hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Memoriál Q. Štěpánka

25.4.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 25.4.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší 11 let a mladší (trať 0,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3119Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:01:2011,00
2M3320Remeš PetrSK Nové Město n. M.9400:01:219,00
3M3421Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:228,00
4M3522Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:01:227,00
5M3823Krejčí FilipMistrovice9300:01:246,00
6M31024Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:01:275,00
7M31225Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:01:284,00
8M31326Krejčí LukášMistrovice9300:01:293,00
9M31427Vacek JiříZŠ Jamné nad Orlicí9400:01:312,00
10M31528Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9300:01:321,00
11M31629Vítek PetrBK Vysoké Mýto9300:01:330,00
12M31730Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:01:340,00
13M31831Starenko Tomᚎamberk9300:01:340,00
14M32032Brachtl AdamOlympia Bruntál9500:01:3511,00
15M32133Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:369,00
16M32234Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:01:370,00
17M32435Lakota AntonínAC Choceň9500:01:388,00
18M32536Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:01:390,00
19M32637Prachař DavidAC Choceň9400:01:400,00
20M32738Neugebauer TomášSK Žamberk9600:01:407,00
21M32939Kotaška StanislavHvězda Pardubice9300:01:410,00
22M33040Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:01:416,00
23M33441Špičák MartinBystřec9400:01:440,00
24M33842Krejčí RobinMistrovice9600:01:505,00
25M33943Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:01:514,00
26M34144Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:533,00
27M34245Frydrych JakubAC Choceň9500:01:552,00
28M34446Bartoníček PetrMistrovice9500:02:011,00

Žákyně nejmladší 11 let a mladší (trať 0,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž311Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:01:2011,00
2Ž362Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:229,00
3Ž373Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:238,00
4Ž394Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:01:257,00
5Ž3105Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:01:276,00
6Ž3196Remešová HanaSK Nové Město n. M.9400:01:345,00
7Ž3227Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:01:374,00
8Ž3278Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:403,00
9Ž3319Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:01:412,00
10Ž33210Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:4211,00
11Ž33311Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:439,00
12Ž33512Skotálková TerezaZŠ Bří Čapků ÚO9400:01:471,00
13Ž33613Filipová LucieJablonné nad Orlicí9300:01:490,00
14Ž33714Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:01:500,00
15Ž33915Mikysková EliškaJablonné nad Orlicí9400:01:510,00
16Ž34316Richterová EliškaHvězda Pardubice9500:02:008,00
17Ž34517Hrdinová KláraZŠ Jamné nad Orlicí9600:02:057,00
18Ž34618Kašková LucieZŠ Jamné nad Orlicí9500:02:066,00

Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM147Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:02:5211,00
2ŽM248Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:569,00
3ŽM349Ručová KarolínaŠAK Pardubice9100:02:588,00
4ŽM450Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:007,00
5ŽM551Němcová ZuzanaOlympia Bruntál9200:03:016,00
6ŽM652Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:055,00
7ŽM753Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:074,00
8ŽM854Holčáková SabrinaOlympia Bruntál9100:03:123,00
9ŽM955Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:03:132,00
10ŽM1056Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:03:141,00
11ŽM1157Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:150,00
12ŽM1258Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:03:190,00
13ŽM1359Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:230,00
14ŽM1460Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:250,00
15ŽM1561Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:03:270,00
16ŽM1662Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:280,00
17ŽM1763Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:03:280,00
18ŽM1864Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:03:320,00

Žáci mladší 12-13 let (trať 1,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM265Siegel JakubAC Choceň9200:05:0711,00
2MM466Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:05:089,00
3MM567Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:05:178,00
4MM668Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:05:187,00
5MM769Nechvíl PetrAC Choceň9100:05:356,00
6MM870Svoboda MichalOlympie Bruntál9200:05:385,00
7MM971Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:454,00
8MM1072Kotaška DanielHvězda Pardubice9200:05:473,00
9MM1173Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:05:512,00
10MM1274Mohelník PetrAtletika Polička9200:05:521,00
11MM1575Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:06:080,00
12MM1676Mikula PetrTJ Jablonné n. Orlicí9100:06:090,00
13MM1777Kůta RobertAC Choceň9200:06:200,00
14MM1878Richter JakubHvězda Pardubice9200:06:250,00
15MM2179Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:07:130,00

Žákyně starší 14-15 let (trať 1,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS180Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:05:0011,00
2ŽS281Johanidesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:05:079,00
3ŽS1382Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:05:548,00
4ŽS1483Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:06:027,00
5ŽS1984Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:06:276,00
6ŽS2085Kůtová EliškaAC Choceň9000:06:365,00

Žáci starší 14-15 let (trať 2,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS186Večeře TomášAtletika Polička9000:06:0311,00
2MS287Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:129,00
3MS388Červ JakubAtletika Polička8900:06:188,00
4MS489Zavřel JiříAC Choceň8900:06:237,00
5MS790Radil LukášHvězda Pardubice9000:06:586,00
6MS1291Habas MiroslavHvězda Pardubice9000:07:265,00
7MS1492Kunc OndřejHvězda Pardubice9000:07:324,00
8MS1693Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:07:363,00
9MS1794Bašarin TomášAC Choceň9000:07:382,00
10MS1895Šimek JiříSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:391,00
11MS1996Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:07:400,00
12MS2397Trnka LukášHvězda Pardubice9000:08:010,00
13MS3398Hetych JanHvězda Pardubice9000:09:120,00
14MS3599Kaplan StanislavJablonné nad Orlicí9000:12:060,00

Dorostenci 16-17 let (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1103Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:2711,00
2MD2104Sejkora KarelAtletika Polička8800:09:409,00
3MD3105Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:09:588,00
4MD4106Tomášek LukášAtletika Polička8800:10:017,00
5MD5107Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:10:156,00
6MD6108Kysilka MartinAtletika Polička8800:10:255,00
-MD-109Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí87DNF-

Dorostenky 16-17 let (trať 2,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD8100Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:07:1111,00
2ŽD20101Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:429,00
3ŽD30102Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:08:548,00

Muži B (trať 7,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6152Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:07-
2MB9153Siegel JosefAC Choceň5800:27:11-
3MB13154Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:00-
4MB15155Toman JiříHradec Králové6100:28:19-
5MB23156Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:29:37-
6MB30157Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:07-
7MB32158Novotný LuděkSK Žamberk6200:31:51-
8MB33159Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:02-
9MB35160Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:32:22-
10MB41161Zdeněk BílýMK Pardubice5900:33:21-
11MB48162Exler PavelSK Žamberk5800:39:58-

Muži C (trať 7,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC22163Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:33-
2MC34164Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:32:17-
3MC36165Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:32:27-
4MC38166Leicht JiříASPV Těchonín4900:32:47-
5MC40167Koblížek JindřichSK Žamberk4800:33:19-
6MC42168Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:34:00-
7MC43169Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:54-
8MC45170Volf BřetislavLanškroun5200:38:17-
-MC-171Podešva VladimírŠumperk54DNF-

Muži D (trať 7,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14172Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:09-
2MD44173Bielčik JindřichLichkov4000:36:32-
3MD47174Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:39:02-
4MD49175Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:44-
5MD50176Kalousek JanSK Žamberk4100:44:52-

Ženy A (trať 2,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5110Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:25-
2ZA6111Abrahamová VeronikaJablonné nad Orlicí8000:06:56-
3ZA9112Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:07:17-
4ZA10113Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:07:18-
5ZA11114Havlíková HanaSK Chotěboř7200:07:25-
6ZA14115Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:07:32-
7ZA21116Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:43-
8ZA22117Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:45-
9ZA24118Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:11-
10ZA25119Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:08:22-
11ZA26120Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:08:24-
12ZA2786Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:08:31-
13ZA29121Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:08:44-

Ženy B (trať 2,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13122Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:07:31-
2ZB28123Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:36-
3ZB30124Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:54-
4ZB32125Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:09:08-
5ZB34126Ženčáková MarieŠumperk6800:09:55-

Trať 0,500 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž311Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:01:2011,00
1M3119Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:01:2011,00
2M3320Remeš PetrSK Nové Město n. M.9400:01:219,00
3M3421Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:228,00
4M3522Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:01:227,00
2Ž362Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:229,00
3Ž373Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:238,00
5M3823Krejčí FilipMistrovice9300:01:246,00
4Ž394Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:01:257,00
6M31024Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:01:275,00
5Ž3105Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:01:276,00
7M31225Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:01:284,00
8M31326Krejčí LukášMistrovice9300:01:293,00
9M31427Vacek JiříZŠ Jamné nad Orlicí9400:01:312,00
10M31528Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9300:01:321,00
11M31629Vítek PetrBK Vysoké Mýto9300:01:330,00
12M31730Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:01:340,00
13M31831Starenko Tomᚎamberk9300:01:340,00
6Ž3196Remešová HanaSK Nové Město n. M.9400:01:345,00
14M32032Brachtl AdamOlympia Bruntál9500:01:3511,00
15M32133Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:369,00
7Ž3227Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:01:374,00
16M32234Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:01:370,00
17M32435Lakota AntonínAC Choceň9500:01:388,00
18M32536Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:01:390,00
19M32637Prachař DavidAC Choceň9400:01:400,00
20M32738Neugebauer TomášSK Žamberk9600:01:407,00
8Ž3278Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:403,00
21M32939Kotaška StanislavHvězda Pardubice9300:01:410,00
22M33040Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:01:416,00
9Ž3319Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:01:412,00
10Ž33210Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:4211,00
11Ž33311Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:439,00
23M33441Špičák MartinBystřec9400:01:440,00
12Ž33512Skotálková TerezaZŠ Bří Čapků ÚO9400:01:471,00
13Ž33613Filipová LucieJablonné nad Orlicí9300:01:490,00
14Ž33714Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:01:500,00
24M33842Krejčí RobinMistrovice9600:01:505,00
15Ž33915Mikysková EliškaJablonné nad Orlicí9400:01:510,00
25M33943Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:01:514,00
26M34144Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:533,00
27M34245Frydrych JakubAC Choceň9500:01:552,00
16Ž34316Richterová EliškaHvězda Pardubice9500:02:008,00
28M34446Bartoníček PetrMistrovice9500:02:011,00
17Ž34517Hrdinová KláraZŠ Jamné nad Orlicí9600:02:057,00
18Ž34618Kašková LucieZŠ Jamné nad Orlicí9500:02:066,00

Trať 1,500 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS180Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:05:0011,00
2ŽS281Johanidesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:05:079,00
1MM265Siegel JakubAC Choceň9200:05:0711,00
2MM466Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:05:089,00
3MM567Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:05:178,00
4MM668Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:05:187,00
5MM769Nechvíl PetrAC Choceň9100:05:356,00
6MM870Svoboda MichalOlympie Bruntál9200:05:385,00
7MM971Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:454,00
8MM1072Kotaška DanielHvězda Pardubice9200:05:473,00
9MM1173Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:05:512,00
10MM1274Mohelník PetrAtletika Polička9200:05:521,00
3ŽS1382Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:05:548,00
4ŽS1483Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:06:027,00
11MM1575Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:06:080,00
12MM1676Mikula PetrTJ Jablonné n. Orlicí9100:06:090,00
13MM1777Kůta RobertAC Choceň9200:06:200,00
14MM1878Richter JakubHvězda Pardubice9200:06:250,00
5ŽS1984Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:06:276,00
6ŽS2085Kůtová EliškaAC Choceň9000:06:365,00
15MM2179Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:07:130,00

Trať 2,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS186Večeře TomášAtletika Polička9000:06:0311,00
2MS287Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:129,00
3MS388Červ JakubAtletika Polička8900:06:188,00
4MS489Zavřel JiříAC Choceň8900:06:237,00
1ZA5110Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:25-
2ZA6111Abrahamová VeronikaJablonné nad Orlicí8000:06:56-
5MS790Radil LukášHvězda Pardubice9000:06:586,00
1ŽD8100Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:07:1111,00
3ZA9112Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:07:17-
4ZA10113Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:07:18-
5ZA11114Havlíková HanaSK Chotěboř7200:07:25-
6MS1291Habas MiroslavHvězda Pardubice9000:07:265,00
1ZB13122Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:07:31-
6ZA14115Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:07:32-
7MS1492Kunc OndřejHvězda Pardubice9000:07:324,00
8MS1693Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:07:363,00
9MS1794Bašarin TomášAC Choceň9000:07:382,00
10MS1895Šimek JiříSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:391,00
11MS1996Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:07:400,00
2ŽD20101Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:429,00
7ZA21116Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:43-
8ZA22117Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:45-
12MS2397Trnka LukášHvězda Pardubice9000:08:010,00
9ZA24118Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:11-
10ZA25119Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:08:22-
11ZA26120Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:08:24-
12ZA2786Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:08:31-
2ZB28123Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:36-
13ZA29121Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:08:44-
3ZB30124Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:54-
3ŽD30102Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:08:548,00
4ZB32125Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:09:08-
13MS3398Hetych JanHvězda Pardubice9000:09:120,00
5ZB34126Ženčáková MarieŠumperk6800:09:55-
14MS3599Kaplan StanislavJablonné nad Orlicí9000:12:060,00

Trať 3,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1103Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:2711,00
2MD2104Sejkora KarelAtletika Polička8800:09:409,00
3MD3105Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:09:588,00
4MD4106Tomášek LukášAtletika Polička8800:10:017,00
5MD5107Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:10:156,00
6MD6108Kysilka MartinAtletika Polička8800:10:255,00

Trať 7,500 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1127Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:24:25-
2MA2128Krupička RobertAuto Janák Ústí nad Orlicí7800:24:32-
3MA3129Adamičko RadekAC Turnov7700:24:55-
4MA4130Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:16-
5MA5131Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:25:57-
1MB6152Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:07-
6MA7132Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:20-
7MA8133Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:26:56-
2MB9153Siegel JosefAC Choceň5800:27:11-
8MA10134Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:27:15-
9MA11135Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:34-
10MA12136Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:27:52-
3MB13154Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:00-
1MD14172Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:09-
4MB15155Toman JiříHradec Králové6100:28:19-
11MA16137Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:28:34-
12MA17138Bielčik PetrLichkov7100:28:49-
13MA18139Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:28:55-
14MA19110Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:29:19-
15MA20140Koclíř MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí7200:29:31-
16MA21141Siegel JosefAC Choceň8600:29:32-
1MC22163Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:33-
5MB23156Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:29:37-
17MA24142Dostálek PetrTěchonín6700:29:42-
18MA25143Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:29:52-
19MA26144Kalous PetrSK Žamberk7700:30:12-
20MA27145Doleček MartinSK Žamberk7300:30:26-
21MA28146Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:30:43-
22MA29147Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:57-
6MB30157Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:07-
23MA31148Honzák TomášSK Žamberk8600:31:40-
7MB32158Novotný LuděkSK Žamberk6200:31:51-
8MB33159Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:02-
2MC34164Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:32:17-
9MB35160Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:32:22-
3MC36165Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:32:27-
24MA37149Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:41-
4MC38166Leicht JiříASPV Těchonín4900:32:47-
25MA39150Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:33:03-
5MC40167Koblížek JindřichSK Žamberk4800:33:19-
10MB41161Zdeněk BílýMK Pardubice5900:33:21-
6MC42168Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:34:00-
7MC43169Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:54-
2MD44173Bielčik JindřichLichkov4000:36:32-
8MC45170Volf BřetislavLanškroun5200:38:17-
26MA46151Starenko JanŽamberk6500:38:40-
3MD47174Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:39:02-
11MB48162Exler PavelSK Žamberk5800:39:58-
4MD49175Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:44-
5MD50176Kalousek JanSK Žamberk4100:44:52-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód