Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Harachov - Údolím horských řek

7.10.1989, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Harachov - Údolím horských řek
  • datum konání: 7.10.1989
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Harachov - Údolím horských řek

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Lisičan PetrDukla Liberec6201:27:3660
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5301:29:5758
3MA33Kynčl StanislavAFK Chrudim6401:31:4256
4MA44Krátký MarekVSK Praha7001:32:3454
5MA55Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6601:35:0052
6MA77Gombita JosefČED Praha5801:37:2650
7MA98Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5201:39:1348
8MA109Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:40:4746
9MA1210Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5701:43:5544
10MA1511Palán ZdeněkJiskra Harrachov5601:47:2442
11MA1712Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:49:3940
12MA2013Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:50:4838
13MA2314Trnka MilanLokomotiva Nymburk5601:51:1736
14MA2515Šmíd IvanJiskra Harrachov6101:51:4234
15MA2816Krejsa VáclavBering Praha5201:56:1732
16MA2917Karlík MichalLoko Trutnov6401:57:4830
17MA3118Balcar LubošVŠZ Praha5801:59:2828
18MA3419Mocker FrantišekLo Děčín5802:00:5626
19MA3920Honzírek JiříUD Hamr Straz p. Ralskem5502:08:0924
Muži B (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB621Šmída OldřichSokol Studnice4801:35:1140
2MB822Melišík MilanLOKO Trutnov4701:37:4238
3MB1123Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:43:5036
4MB1324Biemann GötzJiskra Harrachov4301:43:5734
5MB1425Marek JanVS Tábor4901:45:4732
6MB1626Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:47:3330
7MB1827Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:49:5728
8MB1928Janový PetrSlávia VS Plzeň4501:50:2826
9MB2129Náprstek JiříJilemnice4901:51:0724
10MB2230Sadílek OtaSokol Albrechtice4601:51:0922
11MB2431Burda VladimírLitvínov4501:51:3920
12MB2732Jiřan TomášKablo Děčín4801:53:4818
13MB3233Plecháček JiříKvěta Mělník4401:59:5416
14MB3734Kindl JiříKable Děčín4402:02:3514
15MB4235Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4902:15:5612
16MB4436Petrov PavelSokol Dejvice4402:26:4210
Muži C (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2637Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3701:51:5020
2MC3338Ondrák BohumírSK Nové Město na Mor.3602:00:1018
3MC3839Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3202:02:3816
4MC4040Hrubý OldřichSKI Jilemnice3402:11:2714
Ženy A (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3041Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6701:58:0920
2ZA3542Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6402:00:5718
3ZA3643Novotná EvaLoko Česká Třebová4802:02:0916
4ZA4144Roubíčková JanaLiga 100 Frídek Místek6902:15:2414
5ZA4345Zajícová VěraSKI Jilemnice4602:17:1112
6ZA4546Bubeníková J.TJ Košťálov5702:37:5110
Trať 22,100 km, 935,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Lisičan PetrDukla Liberec6201:27:3660
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5301:29:5758
3MA33Kynčl StanislavAFK Chrudim6401:31:4256
4MA44Krátký MarekVSK Praha7001:32:3454
5MA55Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6601:35:0052
1MB621Šmída OldřichSokol Studnice4801:35:1140
6MA77Gombita JosefČED Praha5801:37:2650
2MB822Melišík MilanLOKO Trutnov4701:37:4238
7MA98Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5201:39:1348
8MA109Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:40:4746
3MB1123Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:43:5036
9MA1210Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5701:43:5544
4MB1324Biemann GötzJiskra Harrachov4301:43:5734
5MB1425Marek JanVS Tábor4901:45:4732
10MA1511Palán ZdeněkJiskra Harrachov5601:47:2442
6MB1626Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:47:3330
11MA1712Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:49:3940
7MB1827Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:49:5728
8MB1928Janový PetrSlávia VS Plzeň4501:50:2826
12MA2013Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:50:4838
9MB2129Náprstek JiříJilemnice4901:51:0724
10MB2230Sadílek OtaSokol Albrechtice4601:51:0922
13MA2314Trnka MilanLokomotiva Nymburk5601:51:1736
11MB2431Burda VladimírLitvínov4501:51:3920
14MA2515Šmíd IvanJiskra Harrachov6101:51:4234
1MC2637Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3701:51:5020
12MB2732Jiřan TomášKablo Děčín4801:53:4818
15MA2816Krejsa VáclavBering Praha5201:56:1732
16MA2917Karlík MichalLoko Trutnov6401:57:4830
1ZA3041Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6701:58:0920
17MA3118Balcar LubošVŠZ Praha5801:59:2828
13MB3233Plecháček JiříKvěta Mělník4401:59:5416
2MC3338Ondrák BohumírSK Nové Město na Mor.3602:00:1018
18MA3419Mocker FrantišekLo Děčín5802:00:5626
2ZA3542Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6402:00:5718
3ZA3643Novotná EvaLoko Česká Třebová4802:02:0916
14MB3734Kindl JiříKable Děčín4402:02:3514
3MC3839Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3202:02:3816
19MA3920Honzírek JiříUD Hamr Straz p. Ralskem5502:08:0924
4MC4040Hrubý OldřichSKI Jilemnice3402:11:2714
4ZA4144Roubíčková JanaLiga 100 Frídek Místek6902:15:2414
15MB4235Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4902:15:5612
5ZA4345Zajícová VěraSKI Jilemnice4602:17:1112
16MB4436Petrov PavelSokol Dejvice4402:26:4210
6ZA4546Bubeníková J.TJ Košťálov5702:37:5110

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód