Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

5.5.2004, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 5.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Milan Nývlt

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí, Pardubice
hlavní závod v 18:00 hodin
lidový běh v 17:30 hodin

Přihlášky

email: viz níže
poštou: Pavel Strnad, Smilova 440, 530 03 Pardubice
popř. v den konání závodu do 17:40 hodin

Startovné

50,- Kč (na místě v den konání 70,- Kč)

Popis tratě

městský rovinatý okruh
délka okruhu 1665 m

Ceny pro vítěze

putovní pohár pro nejlepšího muže a ženu
finanční ceny pro prvních 5 v kategorii muži A a pro první 3 v ostatních kategoriích (kromě žen nad 35 let)
věcné ceny pro 6.-15. místo v kategorii muži A a pro ženy nad 35 let
prémie po 3. kole

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Každý účastník obdrží triko, tašku a občerstvení.

Kontakt:
Milan Nývlt
tel. 606 228 051

Internetové stránky

http://www.sweb.cz/pardubicka9

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2020Pardubická devítka-
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 3950

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Doležal Stanislav3813
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Kozáková Denisa7911
Eder Martin6511
Urbánek Jiří7610
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Hromádko Jaroslav7110
Metelková Táňa7210
Jirásková Eva6410
Pudil Ivo6110
Dvořák Miroslav7310
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Zelený Luděk619
Vorel Milan409
Cupalová Eva479
Fenclová Marta769
Pechek František539
Pšenička Jiří469
Mališová Karla609
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Drozd Jiří579
Novák Pavel819
Kafka Miloš869
Tomšů Petr649
Doktor Ondřej939
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Goldbach Václav509
Palko Aleš718
Nádherová Hana688
Procházková Irena578
Bečvařík Jiří608
Uchytil Milan748
Osoba Martin658
Horáček Michal758
Trejbal Karel518
Polívka Vladimír768

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A - 34 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Gerych DavidSSK Vítkovice7700:29:33-
2MA34Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:30:22-
3MA45Serbessa MulugetaOlymp Praha7100:30:35-
4MA56Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:30:41-
5MA1112Čivrný JiříSemily8000:32:58-
6MA1516Vodička OldřichPIM RC7700:33:31-
7MA1617Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:33:53-
8MA1819Doucha JiříStart Náchod7100:34:42-
9MA2021Mocek TomášPardubice7900:35:23-
10MA2122Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:35:52-
11MA2223Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:36:12-
12MA2324Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:14-
13MA2627Jakoubek JiříAC Pardubice8600:36:32-
14MA3738Janda MartinKOB Dobruška8000:38:23-
15MA5354Volf MichalDvůr Králové nad Labem8100:42:31-
16MA5960Král LiborPardubice7000:43:22-
17MA6062Jirásko DušanSokol Srch7300:43:32-
18MA6263Šindelář MartinKSS Chrudim8300:43:56-
19MA6768Jirásko LubomírSokol Srch7100:44:48-
Muži B - 35-44 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:29:48-
2MB67Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:30:42-
3MB89Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:31:52-
4MB910Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:32:35-
5MB1011Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:32:54-
6MB1213Louda PetrAC Turnov6400:33:08-
7MB2526Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:27-
8MB3334Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:37:36-
9MB3435Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:37:40-
10MB4041Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:09-
11MB4243Smola JanKRB Chrudim6700:39:32-
12MB4445Kraus VáclavCyklo Kraus6400:40:11-
13MB4748Břeň MartinVeverka Team6400:40:53-
14MB6566Klement PetrPardubice6900:44:42-
Muži C - 45-54 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC78Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5800:30:43-
2MC1314Siegel JosefAC Choceň5800:33:12-
3MC1415Čivrný JiříSemily5300:33:23-
4MC2425Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:36:15-
5MC2829Flídr JanMK Kladno5700:36:43-
6MC3031Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:11-
7MC3536Brožek RadmilKRB Chrudim5400:37:41-
8MC3637Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:38:07-
9MC3839Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:32-
10MC3940Zdeněk BílýMK Pardubice5900:38:49-
11MC4344Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:40:03-
12MC4546Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:40:23-
13MC4849Sedlák JiříPřelouč5800:41:29-
14MC5253Sýkora AntonínPolicie Pardubice5100:42:22-
15MC5556Cipl FrantišekBON BON Praha5100:42:35-
16MC6364Krejsa VáclavBering Praha5200:44:07-
Muži D - 55-64 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2728Novotný JosefTransporta Chrudim4800:36:40-
2MD3132Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:12-
3MD4950Krajtl SvatoplukPardubice4900:41:36-
4MD5051Marek FrantišekČervený Kostelec4100:41:53-
5MD5355Balda JiříTT Pardubice4700:42:31-
6MD5657Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:42:36-
Muži E - 65 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4142Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:39:29-
2ME5758Doležal StanislavBK Pardubice3800:42:39-
3ME6465Kousal OldřichSK Přerov3800:44:27-
4ME6970Hrubý MilanASK Blansko3800:46:05-
5ME7273Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:47:35-
6ME7475Šikel KarelLázně Libverda a.s.3700:53:45-
Ženy A - 34 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1718Klimešová JanaVSK Praha7000:34:27-
2ZA1920Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:34:48-
3ZA2930Vlčovská MartaAC Pardubice7600:36:57-
4ZA3233Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:37:14-
5ZA5859Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:42:48-
6ZA6061Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:43:32-
7ZA6567Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:42-
8ZA7172Zvolánková MarieMlýn Janderov7100:46:31-
Ženy B - 35-44 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4547Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:40:23-
2ZB5152Vavřinová LenkaSlavoj Stará Boleslav6900:41:59-
3ZB6869Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:18-
4ZB7374Klimešová AlenaBukovice6300:53:13-
Ženy C - 45 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7071Vacková HanaSK Hronov5600:46:10-
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Gerych DavidSSK Vítkovice7700:29:33-
1MB23Čotov IvanDatalusk Jihlava6600:29:48-
2MA34Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:30:22-
3MA45Serbessa MulugetaOlymp Praha7100:30:35-
4MA56Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:30:41-
2MB67Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:30:42-
1MC78Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5800:30:43-
3MB89Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:31:52-
4MB910Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:32:35-
5MB1011Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:32:54-
5MA1112Čivrný JiříSemily8000:32:58-
6MB1213Louda PetrAC Turnov6400:33:08-
2MC1314Siegel JosefAC Choceň5800:33:12-
3MC1415Čivrný JiříSemily5300:33:23-
6MA1516Vodička OldřichPIM RC7700:33:31-
7MA1617Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:33:53-
1ZA1718Klimešová JanaVSK Praha7000:34:27-
8MA1819Doucha JiříStart Náchod7100:34:42-
2ZA1920Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:34:48-
9MA2021Mocek TomášPardubice7900:35:23-
10MA2122Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:35:52-
11MA2223Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:36:12-
12MA2324Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:14-
4MC2425Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:36:15-
7MB2526Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:27-
13MA2627Jakoubek JiříAC Pardubice8600:36:32-
1MD2728Novotný JosefTransporta Chrudim4800:36:40-
5MC2829Flídr JanMK Kladno5700:36:43-
3ZA2930Vlčovská MartaAC Pardubice7600:36:57-
6MC3031Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:11-
2MD3132Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:12-
4ZA3233Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:37:14-
8MB3334Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:37:36-
9MB3435Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:37:40-
7MC3536Brožek RadmilKRB Chrudim5400:37:41-
8MC3637Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:38:07-
14MA3738Janda MartinKOB Dobruška8000:38:23-
9MC3839Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:32-
10MC3940Zdeněk BílýMK Pardubice5900:38:49-
10MB4041Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:09-
1ME4142Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:39:29-
11MB4243Smola JanKRB Chrudim6700:39:32-
11MC4344Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:40:03-
12MB4445Kraus VáclavCyklo Kraus6400:40:11-
12MC4546Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:40:23-
1ZB4547Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:40:23-
13MB4748Břeň MartinVeverka Team6400:40:53-
13MC4849Sedlák JiříPřelouč5800:41:29-
3MD4950Krajtl SvatoplukPardubice4900:41:36-
4MD5051Marek FrantišekČervený Kostelec4100:41:53-
2ZB5152Vavřinová LenkaSlavoj Stará Boleslav6900:41:59-
14MC5253Sýkora AntonínPolicie Pardubice5100:42:22-
15MA5354Volf MichalDvůr Králové nad Labem8100:42:31-
5MD5355Balda JiříTT Pardubice4700:42:31-
15MC5556Cipl FrantišekBON BON Praha5100:42:35-
6MD5657Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:42:36-
2ME5758Doležal StanislavBK Pardubice3800:42:39-
5ZA5859Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:42:48-
16MA5960Král LiborPardubice7000:43:22-
6ZA6061Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:43:32-
17MA6062Jirásko DušanSokol Srch7300:43:32-
18MA6263Šindelář MartinKSS Chrudim8300:43:56-
16MC6364Krejsa VáclavBering Praha5200:44:07-
3ME6465Kousal OldřichSK Přerov3800:44:27-
7ZA6567Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:42-
14MB6566Klement PetrPardubice6900:44:42-
19MA6768Jirásko LubomírSokol Srch7100:44:48-
3ZB6869Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:18-
4ME6970Hrubý MilanASK Blansko3800:46:05-
1ŽC7071Vacková HanaSK Hronov5600:46:10-
8ZA7172Zvolánková MarieMlýn Janderov7100:46:31-
5ME7273Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:47:35-
4ZB7374Klimešová AlenaBukovice6300:53:13-
6ME7475Šikel KarelLázně Libverda a.s.3700:53:45-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód