829Kos JanLokomotiva Liberec3900:42:5516
48MA7851Trost KarelLok Liberec5100:42:550
49MA8052Bartusch JensNDR - ASG Drewitz6600:43:08-
50MA8153Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:43:110
51MA8254Sturm PetrTrutnov5200:43:140
52MA8355Čepelka FrantišekTJ Čes. ráj Hr. Skála6000:43:170
17MB8426Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:43:188
53MA8456Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:43:180
17MB8427Fuchs BedřichRZ Dobříš4400:43:188
19MB8728Horn WernerNDR-BSG KWV Görlitz4600:43:22-
13MJ8848Mader JanSl. VŠST Liberec7100:43:23-
14MJ8949Bradáč KarelSlovan El. Liberec7200:43:29-
15MJ9050Klejna JiříTSM Liberec7300:43:32-
4MC9130Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:3914
54MA9257Machan MilanSvazarm Bílý Potok6700:43:430
55MA9358Krejsa VáclavBering Praha5200:43:530
16MJ9451Regner KarelLiberec7400:43:54-
56MA9559Mocker FrantišekLok Děčín5800:43:550
57MA9660Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:560
58MA9761Motl FrantišekSok Drozdov5600:44:040
5MC9831Kempter DietmarNDR - BSC Post K-M-St.3900:44:06-
17MJ9852Schrotter PavelSl. VŠST Liberec7200:44:06-
6MC10032Mádl J.Elite Varnsdorf3900:44:1212
59MA10162Bihra FrankNDR-Post K-M-Stadt5000:44:130
1ZA10263Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:44:1820
60MA10363Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:44:230
61MA10464Bufka ZdeněkSlávia MFF Praha5700:44:240
20MB10429Plecháček JiříKvěta Mělník4400:44:244
62MA10665Virág PavolTJ UD Hamr5000:44:310
21MB10730Hakl JiříSvazarm Chrastava4700:44:352
22MB10831Vojtěch J.Sl. VŠST Liberec4700:44:370
2ZA10964Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:44:4318
23MB11032Rejn PavelSvazarm Manušice4600:44:460
63MA11166Virt MilošSok. Hor. Růžodol5800:44:510
24MB11233Lutovský JosefTextilana Liberec4800:44:590
25MB11334Čepelka OldřichTima Liberec4800:45:000
64MA11467Kubice JiříSl. VŠST Liberec5200:45:100
18MJ11468Weiss PetrRH Trutnov3900:45:10-
64MA11468Hádek JosefJiskra Kolora Benešov n. S.5300:45:100
3ZA11465Samková LucieSl. VŠST Liberec7000:45:1016
26MB11835Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:45:120
27MB11936Semenec JosefJiskra Litomyšl4900:45:160
66MA12069Havel K.PIV Jablonec n. N.5900:45:180
28MB12137Priebs W.NDR - LL Goerlitz4100:45:21-
19MJ12269Šouba O.Slávia Liberec7500:45:22-
67MA12370Muller M.Liberec6500:45:250
7MC12433Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:45:3210
29MB12538Volech PetrLokomotiva Liberec4300:45:590
20MJ12670Kytýr DavidCyklotramp Liberec7400:46:02-
68MA12771Jakubek MarekLiberec6900:46:140
30MB12839Wilde RolandNDR-Post Karl-Marx-Stadt4400:46:15-
31MB12940Půlkrab JanSvazarm Manušice4900:46:170
32MB13041Proche KarelSlovan El. Liberec4800:46:200
69MA13172Krejčí MiroslavDZ Frýdlant6300:46:270
70MA13273Král FrantišekTJ Semily5300:46:280
4ZA13366Kocumová KarinSlovan Liberec7600:46:3214
71MA13474Pokorný LuděkTJ Dvůr Králové nad Labem6700:46:340
72MA13575Veselý JiříCHÚ Stráž p. R.5400:46:400
33MB13642Koblížek AntonínLokomotiva Liberec4500:46:560
73MA13776Honzírek JiříTJ UD Hamr5500:47:100
5ZA13867Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:47:1212
34MB13945Kačer JiříČSAD Liberec4700:47:140
74MA14077Hájek JanTJ UD Hamr5600:47:310
6ZA14168Vergeinerová EvaStrojimport Praha6200:47:3610
8MC14234Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:47:508
35MB14343Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:47:510
36MB14444Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:47:550
9MC14535Lada JaroslavTJ Týniště nad Orlicí3100:48:186
10MC14636Miles PetrHostinné3700:48:324
11MC14737Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:49:032
37MB14846Hanschk Hans-GerdNDR - lok. Bautzen4600:49:17-
38MB14947Riedel WernerNDR - KWV Gorlitz4600:49:23-
7ZA15071Manhalová LenkaSlávia ODPM Liberec7400:49:270
39MB15148Gebhardt RolandNDR - Post K-M-Sadt4200:49:46-
8ZA15272Šoubová KateřinaSlávia ODPM Liberec7700:49:548
75MA15378Hermann AndreasNDR - VS Freital6600:50:000
9ZA15473Prachtelová ZorkaLiberec4300:50:136
76MA15579Szreder LucynaPOL - LZS Wejmerowo6500:50:15-
40MB15650Jedlička KarelTJ Medika Liberec4400:50:210
40MB15649Vokál KarelLiga 100 Praha4800:50:210
42MB15851Ploc KarelKLUS Mladé Buky4700:50:460
10ZA15938Kytýrová LaďkaCyklotramp Liberec 00:51:034
11ZA16074Pastrnková EvaSlovan El. Liberec4900:51:072
77MA16180Pazderský JiříLok Liberec5300:51:090
12ZA16275Roubíčková JanaLiga 100 Frídek Místek6900:51:170
43MB16352Vanický JaroslavSokol Kostelec nad Orlicí4700:51:250
44MB16453Novotný JiříSkloexport Liberec4700:51:320
45MB16554Lindau ManfredNDR - LL Gorlitz4000:51:50-
13ZA16576Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:51:500
78MA16781Macháček VlastimilZora Praha5400:52:020
14ZA16777Párysová VěraSlovan El. Liberec5800:52:020
79MA16982Maubach - JurgenNDR - LL Gorlitz5200:52:14-
21MJ16971Čepelka VítězslavSlávia VŠST Liberec7300:52:14-
15ZA17178Burdová DitaCHZ Litvínov7400:52:180
80MA17283Hudec PetrTextilana Liberec6800:53:180
12MC17338Raschig PeterNDR - VS jessen /E3400:53:42-
46MB17455Zderadička AntonínSlovan El. Liberec4000:54:120
81MA17584Kulik WieslawPOL - LKS Hancza Elk5700:54:49-
22MJ17672Vik MartinSlovan El. Liberec7100:55:22-
47MB17756Ryšán KarelSlovan Roztoky u Prahy4700:55:380
13MC17739Veverka JiříSlovan El. Liberec3700:55:380
14MC17940Stahr WernerLSV 1979 Görlitz3900:56:34-
15MC18041Ratayczyk L.NDR - LL Gorlitz3300:57:04-
16MC18142Petřík BohumilLS Liberec3000:57:240
16ZA18279Marková DanielaČervený Kostelec4800:57:390
17ZA18380Schubert HelgaNDR-Lok. Bautzen4600:57:49-
17MC18443Náhlovský JiříTJ Semily3400:57:530
18MC18544Brunclík JiříLoko Liberec1800:58:270
48MB18657Drha LubošLiga 100 Praha4400:58:350
82MA18785Laňka VlastimilSlovan El. Liberec6400:59:030
18ZA18881Handelová PetraSlavia ODPM Liberec7400:59:450
19ZA18982Curinová BrigitaTJ LS Praha6101:00:090
23MJ19073Doležal ViktorJeštěd Liberec7501:00:58-
20ZA19183Javůrková VěraTn Svoboda5001:01:080
24MJ19275Čančík MichalČSAD Liberec7301:01:13-
24MJ19274Čančík DavidSlovan El. Liberec7201:01:13-
26MJ19476Týfová IrenaSlávia ODPM Liberec7301:02:32-
83MA19586Škorpil BohuslavJablonec n. N.6401:03:080
19MC19645Woitag HorstNDR-SG Dynamo Aue3801:04:22-
20MC19746Nather HeinzNDR - DWBO Wilthen2201:05:07-
21ZA19884Laurinová AnnaLiberec2601:22:400

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód