Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Harrachov - Údolími hoských řek

13.10.1990, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Harrachov - Údolími hoských řek
  • datum konání: 13.10.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OT TJ Harrachov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Harrachov - Údolími hoských řek

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavSokol Kosor5801:27:1360
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5301:32:4558
3MA33Gombita JosefČedok Praha5801:33:4456
4MA64Mach VáclavSokol Havlovice5501:39:0854
5MA75Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5401:39:1052
6MA96Poduška JosefPoldi Kladno6201:41:4250
7MA107Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6701:42:4148
8MA118Kumsta ZdeněkTriatlon Mnich. Hradiště5201:43:0646
9MA149Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:45:4644
10MA1810Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5101:47:3242
11MA2011Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:48:3640
12MA2112Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6801:49:1638
13MA2313Balcar LubošVŠZ Praha5801:51:0236
14MA2414Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7001:52:1834
15MA2615Hejnyš MiroslavJiskra Bukovice6001:54:1832
16MA3016Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:58:4630
17MA3217Jiránek MirkoSokol Havlovice5401:59:5128
18MA3318Rys JaromírKohoutovice6402:00:0926
19MA3420Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5902:00:4724
19MA3419Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7302:00:4724
21MA3821Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6102:02:1120
22MA4022Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7402:04:1718
23MA4424Dumek VáclavJiskra Tanvald8702:06:3316
24MA4725Krejsa VáclavBering Praha5202:12:2014
25MA5426Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5802:35:4212
-MA-27Zeman JaromírJiskra Tanvald58DNF-
Muži B (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:35:2040
2MB55Melišík MilanLOKO Trutnov4701:39:0538
3MB86Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:39:4236
4MB127Biemann GötzJiskra Harrachov4301:43:2834
5MB138Marek JanVS Tábor4901:45:2732
6MB159Kavan IvanLokomotiva Trutnov5001:45:5430
7MB1610Šklíba KarelSokol Havlovice5001:46:1528
8MB1711Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:47:0526
9MB2212Nekovář MiroslavSpartak Vrchlabí4801:49:5624
10MB2513Burda VladimírCHZ Litvínov4501:53:2722
11MB2714Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4801:55:0720
12MB2815Augustinski St.PLR - Kudova zdroj5001:55:37-
13MB2916Červ MiloslavLoko Česká Třebová5001:56:3518
14MB3717Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4902:01:3016
15MB3918Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4602:02:2814
16MB4519Pecháček JiříKvěta Mělník4402:07:1012
17MB4920Náprstek JiříJilemnice4902:21:2110
18MB5321Štorch BohuslavL100 Pelhřimov4202:31:408
Muži C (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1912Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:48:2220
2MC3113Čepelka FrantišekJiskra Machov3201:59:3518
3MC3614Miles PetrKrnap Vrchlabí3702:00:5116
4MC4215Bielčik JindřichLichkov4002:04:4814
5MC4816Jarkovský OldřichJiskra Mostek3402:17:3312
6MC5217Hrubý OldřichSKI Jilemnice3402:29:0510
Ženy A (trať 22,100 km, 935,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4123Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6602:04:4720
2ZA4324Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6502:05:5918
3ZA4625Novotná EvaLoko Česká Třebová4802:08:2616
4ZA5027Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6502:23:2614
5ZA5128Burdová DitaCHZ Litvínov7402:25:3612
Trať 22,100 km, 935,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavSokol Kosor5801:27:1360
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5301:32:4558
3MA33Gombita JosefČedok Praha5801:33:4456
1MB44Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:35:2040
2MB55Melišík MilanLOKO Trutnov4701:39:0538
4MA64Mach VáclavSokol Havlovice5501:39:0854
5MA75Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5401:39:1052
3MB86Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:39:4236
6MA96Poduška JosefPoldi Kladno6201:41:4250
7MA107Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6701:42:4148
8MA118Kumsta ZdeněkTriatlon Mnich. Hradiště5201:43:0646
4MB127Biemann GötzJiskra Harrachov4301:43:2834
5MB138Marek JanVS Tábor4901:45:2732
9MA149Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:45:4644
6MB159Kavan IvanLokomotiva Trutnov5001:45:5430
7MB1610Šklíba KarelSokol Havlovice5001:46:1528
8MB1711Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:47:0526
10MA1810Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5101:47:3242
1MC1912Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:48:2220
11MA2011Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:48:3640
12MA2112Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6801:49:1638
9MB2212Nekovář MiroslavSpartak Vrchlabí4801:49:5624
13MA2313Balcar LubošVŠZ Praha5801:51:0236
14MA2414Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7001:52:1834
10MB2513Burda VladimírCHZ Litvínov4501:53:2722
15MA2615Hejnyš MiroslavJiskra Bukovice6001:54:1832
11MB2714Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4801:55:0720
12MB2815Augustinski St.PLR - Kudova zdroj5001:55:37-
13MB2916Červ MiloslavLoko Česká Třebová5001:56:3518
16MA3016Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:58:4630
2MC3113Čepelka FrantišekJiskra Machov3201:59:3518
17MA3217Jiránek MirkoSokol Havlovice5401:59:5128
18MA3318Rys JaromírKohoutovice6402:00:0926
19MA3420Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5902:00:4724
19MA3419Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7302:00:4724
3MC3614Miles PetrKrnap Vrchlabí3702:00:5116
14MB3717Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4902:01:3016
21MA3821Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6102:02:1120
15MB3918Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4602:02:2814
22MA4022Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7402:04:1718
1ZA4123Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6602:04:4720
4MC4215Bielčik JindřichLichkov4002:04:4814
2ZA4324Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6502:05:5918
23MA4424Dumek VáclavJiskra Tanvald8702:06:3316
16MB4519Pecháček JiříKvěta Mělník4402:07:1012
3ZA4625Novotná EvaLoko Česká Třebová4802:08:2616
24MA4725Krejsa VáclavBering Praha5202:12:2014
5MC4816Jarkovský OldřichJiskra Mostek3402:17:3312
17MB4920Náprstek JiříJilemnice4902:21:2110
4ZA5027Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6502:23:2614
5ZA5128Burdová DitaCHZ Litvínov7402:25:3612
6MC5217Hrubý OldřichSKI Jilemnice3402:29:0510
18MB5321Štorch BohuslavL100 Pelhřimov4202:31:408
25MA5426Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5802:35:4212

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód