Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Úpice - Běh Dlouhými záhony

17.11.1990, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Úpice - Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 17.11.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Karel Šklíba

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro-
8.11.1997Úpice - běh Dlouhými Záhony78
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Úpice - Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 1844

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrutek Stanislav5820
Javůrek Jiří4820
Brunclík Ivo5818
Friebelová Eva6218
Pechek František5318
Mach Václav5517
Vašíček Martin7115
Kubeček Ladislav6215
Mazač Jaroslav6815
Stránský Aleš6013
Marek František4113
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Lanta Jiří4412
Čipera Radek6412
Kolínek František5612
Vašíček Roman7411
Paulů Blanka5411
Holub Petr6611
Šír Václav4811
Havlíček Zdeněk3511
Nečas Josef5811
Vojáček Pavel5110
Groh Stanislav4610
Vacková Hana5610
Vanta Josef6210
Balcar Luboš589
Grohová Jaroslava519
Krejcar Petr459
Pechková Jana859
Kozel Karel529
Šimůnek Jan829
Plecháček Jiří448
Vacek Martin698
Horáček Michal758
Sadílek Ota468
Kubečková Radka698
Šlégr Jiří548
Šesták Karel718
Libra Jiří378
Janata Milan857
Farář Jaroslav507
Klimeš Bedřich567
Bureš Jindřich537
Soukup Ladislav587
Tomíček Josef597
Cejzlar Roman717
Čáp Bohuslav517
Valenta Michal627
Novotná Eva487

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:30:12-
2MA22Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:30:24-
3MA33Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:22-
4MA44Muzyk MarekPLR7100:31:44-
5MA55Szatan MarekPLR6400:31:50-
6MA66Kadlec PetrHodonín6500:31:52-
7MA77Szymkowiak PawelPLR6000:32:12-
8MA818Jaworski StanislavPLR6200:32:24-
9MA98Koukol ZdeněkČervený Kostelec - Stolín6100:32:25-
10MA109Vojáček PavelLoko Trutnov5100:32:33-
11MA1110Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:32:37-
12MA1211Novotný JiříSokol Havlovice5400:32:39-
13MA1312Hornych JosefSokol Jetřichov6700:32:40-
14MA1413Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:32:50-
15MA1514Melichar JiříODDM Náchod7400:32:53-
16MA1615Okurzalý MiroslavPLR7000:32:56-
17MA1716Mach VáclavSokol Havlovice5500:33:14-
18MA1817Gombita JosefTriklub Praha5800:33:21-
19MA2019Fejfar KarelSKP Pardubice6600:33:25-
20MA2120Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:33:26-
21MA2221Fejfar LiborFEL Praha7100:33:34-
22MA2622Rožnicki WieslawPLR5700:34:14-
23MA2823Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:34:27-
24MA2924Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:34:31-
25MA3125Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:34:35-
26MA3226Flaška JiříSokol Běloves5100:34:46-
27MA3327Krajč ZdeněkLOKO Trutnov5400:34:52-
28MA3428Prokop LubomírZbečník5700:35:02-
29MA3529Cobl PavelLoko Trutnov7100:35:08-
30MA3830Ptáček MilošVŠZ Praha7000:35:28-
31MA3932Dostál PetrSokol Lukavice5700:35:35-
31MA3931Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:35:35-
33MA4333Bolehovský PavelKER TEAM7100:36:12-
34MA4634Fiala MartinSokol Havlovice7300:36:24-
35MA4735Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:36:25-
36MA4836Holubowicz KryzstofPLR7100:36:30-
36MA4837Jaskiewicz AdamPLR 00:36:30-
38MA5338Čipera RadekSKI Radvanice6400:36:45-
39MA5539Dostál MiroslavSKP Praha6800:37:08-
40MA5640Horník AlešSokol Bílá Třemešná6100:37:12-
41MA5741Jindra M.KRB Chrudim5300:37:26-
42MA5842Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:37:34-
43MA5943Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:37:35-
44MA6144Ždárský AlešODDM Náchod6100:38:06-
45MA6345Mielniczuk GregorPLR7200:38:10-
46MA6446Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:35-
47MA6547Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:39:00-
48MA6848Balcar LubošVŠZ Praha5800:39:03-
49MA7149Joňczy MarekPLR5300:39:54-
49MA7150Kyzyszkowski A.PLR5200:39:54-
51MA7751Ballon MarekSKP Praha7000:41:22-
52MA7852Švorčík JanPolice nad Metují6700:41:38-
53MA7953Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:41:48-
54MA8354Libnar AlešVTJ Brezno7100:42:23-
55MA8555Losman PetrHradec Králové7900:42:36-
56MA8756Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:42:48-
57MA9157Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:44:09-
58MA9258Krynický DaniuszJelenica Gora7000:44:41-
59MA9859Kopkáš DavidSKP Praha6800:51:42-
59MA9860Vavřík PavelSKP Praha6900:51:42-
61MA10161Suchý MartinSKP Praha7000:52:30-
Muži B (trať 9,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1962Stankowski AndrzejPolsko4600:33:23-
2MB2363Šmída OldřichSokol Studnice4800:33:42-
3MB2464Javůrek JiříDNV Hor. Maršov4800:33:57-
4MB2565Winter PavelLAO Hronov5000:34:11-
5MB2766Červ MiloslavSp. Police5000:34:24-
6MB3067Kavan IvanLOKO Trutnov5000:34:33-
7MB3768Krejcar IvanTJ Dolní Brusnice4500:35:24-
8MB4169Linhart MilošTJ Tepna Velké Poříčí4400:35:44-
9MB4270Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:36:09-
10MB4471Krzysztof JonczyPLR4900:36:16-
11MB4572Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:36:18-
12MB5473Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:36:56-
13MB6074Žižka JiříTJ Bílá Třemešná5000:38:00-
14MB6575Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:39:00-
15MB6776Burda VladimírKZ Litvínov4500:39:02-
16MB7477Semozuk RyszardPLR4000:40:30-
17MB7579Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:40:37-
18MB7678Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:40:43-
19MB8280Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:41:58-
20MB8481Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:42:28-
21MB9482Pawkowski JakubPLR3900:45:20-
Muži C (trať 9,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3683Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:35:17-
2MC5084Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:36:35-
3MC6285Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:38:08-
4MC7086Černý ZdeněkLoko Trutnov3500:39:27-
5MC7387Čepelka FrantišekTJ Jiskra Veba Machov3200:39:59-
6MC7988Blank JiříTJ Lázně Bělohrad3900:41:48-
6MC7989Bielčik JindřichLichkov4000:41:48-
8MC9690Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:47:39-
Ženy A (trať 9,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5191Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:36:37-
2ZA5292Juszko JaninaPLR6100:36:38-
3ZA6993Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:39:07-
4ZA8694Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:42:41-
5ZA8895Prouzová RenataODPM Náchod6600:43:16-
6ZA8996Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:43:25-
7ZA9097Janečková ZdeňkaTJ Králíky5500:43:38-
8ZA9398Burdová DitaCHZ Litvínov7400:44:42-
9ZA9599Verbkinerová EvaCHZ Litvínov6200:45:51-
10ZA97100Friebelová EvaSokol Havlovice6200:51:01-
11ZA100101Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:52:23-
Trať 9,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:30:12-
2MA22Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:30:24-
3MA33Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:22-
4MA44Muzyk MarekPLR7100:31:44-
5MA55Szatan MarekPLR6400:31:50-
6MA66Kadlec PetrHodonín6500:31:52-
7MA77Szymkowiak PawelPLR6000:32:12-
8MA818Jaworski StanislavPLR6200:32:24-
9MA98Koukol ZdeněkČervený Kostelec - Stolín6100:32:25-
10MA109Vojáček PavelLoko Trutnov5100:32:33-
11MA1110Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:32:37-
12MA1211Novotný JiříSokol Havlovice5400:32:39-
13MA1312Hornych JosefSokol Jetřichov6700:32:40-
14MA1413Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:32:50-
15MA1514Melichar JiříODDM Náchod7400:32:53-
16MA1615Okurzalý MiroslavPLR7000:32:56-
17MA1716Mach VáclavSokol Havlovice5500:33:14-
18MA1817Gombita JosefTriklub Praha5800:33:21-
1MB1962Stankowski AndrzejPolsko4600:33:23-
19MA2019Fejfar KarelSKP Pardubice6600:33:25-
20MA2120Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:33:26-
21MA2221Fejfar LiborFEL Praha7100:33:34-
2MB2363Šmída OldřichSokol Studnice4800:33:42-
3MB2464Javůrek JiříDNV Hor. Maršov4800:33:57-
4MB2565Winter PavelLAO Hronov5000:34:11-
22MA2622Rožnicki WieslawPLR5700:34:14-
5MB2766Červ MiloslavSp. Police5000:34:24-
23MA2823Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:34:27-
24MA2924Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:34:31-
6MB3067Kavan IvanLOKO Trutnov5000:34:33-
25MA3125Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:34:35-
26MA3226Flaška JiříSokol Běloves5100:34:46-
27MA3327Krajč ZdeněkLOKO Trutnov5400:34:52-
28MA3428Prokop LubomírZbečník5700:35:02-
29MA3529Cobl PavelLoko Trutnov7100:35:08-
1MC3683Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:35:17-
7MB3768Krejcar IvanTJ Dolní Brusnice4500:35:24-
30MA3830Ptáček MilošVŠZ Praha7000:35:28-
31MA3931Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:35:35-
31MA3932Dostál PetrSokol Lukavice5700:35:35-
8MB4169Linhart MilošTJ Tepna Velké Poříčí4400:35:44-
9MB4270Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:36:09-
33MA4333Bolehovský PavelKER TEAM7100:36:12-
10MB4471Krzysztof JonczyPLR4900:36:16-
11MB4572Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:36:18-
34MA4634Fiala MartinSokol Havlovice7300:36:24-
35MA4735Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:36:25-
36MA4837Jaskiewicz AdamPLR 00:36:30-
36MA4836Holubowicz KryzstofPLR7100:36:30-
2MC5084Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:36:35-
1ZA5191Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:36:37-
2ZA5292Juszko JaninaPLR6100:36:38-
38MA5338Čipera RadekSKI Radvanice6400:36:45-
12MB5473Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:36:56-
39MA5539Dostál MiroslavSKP Praha6800:37:08-
40MA5640Horník AlešSokol Bílá Třemešná6100:37:12-
41MA5741Jindra M.KRB Chrudim5300:37:26-
42MA5842Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:37:34-
43MA5943Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:37:35-
13MB6074Žižka JiříTJ Bílá Třemešná5000:38:00-
44MA6144Ždárský AlešODDM Náchod6100:38:06-
3MC6285Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:38:08-
45MA6345Mielniczuk GregorPLR7200:38:10-
46MA6446Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:35-
14MB6575Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:39:00-
47MA6547Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:39:00-
15MB6776Burda VladimírKZ Litvínov4500:39:02-
48MA6848Balcar LubošVŠZ Praha5800:39:03-
3ZA6993Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:39:07-
4MC7086Černý ZdeněkLoko Trutnov3500:39:27-
49MA7150Kyzyszkowski A.PLR5200:39:54-
49MA7149Joňczy MarekPLR5300:39:54-
5MC7387Čepelka FrantišekTJ Jiskra Veba Machov3200:39:59-
16MB7477Semozuk RyszardPLR4000:40:30-
17MB7579Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:40:37-
18MB7678Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:40:43-
51MA7751Ballon MarekSKP Praha7000:41:22-
52MA7852Švorčík JanPolice nad Metují6700:41:38-
53MA7953Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:41:48-
6MC7989Bielčik JindřichLichkov4000:41:48-
6MC7988Blank JiříTJ Lázně Bělohrad3900:41:48-
19MB8280Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:41:58-
54MA8354Libnar AlešVTJ Brezno7100:42:23-
20MB8481Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:42:28-
55MA8555Losman PetrHradec Králové7900:42:36-
4ZA8694Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:42:41-
56MA8756Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:42:48-
5ZA8895Prouzová RenataODPM Náchod6600:43:16-
6ZA8996Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:43:25-
7ZA9097Janečková ZdeňkaTJ Králíky5500:43:38-
57MA9157Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:44:09-
58MA9258Krynický DaniuszJelenica Gora7000:44:41-
8ZA9398Burdová DitaCHZ Litvínov7400:44:42-
21MB9482Pawkowski JakubPLR3900:45:20-
9ZA9599Verbkinerová EvaCHZ Litvínov6200:45:51-
8MC9690Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:47:39-
10ZA97100Friebelová EvaSokol Havlovice6200:51:01-
59MA9859Kopkáš DavidSKP Praha6800:51:42-
59MA9860Vavřík PavelSKP Praha6900:51:42-
11ZA100101Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:52:23-
61MA10161Suchý MartinSKP Praha7000:52:30-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód