Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká Cena Krkonoš

22.4.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Cena Krkonoš
  • datum konání: 22.4.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ191Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8101:02:360,00
2MJ342Olah JanJiskra Horní Maršov8401:06:060,00
3MJ393Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:08:140,00
4MJ674Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:460,00
5MJ725Neumann MilanSki Jilemnice8301:18:460,00
6MJ796Macháček LukášPraha8401:22:340,00
Muži A (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:52:400,00
2MA264Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:54:390,00
3MA365Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:54:580,00
4MA566Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:58:070,00
5MA667Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:58:250,00
6MA768Pauzar DavidTrutnov6900:59:010,00
7MA1069Šír DanielRokytnice nad Jizerou 01:00:080,00
8MA1270Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:00:360,00
9MA1471Martínek JanAC Čáslav6301:01:030,00
10MA1572Lohynský JaroslavLoko Trutnov 01:01:230,00
11MA1773Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:01:510,00
12MA2074Bolehovský PavelKER TEAM7101:02:420,00
13MA2175Tichý PavelNáchod6301:02:500,00
14MA2276Prokůpek AlešSki Jilemnice6601:03:430,00
15MA2377Čipera RadekSKI Radvanice6401:04:010,00
16MA2478Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:04:040,00
17MA2679Havelka JanMaratonstav Úpice7901:05:090,00
18MA2880Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7801:05:190,00
19MA3381Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:06:030,00
20MA3582Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:06:200,00
21MA4783Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:09:580,00
22MA4984Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:10:280,00
23MA5285Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6401:11:190,00
24MA5486Karban JaroslavSKI Malé svatoňovice7001:11:370,00
25MA5887Vodička JanŠelasport7801:12:470,00
26MA5988Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:13:050,00
Muži B (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB447Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:57:510,00
2MB948Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:00:020,00
3MB1149Ondráček LubošHS Pomezní Boudy5501:00:110,00
4MB1350Svatoš JaroslavLiberec5701:00:520,00
5MB1651Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:01:370,00
6MB2552Hanke MiroslavSKI Podlázky5501:04:420,00
7MB3053Vladyka JanAC Praha 18905801:05:480,00
8MB4154Trnka MilanPivovar Krakonoš Trutnov5601:08:250,00
9MB4255Soukup LadislavSokol Poniklá5801:08:320,00
10MB4356Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:08:450,00
11MB4457Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:08:570,00
12MB4858Šlégr JiříMaratonstav Úpice5401:10:080,00
13MB5559Mareš BohumilLEAR Brno5101:11:430,00
14MB5660Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:12:080,00
15MB5761Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6001:12:350,00
16MB6662Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:15:330,00
17MB7663Diviš JiříSazka Praha5801:21:150,00
Muži C (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC828Mach FrantišekJablonec n.N5000:59:290,00
2MC1829Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:240,00
3MC2730Vodička JanMK Radslavice 01:05:130,00
4MC2931Kober JosefDolní Olešnice5001:05:270,00
5MC3132Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4801:05:520,00
6MC3633Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:06:370,00
7MC3734Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:06:500,00
8MC4035Biemann GötzSKI Harrachov4301:08:180,00
9MC4636Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:09:230,00
10MC5337Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4601:11:300,00
11MC6138Kůtek VladimírSK Lužany5001:14:120,00
12MC6239Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:14:360,00
13MC6340Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:14:530,00
14MC6541Linhart MilošAC Náchod4401:15:130,00
15MC7342Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:18:580,00
16MC7743Nypl JaroslavStará Paka4101:22:080,00
17MC7844Prokůpek StanislavSki Jilemnice4101:22:100,00
18MC8645Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:28:130,00
Muži D (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5121Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:11:030,00
2MD6422Nanke WernerBK Kravaře3801:15:090,00
3MD6823Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:15:470,00
4MD7024Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:16:140,00
5MD7125Bielčík JindřichTJ Lichkov 01:18:160,00
6MD7526Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:20:120,00
7MD8127Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3701:23:510,00
Juniorky (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ807Soukupová AlenaSki Jilemnice8201:23:390,00
2ŽJ878Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:30:260,00
3ŽJ889Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:32:160,00
Ženy A (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3214Havelková DagmarJilemnice7201:05:550,00
2ZA4515Hanáková MiroslavaACP Brno6601:09:030,00
3ZA5016Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:10:530,00
4ZA6017Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7501:13:400,00
5ZA8218Maderová MagdaSVS Krkonoše Vrchlabí7401:25:360,00
6ZA8419Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:27:010,00
7ZA8520Popovová MartinaPraha7401:27:410,00
Ženy B (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3810Paulů BlankaSki Jilemnice5401:06:550,00
2ZB6811Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:15:470,00
3ZB7312Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:18:580,00
4ZB8313Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:26:000,00
Trať 15,000 km, 470,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:52:400,00
2MA264Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:54:390,00
3MA365Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:54:580,00
1MB447Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:57:510,00
4MA566Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:58:070,00
5MA667Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:58:250,00
6MA768Pauzar DavidTrutnov6900:59:010,00
1MC828Mach FrantišekJablonec n.N5000:59:290,00
2MB948Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:00:020,00
7MA1069Šír DanielRokytnice nad Jizerou 01:00:080,00
3MB1149Ondráček LubošHS Pomezní Boudy5501:00:110,00
8MA1270Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:00:360,00
4MB1350Svatoš JaroslavLiberec5701:00:520,00
9MA1471Martínek JanAC Čáslav6301:01:030,00
10MA1572Lohynský JaroslavLoko Trutnov 01:01:230,00
5MB1651Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:01:370,00
11MA1773Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:01:510,00
2MC1829Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:240,00
1MJ191Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8101:02:360,00
12MA2074Bolehovský PavelKER TEAM7101:02:420,00
13MA2175Tichý PavelNáchod6301:02:500,00
14MA2276Prokůpek AlešSki Jilemnice6601:03:430,00
15MA2377Čipera RadekSKI Radvanice6401:04:010,00
16MA2478Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:04:040,00
6MB2552Hanke MiroslavSKI Podlázky5501:04:420,00
17MA2679Havelka JanMaratonstav Úpice7901:05:090,00
3MC2730Vodička JanMK Radslavice 01:05:130,00
18MA2880Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7801:05:190,00
4MC2931Kober JosefDolní Olešnice5001:05:270,00
7MB3053Vladyka JanAC Praha 18905801:05:480,00
5MC3132Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4801:05:520,00
1ZA3214Havelková DagmarJilemnice7201:05:550,00
19MA3381Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:06:030,00
2MJ342Olah JanJiskra Horní Maršov8401:06:060,00
20MA3582Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:06:200,00
6MC3633Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:06:370,00
7MC3734Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:06:500,00
1ZB3810Paulů BlankaSki Jilemnice5401:06:550,00
3MJ393Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:08:140,00
8MC4035Biemann GötzSKI Harrachov4301:08:180,00
8MB4154Trnka MilanPivovar Krakonoš Trutnov5601:08:250,00
9MB4255Soukup LadislavSokol Poniklá5801:08:320,00
10MB4356Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:08:450,00
11MB4457Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:08:570,00
2ZA4515Hanáková MiroslavaACP Brno6601:09:030,00
9MC4636Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:09:230,00
21MA4783Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:09:580,00
12MB4858Šlégr JiříMaratonstav Úpice5401:10:080,00
22MA4984Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:10:280,00
3ZA5016Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:10:530,00
1MD5121Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:11:030,00
23MA5285Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6401:11:190,00
10MC5337Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4601:11:300,00
24MA5486Karban JaroslavSKI Malé svatoňovice7001:11:370,00
13MB5559Mareš BohumilLEAR Brno5101:11:430,00
14MB5660Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:12:080,00
15MB5761Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6001:12:350,00
25MA5887Vodička JanŠelasport7801:12:470,00
26MA5988Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:13:050,00
4ZA6017Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7501:13:400,00
11MC6138Kůtek VladimírSK Lužany5001:14:120,00
12MC6239Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:14:360,00
13MC6340Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:14:530,00
2MD6422Nanke WernerBK Kravaře3801:15:090,00
14MC6541Linhart MilošAC Náchod4401:15:130,00
16MB6662Dufka RadimMaratonstav Úpice5301:15:330,00
4MJ674Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:460,00
3MD6823Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:15:470,00
2ZB6811Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:15:470,00
4MD7024Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:16:140,00
5MD7125Bielčík JindřichTJ Lichkov 01:18:160,00
5MJ725Neumann MilanSki Jilemnice8301:18:460,00
15MC7342Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:18:580,00
3ZB7312Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:18:580,00
6MD7526Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:20:120,00
17MB7663Diviš JiříSazka Praha5801:21:150,00
16MC7743Nypl JaroslavStará Paka4101:22:080,00
17MC7844Prokůpek StanislavSki Jilemnice4101:22:100,00
6MJ796Macháček LukášPraha8401:22:340,00
1ŽJ807Soukupová AlenaSki Jilemnice8201:23:390,00
7MD8127Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3701:23:510,00
5ZA8218Maderová MagdaSVS Krkonoše Vrchlabí7401:25:360,00
4ZB8313Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:26:000,00
6ZA8419Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:27:010,00
7ZA8520Popovová MartinaPraha7401:27:410,00
18MC8645Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:28:130,00
2ŽJ878Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:30:260,00
3ŽJ889Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:32:160,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód