Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

2.6.1990, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 2.6.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Havlovice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5604

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Brunclík Ivo5821
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4820
Les Josef4720
Mach Václav5520
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šír Václav4819
Šrutek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Vimr Adolf4317
Tučný Jan4717
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Pešek Milan6013
Metelková Táňa7213
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Bureš Jindřich5312
Gregor Jaroslav5112
Tempír František4912

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:37:4460
2MA22Hornych JosefJetřichov6700:38:0958
3MA43Gombita JosefČedok Praha5800:38:2856
4MA54Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:38:3654
5MA75Novotný JiříSokol Havlovice5400:39:2752
6MA86Mach VáclavSokol Havlovice5500:39:4450
7MA117Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:40:2848
8MA128Pinkava LubošSpartak Nové Město nad Metují6600:40:3446
9MA139Milota PavelLoko Trutnov6100:40:4144
10MA1410Drahoňovský RomanTJ Sedmihorky6700:41:0342
11MA1511Mazač JaroslavPolice nad Metují6800:41:0740
12MA1612Šulc MiroslavCHZ Litvínov5300:41:1438
13MA1813Dostálek PetrSokol Lukavice6700:41:2536
14MA1914Koutský RomanTJ Jilemnice6500:41:3734
15MA2215Hejzlar JanPF Praha6200:42:3732
16MA2416Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:43:0030
17MA2617Kopáček MiroslavAC 8046 Tábor6000:43:0828
18MA2818Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:43:1726
19MA3119Bureš JindřichSokol Havlovice5300:43:4624
20MA3220Novák MiroslavKrakonošova strana7400:44:1822
21MA3321Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:44:2920
22MA3522Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:44:4018
23MA4023Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:46:2216
24MA4124Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:46:3114
25MA4325Jiránek MirkoSokol Havlovice5400:47:0212
26MA4426Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:1210
27MA4627Klepš AdolfSlovan Špindlerův Mlýn6400:47:298
28MA4828Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:48:006
29MA4929Dufka RadimSparta Úpice5300:48:094
30MA5030Balcar LubošVŠZ Praha5800:48:152
31MA5131Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:48:220
32MA5332Vašíček MartinBaník Radvanice7100:49:140
33MA5533Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:49:240
34MA5634Vašíček RomanSKI Radvanice7400:49:360
35MA5935Pavlica PetrPraha 106300:50:140
36MA6136Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:50:190
37MA6737Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:51:080
38MA6938Smrčka JiříVÚ Tábor6200:51:270
39MA7039Krejsa VáclavBering Praha5200:51:280
40MA7640Pobříslo KarelJirkov6400:53:320
41MA8541Pařík JaromírVÚ 8046 Tábor6401:03:090
42MA8642Sklenička MartinVÚ Tábor6501:03:440
43MA8843Fröhlich FrantišekVÚ Tábor6101:06:130
Muži B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB344Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:1240
2MB645Šmída OldřichSokol Studnice4800:38:5838
3MB946Řezáč IvoCHZ Litvínov4100:40:1036
4MB1047Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:40:2734
5MB1748Melišík MilanLOKO Trutnov4700:41:2132
6MB2049Marek JanVS Tábor4900:41:4030
7MB2150Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:41:5228
8MB2351Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:42:4926
9MB2552Biemann GötzJiskra Harrachov4300:43:0324
10MB2753Kavan IvanLOKO Trutnov5000:43:1322
11MB3054Šklíba KarelSokol Havlovice5000:43:3020
12MB3355Kubeček VáclavHronov4700:44:2918
13MB3756Nekovář MiroslavSpartak Vrchlabí4800:45:1116
14MB3857Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:45:3214
15MB3958Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:45:5112
16MB4259Burda VladimírLitvínov4500:46:5510
17MB4460Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:47:128
18MB4761Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:47:586
19MB5262Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:48:234
20MB6263Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:50:302
21MB6364Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:50:330
22MB6665Novotný JiříLOKO Česká Třebová4500:50:510
23MB7166Plecháček JiříKvěta Mělník4400:51:490
24MB7367Tuček JosefLoko Pardubice4400:52:420
25MB7868Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:56:460
26MB7969Vanický JaroslavSokol Kostelec nad Orlicí4700:56:490
Muži C (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2970Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:43:2020
2MC3671Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:44:5418
3MC5372Miles PetrHostinné3700:49:1416
4MC5673Ondrák BohumírTJ Nové Město na Moravě3600:49:3614
5MC6074Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:50:1612
6MC6475Bielčik JindřichLichkov4000:50:4310
7MC6576Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:50:478
8MC8177Kulda OldřichBaník Žacléř4000:57:126
9MC8278Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:57:234
10MC8379Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:57:472
Ženy (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5880Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:49:4320
2ZA6881Židová IvanaODPM Náchod7200:51:1018
3ZA7282Židlická RenataSokol Havlovice5700:51:5316
4ZA7483Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:52:4314
5ZA7584Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:53:1612
6ZA7785Vergeinerová EvaLOKO Česká Třebová6200:54:1910
7ZA8086Novotná RenataSpartak Letohrad7000:56:528
8ZA8487Burdová DitaLitvínov7400:58:116
9ZA8788Friebelová EvaSokol Havlovice6201:05:004
10ZA8989Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6101:09:002
Trať 8,600 km, 650,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:37:4460
2MA22Hornych JosefJetřichov6700:38:0958
1MB344Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:1240
3MA43Gombita JosefČedok Praha5800:38:2856
4MA54Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:38:3654
2MB645Šmída OldřichSokol Studnice4800:38:5838
5MA75Novotný JiříSokol Havlovice5400:39:2752
6MA86Mach VáclavSokol Havlovice5500:39:4450
3MB946Řezáč IvoCHZ Litvínov4100:40:1036
4MB1047Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:40:2734
7MA117Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:40:2848
8MA128Pinkava LubošSpartak Nové Město nad Metují6600:40:3446
9MA139Milota PavelLoko Trutnov6100:40:4144
10MA1410Drahoňovský RomanTJ Sedmihorky6700:41:0342
11MA1511Mazač JaroslavPolice nad Metují6800:41:0740
12MA1612Šulc MiroslavCHZ Litvínov5300:41:1438
5MB1748Melišík MilanLOKO Trutnov4700:41:2132
13MA1813Dostálek PetrSokol Lukavice6700:41:2536
14MA1914Koutský RomanTJ Jilemnice6500:41:3734
6MB2049Marek JanVS Tábor4900:41:4030
7MB2150Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:41:5228
15MA2215Hejzlar JanPF Praha6200:42:3732
8MB2351Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:42:4926
16MA2416Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:43:0030
9MB2552Biemann GötzJiskra Harrachov4300:43:0324
17MA2617Kopáček MiroslavAC 8046 Tábor6000:43:0828
10MB2753Kavan IvanLOKO Trutnov5000:43:1322
18MA2818Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:43:1726
1MC2970Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:43:2020
11MB3054Šklíba KarelSokol Havlovice5000:43:3020
19MA3119Bureš JindřichSokol Havlovice5300:43:4624
20MA3220Novák MiroslavKrakonošova strana7400:44:1822
12MB3355Kubeček VáclavHronov4700:44:2918
21MA3321Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:44:2920
22MA3522Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:44:4018
2MC3671Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:44:5418
13MB3756Nekovář MiroslavSpartak Vrchlabí4800:45:1116
14MB3857Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:45:3214
15MB3958Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:45:5112
23MA4023Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:46:2216
24MA4124Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:46:3114
16MB4259Burda VladimírLitvínov4500:46:5510
25MA4325Jiránek MirkoSokol Havlovice5400:47:0212
17MB4460Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:47:128
26MA4426Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:1210
27MA4627Klepš AdolfSlovan Špindlerův Mlýn6400:47:298
18MB4761Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:47:586
28MA4828Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:48:006
29MA4929Dufka RadimSparta Úpice5300:48:094
30MA5030Balcar LubošVŠZ Praha5800:48:152
31MA5131Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:48:220
19MB5262Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:48:234
3MC5372Miles PetrHostinné3700:49:1416
32MA5332Vašíček MartinBaník Radvanice7100:49:140
33MA5533Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:49:240
34MA5634Vašíček RomanSKI Radvanice7400:49:360
4MC5673Ondrák BohumírTJ Nové Město na Moravě3600:49:3614
1ZA5880Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:49:4320
35MA5935Pavlica PetrPraha 106300:50:140
5MC6074Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:50:1612
36MA6136Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:50:190
20MB6263Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:50:302
21MB6364Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:50:330
6MC6475Bielčik JindřichLichkov4000:50:4310
7MC6576Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:50:478
22MB6665Novotný JiříLOKO Česká Třebová4500:50:510
37MA6737Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:51:080
2ZA6881Židová IvanaODPM Náchod7200:51:1018
38MA6938Smrčka JiříVÚ Tábor6200:51:270
39MA7039Krejsa VáclavBering Praha5200:51:280
23MB7166Plecháček JiříKvěta Mělník4400:51:490
3ZA7282Židlická RenataSokol Havlovice5700:51:5316
24MB7367Tuček JosefLoko Pardubice4400:52:420
4ZA7483Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:52:4314
5ZA7584Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:53:1612
40MA7640Pobříslo KarelJirkov6400:53:320
6ZA7785Vergeinerová EvaLOKO Česká Třebová6200:54:1910
25MB7868Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:56:460
26MB7969Vanický JaroslavSokol Kostelec nad Orlicí4700:56:490
7ZA8086Novotná RenataSpartak Letohrad7000:56:528
8MC8177Kulda OldřichBaník Žacléř4000:57:126
9MC8278Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:57:234
10MC8379Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:57:472
8ZA8487Burdová DitaLitvínov7400:58:116
41MA8541Pařík JaromírVÚ 8046 Tábor6401:03:090
42MA8642Sklenička MartinVÚ Tábor6501:03:440
9ZA8788Friebelová EvaSokol Havlovice6201:05:004
43MA8843Fröhlich FrantišekVÚ Tábor6101:06:130
10ZA8989Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6101:09:002

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód