Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vsetín - Dušná

6.5.1990, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vsetín - Dušná
  • datum konání: 6.5.1990
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 6,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Cingálek RadekTepna Brno7000:26:3030
2MA22Švihel MiroslavLiga 100 Vsetín5800:26:3929
3MA33Melichařík O.Sl Havlovice 00:27:2428
4MA64Belžík AntonínLS Vsetín 00:28:0827
5MA75David LudvíkZbr. Vsetín5100:28:3526
6MA86Dostálek PetrSokol Lukavice6700:28:4125
7MA97Sobek MiroslavLoko Lúky5600:28:4924
8MA108Vyzina ČestmírTJ L 100 Ostrava5700:28:5423
9MA119Trčka JanTJ Rožnov5200:29:4222
10MA1210Bayer PetrTJ Rožnov6800:30:0921
11MA1311Jež R.LS Vsetín 00:30:2820
12MA1412Žaludek J.SK Slín 00:30:3219
13MA1513Rafaj L.St Vsetín 00:30:3618
14MA1614Bureš JindřichSokol Havlovice5300:30:4017
15MA1715Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:30:4716
16MA1816Černín Z.Zbr. Vsetín 00:30:5115
17MA1917Kovář M.Svaz Borky 00:30:5314
18MA2418Venovský T.MEZ Vsetín 00:31:4013
19MA2619Koňařík L.TJ Rožnov 00:31:5312
20MA2820Zádrapa JosefSn Vsetín7300:32:5511
21MA3121Michalec P.Spartak Lysá 00:33:5910
22MA3222Holub PetrTJ Rožnov6600:34:009
23MA3323Obšívač BořekTJ Rožnov6300:34:258
24MA3524Hromada H.MEZ Vsetín 00:34:307
25MA3625Zeman Z.SSMZubří 00:34:336
26MA3926Randýsek V.Zbr. Vsetín 00:35:115
27MA4027Prokop JiříSvit Zlín5600:35:164
28MA4128Rumjan V.VS 00:35:373
29MA4629Diblík T.MEZ Vsetín 00:36:112
30MA4730David J.LSVsetín 00:37:421
Muži B (trať 6,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB431Tichavský PetrLS Vsetín4800:27:2520
1MB432Machatka M.SlKrom4900:27:2520
3MB1933Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:30:5318
4MB2134Vojtek J.Bobrky 00:31:1517
5MB2235Zetek JiříSklo ValMez4600:31:2716
6MB2336Janíček M.SP Lysá 00:31:3015
7MB2537Čablík M.Bobrky 00:31:4114
8MB2738Macek VojtěchSl Kroměříž4400:32:0113
9MB2839Jelínek MiroslavLiga 100 Přerov4100:32:5512
10MB3440Hořejší JiříSK Zlín4200:34:2911
11MB3741Šlechta J.Lo Břeclav 00:34:5710
12MB4342Zapletal JosefSl Kroměříž4300:35:559
13MB4443Koňařík FrantišekTJ Valašské Meziříčí4600:36:038
Muži C (trať 6,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3044Ondrák BohumírTJ Nové Město na Moravě3600:33:0710
2MC3845Balážik JánAtletika Valašská Polanka3800:34:589
3MC4246Kusenda O.Sp Lysá 00:35:548
4MC4547Řezanina J.LS Vsetín 00:36:057
5MC4948Knebl VladislavJZD Husl3500:40:016
Ženy A (trať 6,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4849Roubíčková JanaLiga 100 Frídek Místek6900:39:2910
2ZA5050Michalcová VeronikaSpartak Lysá 00:46:189
Trať 6,500 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Cingálek RadekTepna Brno7000:26:3030
2MA22Švihel MiroslavLiga 100 Vsetín5800:26:3929
3MA33Melichařík O.Sl Havlovice 00:27:2428
1MB432Machatka M.SlKrom4900:27:2520
1MB431Tichavský PetrLS Vsetín4800:27:2520
4MA64Belžík AntonínLS Vsetín 00:28:0827
5MA75David LudvíkZbr. Vsetín5100:28:3526
6MA86Dostálek PetrSokol Lukavice6700:28:4125
7MA97Sobek MiroslavLoko Lúky5600:28:4924
8MA108Vyzina ČestmírTJ L 100 Ostrava5700:28:5423
9MA119Trčka JanTJ Rožnov5200:29:4222
10MA1210Bayer PetrTJ Rožnov6800:30:0921
11MA1311Jež R.LS Vsetín 00:30:2820
12MA1412Žaludek J.SK Slín 00:30:3219
13MA1513Rafaj L.St Vsetín 00:30:3618
14MA1614Bureš JindřichSokol Havlovice5300:30:4017
15MA1715Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:30:4716
16MA1816Černín Z.Zbr. Vsetín 00:30:5115
17MA1917Kovář M.Svaz Borky 00:30:5314
3MB1933Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:30:5318
4MB2134Vojtek J.Bobrky 00:31:1517
5MB2235Zetek JiříSklo ValMez4600:31:2716
6MB2336Janíček M.SP Lysá 00:31:3015
18MA2418Venovský T.MEZ Vsetín 00:31:4013
7MB2537Čablík M.Bobrky 00:31:4114
19MA2619Koňařík L.TJ Rožnov 00:31:5312
8MB2738Macek VojtěchSl Kroměříž4400:32:0113
9MB2839Jelínek MiroslavLiga 100 Přerov4100:32:5512
20MA2820Zádrapa JosefSn Vsetín7300:32:5511
1MC3044Ondrák BohumírTJ Nové Město na Moravě3600:33:0710
21MA3121Michalec P.Spartak Lysá 00:33:5910
22MA3222Holub PetrTJ Rožnov6600:34:009
23MA3323Obšívač BořekTJ Rožnov6300:34:258
10MB3440Hořejší JiříSK Zlín4200:34:2911
24MA3524Hromada H.MEZ Vsetín 00:34:307
25MA3625Zeman Z.SSMZubří 00:34:336
11MB3741Šlechta J.Lo Břeclav 00:34:5710
2MC3845Balážik JánAtletika Valašská Polanka3800:34:589
26MA3926Randýsek V.Zbr. Vsetín 00:35:115
27MA4027Prokop JiříSvit Zlín5600:35:164
28MA4128Rumjan V.VS 00:35:373
3MC4246Kusenda O.Sp Lysá 00:35:548
12MB4342Zapletal JosefSl Kroměříž4300:35:559
13MB4443Koňařík FrantišekTJ Valašské Meziříčí4600:36:038
4MC4547Řezanina J.LS Vsetín 00:36:057
29MA4629Diblík T.MEZ Vsetín 00:36:112
30MA4730David J.LSVsetín 00:37:421
1ZA4849Roubíčková JanaLiga 100 Frídek Místek6900:39:2910
5MC4948Knebl VladislavJZD Husl3500:40:016
2ZA5050Michalcová VeronikaSpartak Lysá 00:46:189

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód